Σελίδα 25 από 27 ΠρώτοΠρώτο ... 152021222324252627 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 361 έως 375 από 391

Θέμα: Καλό ταξίδι Παναγιώτη..

  1. #361
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Ναι ρε γμτ λείπει. ...

  2. #362
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    864
    να σαι καλά φίλε.....

  3. #363
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    αχ βρε Παναγιώτη. και γαμώ τα παιδιά ήσουν

  4. #364
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Πόσο άδικη είναι η ζωή με πολλούς από εμάς!!!

  5. #365
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Έζησες πολλά, θα ζούσες περισσότερα..

  6. #366
    αραγε να χει δρομους ανοιχτους κει πανω..ειχε οριζοντες που θελουν απλα ο Πανος!!
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  7. #367
    Νομίζεις ότι σε ξέχασα ρε? Ποτέ!

    Με δίδαξες κάτι που πολύ αγάπησα. Το να εκτίθεμαι. Δηλαδή τουλάχιστον, αυτό ένιωσα ότι διδάχτηκα από σένα. Γιατί όταν εκτίθεσαι, πρώτα εκτίθεσαι στον εαυτό σου και μετά στους υπόλοιπους. Και αν το πάρεις χαμπάρι αυτό, ίσως και να καταλάβεις πολλά.

    Έχουν περάσει 5 χρόνια και προσωπικά δεν τα κατάλαβα το πως πέρασαν. Αλλά τις στιγμές μας, από το 2011 τις είχαμε και πάλι. Θυμάσαι που πριν δυο χρόνια το 2014 , για να κόψεις πλάκα μαζί μου, έστειλες πελάτη που ήθελε μαγαζί στην Ουκρανία. Μου κοπήκαν τα πόδια, τα χέρια και ότι έχω πάνω μου. Έκανα να κοιμηθώ κάνα δυβδομαδο, αλλά πήγα!

    Ένιωθα να λες μπράβο-μπράβο, καλά το πας, συνέχα. Εσύ όμως γελούσες.. Ε το πούστη λέω.. Ουκρανία λοιπόν, έκανα την δουλειά και το βράδυ ξενοδοχείο. Άντε λέω μπας και χαλαρώσουμε.. Αμ δε… Είχες φροντίσει να με τσιτώσεις! Κατέβηκα απο το ταριφεικο lada και σηκώνοντας το βλέμμα, μου έμεινα κάγκελο! Tο ίδιο ξενοδοχείο που είχα περάσει την τελευταία νύχτα Ουκρανία με την οικογένεια σου! Νταξει, πρέπει να ξαναπεθανες από το γέλιο άλλη μια φορά εκείνη την μέρα!

    Μετά δυο χρόνια, ζούσα άλλη μια στιγμή του στυλ - Δεν θα φύγουμε ποτέ από εδώ κουφάλα νεκροθάφτη- . Όμως εκτέθηκα, έγινα κουρέλι, κατάλαβα πολλά και είμαστε έτοιμοι για άλλα.. Χτες είχαμε άλλη μια στιγμή, πάλι σε ταξίδι μου. Πάλι σε δουλειά! Ελλάδα όμως. Mε παρέλαβε ο πελάτης από το λιμάνι και με φόρτωσε στη καρότσα του αγροτικού. Κρατιόμουν μην φύγω από τις λακκουβάρες και γελούσαμε. Μαζί όμως και ομολογώ το απόλαυσα και εγώ. Α ναι, εχτές ήταν και 30 του μηνός. Αυτοί οι αριθμοί!

    Σήμερα, εκτίθεμαι άλλη μια φορά και λέω ότι σε νιώθω κάποιες φορές γύρω μου. Δεν με νοιάζει καν τι λένε και τι πιστεύουν. Κλάνω μέντες να το κάνω, αλλά θέλω μια μέρα να γελάμε και να είμαι στα Παμίρ, μονός με την μηχανή! Το λέω γιατί το σκέφτομαι και κλάνω.. Άλλα είπαμε, σήμερα εκτίθεμαι ..

    Σ’αγαπώ και ας ακούγεται gay..

    Να εκτίθεστε, is good for the eyes...
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  8. #368
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Gallos Προβολή μηνύματος
    Νομίζεις ότι σε ξέχασα ρε? Ποτέ!

    Με δίδαξες κάτι που πολύ αγάπησα. Το να εκτίθεμαι. Δηλαδή τουλάχιστον, αυτό ένιωσα ότι διδάχτηκα από σένα. Γιατί όταν εκτίθεσαι, πρώτα εκτίθεσαι στον εαυτό σου και μετά στους υπόλοιπους. Και αν το πάρεις χαμπάρι αυτό, ίσως και να καταλάβεις πολλά.

    Έχουν περάσει 5 χρόνια και προσωπικά δεν τα κατάλαβα το πως πέρασαν. Αλλά τις στιγμές μας, από το 2011 τις είχαμε και πάλι. Θυμάσαι που πριν δυο χρόνια το 2014 , για να κόψεις πλάκα μαζί μου, έστειλες πελάτη που ήθελε μαγαζί στην Ουκρανία. Μου κοπήκαν τα πόδια, τα χέρια και ότι έχω πάνω μου. Έκανα να κοιμηθώ κάνα δυβδομαδο, αλλά πήγα!

    Ένιωθα να λες μπράβο-μπράβο, καλά το πας, συνέχα. Εσύ όμως γελούσες.. Ε το πούστη λέω.. Ουκρανία λοιπόν, έκανα την δουλειά και το βράδυ ξενοδοχείο. Άντε λέω μπας και χαλαρώσουμε.. Αμ δε… Είχες φροντίσει να με τσιτώσεις! Κατέβηκα απο το ταριφεικο lada και σηκώνοντας το βλέμμα, μου έμεινα κάγκελο! Tο ίδιο ξενοδοχείο που είχα περάσει την τελευταία νύχτα Ουκρανία με την οικογένεια σου! Νταξει, πρέπει να ξαναπεθανες από το γέλιο άλλη μια φορά εκείνη την μέρα!

    Μετά δυο χρόνια, ζούσα άλλη μια στιγμή του στυλ - Δεν θα φύγουμε ποτέ από εδώ κουφάλα νεκροθάφτη- . Όμως εκτέθηκα, έγινα κουρέλι, κατάλαβα πολλά και είμαστε έτοιμοι για άλλα.. Χτες είχαμε άλλη μια στιγμή, πάλι σε ταξίδι μου. Πάλι σε δουλειά! Ελλάδα όμως. Mε παρέλαβε ο πελάτης από το λιμάνι και με φόρτωσε στη καρότσα του αγροτικού. Κρατιόμουν μην φύγω από τις λακκουβάρες και γελούσαμε. Μαζί όμως και ομολογώ το απόλαυσα και εγώ. Α ναι, εχτές ήταν και 30 του μηνός. Αυτοί οι αριθμοί!

    Σήμερα, εκτίθεμαι άλλη μια φορά και λέω ότι σε νιώθω κάποιες φορές γύρω μου. Δεν με νοιάζει καν τι λένε και τι πιστεύουν. Κλάνω μέντες να το κάνω, αλλά θέλω μια μέρα να γελάμε και να είμαι στα Παμίρ, μονός με την μηχανή! Το λέω γιατί το σκέφτομαι και κλάνω.. Άλλα είπαμε, σήμερα εκτίθεμαι ..

    Σ’αγαπώ και ας ακούγεται gay..

    Να εκτίθεστε, is good for the eyes...
    Γαλλε είσαι αλανι! Σε αγαπώ γιαυτα τα λιγα που ζησαμε σε (α) κατάλληλο ταιμινγκ
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  9. #369
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    864
    Never forgoten..... 6 χρόνια σήμερα..

  10. #370
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    .....

  11. #371
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    ναι ρε φίλε περάσαν κιόλας 6 χρόνια χωρίς τον good for the eyes

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  12. #372
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    κάθε χρόνο τα ίδια .... μια αμηχανία ενώπιου του βασικού διλήμματος:

    να εκφράσεις κάτι απρόσωπο σε ένα φόρουμ γιατί σε τραβάει η ανάγκη να κρατήσεις τη μνήμη ζωντανή ή να το κρατήσεις για σένα και να νομίζεις ότι δείχνεις μεγαλύτερο σεβασμό

    ???

  13. #373
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    κάθε χρόνο τα ίδια .... μια αμηχανία ενώπιου του βασικού διλήμματος:

    να εκφράσεις κάτι απρόσωπο σε ένα φόρουμ γιατί σε τραβάει η ανάγκη να κρατήσεις τη μνήμη ζωντανή ή να το κρατήσεις για σένα και να νομίζεις ότι δείχνεις μεγαλύτερο σεβασμό

    ???
    Να κανεις αυτο που η καρδουλα σου τραβαει περισσοτερο. Δεν εχεις να δωσεις λογαριασμο σε κανεναν. Ο Παναγιωτης εφυγε...για σενα κανεις οτι κι αν κανεις.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #374
    Πολύ περίεργο συναίσθημα όταν κάνεις αναζήτηση στα post του και τις συζητήσεις που είχατε μαζί. Μαζί με την προσωπική ανάμνηση του Παναγιώτη εδώ μέσα υπάρχουν ακόμα τα κείμενα του, οι φωτογραφίες του, τα ταξίδια του. Πολύ περίεργο συναίσθημα πραγματικά....

  15. #375
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Αυτη την φορα με "μουδιασε" παραπανω απο τι προηγούμενες χρονιες το θρεντ, γιατι πηγαίνοντας στην τελευταια σελιδα (παρουσα Νο. 25) ξεκιναει με το μνμ του tsompanis..

    Δεν υπαρχουν λογια για αυτους που φευγουν, ειδικα οταν αυτοι, ειναι σπανιες προσωπικοτητες...

    Κουραγιο στους δικους τους που μενουν πισω..
    Quod me nutrit... me destruit.....

Παρόμοια θέματα

  1. ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    από koursaros7 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 18:34
  2. Καλο ταξίδι...
    από gloum στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2007, 22:17
  3. ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΕΡΙΚΛΗ
    από hidefnick στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2006, 15:51
  4. Ευχές για καλό ταξίδι !!
    από makis206 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 126
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2006, 11:02
  5. Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2005, 14:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF