Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 32

Θέμα: Για νοικοκυρες-λεκεδες!

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2009
    Μηνύματα
    148

    Talking Για νοικοκυρες-λεκεδες!

    Δεν ξερω αν φαινεται λιγο για gay post αλλα θα θελα να ρωτησω κατι που ισως να χει τυχει κ σε σας!! Τις μερες που βρεχει οτι νερο ερχεται απο το δρομο πανω μου απο τον πισω τροχο δεν φευγει με τιποτα απο τα ρουχα. Τι πλυσιμο στους 90 (σε ρουχο που δεν με ενοιαζε αν καταστραφει), τι εβαλα υγρο πιατων, τι διαβολακους και δαιμονες, δεν φευγουν με ΤΙΠΟΤΑ! Βοηθηστε ρε παιδια γιατι στο τελος θα μεινω χωρις ρουχα!

  2. #2

    Re: Για νοικοκυρες-λεκεδες!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από uberalles
    Δεν ξερω αν φαινεται λιγο για gay post αλλα θα θελα να ρωτησω κατι που ισως να χει τυχει κ σε σας!! Τις μερες που βρεχει οτι νερο ερχεται απο το δρομο πανω μου απο τον πισω τροχο δεν φευγει με τιποτα απο τα ρουχα. Τι πλυσιμο στους 90 (σε ρουχο που δεν με ενοιαζε αν καταστραφει), τι εβαλα υγρο πιατων, τι διαβολακους και δαιμονες, δεν φευγουν με ΤΙΠΟΤΑ! Βοηθηστε ρε παιδια γιατι στο τελος θα μεινω χωρις ρουχα!
    Βάλε λασπωτήρα!!! Τι μηχανάκι έχεις ??
    Yamaha FZS 600

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2009
    Μηνύματα
    148
    Ενα Duke 640.. Δυστυχως δεν εχει λασπωτηρα που να "αγκαλιαζει" τον τροχο. Σιγουρα καποια νερα σταματανε στο χωρο κατω απο το υποπλαισιο και στην πινακιδα αλλα καποια φτανουν πανω..

  4. #4
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    θα ειναι ο πρωτος μου χειμωνας χωρις φτερο.. κ με τρομαζεις!
    στριβω, αρα υπαρχω..

  5. #5
    Καμιά πατέντα για να μπεί φτερό παίζει?? Από άλλη μηχανή ίσως ? Η να πας να σου φτιάξουν κανένα custom πολυεστερικό? Και αν δε σου αρέσει όταν φτιάχνει ο καιρός το βγάζεις.
    Yamaha FZS 600

  6. #6
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagath
    Καμιά πατέντα για να μπεί φτερό παίζει?? Από άλλη μηχανή ίσως ? Η να πας να σου φτιάξουν κανένα custom πολυεστερικό? Και αν δε σου αρέσει όταν φτιάχνει ο καιρός το βγάζεις.

    εγω δεν θελω φτερο, προγραμμα στο πλυντηριο πρεπει να βρεθει!! :rotflmao:
    στριβω, αρα υπαρχω..

  7. #7
    Βάλε πρόπλυση, πλύση , μετάπλυση και έξτρα ξέβγαλμα τότε, ξέρω γω.... :P:P Αλλιώς αδιάβροχο :P
    Yamaha FZS 600

  8. #8
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.881
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bonnie
    θα ειναι ο πρωτος μου χειμωνας χωρις φτερο.. κ με τρομαζεις!

    Και γω νομιζα οτι θα το πλυνεις του παιδιου.

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από uberalles
    Δεν ξερω αν φαινεται λιγο για gay post αλλα θα θελα να ρωτησω κατι που ισως να χει τυχει κ σε σας!! Τις μερες που βρεχει οτι νερο ερχεται απο το δρομο πανω μου απο τον πισω τροχο δεν φευγει με τιποτα απο τα ρουχα. Τι πλυσιμο στους 90 (σε ρουχο που δεν με ενοιαζε αν καταστραφει), τι εβαλα υγρο πιατων, τι διαβολακους και δαιμονες, δεν φευγουν με ΤΙΠΟΤΑ! Βοηθηστε ρε παιδια γιατι στο τελος θα μεινω χωρις ρουχα!
    Πάρε έναν συνεπιβάτη..
    safety doesn't happen by accident

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Πάρε έναν συνεπιβάτη..
    Αυτή είναι η καλύτερη πρόταση...αλλά κόβει πολλή επιτάχυνση ρε γμτ :P:P
    Yamaha FZS 600

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135

    Re: Για νοικοκυρες-λεκεδες!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από uberalles
    Δεν ξερω αν φαινεται λιγο για gay post αλλα θα θελα να ρωτησω κατι που ισως να χει τυχει κ σε σας!! Τις μερες που βρεχει οτι νερο ερχεται απο το δρομο πανω μου απο τον πισω τροχο δεν φευγει με τιποτα απο τα ρουχα. Τι πλυσιμο στους 90 (σε ρουχο που δεν με ενοιαζε αν καταστραφει), τι εβαλα υγρο πιατων, τι διαβολακους και δαιμονες, δεν φευγουν με ΤΙΠΟΤΑ! Βοηθηστε ρε παιδια γιατι στο τελος θα μεινω χωρις ρουχα!
    καλά ρε μη τρελένεσαι.

    η βρώμα εμφανίστηκε τώρα με τα πρωτοβρόχια που ειχε μαζευτεί όλη η μπίχλα του καλοκαιριού εξαιτίας των άπλυτων δρόμων.

  12. #12

    Re: Re: Για νοικοκυρες-λεκεδες!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    καλά ρε μη τρελένεσαι.

    η βρώμα εμφανίστηκε τώρα με τα πρωτοβρόχια που ειχε μαζευτεί όλη η μπίχλα του καλοκαιριού εξαιτίας των άπλυτων δρόμων.
    Αυτό είναι αλήθεια. Όταν έφαγα εγώ τη βροχή με το παπί, το παντελόνι χαμηλά από μπλε ανοιχτό τζιν έγινε μαύρο. Αλλα πλύθηκε εύκολα.
    Yamaha FZS 600

  13. #13
    Παντρέψου !

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από takis-kk
    Παντρέψου !
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Πάρε έναν συνεπιβάτη..

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Για πάμε να γελάσουμε λίγο.....!
    από bikersonly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 15:50
  2. Για Τον Σπυρο (duke IΙ)
    από XTMPAM στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2003, 09:27
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03
  4. Ερωτηση Για Fmf
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:58
  5. Ερωτηση Για Fmf
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF