Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Anti Fog Pin Lock για Κράνος

  1. #1

    Anti Fog Pin Lock για Κράνος

    Παιδιά, θέλω ένα PinLock αντιθαμβωτικό για το κράνος. Έχω ένα LS2 FF375. Που μπορώ να βρώ στην Αθήνα? Είναι ακριβά? Ευχαριστώ.
    Yamaha FZS 600

  2. #2
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Στον Παπασταύρου στην Καλλιρόης θα βρεις. Γύρω στα €30 έχει αλλά δεν ξέρω αν κάνει για όλες τις ζελατίνες, θα σου πουν εκεί
    Give me fuel, Give me fire

  3. #3
    αν η ζελατινα σου δεν εχει τα πινς τοποθετιμενα μπορεις να παρεις ενα γιουνιβερσαλ να κανεις τις τριπες και να το τοποθετησεις, διαφορετικα μπορεις να παρεις αυτοκολητο οπως το fogcity!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    αν η ζελατινα σου δεν εχει τα πινς τοποθετιμενα μπορεις να παρεις ενα γιουνιβερσαλ να κανεις τις τριπες και να το τοποθετησεις, διαφορετικα μπορεις να παρεις αυτοκολητο οπως το fogcity!
    Για τρύπες δεν είμαι να κάνω. Οπότε αυτοκόλητο. Για δώσε περισσότερες πληροφοριες,...
    Yamaha FZS 600

  5. #5
    που στε ρεεεεεεεεεεε! !!!! Το avatar του/της jpag
    Εγγραφή
    01/12/2007
    Μηνύματα
    258
    πανε στο δικυκλο να σε φτιαξει

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bentouza
    Εγγραφή
    17/06/2006
    Μηνύματα
    739
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagath
    Για τρύπες δεν είμαι να κάνω. Οπότε αυτοκόλητο. Για δώσε περισσότερες πληροφοριες,...
    η ιδια εταιρεια βγαζει και αυτοκολλητο.παιζει να φερνει κ ο τζωρτζοπουλος για ρωτα.

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
    η ιδια εταιρεια βγαζει και αυτοκολλητο.παιζει να φερνει κ ο τζωρτζοπουλος για ρωτα.
    Πήγα Τζωρτζόπουλο χθές (στην Καλλιρόης και Φρατζή) και πήρα μια αυτοκόλλητη αντιθαμβωτική ζελατίνα. Κόστισε 7,50 ευρώ. Έχει το κακό ότι είναι για ζελατίνα καμπυλωτή. Εμένα το κράνος έχει ζελάτίνα (όπως μου είπε αυτός δλδ, "και καλά αγωνιστική") η οποία είναι straight οπότε δεν πάτησε τέλεια πάνω. Έχει αφήσει κάτι γραμούλες και αρκετές φυσαλίδες.

    Παρόλα αυτά δεν ενοχλέι πολύ στην οδήγηση, είναι απλά σαν να είναι λίγο λερωμένη η ζελατίνα, αλλά το αποτέλεσμα για το θάμπωμα σε κάνει να το ξεχάσεις. Δε θαμπώνει με τπτ. Ίσως σε καμιά βαριά εκπνοή να γυαλίζει λίγο , αλλά σε αντίστοιχη περίπτωση χωρίς τη ζελατίνα δε θα πέρναγε ούτε φως μέσα από τη ζελατίνα. Θα δούμε και στη συνέχεια πόσο θα βολεύει/ενοχλεί. Αν και δε νομίζω να έχω πρόβλημα παρά τις φυσαλίδες.

    Υπόψιν ότι οι φυσαλίδες δεν έγιναν από λάθος τοποθέτηση δική μου, απλά θέλει καμπυλωτή ζελατίνα.
    Yamaha FZS 600

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια σας για κράνος
    από stelao στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 11:06
  2. Άλλη μια προτροπή για κράνος
    από tai στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2004, 14:58
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2004, 18:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF