Σελίδα 132 από 146 ΠρώτοΠρώτο ... 3282122127128129130131132133134135136137142 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.966 έως 1.980 από 2190

Θέμα: Τηλεοπτικές σειρές

  1. #1966
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    235
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    JJ και DD ήταν όντως μια σκάλα πάνω....αλλά...το luke cage με άρεσε γιατί έβγαζε μια άλλη φάση πιο γκέτο πιο soul γενικά σαν να ήταν άλλο κόνσεπτ...το iron fist ήταν λες και το κάνανε λόγο άρπα κόλλα για να κάνει το link με το defenders χωρίς να ασχοληθούν όσο θα πρεπε..παρόλα αυτά σε σχέση με άλλα κι άλλα μια χαρά βλέπεται αν σου αρέσει η μαρβελ και είσαι φαν..Αυτά..αναμονή να δούμε πως θα ναι όταν θα ναι όλοι μαζί..
    Απόλυτα σύμφωνος σε όλα.
    Παρόλα αυτά, αν γινόταν καλύτερη επιλογή πρωταγωνιστή στο iron fist ίσως να μην ήταν τόσο χαώδης η διαφορά. Μα που τον βρήκαν τον κρυόκωλο;

  2. #1967
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Ο οποίος δεν έκανε καν τον κόπο να πάει ένα 6μηνο γυμναστήριο να δέσει λίγο....βλέπεις dd ρημάδια βλέπεις luke Cage τερας και μετά βλέπεις αυτό........15 χρόνια προπόνηση και είναι λες και δεν έχει κάνει κοιλιακό στη ζωή του...
    Throttle that mysterious friend of ours

  3. #1968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Ο οποίος δεν έκανε καν τον κόπο να πάει ένα 6μηνο γυμναστήριο να δέσει λίγο....βλέπεις dd ρημάδια βλέπεις luke Cage τερας και μετά βλέπεις αυτό........15 χρόνια προπόνηση και είναι λες και δεν έχει κάνει κοιλιακό στη ζωή του...
    δεν είναι "φέτες" όλοι οι καρατεταιτσήδες. και ο πως τον λένε καραφλοκοτσίδας σιγκάλ είχε σκεμπεδάκι ΑΑΑ πατσοκοίλι που με έκανε να νιώθψ συλφίδα μιά εποχή.

  4. #1969
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Χαχαχα μιλάμε για ήρωα μαρβελ.....
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	748e2543ea10f95f22f08ad7074ea9a0e9fb37b5e4e3821319b2135ffed05f05.jpg 
Προβολές:	447 
Μέγεθος:	46,3 KB 
ID:	382274
    Δεν τον λες ούτε κατά προσέγγιση κοντά.....ο σιγκαλης ήταν μια κατηγορία μόνος του..
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #1970
    είδα μόνο το πρώτο επεισόδιο, δεν τον είχε δείξει τόπλες νομίζω αλλά ναι, έχεις δίκιο, το κόμικ είναι ως συνήθως "άντε γειά".

  6. #1971
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Δέχομαι το νορμάλ που οκ δε γίνεται να σαι σαν το κόμικ αλλά πρέπει να σαι comic accurate που λένε και στα ξένα...Δες το dd αξιότιμη προσπάθεια η ο Cage...αυτός εδώ παλι.....Ναι....οκ...
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #1972
    Κάποιος είπε ότι το "the handmaid" είναι γροθιά στο στομάχι. Ε είναι. Όχι περισσότερο ή λιγότερο από το 1984 ή οποιοδήποτε άλλο βιβλίο/κόμικ/ταινία που οραματίζεται ένα απολυταρχικό καθεστώς πλήρους ελέγχου σε μιά χώρα. Τους ελέγχους γεννήσεων τους έχουμε δει ουκ ολίγες φορές. Την θεοκρατία επίσης. Αν όλα αυτά είναι "προάγγελοι" καταστάσεων που θα έρθουν...

  8. #1973
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Εγώ το πρότεινα. Είμαι στο 4ο νομίζω. Αυτό ήταν σχόλιο αλλουνου, εγώ δεν είχα δει καν επεισόδιο.
    Δεν έχω δει το συγκεκριμένο και νομίζω ότι έχουν υπάρξει πάνω από δύο (εκείνο και το τωρινό) είτε σειρά είτε ταινία αλλά αυτό είναι στο παρών ή σύντομο μέλλον, όχι 16ο αιώνα ή κάπου εκεί κοντά που είπε κάποιος κάπου αλλού όταν υπήρχαν οι handmaids.
    Δεν ξέρω αν θα γίνουμε έτσι, δε νομίζω, δεν το σκέφτομαι. Βασικά το σκέφτηκα μια στιγμή αλλά σκέφτηκα ότι ειμαι απλώς στο μυαλό του σεναριογραφου, του σκηνοθέτη, του παραγωγού κτλ, είναι απλώς μια σειρά, δεν μπορω να το συσχετιζω με την πραγματικότητα. Αμα το συσχετισεις με την πραγματικότητα είναι προβοκατορικη και προπαγανδιστικη.

  9. #1974
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Και άλλο σούπερ χεροου μοδερφακα, αη λ Μπιτ γιορ ασσ από cw



    https://youtu.be/RZpJeuXo2CY

    Αυτό φαίνεται καλό όμως
    https://youtu.be/qTzW9rMcbzk

  10. #1975
    12 Monkeys, τέσσερα επεισόδια ονλάιν.

    λίγο το έχουν κάνει πιο χαοτικό δεν γίνεται και το λέω όχι με την καλή έννοια. θα δω και το δεύτερο πιο μετά μήπως μου αλλάξει γνώμη.

  11. #1976
    Ειδα το Mars
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt4939064/ πριν λιγο καιρο και μαρεσε πολυ μισο ντοκιμαντερ μισο σειρα
    Τωρα βλεπω το ss-gb εναλλακτικη ιστορια οι ναζι στο μπιγκ μπεν και τα ρεστα ειναι ομως παραγωγη bbc και το 1ο επεισόδιο που εχω δει φαινετε ενδιαφερον
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  12. #1977
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    235
    Διάβασα τα καλά σας λόγια για το Fargo και είπα να το ξεκινήσω.
    Να πω ότι είμαι ιδιαίτερα ξυνός και πολύ δύσκολα θα κολλήσω σε μια σειρά, στις περισσότερες βλέπω ένα δυο επεισόδια και τις παρατάω.

    Από χθες είδα 5 επεισόδια και έχω πάθει πλάκα. Πολύ καλή πλοκή, όσο κι αν φαίνεται περίεργο, υπάρχει άπλετο έξυπνο χιούμορ, βάθος στους χαρακτήρες και πολλά θέματα για προβληματισμό.

    Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

  13. #1978
    Ash vs evil dead. Το είπα; Όσο κιτς και χαζό πρέπει. Απόλαυση.

  14. #1979
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Με mr robot τι έγινε γιατί έχασα επεισόδια ? Βλέπω στο hobi season 3 αρχές Οκτωβρίου. Δεν βρίσκω trailer όμως.

  15. #1980
    Βγήκε όλο το House of Cards.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF