Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Xt660x ή Fz6 600;

  1. #1

    Xt660x ή Fz6 600;

    μαγκες καλο μεσημερι.ειμαι στο διλλημα μετα απο πωληση V-STROM 650 να παρω το ΧΤ660Χ (σε κοκκινο!!!).αλλα ειμαι σε μπρος γκρεμος και πισω FZ6 600.εχετε καμμια γνωμη;;;

  2. #2
    Ίσως η απάντηση βρίσκεται στην ερώτηση "τι δεν σε ικανοποιούσε στο v-strom;;"

  3. #3
    και τα δυο ειναι υπεροχα μηχανακια , για διαφορετικους λογους το καθενα ....

    Για ποια χρηση το θες ??


    πχ το ΧΤ εχει τραβηγματα απο χαμηλα οποτε ειναι φοβερα ανετο για καποιον που κινειται στην πολη , αλλα το FZ6 εχει περισσοτερα αλογα για καποιον που δεν γουσταρει να τον περνανε οι παντες και βγαινει και εθνικη με ανετα τα 180 190

    Να υποθεσω οτι το vstrom σε χαλασε ο ογκος του ? γιατι αν σε χαλασε η ορθια θεση οδηγησης και δεν ξερω που ειναι το μπροστινο μου τοτε καλητερα αλλαξε κατηγορια μηχανης


  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Δίλλημα μεταξύ μηχανών με τα 2πλά άλογα η μια από την άλλη ....κανονικά δεν τίθεται

    Διαφορετικής φιλοσοφίας μηχανάκια, διαφορετικής χρήσης, διαφορετικής κατηγορίας....

    Ξεκαθάρισε πρώτα τι θέλεις από την μηχανή σου.

    Σωστό και αυτό που γράφτηκε πιο πάνω. Τι δεν σου άρεσε στο προηγούμενο μηχανάκι και το έδωσες ? Τουλάχιστον να μην επαναλάβεις κάτι που αποδείχθηκε λάθος για σένα....

Παρόμοια θέματα

  1. fazer 600 fz6 2005 titanio?h aplh?
    από ALSFA 30 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2005, 03:15
  2. Honda CBF-600S ABS vs Yamaha Fz6 Fazer
    από anixneyths στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2005, 09:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF