Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: Mα γιατι ΔΕΝ ΜΡΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ????!!!!

  1. #1

    Mα γιατι ΔΕΝ ΜΡΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ????!!!!

    Περιοδικο 0-300,τ.124-Συγκριτικο streetfighters


    Θα μηλισω μονο για αυτο που μου κανει τρομερη εντυπωση...

    Εκτως απο το οτι βγαλανε το s4r πιο χαλια σε ολα, ας μου λυσει καποιος τηνν απορια... Πως ειναι δυνατον μηχανακια οπως το Z1000,Hornet900,SV1000,TNT να κανουν καλυτερο γυρολογιο απο το S4R(χρονος του S4R 1'36,80-δηλαδη ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ)?????






    Mα καλα για τοσο χαζους μας περνανε.....??????

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ειναι εγκαθετοι των εβραιων και του Bush...

  3. #3
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389

    Re: Mα γιατι ΔΕΝ ΜΡΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ????!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
    Περιοδικο 0-300,τ.124-Συγκριτικο streetfighters


    Θα μηλισω μονο για αυτο που μου κανει τρομερη εντυπωση...

    Εκτως απο το οτι βγαλανε το s4r πιο χαλια σε ολα, ας μου λυσει καποιος τηνν απορια... Πως ειναι δυνατον μηχανακια οπως το Z1000,Hornet900,SV1000,TNT να κανουν καλυτερο γυρολογιο απο το S4R(χρονος του S4R 1'36,80-δηλαδη ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ)?????






    Mα καλα για τοσο χαζους μας περνανε.....??????
    Δε με λες ψηλέ. Ξέρεις τι τιράζ έχουν τα ελληνικά περιοδικά μοτό; Ούτε το κόστος εκτύπωσης δεν βγαίνει. Αν δε "σπρώξουν" λίγο και αυτούς που τους τα χώνουν χοντρά για διαφήμιση, πως θα ζήσουν τα παιδιά.
    Triple 1050


  4. #4
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Mα γιατι ΔΕΝ ΜΡΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ????!!!!

    ti efages ex8es?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  5. #5
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    και αφου κατηγόρησες..

    τους ανθρώπους εκεί που τα κάνουν τεστ..για κοροϊδία το έχεις εσύ σίγουρο ότι το σ4ρ ξερω γω κάνει καλύτερους χρόνους...


    και απλά αυτοί το ριξανε..γιατι..εχει πουλήσει πολύ...μα παρά πολυ..και νταξει φτάνει ξέρω γω..ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ Ζ 1000 ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και νταξει το τντ δε πουλά ρε παιδί μου...και άμα γράψουμε εμείς ότι κάνει 0,5 το γύρο πιο γρηγορα..ο άλλος θα παει να το πάρει ας έχει 20000 ε.

    ωραία..
    το Ζ κιόλας...
    έχει ανάγκη από σπρώξιμο...


    ειναι απλώ απίθανο και αυτοι οπως ολοι μας..να βολευτηκαν καλυτερα σε καποια μηχανακια..αντιθετα με καποια άλλα..και να γράψανε καλύτερους χρόνους..

  6. #6
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: και αφου κατηγόρησες..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    τους ανθρώπους εκεί που τα κάνουν τεστ..για κοροϊδία το έχεις εσύ σίγουρο ότι το σ4ρ ξερω γω κάνει καλύτερους χρόνους...


    και απλά αυτοί το ριξανε..γιατι..εχει πουλήσει πολύ...μα παρά πολυ..και νταξει φτάνει ξέρω γω..ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ Ζ 1000 ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και νταξει το τντ δε πουλά ρε παιδί μου...και άμα γράψουμε εμείς ότι κάνει 0,5 το γύρο πιο γρηγορα..ο άλλος θα παει να το πάρει ας έχει 20000 ε.

    ωραία..
    το Ζ κιόλας...
    έχει ανάγκη από σπρώξιμο...


    ειναι απλώ απίθανο και αυτοι οπως ολοι μας..να βολευτηκαν καλυτερα σε καποια μηχανακια..αντιθετα με καποια άλλα..και να γράψανε καλύτερους χρόνους..
    ama pistevete ta periodika tote iste aksioi tis tixis sas
    ke 8a prepi na pistepsoume oti mia mixani 1200 cc me aksona piso aktinotes zantes ke fisiologikous troxous me ena kinitira na eksexi deksia ke aristera me panakriva plastika
    ke merika ala out.. oti ine on-off ke kani ke idikes xomatines diadromes opos tin parousiazoun oi gelioi tipoi...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #7
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    εγω

    αφρε
    ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ ΕΙΠΑ...

    τωρα το τι πιστευω εγω...ειναι μάλλον δικο μου θέμα και μονο εμένα επηρεάζω με τις επιλογές μου.


    οποτε..
    αστο.

  8. #8
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389

    Re: και αφου κατηγόρησες..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    τους ανθρώπους εκεί που τα κάνουν τεστ..για κοροϊδία το έχεις εσύ σίγουρο ότι το σ4ρ ξερω γω κάνει καλύτερους χρόνους...


    και απλά αυτοί το ριξανε..γιατι..εχει πουλήσει πολύ...μα παρά πολυ..και νταξει φτάνει ξέρω γω..ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ Ζ 1000 ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και νταξει το τντ δε πουλά ρε παιδί μου...και άμα γράψουμε εμείς ότι κάνει 0,5 το γύρο πιο γρηγορα..ο άλλος θα παει να το πάρει ας έχει 20000 ε.

    ωραία..
    το Ζ κιόλας...
    έχει ανάγκη από σπρώξιμο...


    ειναι απλώ απίθανο και αυτοι οπως ολοι μας..να βολευτηκαν καλυτερα σε καποια μηχανακια..αντιθετα με καποια άλλα..και να γράψανε καλύτερους χρόνους..
    Φίλε Σπύρο, κάθε μήνα μου έρχονται στο γραφείο όλα μα όλα τα ελληνικά περιοδικά μοτό. Πλέον δεν διαβάζω κανένα, δεν έχει νόημα και δεν έχουν να μου προσφέρουν σχεδόν τίποτα (εκτός ίσως από κανένα ένθετο της προκοπής).

    Εάν θες να διαβάσεις περιοδικό και όχι συγκεκαλυμμένη διαφήμιση, πάρε κανά motorrad που έχει τιράζ σε εκατοντάδες χιλιάδες (και όχι σε χιλιάδες), έχει την οικονομική δυνατότητα να αγοράζει όλα τα μηχανάκια που δοκιμάζει και δεν είναι εξαρτημένο από τον τάδε ή τον δείνα αντιπρόσωπο για το αν θα βάλει ολοσέλιδα αυτό το μήνα να πληρώσουμε κανά λογαριασμό.
    Triple 1050


  9. #9
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: εγω

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    αφρε
    ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ ΕΙΠΑ...

    τωρα το τι πιστευω εγω...ειναι μάλλον δικο μου θέμα και μονο εμένα επηρεάζω με τις επιλογές μου.


    οποτε..
    αστο.
    to ksero bibiko
    gia afto pires to zundap
    eftixos pou ise ke esi ke poulai afti i eteria...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #10
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: και αφου κατηγόρησες..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Φίλε Σπύρο, κάθε μήνα μου έρχονται στο γραφείο όλα μα όλα τα ελληνικά περιοδικά μοτό. Πλέον δεν διαβάζω κανένα, δεν έχει νόημα και δεν έχουν να μου προσφέρουν σχεδόν τίποτα (εκτός ίσως από κανένα ένθετο της προκοπής).

    Εάν θες να διαβάσεις περιοδικό και όχι συγκεκαλυμμένη διαφήμιση, πάρε κανά motorrad που έχει τιράζ σε εκατοντάδες χιλιάδες (και όχι σε χιλιάδες), έχει την οικονομική δυνατότητα να αγοράζει όλα τα μηχανάκια που δοκιμάζει και δεν είναι εξαρτημένο από τον τάδε ή τον δείνα αντιπρόσωπο για το αν θα βάλει ολοσέλιδα αυτό το μήνα να πληρώσουμε κανά λογαριασμό.
    εγω παιδια θέλω να διαβάζω ΣΥΓΚΕΚΑΛΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.

  11. #11
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389

    Re: Re: Re: και αφου κατηγόρησες..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    εγω παιδια θέλω να διαβάζω ΣΥΓΚΕΚΑΛΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.
    Γιατί; δεν σου αρέσει η απροκάλυπτη; :a028: :a5:
    Triple 1050


  12. #12
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354

    Re: Re: και αφου κατηγόρησες..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

    ke 8a prepi na pistepsoume oti mia mixani 1200 cc me aksona piso aktinotes zantes ke fisiologikous troxous me ena kinitira na eksexi deksia ke aristera me panakriva plastika
    ke merika ala out.. oti ine on-off ke kani ke idikes xomatines diadromes opos tin parousiazoun oi gelioi tipoi...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Περίεργο... εγώ γιατί νομίζω ότι η r1200gs είναι μια πολύ καλοφτιαγμένη μοτοσυκλέτα;

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Μήτσος1
    Εγγραφή
    11/01/2005
    Μηνύματα
    448
    Εγώ πάντος έχω σταματήσει να διαβάζω μεριοδικά μοτοσυκλέτας, εδώ και 6 μήνες περίπου, τη στιγμή που έπαιρνα 3-4 περιοδικά το μήνα (0-300, ΜΟΤΟ, Power Bikes), ακριβώς γι'αυτο το λόγο. Πιστεύω πλέον οτι έχουν χάσει κάθε ίχνος σοβαρότητας και αντικειμενικότητας, και επειδή κι'εγώ δε γουστάρω να διαβάζω συγκαλυμένη διαφήμηση, και να πληρώνω και 6 Ευρώ για το καθ'ένα, τα έκοψα τελείως.

    Ελπίζω μόνο κάποια στιγμή να θέσουν την αντικειμενικότητα, την αξιοπιστία και προπαντός την ανεξαρτησία από κάθε αντιπροσωπεία αρκετά ψηλά στην ατζέντα τους μήπως και δούν άσπρη μέρα. Έτσι θα ανεβεί και το τιράζ, και μετά οι εταιρείες θα τους παρακαλάνε για διαφημήσεις και για τεστ. Αλλά... φωνή βοώντος εν τη ερήμω.

    Θα ήθελα βέβαια κάποια στιγμή κάποιος ιθύνων νούς από κάποιο από αυτά τα περιοδικά να μπεί και να μας δώσει καμμία απάντηση σε όλα αυτά τα ερωτήματα, αλλά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος...

  14. #14
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1

    Θα ήθελα βέβαια κάποια στιγμή κάποιος ιθύνων νούς από κάποιο από αυτά τα περιοδικά να μπεί και να μας δώσει καμμία απάντηση σε όλα αυτά τα ερωτήματα, αλλά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος...
    Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί. Δύσκολοι καιροί.
    Λυπάμαι μόνο κάτι παλικάρια που αγοράζουν μηχανάκια από τα περιοδικά και πληρώνουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
    (Σπύρο μην τσαντιστείς δεν εννοούσα εσένα). :rotflmao:
    Triple 1050


  15. #15
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί. Δύσκολοι καιροί.
    Λυπάμαι μόνο κάτι παλικάρια που αγοράζουν μηχανάκια από τα περιοδικά και πληρώνουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
    (Σπύρο μην τσαντιστείς δεν εννοούσα εσένα). :rotflmao:
    εγώ δεν το αγόρασα το μηχανάκι..
    μου το χαρίσανε τα περιοδικά...




    πολύ θα θελα να ακούσω και την άποψη του CD ας πούμε για΄τη κουβέντα μας.

    αν τον ξέρει κάποιος ..και μπορεί να διακόψει το παλικάρι τη διαφήμιση ..για να μας καταθέσει την άποψή του..θα έχουμε μια καλύτερη εικόνα.

    γιατί να αποφασίσουμε εμείς ποια μηχανάκια είναι καλύτερα...επειδή αυτά μας αρέσουνε..[χωρίς φυσικά να τα έχουμε οδηγήσει ποτέ] και να κατηγορούμε αυτούς που τα οδηγάνε και τα δοκιμάζουνε...
    είναι κάπως αστείο.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. chmanos-δεν τολμώ να το πιστέψω.
    από TATAR στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2008, 01:32
  2. δεν μπορω να το τερματησω!!!!!!!!
    από zoropatra στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 17:27
  3. Δε μπορώ να το πιστέψω αυτό που έγινε.
    από bonepeeler στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2005, 13:12
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 13:59
  5. γιατι δεν μπορω να μπω στο τσατ?
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2004, 23:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF