Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: Td Κυριακή 4/12

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500

    Td Κυριακή 4/12

    Ωραία ήταν χθες, τέλειος καιρός, καλή παρέα, καλοί αναβάτες μέσα στην πίστα, να έλειπαν και μερικές μλκιες αλλά τί να πω έχω αρχίσει να συμβιβάζομαι.

    Ήταν η 2η φορά που μπήκα στο ενδιάμεσο γκρουπ και το καταευχαριστήθηκα. Πολύ καλό το επίπεδο, παραδόξως καμία πτώση και ούτε με ενόχλησε κανείς, καλοί χρόνοι (πρώτη φορά έβαλα πομπό για lap time) και πολύ δουλειά σε σώμα/βλέμμα.

    Χαιρετίσματα στο παλικάρι με το λευκό street triple, που έχασε τα φρένα στην ευθεία, άνοιξε την γραμμή του και ξαναμπήκε με τσαμπουκά στην Κ6 ακριβώς στη γραμμή μου (δεν με πειράζει να περάσεις μπροστά, πρόσεχε όμως με αυτά που κάνεις) και στο παλικάρι με το μπλε R1, που βρεθήκαμε δίπλα δίπλα στην Κ6 και στιγμιαία χαιρετηθήκαμε (μάλλον δεν το περίμενες να μπω με μεγαλύτερη φόρα), ωραία πράγματα όμως.

    Είχα ευτυχώς μία εντελώς ανώδυνη έξοδο στην Κ6 για να καταλάβω πόσο σημαντική είναι η πνευματική εγρήγορση (πόσο δίκιο είχες Αλέξη), αφού στιγμιαία το μυαλό μου κοιμήθηκε.

    Επίσης ευχαριστώ Θοδωρή & Σπύρο που με πείσατε να βγάλω τους καθρέφτες, καθώς είδα έναν καινούργιο κόσμο πάνω στην μοτοσικλέτα (το παίρνω πίσω αυτό για τους ανοιχτούς καθρέφτες μέσα στην πίστα).

    Η μόνη παραφωνία ήταν ένα mega scooter στο γκρουπ των αρχαρίων που έξυνε συνεχώς διπλό σταντ στην πλατεία και δεν άφησε αναβάτη που να μην τον ενοχλήσει (μόνο από πάνω τους δεν πέρναγε). Και όλα αυτά βρε κάγκουρα για να πεις στους φίλους σου ότι πέρναγες με το στούκερ τα SS σαν σταματημένα?

    Άντε να είμαστε καλά (αν και δεν το βλέπω) να τα ξαναπούμε την Άνοιξη πάλι .
    Μέχρι τότε, τα κεφάλια μέσα.

    Edit 1 (thanks Εχετλαίε): Κυριακή 4/12
    Edit 2: Ευχαριστώ το μέλος Desmo για το υπέροχο βίντεο

  2. #2
    ο τυπος με το σκουτερ ηταν τραγικος, αφου εφερε κολοτουμπες το μηχανακι του (το ενα απο τα 2 που ειχε φερει) εμπενε και με το σκουτερ :a31: το γιατι δεν μπορεσα να το καταλαβω...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Η μλκία είναι αήττητη .

  4. #4
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ο τυπος με το σκουτερ ηταν τραγικος, αφου εφερε κολοτουμπες το μηχανακι του (το ενα απο τα 2 που ειχε φερει) εμπενε και με το σκουτερ :a31: το γιατι δεν μπορεσα να το καταλαβω...
    Τραγικοί είναι οι τύποι που τον άφησαν να συνεχίζει μετά απ' όλα αυτά.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Τραγικοί είναι οι τύποι που τον άφησαν να συνεχίζει μετά απ' όλα αυτά.
    ρε νικο λες και δεν τα ξερεις...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  6. #6
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ρε νικο λες και δεν τα ξερεις...
    Επειδή τα ξέρω..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #7

    Re: Td Κυριακή 4/12

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VASOS

    Είχα ευτυχώς μία εντελώς ανώδυνη έξοδο στην Κ6 για να καταλάβω πόσο σημαντική είναι η πνευματική εγρήγορση (πόσο δίκιο είχες Αλέξη), αφού στιγμιαία το μυαλό μου κοιμήθηκε.
    Φιλτατε ησουν το παιδι που επεσε στο τελευταιο session με το Bmw ??
    Αν ναι ενα εχω να πω ... Χιλια μπραβο για τον τροπο οδηγησης σου ασχετως που το μηχανακι που ειχες δεν βοηθαει καθολου !!!!!!!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από VASOS

    Η μόνη παραφωνία ήταν ένα mega scooter στο γκρουπ των αρχαρίων που έξυνε συνεχώς διπλό σταντ στην πλατεία και δεν άφησε αναβάτη που να μην τον ενοχλήσει (μόνο από πάνω τους δεν πέρναγε). Και όλα αυτά βρε κάγκουρα για να πεις στους φίλους σου ότι πέρναγες με το στούκερ τα SS σαν σταματημένα?
    Εδω θα με βρεις λιγο αντιθετο ... Αν καποιος θελει να μπει πιστα και δεν εχει καποιο SS δεν παει να πει οτι ειναι και καγκουρας . Οσο τον παρατηρησα τον συγκεκριμενο τυπο , και για να ειμαι ειλικρινης ηταν λιγο , ο ανθρωπος δεν εκανε κατι που να εχει ως αποτελεσμα καποιο πιθανο ατυχημα . Απλως μπηκε μεσα με μια μπανιερα που με την παραμικρη κλιση εβρισκε κατω ...
    Εξαλου γι αυτο τον λογο μπηκε και στους αρχαριους . Ωστε να μην ειναι εμποδιο στους πιο γρηγορους οδηγους .

    (Τον κυριο δεν τον ξερω καν για να μην παρεξηγηθω )


    Aprilia sr50
    Aprilia rs 125
    Aprilia rsv mille
    Cagiva raptor 650 ie
    Aprilia rsv 1000 r Factory

  8. #8

    Re: Re: Td Κυριακή 4/12

    Αρχικά δημιουργήθηκε από usabug
    Εδω θα με βρεις λιγο αντιθετο ... Αν καποιος θελει να μπει πιστα και δεν εχει καποιο SS δεν παει να πει οτι ειναι και καγκουρας . Οσο τον παρατηρησα τον συγκεκριμενο τυπο , και για να ειμαι ειλικρινης ηταν λιγο , ο ανθρωπος δεν εκανε κατι που να εχει ως αποτελεσμα καποιο πιθανο ατυχημα . Απλως μπηκε μεσα με μια μπανιερα που με την παραμικρη κλιση εβρισκε κατω ...
    Εξαλου γι αυτο τον λογο μπηκε και στους αρχαριους . Ωστε να μην ειναι εμποδιο στους πιο γρηγορους οδηγους
    εδω θα διαφωνισω λιγο, χωνωτανε στην εισοδους, συγκεκριμενα θυμαμαι στην Κ9 στο ducati με την πορτοκαλι φορμα τον τρομαξε.

    ενταξει δεν εκανε τραγικα πραγματα, αλλα δεν το θεωρω σωστο να τρομαζεις τους αλλους και ειδικα στο γκρουπ των αρχαριων...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #9
    Αρχαιολογικό μέλος Το avatar του/της tomy
    Εγγραφή
    27/04/2006
    Μηνύματα
    162

    Re: Re: Re: Td Κυριακή 4/12

    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    εδω θα διαφωνισω λιγο, χωνωτανε στην εισοδους, συγκεκριμενα θυμαμαι στην Κ9 στο ducati με την πορτοκαλι φορμα τον τρομαξε.

    ενταξει δεν εκανε τραγικα πραγματα, αλλα δεν το θεωρω σωστο να τρομαζεις τους αλλους και ειδικα στο γκρουπ των αρχαριων...
    +1000

  10. #10
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    πραγματικά ήταν ένα πάρα πολύ ωραίο track day με κάποιες ελάχιστες παραφωνίες, καμία σχέση με το μπάχαλο που έγινε πριν 15 μέρες τα σωστά να λέγονται... όσον αφορά τον τύπο με το σκούτερ, επειδή ήταν και στο γκρουπ μου, γενικά φαινόταν να πηγαίνει αρκετά γρήγορα τώρα αν τρόμαξε κάποιον δεν το πρόσεξα να πώ την αλήθεια, πάντως εμένα με πέρασε στο γύρο προθέρμανσης κάτι που δεν περίμενα αλλά χωρίς να με τρομάξει ιδιαίτερα... άντε και στα επόμενα καλά να είμαστε!
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500

    Re: Re: Td Κυριακή 4/12

    Αρχικά δημιουργήθηκε από usabug
    Φιλτατε ησουν το παιδι που επεσε στο τελευταιο session με το Bmw ??
    Αν ναι ενα εχω να πω ... Χιλια μπραβο για τον τροπο οδηγησης σου ασχετως που το μηχανακι που ειχες δεν βοηθαει καθολου !!!!!!!
    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια .

    Προς διευκρίνιση είχα 1 έξοδο στην Κ6, χωρίς πτώση, αλλά λίγο χωματάκι (σε μπότες & λάστιχα) το αγόρασα .

  12. #12
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    αυτοί που προσπαθούν να αποδείξουν ότι είναι κάτι,είναι εκνευριστικόι...

    Λες και τους περιμένει κανένα έπαθλο στην έξοδο...

    Και πες ότι εξαιτίας του έπεφτε ενας από εσάς...μετά τι;

    το μπουλο προφανώς αφού ασφάλειες και τέτοια δεν υπάρχουν εκεί μέσα...

    Και πες ότι ο τύπος το έχει ρε παιδί μου είναι χεράς με ότι κινείται ,πετάει και κολυμπάει...

    γιατί δεν τον παρακολουθεί κάποιος να του πει "φίλε ,σε βλέπω που σας γρήγορα κανε μια και μπες στο παραπάνω γκρούπ"

    έχει συμβεί αυτό σε φιλο μου και δεν παρεξηγήθηκε κανένας...

    Όταν μεταπηδήσει στο γρηγορότερο και δει πως πηγαίνουν οι άλλοι εκεί θα του κοπεί ο αέρας...και θα γυρίσει πάλι στο αργό να κάνει τις ίδιες μαλακίες...

    Είναι αυτό που λένε...καλύτερα πρώτος στο χωριό ,παρά τελευταίος στη πόλη...



  13. #13
    εγω πότε θα ξύσω γόνατο? Το avatar του/της PQC
    Εγγραφή
    20/01/2005
    Μηνύματα
    164
    Μάλλον προσπαθούσε να πέσει και με το σκουτερ.
    Αν δείτε ένα μαύρο κόκκινο fazer 1000 να περνάει τάπα στην στροφή ξύνωντας μασπίεδες, αυτιά και γόνατα σίγουρα δεν είμαι εγώ

  14. #14
    εγω πότε θα ξύσω γόνατο? Το avatar του/της PQC
    Εγγραφή
    20/01/2005
    Μηνύματα
    164

    Re: Re: Re: Td Κυριακή 4/12

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VASOS
    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια .

    Προς διευκρίνιση είχα 1 έξοδο στην Κ6, χωρίς πτώση, αλλά λίγο χωματάκι (σε μπότες & λάστιχα) το αγόρασα .
    να σου πω παλικάρι μου,το δήλωσες στο Ε9?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αν δείτε ένα μαύρο κόκκινο fazer 1000 να περνάει τάπα στην στροφή ξύνωντας μασπίεδες, αυτιά και γόνατα σίγουρα δεν είμαι εγώ

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Καλά που μου το θύμισες (κουλομαρία) να το περάσω αύριο κιόλας στην off-shore

    Πάρε 1 για την καλή δουλειά χθες και μεγιές τα rear sets ( ).

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 117
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2006, 08:21
  2. Κυριακή 11-12-2005
    από Tigas στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 100
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2005, 23:40
  3. ΚΥΡΙΑΚΗ 04-12 Βόλτα- ΧΩΜΑ
    από KaTaNaS στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 185
    Τελευταίο μήνυμα: 06/12/2005, 10:39
  4. Κυριακή 21/12 Πάμε ΣΚΙ???????
    από petridist στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 14:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF