Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Κατανάλωση και σερβις V-strom 1000

  1. #1

    Κατανάλωση και σερβις V-strom 1000

    Γεια χαρα σε ολους! Ειμαι υποψυφιος αγοραστης ενος SUZUKI V STROM 1000 2004 με 5000χλμ! ξερει κανεις να μου πει ποση ειναι η καταναλωση του εντος και εκτος πολης καθως και με ποσο μπορει να πηγαινει οικονομικα! Επισης καθε ποσα χλμ χρειαζεται σερβις κ ποσο περιπου κοστιζει αυτο? Ευχαριστω προκαταβολικα!

  2. #2
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098

    Re: Κατανάλωση και σερβις V-strom 1000

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikolakhs89
    Γεια χαρα σε ολους! Ειμαι υποψυφιος αγοραστης ενος SUZUKI V STROM 1000 2004 με 5000χλμ! ξερει κανεις να μου πει ποση ειναι η καταναλωση του εντος και εκτος πολης καθως και με ποσο μπορει να πηγαινει οικονομικα! Επισης καθε ποσα χλμ χρειαζεται σερβις κ ποσο περιπου κοστιζει αυτο? Ευχαριστω προκαταβολικα!

    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=11335

  3. #3
    Κατατοπιστικοτατη συζητηση για τα σερβις αλλα δεν βρηκα κατι για την καταναλωση! παρακαλω οποιος γνωριζει ας απαντησει!

  4. #4
    σε νορμαλ οδηγηση κ όχι ταρζανιες, ήτοι εθν.-επαρχ. δικτυο με 120-130 km/h και πολη περιπου 7,5 lt/100 km, αντε 8...σε ταξιδι μετα τα 160+ πινει αρκετα, φυσιολογικο...εχω δει καταναλώσεις μεχρι και 10++++ αλλά οταν ο δεξιος καρπος ειχε σπασει απ' την κλιση...εχω δει κ 6 lt /100km, αλλα οι στροφες να μην ξεπερασουν τις 4.500 (ελέω ροπης κ μακρυ κιβωτιου) αλλα δεν θα αντεξεις για πολυ....
    η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...

  5. #5
    SVstrom 1000 of Xanthi Το avatar του/της xanthosd
    Εγγραφή
    31/12/2008
    Μηνύματα
    128
    ενα θα σου πω...
    οτι υπαρχουν ατομα επ το forum που κανουν εως και 420 χλμ με ενα ρεζερβουαρ.
    το εκανα κι εγω τον Μαιο του 2008 οταν ειχαν παλι απεργιες τα βυτια, απο Κονητσα εως Ξανθη εκαψε 21,5 λιτρα αλλα ποτε δεν ξεπερασα τις 3.200 σ.α.λ.
    ... Οτι δε με σκοτωνει.....
    ........με κανει πιο δυνατο...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF