Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΣΕ Gs1200 Adv

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/01/2012
    Μηνύματα
    8

    ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΣΕ Gs1200 Adv

    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΝΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΤΡΟΧΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ.ΤΟ 2011 ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΛΜΥΡΗ, ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ,ΓΕΥΣΗ,ΓΙΑΤΙ Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΜΟΥ R1200GS ADVENTURE ΙΣΩΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΑΣ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ.ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑΔΙΑΚΑ,ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΥ ΕΝΝΟΩ.ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ,ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΔΙΑΝΥΘΕΝΤΩΝ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΣΑΦΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΑΖΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 66200 ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΟΥ

  2. #2
    Περστικά φίλε

  3. #3
    Καλή χρονιά φίλε μου και μην σκας για τέτοια πράγματα.

    οι Bmw έχουν τα "θεματακια" τους (αρκετά θα έλεγα) , αλλά και πάλι όλα φτιάχνονται.

    Πάλι καλά να λες που δεν σε άφησε σε κάνα βουνό. Συμβουλή μου, πάρε κατι μικρότερο για καθημερινή χρήση.

    Εύχομαι η νέα χρονιά να είναι απροβλημάτιστη και με υγεία πάνω από όλα.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    περαστικα να ειναι και μην σκας φιλε.καλη χρονια


    υ.γ κανε και μια καλη οδικη αν δεν εχεις

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346

    Re: ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΣΕ Gs1200 Adv

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ANTARIS
    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΝΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΤΡΟΧΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ.ΤΟ 2011 ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΛΜΥΡΗ, ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ,ΓΕΥΣΗ,ΓΙΑΤΙ Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΜΟΥ R1200GS ADVENTURE ΙΣΩΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΑΣ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ.ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑΔΙΑΚΑ,ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΥ ΕΝΝΟΩ.ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ,ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΔΙΑΝΥΘΕΝΤΩΝ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΣΑΦΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΑΖΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 66200 ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΟΥ
    καλη χρονια να εχεις και καλο ψαξιμο στο ebay αγγλιας/γερμανιας
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  6. #6

    Re: ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΣΕ Gs1200 Adv

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ANTARIS
    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΝΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΤΡΟΧΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ.ΤΟ 2011 ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΛΜΥΡΗ, ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ,ΓΕΥΣΗ,ΓΙΑΤΙ Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΜΟΥ R1200GS ADVENTURE ΙΣΩΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΑΣ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ.ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑΔΙΑΚΑ,ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΥ ΕΝΝΟΩ.ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ,ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΔΙΑΝΥΘΕΝΤΩΝ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΣΑΦΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΑΖΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 66200 ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΟΥ
    Πότε είχε γρασσαριστεί-συντηρηθεί τελευταία φορά????

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thalasinos
    Εγγραφή
    20/08/2008
    Μηνύματα
    417

    Re: Re: ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΣΕ Gs1200 Adv

    Αρχικά δημιουργήθηκε από G/S
    Πότε είχε γρασσαριστεί-συντηρηθεί τελευταία φορά????

    Γρασαρετε ο σταυρος????

  8. #8
    γιώργοοοοοοοοοοοοοοοο (γιαγιά αρκούδα)....

    σε φωνάζουν......

  9. #9
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205

    Re: ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΟΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΣΕ Gs1200 Adv

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ANTARIS
    ......ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΑΖΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 66200 ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΟΥ
    με αυτα που ακουω εγω .... και ευχαριστημένος να σαι μετα απο τοσα χλμ


  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/01/2012
    Μηνύματα
    8
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΑΞΟΝΕΣ ΓΡΑΣΑΡΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΩΝ 10000 20000 ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ 10000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ,ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΣΑΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΞΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Κ.Τ.Λ.

  11. #11
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/01/2012
    Μηνύματα
    8
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ,4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ, ΤΗΣ BMW MOBILE CARE!!!! ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thalasinos
    Εγγραφή
    20/08/2008
    Μηνύματα
    417
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ANTARIS
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΑΞΟΝΕΣ ΓΡΑΣΑΡΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΩΝ 10000 20000 ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ 10000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ,ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΣΑΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΞΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Κ.Τ.Λ.

    Εχω τις αμφιβολιες μου, οτι δηλ. καθε 10000κμ λυνουν την μιση μηχανη για να γρασαρουν τον σταυρο? επειδη και εγω διαφορικο εχω και εχω 40000κμ. δεν εχω ακουσει για γρασαρισμα του σταυρου! αλλα και δεν εχει γρασαδορακια για να γρασαριστει, ο σταυρος ειναι πρεσαριστος και δεν παιρνει γρασαρισμα απ΄οτι μου εχουν πει!
    Το λεω επειδη με παραξενευει που ακουσα για ''γρασαρισμα του σταυρου'' και θελω να την ψαξω μην τυχει και σε μενα!

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ANTARIS
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ,4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ, ΤΗΣ BMW MOBILE CARE!!!! ΔΩΡΕΑΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!
    Θα έλεγα κακία τώρα αλλά χρονιάρες μέρες και με τον πόνο σου για τη ζημιά που σου βγήκε, το προσπερνάω! Καλές και ανώδυνες χρηματικά επισκευές!

    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thalasinos
    Εχω τις αμφιβολιες μου, οτι δηλ. καθε 10000κμ λυνουν την μιση μηχανη για να γρασαρουν τον σταυρο? επειδη και εγω διαφορικο εχω και εχω 40000κμ. δεν εχω ακουσει για γρασαρισμα του σταυρου! αλλα και δεν εχει γρασαδορακια για να γρασαριστει, ο σταυρος ειναι πρεσαριστος και δεν παιρνει γρασαρισμα απ΄οτι μου εχουν πει!
    Το λεω επειδη με παραξενευει που ακουσα για ''γρασαρισμα του σταυρου'' και θελω να την ψαξω μην τυχει και σε μενα!

    Στείλε mail στην bmw Γερμανίας πιθανό να σου το αλλάξουν στην εγγύηση .
    Νομίζω ότι τα αλλάζουν κάθε 20.000χλμ και είναι πολύ εύκολο.
    http://www.youtube.com/watch?v=sjg5fK1ZMTk&feature=fvsr

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/01/2012
    Μηνύματα
    8
    ΠΟΛΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟΥ YOU TUBE ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Σ'ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ FINAL DRIVE. YΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΣΤΑΥΡΟ ΓΙΑ ΑΝΑΝΝΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΟΝΤΟΣ ΓΡΑΣΣΟΥ?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Agora Gs1200 Adv-problimatismos.....
    από yiannis1987 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2009, 18:36
  2. Αποστάτες τιμονιού σε 990-adv
    από LC8-990-salonic στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2008, 20:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF