Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 64 από 64

Θέμα: Ευκαιριες Αγορας

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Αν εχει κανεις σκοπο να κανει καποια αγορα απο Motocard μπορει να χρησιμοποιησει τον κωδικο AZOLFOMG για εκπτωση 10€.

  2. #62
    Μέλος Το avatar του/της aris19
    Εγγραφή
    25/01/2021
    Μηνύματα
    189
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Αν εχει κανεις σκοπο να κανει καποια αγορα απο Motocard μπορει να χρησιμοποιησει τον κωδικο AZOLFOMG για εκπτωση 10€.
    Άργησε και η δική σου παραγγελία; Παιδιά έχω και εγώ έναν κωδικό (για καθυστέρηση παραλαβής της παραγγελίας), οπότε όποιος ενδιαφέρεται ο δικός μου κωδικός (επίσης για έκπτωση 10 €) είναι ο FT23WP5C. Χρησιμοποιείστε ελεύθερα, δεν σκοπεύω να αγοράσω τίποτα στα κοντά. Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν είναι e-mail locked αλλά δεν κοστίζει τίποτα μια προσπάθεια.

  3. #63
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από aris19 Προβολή μηνύματος
    Άργησε και η δική σου παραγγελία; Παιδιά έχω και εγώ έναν κωδικό (για καθυστέρηση παραλαβής της παραγγελίας), οπότε όποιος ενδιαφέρεται ο δικός μου κωδικός (επίσης για έκπτωση 10 €) είναι ο FT23WP5C. Χρησιμοποιείστε ελεύθερα, δεν σκοπεύω να αγοράσω τίποτα στα κοντά. Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν είναι e-mail locked αλλά δεν κοστίζει τίποτα μια προσπάθεια.
    Εξακολουθεί να μου βγάζει 19/8 στο tracking της DHL Άρη οπότε η καθυστέρηση υπολογίζεται σε σχέση με τις πέντε μέρες λογικά. Το δικό μου έφτασε σήμερα Αθήνα.

    Δε νομίζω να υπάρχει περιορισμός email, αλλά ακόμα και να υπάρχει με ένα pm δίνουμε το mail στον όποιον ενδιαφερόμενο. Σιγά το κρατικό μυστικό.

  4. #64
    Μέλος Το avatar του/της aris19
    Εγγραφή
    25/01/2021
    Μηνύματα
    189
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Εξακολουθεί να μου βγάζει 19/8 στο tracking της DHL Άρη οπότε η καθυστέρηση υπολογίζεται σε σχέση με τις πέντε μέρες λογικά. Το δικό μου έφτασε σήμερα Αθήνα.

    Δε νομίζω να υπάρχει περιορισμός email, αλλά ακόμα και να υπάρχει με ένα pm δίνουμε το mail στον όποιον ενδιαφερόμενο. Σιγά το κρατικό μυστικό.
    Και η δική μου το ίδιο, σήμερα έφτασε Αθήνα. Νομίζω ότι οι ημερομηνίες που έδωσε η DHL αφορούν το αργότερο που θα παραλάβεις, αν υπάρξουν καθυστερήσεις κ.ο.κ. Γιατί σε εμένα έδωσε εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής 24 Αυγούστου και την επόμενη εβδομάδα -λογικά- θα έρθει, όπως και στη δική σου περίπτωση φαντάζομαι. Όπως είπες τον κωδικό μάλλον τον έδωσαν σαν "συγγνώμη" επειδή δεν μας ήρθαν μέχρι 12 Αυγούστου όπως έλεγε το κατάστημα που σε εμένα είχε φανεί εξαρχής δύσκολο. Τώρα όσον αφορά το mail, μπορεί κάποιος να θέλει να έχει την παραγγελία στο ιστορικό του δικού του account, αλλιώς εννοείται ότι θα το μοιραστώ αν είναι να αξιοποιηθεί η έκπτωση.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. περί αγοράς δίχρονης καινούριας
    από -tedy- στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2005, 22:18
  2. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2005, 14:01
  3. Συβουλές αγοράς
    από Konstantinos 0 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2005, 11:19
  4. περι αγορας ο λογος...
    από adam_tsouk στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2004, 14:25
  5. Ιδιωτικό συμφωνητικό αγοράς;;;
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2004, 15:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF