Σελίδα 34 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 242930313233343536373839 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 496 έως 510 από 582

Θέμα: Padonki (Μπάσταρδοι) for ever, ρε...

  1. #496
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    οχι ρε πστμ!! γιατι τοσο γκαντεμια ρε γμτ?

    και τελικα πως γυρισατε?

  2. #497
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
    οχι ρε πστμ!! γιατι τοσο γκαντεμια ρε γμτ?

    και τελικα πως γυρισατε?
    Αγορίνα, δεν έχει σημασία, τι έγινε από εκεί και πέρα...
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  3. #498
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Δημήτρη, Πάνο (Βουνέ), τα είπαμε κι από κοντά και με πμ.

    Έγινε στραβή, ο Πανούλης έφυγε κι αυτό δεν αλλάζει. Σε όλους μας λείπει και όλοι θα θέλαμε να τον ξαναδούμε να τριγυρίζει χαμογελαστός γύρω μας και να βγάζει άπειρες φωτό, για να μας "έχει κοντά του" όπως έλεγε, αλλά δεν γίνεται.

    Συνέχισε και τελείωσε το ταξιδιωτικό σου, άλλωστε κι εκείνος θα ήθελε να το δει τελειωμένο.


    Γμστα. Δεν μπορώ να γράψω τπτ άλλο τώρα.

    Συνέχισε.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #499
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
    Αγορίνα, δεν έχει σημασία, τι έγινε από εκεί και πέρα...
    Στο ταξιδιωτικό σου, έγραψα μια κουβέντα που μου βγήκε εντελώς αυθόρμητα. Αν εσύ έχεις αποφασίσει να το κλείσεις έτσι (εγώ δεν καλοκατάλαβα ότι τελείωσε), έτσι να κάνεις. Πες μου αν θέλεις να σβήσω και το ποστάκι μου. Ξέρω ρε φίλε είναι πολύ δύσκολο από κει και μετά.



    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  5. #500
    Τι να γράψω Βασίλη? Κάθομαι εδώ και κλαίω σαν μωρό παιδί. Μετά από τόσο καιρό, σήμερα μας βγήκε... Ήθελα για προσωπικούς λογούς να το γράψω.. Έγραφα και όσο όλοι χαβαλεδιαζαν και με το δίκιο τους τα παιδιά, εγώ σκεφτόμουν τον επίλογο, όλες αυτές τις ήμερες... Δεν χρειάζεται να σβηστεί κάτι. Ότι είχα να πω, το έγραψα..
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  6. #501
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Δυστυχώς τον επίλογο τον ξέραμε από την αρχή (οι περισσότεροι τουλάχιστον), αν σε ξαλαφρώνει στην ίδια κατάσταση είμαι κι εγώ, παρακολουθώ τόσες μέρες και κάθομαι και σκέφτομαι. Εσένα, τον βουνό αλλά και τον Πάνο κι ένας κόμπος είναι μόνιμος κάτοικος στο στομάχι μου.


    Γράφω σβήνω ξαναγράφω και πρόοδος καμία.


    Καληνύχτα φίλε. Καλούς δρόμους να έχουμε.



    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #502
    Το «HAPPY END» δεν είναι προϋπόθεση για ένα καλό ταξίδι ,γιατί δεν υπάρχει «END» στα ταξίδια….
    Gallos – Voyne καλά ταξίδια….


    ευχαριστουμε.....

  8. #503
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Νικος χρ.
    Εγγραφή
    05/08/2011
    Μηνύματα
    208
    φιλε ολα στη ζωη για καποιο λογο γινονται σε σας πραγματικα δεν ξερω γιατι ελαχε τετοια μαλακια αλλα πραγματικα εγω απο ολο αυτο κρατω την σταση του pan vas που σου μαθαινει πως να εισαι ανθρωπος -φιλος!να ειστε παντα γεροι και ορθιοι!τωρα γιατι πιστευω οτι εσυ και ο βουνος θα συνεχισετε απο εκει που το αφησε ο παναγιωτης...και εμεις θα συνεχισουμε να σας διαβαζουμε απο δω μεσα.ευλογια το μοτο σε φερνει κοντα με ανθρωπους που δεν εχεισ δει ποτε και ισως να μην δεις ποτε, βλεπεις μερος τησ ζωης τους δενεσαι με εναν ομορφο τροπο μαζι τους και αυτοι δεν ξερουν καν οτι εσυ τους παρακολουθεις!πολλα μπραβο παιδια

  9. #504
    ...
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  10. #505
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    Το «HAPPY END» δεν είναι προϋπόθεση για ένα καλό ταξίδι ,γιατί δεν υπάρχει «END» στα ταξίδια….
    Gallos – Voyne καλά ταξίδια….


    ευχαριστουμε.....
    +1000
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #506
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Σαν τραγωδία στην επιδαυρο ρε παιδια....
    δεν το ειχα συνδυασει...
    Πουτανα μοιρα....

    Ban 'em all

  12. #507
    Χίλια αν και κανένα γιατί....γιατί δεν του δόθηκε μια ευκαιρία που άξιζε τόσο πολύ ρπμ??

    Ενας φίλος, ένας "δικός" μας, ένας όμορφος άνθρωπος που ευτυχώς γνωρίσαμε έστω και λίγο, έφυγε ακολουθώντας τους δικούς του υψηλούς κανόνες φιλίας και (συν)αδελφικότητας. Εύχομαι ολόψυχα, ότι κι αν λέει η κάθε θρησκεία για το μετά από ΄δω, να είναι αληθινά. Να τα ξαναπούμε σε μια άλλη ζωή, σε μια άλλη διάσταση, οπουδήποτε...αλλά να τα ξαναπούμε ρε Πάνο.


    ΥΓ. Το ταξιδιωτικό του Δημήτρη είναι οτι καλύτερο έχω διαβάσει εδώ μέσα. Με ταξίδεψε, με ονείρεψε, γέλασα και ζήλεψα αυτούς τους γαμάτους Padonki. Μια αδελφότητα που μπαίνουν μόνο οι δίτροχοι.
    Δεν άξιζε να έχει τέτοιο τέλος όμως.Σαν ελληνική τραγωδία όπως είπε και ο Stabak

    ΥΓ. Δημήτρη tnx ρε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #508
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
    Χίλια αν και κανένα γιατί....γιατί δεν του δόθηκε μια ευκαιρία που άξιζε τόσο πολύ ρπμ??

    Ενας φίλος, ένας "δικός" μας, ένας όμορφος άνθρωπος που ευτυχώς γνωρίσαμε έστω και λίγο, έφυγε ακολουθώντας τους δικούς του υψηλούς κανόνες φιλίας και (συν)αδελφικότητας. Εύχομαι ολόψυχα, ότι κι αν λέει η κάθε θρησκεία για το μετά από ΄δω, να είναι αληθινά. Να τα ξαναπούμε σε μια άλλη ζωή, σε μια άλλη διάσταση, οπουδήποτε...αλλά να τα ξαναπούμε ρε Πάνο.


    ΥΓ. Το ταξιδιωτικό του Δημήτρη είναι οτι καλύτερο έχω διαβάσει εδώ μέσα. Με ταξίδεψε, με ονείρεψε, γέλασα και ζήλεψα αυτούς τους γαμάτους Padonki. Μια αδελφότητα που μπαίνουν μόνο οι δίτροχοι.
    Δεν άξιζε να έχει τέτοιο τέλος όμως.Σαν ελληνική τραγωδία όπως είπε και ο Stabak

    ΥΓ. Δημήτρη tnx ρε.
    ψαχνω κατι να γραψω ωρες τωρα και δεν μπορουσα.ευχαριστω ρε βυρωνα.αυτο ηθελα να γραψω αλλα δεν μπορουσα να το βγαλω στο γραπτο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #509
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Μαγκες, το ταξιδι σας απο την αρχή ήταν δυσκολο. Ενα μήνα καβαλόντας στην Ρωσία. Εσεις ζησατε το μεγαλείο και την κατάρα του μοτοσυκλετισμού. Μέσα σε ενα μήνα μετά απο απιστευτες εμπειρίες αλλα και εξάντληση. Τα γεγονοτα δεν μπορούν να αλλάξουν όσο και αν το θέλουμε. Η συσσωρευμενη γνώση σας, να ειναι πυξίδα για τα επόμενα ταξίδια και χαρτης για εμας που θελουμε να ταξιδεψουμε μαζί σας.

    Να είστε γεροί και με ανθρώπους που σας αγαπάνε.
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  15. #510
    Παρακολουθώ το ταξιδιωτικό αυτό από την αρχή με τόσο ενδιαφέρων σχεδόν μαγεμένος . Λίγο η ωραία αφήγηση , το χιούμορ σας και η πλάκα μεταξύ σας , ο τρόπος που αλληλεπιδράσατε με τους ανθρώπους στο δρόμο σας ....με έκαναν να αναθεωρήσω τη πραγματική έννοια της λέξης ταξίδι , και σας ευχαριστώ για υτο .

    Ένα ταξίδι που είχε τα πάντα μέσα ,απρόβλεπτο και με πορεία στο άγνωστο , με ένα κατακλυσμό συναισθημάτων και εμπειριών , όπως και η ίδια μας η ζωή .

    Αυτά κρατάω από αυτό το ταξιδιωτικό , να είστε πάντα καλά μάγκες και να βολτάρετε ώστε να ταξιδέυουμε και μεις μαζί σας .!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Padonki (Μπάσταρδοι) for ever, ρε...(σπαμ)
    από MG-KTiNoS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 246
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2012, 00:52
  2. ΑΡΚΑΣ for ever......
    από LINA στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 09:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF