Σελίδα 37 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 273233343536373839 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 541 έως 555 από 582

Θέμα: Padonki (Μπάσταρδοι) for ever, ρε...

  1. #541
    λίγες μέρες πριν συνάντησα τον βουνό σε ένα moto μάγαζο....δεν τον ήξερα δεν με ήξερε....
    και του έλεγα μαλακίες..που να φανταστώ...

    όλα είναι δρόμος....

  2. #542
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.204
    Aπο τα καλυτερα ταξιδιωτικα που εχω διαβασει.Μπραβο παιδια.






    Υ.Γ Η ζωη συνεχιζεται.......

  3. #543
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    ευχαριστω για το ομορφο ταξιδι που μας προσφερατε. χαρηκαμε μαζι σας και τωρα κλαιμε μαζι σας. γιναμε φιλοι με τους φιλους σας. τραγικο.. να ειστε καλα!

  4. #544
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Μπράβο Δημήτρη ...μπράβο Παναγιώτη ...απλά, λιτά και χωρίς τσιτάτα γλωσσικά στραμπουλήγματα....όπως πρέπει να είναι η αφήγηση μιας περιπέτειας από αξούριστους ταξιδιώτες για αξούριστους αναγνώστες....merci bien mon vieux...a la prochaine


    σε ότι αφορά τον Παναγιωτάκη...τάπαμε και τα ξανάπαμε....με τα "αν" δεν θα βγάλουμε άκρη...θα τρελαθούμε....η μαγκιά ενός ανθρώπου δεν είναι να μην πέφτει, είναι να ξανασηκώνεται..




    και όσοι πάτε να δείτε τον Παναγιωτάκη, κεράστε τον μια παγωμένη μπύρα ...απ' τον πρόεδρα πες τε του ...τον "ζωάρα"....ξέρει αυτός.....
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  5. #545
    ετσι απλα λοιπον Το avatar του/της ΚΟΜΠΙΝΙΕΡΗΣ
    Εγγραφή
    26/04/2008
    Μηνύματα
    87
    ειναι απο τις στιγμες που τα λογια δεν εχουν καμια αξια! δυστυχως στη ζωη δεν ειναι ολα προβλεψιμα κ αυτο ειναι που σε τρελαινει. Παροτι δε γνωριζω καποιον απο σας προσωπικα, αλλα μεσα απο τα ταξιδιωτικα κ μονο, δακρυσε η ψυχη μου! Παιδες ψηλα το κεφαλι κ να θυμαστε τον κολλητο σας κ το μονο που ειναι σιγουρο θα θελε ειναι να ταξιδευετε,να αποκτατε εμπειριες!
    Και τα καλα δεχουμενα κ τα κακα καλοδεχουμενα.
    ολα αλλαζουν αρκει να το πιστεψεις!!

  6. #546
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.396
    gallos kai voune ισως το πιο ομορφο ταξιδιωτικο που εχω διαβασει. και η αφηγηση που πραγματικα οσο σοβαρη ηταν αλλο τοσο ειχε μεσα το στοιχειο του αστειου και του χιουμορ. διαβαζοντας το κι εγω καλπαζα μαζι σας με την δυναμη της ψυχης. τωρα αυτην την στιγμη σαν διαβαζα εκεινο το ποστ του ατυχηματος του βουνου μεχρι το τελος τρακαρα κι εγω πανω στην νοερη νταλικα μου.

    μπλεγμενος κι ο πανβας λοιπον. ακομα κι εκεινο το μακαρονι που εβαλες στον φιλο σου δεν μαρεσε.

    αυτο το κενο που αισθανομαι τωρα ειναι γνωριμη αισθηση.

    αποτομο το τελος σου αλλα δεν πειραζει. galle kai voune σας ευχομαι παντα ορθιοι και παντα με χιουμορ.

    κι ελπιζω να ξανακανετε ταξιδι.

    απιαστο ονειρο αλλα μακαρι ναμουν σοινοδοιπορος κι εγω στο επομενο σας.


  7. #547
    3η φορά Μέλος -_-
    Εγγραφή
    10/12/2011
    Μηνύματα
    22
    Ειναι στιγμες που οι λεξεις, οσες αραδες και αν γεμισουν ειναι πολυ "λιγες"..

    Για εσας παιδια που μας ταξιδεψατε μαζι σας, μας κανατε να γελασουμε, να συγκινηθουμε και να κλαψουμε..Να ειστε παντα γεροι, να πραγματοποιειτε ταξιδια και ονειρα..

    Για ολες τις μοτοσυκλετιστικες ψυχες που ταξιδευουν σε αλλους δρομους πλεον..

    good for the eyes....μαγκες..

  8. #548
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της calmen
    Εγγραφή
    25/10/2008
    Μηνύματα
    102
    εχω σβησει και εχω γραψει αυτην την γραμμη 100 φορες,,,δεν ξέρω τι να πώ..ελπιζω ολα να γινονται για κάποιο σκοπό ...
    εκρηκτική περιγραφή ,δυναμικές φωτογραφίες,..χαοτικό ΤΕΛΟΣ ...

    παρακάτω με σύμβολα προσδιορίζω ακριβώς τα συναισθήματα μου..

    ( :rotflmao: )

  9. #549
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ..Διαβασα και το σπαμοθρεντ, ετσι για να ολοκληρωσω την εικονα!






    εγω παλι που δεν τον ηξερα και που ο μλκας δεν πηγε το μυαλο μου απ την αρχη...χασκογελαγα, γουσταρα και χαζευα τα μ##νια...μου ηρθε η κεραμιδα οταν διαβασα το ποστ με το ατυχημα του Βουνου...?

    +1

  10. #550
    Ευχαριστω.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  11. #551
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από virus72
    gallos kai voune ισως το πιο ομορφο ταξιδιωτικο που εχω διαβασει. και η αφηγηση που πραγματικα οσο σοβαρη ηταν αλλο τοσο ειχε μεσα το στοιχειο του αστειου και του χιουμορ. διαβαζοντας το κι εγω καλπαζα μαζι σας με την δυναμη της ψυχης. τωρα αυτην την στιγμη σαν διαβαζα εκεινο το ποστ του ατυχηματος του βουνου μεχρι το τελος τρακαρα κι εγω πανω στην νοερη νταλικα μου.

    μπλεγμενος κι ο πανβας λοιπον. ακομα κι εκεινο το μακαρονι που εβαλες στον φιλο σου δεν μαρεσε.

    αυτο το κενο που αισθανομαι τωρα ειναι γνωριμη αισθηση.

    αποτομο το τελος σου αλλα δεν πειραζει. galle kai voune σας ευχομαι παντα ορθιοι και παντα με χιουμορ.

    κι ελπιζω να ξανακανετε ταξιδι.

    απιαστο ονειρο αλλα μακαρι ναμουν σοινοδοιπορος κι εγω στο επομενο σας.

    +399
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  12. #552
    Απίστευτο ταξιδιωτικό , τι να πω ρε παιδιά ? Ευχαριστούμε που βρήκες την δύναμη και το έγραψες !
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

  13. #553
    Eμαθα απο φιλο πως γραψατε το ταξιδιωτικο και εκατσα μεσα σε 2 μερες να το διαβασω...καταπληκτικα μερη και ονειρο ζωης για τους περισσοτερους!

    Οσο για τον Πανο παρ ολο που μιλησαμε με αρκετα πμ για την Τυνησια και τα 300 χλμ που μας χωριζε η Σοφια, δυστυχως δεν προλαβα να τον γνωρισω απο κοντα, αλλα με τοσα που διαβασα εχω καταλαβει ποσο σπανιος ηταν!!!

    Με το καλο και στα επομενα σας ευχομαι και να μην τον ξεχνατε οσοι ειστε κοντα του, δεν ηταν παιδι της μοναξιας.

  14. #554
    Π'ρου τα ζ'α Το avatar του/της tamar
    Εγγραφή
    30/08/2007
    Μηνύματα
    649
    Θέλω και εγώ κάτι να γράψω, αλλά δεν μπορώ...
    Ίσως το πιο ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ από όλα τα Ταξιδιωτικά. Ευχαριστούμε.
    ....and you run, and you run
    to catch up with the sun....

  15. #555
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Είμαι άφωνος, και δεν μου συμβαίνει συχνά αυτό...

    Παρόλο που γνώριζα την κατάληξη με έκανες να την ξεχάσω μέχρι να φτάσω στο τέλος. Ήταν ό,τι πιο δυνατό έχω διαβάσει λόγω του τόσο δυνατού ανθρώπινου στοιχείου που περιείχε. Και στα καλά και στα κακά. Γνώμη μου είναι πως αυτό είναι και το νόημα σε ένα μοτοσυκλετιστικό ταξίδι, ακόμα και μοναχικό.

    Όπως είπαν και παραπάνω, ευχαριστώ που βρήκες την δύναμη να το καταθέσεις...

    Και επειδή ταξιδιωτικό moto.gr χωρίς μπύρες δεν είναι ταξιδιωτικό moto.gr...


    Στην υγειά μας!
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

Παρόμοια θέματα

  1. Padonki (Μπάσταρδοι) for ever, ρε...(σπαμ)
    από MG-KTiNoS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 246
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2012, 00:52
  2. ΑΡΚΑΣ for ever......
    από LINA στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 09:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF