Σελίδα 39 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 29343536373839
Προβολή αποτελεσμάτων 571 έως 582 από 582

Θέμα: Padonki (Μπάσταρδοι) for ever, ρε...

  1. #571
    ...περιπλανώμε νος! Το avatar του/της sheriff
    Εγγραφή
    14/04/2008
    Μηνύματα
    3
    εχω απολαυσει και εχω γελασει σχεδον με καθε λεξη και καθε φωτο που παραθεσες ρε φιλε!.... ειστε πραγματικα θαυμασιοι ανθρωποι και μονο απ το τροπο που αντιμετωπίσατε τη ζωη μεσα σε αυτο ταξιδιωτικο!...αλλα....

    πικρα ρε φιλε!... τι να πω ...δεν βρισκω λογια ....
    .... περιπλανώμενος!

  2. #572
    Παλαιότατο μέλος Το avatar του/της DoctorAbo
    Εγγραφή
    09/08/2008
    Μηνύματα
    35
    Σήμερα ένας φίλος από το VFRH ανέβασε θέμα με το συγκεκριμένο ταξιδιωτικό. Έγραφε πως αξίζει τον κόπο να το διαβάσει κανείς. Είδα στην αρχή ότι συναντηθήκατε με τον PanVas και σκέφτηκα πόσο χρονικά κοντά ήταν το ταξιδιωτικό με την απώλεια του PanVas. Όλη μέρα έκατσα και το ρούφηξα σε δόσεις ανάμεσα στις δουλειές της μέρας. Πριν 5 λεπτά έφτασα στο τέλος και το pazzle συναρμολογήθηκε.
    Χάρηκα που σας "γνώρισα" μέσα από το ταξιδιωτικό. Μπορώ να φανταστώ και άλλα συναισθήματα που νοιώσατε αλλά δε γράψατε (και καλά κάνατε).
    Εύχομαι ο χρόνος να απαλύνει τον πόνο που νιώσατε.
    Εύχομαι να είστε καλά και γεροί για να γράψετε πολλές χιλιάδες χιλιόμετρα στο μέλλον και να μας χαρίσετε κι άλλα τόσο όμορφα ταξιδιωτικά.

    Σας ευχαριστώ !
    Μες το δάσος περπατώ, ΄ταν ο λύκος δεν είναι δω !!!

  3. #573
    Δεν νομίζω να υπάρχουν λόγια να περιγραφεί το συναίσθημα των όσων νοιώθουμε όλοι διαβάζοντας το τέλος του ταξιδιωτικού σας και ΣΙΓΟΥΡΑ ακόμα πιο πολύ το δικό σας............

    Ούτε και εγώ γνώριζα τον Παναγιώτη. Διάβασα όμως κάποιες φορές τα όσα είχε γράψει μέσα εδω και μέσα από αυτά τον "γνώρισα"........

    Το ταξιδιωτικό σας, ότι καλύτερο έχω διαβάσει και κατάφερε να με συνεπάρει και να με καθηλώσει........

    Στην αρχή του , στο ποστ 11, αναρωτήθηκα τι σημαίνουν αυτά που γράφεις..........για μερικά λεπτά αυτή η απορία γύριζε στο μυαλό μου....γρήγορα όμως με απορρόφησε εκ νέου η γραφή σου και ξεχάστηκα.........

    Για να το δω στο τέλος και...........


    Σε ευχαριστούμε φίλε.....

    ΚΑΙ για το ταξιδιωτικό αλλά ΚΑΙ για τον τρόπο που μας έκανες να "συμπληρώσουμε", τα όσα "ξέραμε" για τον Παναγιώτη
    "...του Ξέρξου γράψαντος πέμψων τα όπλα, αντέγραψε μολών λαβέ".

  4. #574
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    δεν το ειχα διαβασει..
    απο το απογευμα σβηνω-γραφω-ξανασβηνω..
    δεν εχω λογια..
    αναμεικτα συναισθηματα..
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  5. #575
    επιτέλους βρήκα χρόνο να το τελειώσω με την ησυχία μου ...

    Κοπέλια, να είστε καλά να ταξιδεύετε. Τα γεγονότα που εκτυλίχθηκαν ένα πράμα μας υπενθυμίζουν: να ρουφάτε τη ζωή απο το μεδούλι

  6. #576
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/04/2012
    Μηνύματα
    3
    Τραγική *κατάληξη!*
    Είμαι πολύ νέος στο moto.gr, δεν ήξερα τίποτα για την κατάληξη. Τον τελευταίο καιρό έχω βουτήξει στα ταξιδιωτικά γιατί σχεδιάζω ένα με την γυναίκα μου. Χθες ειχα φτάσει λίγα post πριν το ατύχημα του βουνού! Εντυπωσιασμένος αποφάσισα να διαβάσω τα επόμενα posts με την γυναικα μου. Μολις έφτασα στο ατύχημα του βουνού πάγωσα και το αφησα να το τελειώσω σημερα μόνος! Σήμερα δάκρυσα!*

  7. #577
    για το ταξιδιωτικό δεν έχω κάτι πρωτότυπο να πώ,όλα τα παιδιά παραπάνω έχουν κάνει τα σχόλια που θα έκανα κ εγώ
    +498 και πολλές

    αυτό όμως που παρατήρησα είναι πως ο ΡΑΝVAS σας ''πότησε'',όπως και πολλούς άλλους στο forum,με το μικρόβιο του ψάχνω,γνωρίζω,μυούμε,περιγράφω,το μικρόβιο του ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΜΕ ΜΟΤΟ με την σωστή έννοια,έτσι όπως θα πρέπει να είναι.και για αυτό είναι και θα είναι πάντα κοντά μας να μας εμπνέει.
    Δημήτρη και Παναγιώτη,Παναγιώτη και Δημήτρη,να είστε πάντα υγιείς και καλοτάξιδοι και να μας ταξιδεύετε με τις περιγραφές σας,
    ''στην αρχη ηταν ενας ποταμος.ο ποταμος εγινε δρομος κι ο δρομος απλωσε παρακλαδια σ'ολοκληρο τον κοσμο.κι επειδη ο δρομος ηταν καποτε ποταμος,ηταν συνεχεια πεινασμενος...''

    Ben Okri

  8. #578
    εκατσα απο το μεσημερι κ το διαβασα ολο με τι μια.. ενω ηξερα το ασχημο τελος του παναγιωτη οσο διαβαζα τον επιλογο μου κοβοταν η ανασα. περασατε πολυ ωραιες αλλα κ πολυ δυσκολες στιγμες. ας ειναι καλα εκει που ειναι ο παναγιωτης κ μπορει καποτε να τον γνωρισουμε κ απο κοντα. παντα θα θυμωμαστε τετοια ατομα κ ας μην τα ξεραμε προσωπικα.
    ολα ειναι δρομος....

  9. #579
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    22
    Είμαι νέος μέλος του φόρουμ και δεν είχα ιδέα, διαβάζω εδω και 2 μέρες λίγες λίγες τις σελιδες του ταξιδιωτικου και...σοκ. Να είστε πάντα καλά να θυμάστε τον καλό σας φίλο/αδερφό...

  10. #580
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    με αφορμη αυτο: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146596
    εκατσα και το ξανα διαβασα το ταξιδι σας και επειδη τοτε δεν ειχα σχολιασει,μιας και νιουφης εδω,δεν γνωριζα κοσμο...
    το ταξιδιωτικο ειναι φοβερο.για τα μικροστραβα του,για τις φιλιες,την αλληλεγγυη,τις εικονες,το γραψιμο.
    τον panvas δεν τον γνωρισα απο κοντα,παροτι απο κοντινες γειτονιες,και η φυσιογνωμια του μου ειναι γνωριμη.να ναι καλα εκει που ειναι το παλικαρι.
    οσο για εσας,ευχομαι το επομενο ταξιδι να ειναι πιο τυχερο και πιο ομορφο..
    Τελευταία τροποποίηση από akis_trevor; 04/10/2015 στις 02:10.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  11. #581
    Αυτοεξόριστο μέλος! Το avatar του/της MESOLOGI
    Εγγραφή
    16/03/2007
    Μηνύματα
    131
    πραγματικά "ξύλιασα".....
    Δεν μπορώ να σκεφτώ τι θέλω να γράψω με το τέλος του ταξιδιωτικού σας......
    Από την ανυπέρβλητη χαρά στη.....................

    Να είστε όλοι δυνατοί και γεροί εύχομαι......
    "δεν είδα τόπον ενδοξότερον από τούτο το αλωνάκι" - Ιερά πόλις Μεσολογγίου
    www.vassiladi.blogspot.gr http://www.colorado-artist.com/bmw/b...unning_icy.gif

  12. #582
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    να πω πολυ καλο? να πω τελειο? να πω φρικη? να πω ανατριχιλα? αν και μου αρεσουν πολυ τα ταξιδιωτικα ,το συγκεκριμενο λογω τιτλου (??) δεν το ειχα ανοιξει ποτε... ουτε κ εχω πολλες σχεσεις με το φορουμ κ τα ατομα εδω μεσα (δεν παρακολουθω ολα τα θεματα). αλλα ρε πουστη μου κατι τετοιο δεν μπορει να σου διαφευγει τοσα χρονια τωρα... οκ δεν φημιζομαι για την παρατηρητηκοτητα μου αλλα οχι κ ετσι...ειναι πολυ αργα να πω οτιδηποτε, αλλα σκεφτομαι τα παντα... χθες διαβασα τις πρωτες 9 μερες... κατι καταλαβα οταν ο γκαλλος ειπε οτι κατι, δεν του αρεσε στην αρνηση του παναγιωτη να τους ακολουθησει... αλλα με την αφηγηση ξεχαστηκα, ηταν κατι που πηγε στην ακρη της κεφαλας μου...ωσπου μπαμ, το ειδα μπροστα μου... το τι ανθρωποι ειμαστε το καθοριζουν τα βιωματα μας και οι δαιμονες που δημιουργουμε και παλευουμε συνεχως με αυτους.....συνεχιστε παιδια.. συνεχιστε να πολεματε τους δικους σας δαιμονες και να νικατε...να νικατε την ζωη..
    ..without engineers, science is just philosophy..

Σελίδα 39 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 29343536373839

Παρόμοια θέματα

  1. Padonki (Μπάσταρδοι) for ever, ρε...(σπαμ)
    από MG-KTiNoS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 246
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2012, 00:52
  2. ΑΡΚΑΣ for ever......
    από LINA στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 09:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF