Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: Anakataskeui Honda CBX 92' Bobber

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από astroman76
    Γνωσεις εχεις απο το θεμα? Αν δεν εχεις ετημασου να τα σκασεις τα Ευρο και αν το κανεις μονο σου προσεχε καλα γιατι δεν παιζουμε με την ασφαλεια μας...


    το μηχανακι εχει λαθος γεωμετρια για βοββερ... θες κατι πιο ορθιο... αυτο οτι και να το κανεις Chopper θα δηχνει...

    Εκτος και αν θελεις να φτιαξεις κατι που να θημηζει ΚΑΤΙ αμερικανικο αρα με κοψε ραψε θα βγει κατι... δεν ξερω ομως τι!


    Εργαλεια εχεις? ξεκηνα απο εκει

    To vrika parapoli liga leuta to mixanaki.. oi perisoteres mixanes pou epsaxa i itan se athlia katastasi i itan panakrives i eixan mixanika provlimata prin katalixw sto cbx rwtisa arketa atoma kai piga kai eida 2 virago.. se astronomikes times ennoeite. To cbx simferei. Ergaleia exw ebiria apo mixanes den exw to mono pou ekana itan na linw kai na denw to bmx mou giati ekana apo mikros kai peripou 2misi xronia pou douleua se podilatadiko. btw bmx akoma kanw hahaha :P mixanika amfivalw an tha xreiastei kati. to mono pou tha xreiastei ARXIKA einai na kanw ena sxedio gia to pws thaginei to chopping sto frame kai meta ta alla ginodai siga siga. twra gia ta fraga den ta exw. Oute tha ta skasw. Aposo mou eixe pei kai to palikari pou mou proteine to sigekrimeno modelo o opoios asxoleite exoloklirou me chopping kai anakataskeues oi perisoteroi mastores einai apo blablah gematoi kai apo praxi 0. Opote ali orexi den eixa na dinw ta leuta mou se paramithades :Pa kai epi tis eukairias des kai auto to cbx http://www.youtube.com/watch?v=sf7bJ...eature=related p.s (klaiw apo ta gelia me tin mousiki tou video kai to paintjob hahahahhaha)
    Chris Qure Tattoo.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimzan
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    1.101
    αν θες γραφε ελληνικα για να σε παρακολουθουμε

    βγαινουν τα ματακια μου με τα grteeklish
    Να μου θυμιζετε οτι ειμαι νεος οδηγος στις μηχανες και δεν πρεπει να παιρνουν τα μυαλα μου αερα...

    για να μπορουμε να μιλαμε κι αυριο!

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikos121
    Εγγραφή
    15/10/2009
    Μηνύματα
    243
    bobber 125?θαχει πλακα μικρε.πορπατα το κ μην ακους κανεναν.οτι σου φαινεται καλο ειναι καλο κ οτι σου κανει εσενα εμας μας περισευει.καλα κουραγια.
    γεροξεκουτης

  4. #19
    Φιλε Chris . μια χαρα ειναι το μηχανακι για bobber.. μεχρι και XT bobber εχω δει και ηταν πολυ ωραιο.. εγω προτινω μιας και δεν εχεις ασχοληθεί τοσο ,μην μπεις στην διαδικασία να κόψεις σκελετό.. αυτο το κανεις και μελοντικα αν θες και δεν σου αρεσει με αναρτισεις..

    Η ολη ιδεα του bobber ειναι ενα φθηνο custom bike.. γιαυτο τα περισοτερα ειναι ιαπονεζικα..
    και ηταν εναλλακτική λύση σε αυτους που δεν ειχαν τα φραγκα για χαρλεϊ και γενικα ακριβα περιφεριακα ..


  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
    οσο για σενα μαστορα,σταματα να γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις...
    ΕΙΜΑΙ ΦΩΝΑΚΛΑΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
    :rotflmao:
    vag 70.ντου απο παντου...

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alex-k84
    Φιλε Chris . μια χαρα ειναι το μηχανακι για bobber.. μεχρι και XT bobber εχω δει και ηταν πολυ ωραιο.. εγω προτινω μιας και δεν εχεις ασχοληθεί τοσο ,μην μπεις στην διαδικασία να κόψεις σκελετό.. αυτο το κανεις και μελοντικα αν θες και δεν σου αρεσει με αναρτισεις..

    Η ολη ιδεα του bobber ειναι ενα φθηνο custom bike.. γιαυτο τα περισοτερα ειναι ιαπονεζικα..
    και ηταν εναλλακτική λύση σε αυτους που δεν ειχαν τα φραγκα για χαρλεϊ και γενικα ακριβα περιφεριακα ..

    Bασικα η ιδεα του Βοββερ ειναι οτι κρατας μαμα σκελετο και πετας επρος φτερο και κοβεις το πισω, πετας εξτρα φοτα κτλ κτλ....

    το κανανε τοτε στην Αμερικη αυτο γιατι τα μηχανακια ειχανε ενα σκασμο πραγματα πανω HD/Indian κτλ....

    Πλεον η ιδεα βοββερ ειναι λιγο αφηριμενη... :rotflmao:
    ORGIA!!!!!

  7. #22
    Simera vrika kai mia rebel 250 sta idia leuta peripou. sinenoithika gia aurio na tis dw kai tis 2. Ilikrina den xerw ti na kanw... einai kai oi 2 panemorfes :hypnotize
    Chris Qure Tattoo.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της niklas
    Εγγραφή
    30/01/2011
    Μηνύματα
    270
    Μην βιαστεις να ψωνισεις. Βρες αυτο που σου αρεσει πρωταπολα αλλα τσεκαρε να βρεις και manual
    και οτι αλλο θα σε βοηθησει
    Μάστορας είναι αυτός που μπορεί να φτιάξει αυτά που χαλάνε οι άλλοι.

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2009
    Μηνύματα
    15
    ανταλλακτικα βρισκεις για το cbx? ειχα το 125 custom του 90 κατι νομιζω, σκυλι ηταν το μονο που ειχε προβλημα ηταν στο κομπλερ κατα τα αλλα εαν εβρισκα ξανα το ιδιο θα το επαιρνα και εγω!
    α ρε τι μου θυμισες τωρα good times man!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. '84 Honda CBX 750F
    από Tpap στο forum Honda
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2010, 21:12
  2. honda cbx 650 police
    από BMW R75 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 21:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF