Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: ΣΤΡΑΤΟΣ και αναβολη ΚΑΡΑΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

  1. #1

    ΣΤΡΑΤΟΣ και αναβολη ΚΑΡΑΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

    τι εγινε ρε παιδια??σαν τα χιονια ε!χαχαχα Λοιπον κατευθειαν στο ψητο.απο τον ιουνιο?εχω διακοψει την αναβολη.υποτιθεται(αν ολα πανε στραβα!!!) πως θα καταταχθω τον νοεμβρη!!

    το θεμα εινα πως σκατα θα ξαναπαρω αναβολη!!!πηρα στο ρουφ τηλεφωνο και μου ειπε μια κυρια οτι μπορεις μονο να κανεις ανακληση.και πως την ανακληση μπορει να στην κανει μονοπ ο διευθυντης.κοινως πρεπει να περασω απο εκει και να σκαρφιστω τι σκατα θα του πω για να μου δωσει παλι αναβολη.


    χρησιμες πληροφοριες. εχω τελειωσει ενιαιο λυκειο και ενα κωλο ιδιωτικο ΙΕΚ.

    σας παρακαλω βοηθεια τι να του πω????!!!!!!!

    α ξεχασα να πω πως με καιει τοσο πολυ να μην μπω γιατι αν δεν μπω θα παρω το cbr 600 rr 2005.χμ καλος λογος για να μην μπω.


    ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!

    θα προτιμουσα η αναβολη να ειναι για αρκετο καιρο.1 χρονο τουλαχιστοξν!!! συντομα βοηθεια μην και ερθει το δελτιο καταταξης και δεν μπορω να κανω τπτα!!!\\


    ευχαριστω εκ των προτερων
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  2. #2
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Ο στρατός είναι μια χαζομάρα... θα σου'λεγα τράβα τώρα στρατό για να φεύγει από τη μέση... όσο το αναβάλεις, μπροστά σου θα το βρίσκεις.

    Δεσ'το και αλλιώς... θα μάθεις κ σκοποβολή... :wacko:

  3. #3
    α ξεχασα να πω.δεχομαστε απαντησεις που αφορουν μονο το θεμα που εθιξα!χαχαχαχα

    ρε συ δεν ψηνομαι να μπω.εδω σουτ λεω οτι αν δεν μπω λογικα θα το παρω το μηχανακι!!!

    21 ειμαι ακομα κατσε να μεγαλωσω λιγο.

    το μονο που με ανησυχει ειναι πως για να με παραπεμπουν στον διευθυντη παιζει να σημαινει πως σου κανουν ανκληση μονο για κανεναν σοβαρο λογο.

    δεν εχω ιδεα τι να του πω!!
    στο τελος μου φαινεται θα του το πω στα ισια!! :rotflmao:

    ευχομαι να πεσω σε νορμαλ ανθρωπο κι οχι στρατοκαυ λο!!!
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Μπες τωρα και οταν βγεις θα εχουν βγει και ωραια μηχανακια να αγορασεις ή αγοραζεις ενα μεταχηρισμενο 2005 πιο φθηνα.Κανε το να τελειιωνεις γιατι χασιμο χρονου ειναι...

  5. #5
    καλα που ειπες ρε spazzακο οτι δεν θελεις να πας τωρα...

    θα μαθεις σκοποβολη,να παιζεις το πουλι σου,θα γινεις αντρας,και τα ρεστα...



    λοιπον,σε απλα ελληνικα...

    SPAZZ ΟΧΙ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΤΩΡΑ!!!
    ΕΣΥ ΞΕΡΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???
    ΕΣΥ ΟΧΙ ΞΕΡΕΙ,ΜΗ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !!!


    για να δουμε τωρα ρε spazzako....ισως παει κατι καλυτερα....
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  6. #6
    Πολλοι τροποι υπηρχαν στο παρελθον,αλλα τωρα μονο για σπουδες το βλεπω!

    Δες αν μπορεις να γραφτεις σε καποια σχολη που προσφερει αναβολη ΝΟΜΙΜΑ, ή αλλιως δες αν μπορεις να γραφτεις εικονικα σε καποια σχολη του εξωτερικου!

    Τωρα υπαρχει αναβολη για ψυχολογικους ή ιατρικους λογους,αλλα δεν θυμαμαι/ξερω για τι συγκεκριμενα!

  7. #7

    Re: ΣΤΡΑΤΟΣ και αναβολη ΚΑΡΑΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    σας παρακαλω βοηθεια τι να του πω????!!!!!!!



    ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!



    ευχαριστω εκ των προτερων


    Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να έρθω και να δηλώσω ότι θα παντρευτούμε τον Δεκέμβρη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    Μπες και δεν θα καταλάβεις πως τελείωσες.
    Και θα έχεις (αν θέλεις) να αποκομίσεις μεγάλη εμπειρία από την συνύπαρξη με άτομα, που σε νορμάλ συνθήκες ούτε κάν θα τους μίλαγες.

  9. #9
    Not even a statistic Το avatar του/της javaneze
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    548
    Θα πας και θα του κλαφτεις ρε φιλε...

    Πειναγαν και τα παιδακια του...
    Ειχε αρρωστη και την μανουλα του..

    χωρις πλακα τωρα....

    Θα πας στον διευθυντη και να του πεις επι λεξη ... επειδη δεν ειμαι καλα ψυχολογικα αυτο τον καιρο και γενικα δεν την παλευω να μπω στρατο με τιποτα...
    (η μαγικη λεξη που ολους συγκινει) - Τι με συμβουλευεται να κανω?

    Επισης να αναφερεις οτι δεν θες να πας απο στρατιωτικους ψυχολογους για να μην σου βγει η ρετσινια και καλα οποτε τι αλλο μπορεις να κανεις ...

    BTW στο ΙΕΚ δεν χρωστας κανα κωλομαθημα? να το παιξεις οτι νομιζες πως τα ειχες περασει ολα, αλλα επειδη τελικα δεν τα περασες πρεπει να μεινεις να διαβασεις?

    ...

    Εμενα η συμβουλη μου παντως σαν αντρας που εχει παει στρατο και Ι1 (Γιωτα Ενα, ενοπλος δλδ) ειναι αν μπορεις παιξε κανα χοντρο παραμυθι να μην πας ποτε στρατο ...

    Fuck the Army!
    ΝικόΛΑς ~ Play and enjoy, you might die tomorrow

    ~ CBF 600s ABS and past... ~ slang ~

    ~constantly talking, isn't necessarily communicating~

  10. #10
    Η λυση ειναι μια....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	visma_sminiths.jpg 
Προβολές:	239 
Μέγεθος:	27,0 KB 
ID:	23458

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Έλα ρε Γιώργαρε!
    Τι έγινε,το ΚαΤεΜάκι το δωσες;
    Στρητάς ήσουν τελικά και δεν το ξερες.

    Για την αναβολή δεν ξέρω κόλπα.Ίσως μπορείς να πάρεις για να δώσεις Πανελλήνιες ξέρω γω.Κάνεις χαρτιά και πας το καλοκαιράκι να δώσεις λευκή κόλλα για να δικαιολογήσεις και καλά την αναβολή.Δεν ξέρω αν ισχύει,ψάξτο.

  12. #12

    Re: ΣΤΡΑΤΟΣ και αναβολη ΚΑΡΑΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz

    α ξεχασα να πω πως με καιει τοσο πολυ να μην μπω γιατι αν δεν μπω θα παρω το cbr 600 rr 2005.χμ καλος λογος για να μην μπω.

    Φιλαράκο αυτός δεν είναι λόγος να μη μπείς, είναι παρά-λογος.

    Δηλαδή αν μπείς, σε ένα χρόνο που θα βγείς θα έχουν εκλείψει από προσώπου γης τα CBR;

    Ή μήπως πιστεύεις πως θα είναι εύκολο, αφού πάρεις αναβολή και το CBR, να το αποχαιρετήσεις σε ένα χρόνο στο γκαράζ για να μπείς στρατό για άλλο ένα χρόνο;;;

  13. #13
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    α ξεχασα να πω πως με καιει τοσο πολυ να μην μπω γιατι αν δεν μπω θα παρω το cbr 600 rr 2005.χμ καλος λογος για να μην μπω.

    Φιλε CBR βγαινουν καθε λιγο και λιγαγι. Το προβλημα σου ειναι οτι φοβασε να υπυρετησεις. Εχει καλοβολευτει ο κολος σου, και που καιρος, να φυγεις απο το σπιτακια σου, και να τρχεις στα στρατα. Ο Καλυτερος τροπος για αν αντιμετωπισεις την φοβια σου, ειναι πας να παρακαλασεις να σε παρουν απο Δευτερα κιολας!:hypnotize

  14. #14
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    re pigene pes tous oti ti tis 8eloume toses petaloudes edo pera kinigatis ston aera ke ala tetia na sou dosoun dio xronia anavoli aera...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #15
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    α ξεχασα να πω.δεχομαστε απαντησεις που αφορουν μονο το θεμα που εθιξα!χαχαχαχα

    ρε συ δεν ψηνομαι να μπω.εδω σουτ λεω οτι αν δεν μπω λογικα θα το παρω το μηχανακι!!!

    21 ειμαι ακομα κατσε να μεγαλωσω λιγο.

    το μονο που με ανησυχει ειναι πως για να με παραπεμπουν στον διευθυντη παιζει να σημαινει πως σου κανουν ανκληση μονο για κανεναν σοβαρο λογο.

    δεν εχω ιδεα τι να του πω!!
    στο τελος μου φαινεται θα του το πω στα ισια!! :rotflmao:

    ευχομαι να πεσω σε νορμαλ ανθρωπο κι οχι στρατοκαυ λο!!!
    Τραβα και πες στο μπιγκ μπος εκει με τα αστερια πως θες να του μοιασεις και θες και συ ολα αυτα τα χρυσαφια και τα παρασημα και το παχουλο μισθο του και μια χορευτρια για συζυγο και σπιτι στο Χαϊδαρι και 14ο μισθο !!!

    Ε, και μετα θα σε δωσει αναβολη σιγουρα !

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Και κάτι ακόμα
    από bikersonly στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 15:41
  2. Kαλημέρα και ευλογημένα MotoGp...
    από BICILINDRICO στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:17
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 22:42
  4. Γεια και χαρα
    από sonus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 11:47
  5. Προς admins, moderatores και όποιος άλλος...
    από TManiac στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 08:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF