Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 22

Θέμα: Καλημερα και κοπη πιτας moto.gr....

  1. #1
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039

    Καλημερα και κοπη πιτας moto.gr....

    Καταρχην η κοπη της πιτας στεφθηκε απο επιτυχια απο αποψη προσελευσης κοσμου.
    Ειδα αρκετα μελη τα οποια καταφεραν και ανταποκριθηκαν.
    Γνωστα μελη εμφανιστηκαν αλλα και νεα μελη οπως η νεφελη,η christine ο afrotwin ο jimbar h jimitav (συγγνωμη εαν εχω κανει λαθος) και ισως και καποιοι αλλοι που δεν αναγνωρισα η συστηθηκαμε.
    Αλλα και τα παλαιοτερα μελη που εμφανιστηκαν ξεχωρισαν ...οπως ο κυριος Superfour με αναπτηρακι erotica live show οπου σε ερωτηση μου μου απαντησε εεεε δεν ειχα αλλον και πηρα αυτον.....ουυυυυυ 666 ουυ 666
    Ο dit με ξεπλυμενο μαλλι ξανθο και αξυριστος μετα της Κωνσταντινας -tmaniac
    Ο μαρκελλος με trendy περτικαλι μπλουζακι moto.gr
    Ο Σιμος με τους αριθμους της κληρωσης σε αλουμινοχαρτο που επρεπε να εχεις ηλεκτρονικο μικροσκοπιο γαι να τους δεις
    Ο Λουδοβικος οπου ηρθε τελικα στις 8 αλλα του γυρισαμε το ρολοι στις 6 αφου τοσο πολυ ηθελε να ερθει εκεινη την ωρα
    Η christine οπου με το που μπηκε γεια σας ειμαι η christine μηπως υπαρχει κανα kaze-r για πουλημα αλλα τελικα μαλλον της αλλαξαμε τα μυαλα και να παει σε κατι πιο εντουροειδες αφου τοσο της αρεσει
    Η code η οποια δεν εβαλε ουτε κωλο κατω αλλα ουτε και γλωσσα πηγα να μιλησω και ειχε πιασει 400 cps και αναγκαστηκα να την βγαλω απο την μπριζα
    Η κοπη της πιτας ειχε και τα παραλειπομενα της αφου ο Κος superfour εφαγε το φλουρι οποτε αναγκαστηκα να βγαλω το αναπληρωματικο φλουρι που ειχα στην τσεπη μου αλλα ενω ειχα ολη την καλη διαθεση να εξυπηρετησω (να μην μεινουν και τα δωρα χωρις παραληπτη) δεν με πιστεψαν.

    Κατα τα αλλα υπηρχε μια ευχαριστη διαθεση απο ολους με πρωταγωνιστη παντα τον julius που κυνηγαγε τις κανατες με τα σφηνακια και τον superfour ο οποιος οπου εβλεπε κιτρινο ποτο το επινε και μετα ελεγε μπα δεν ειναι το δικο μου και στο τελος κατεληξε να γινει κλαρα!!!

    Αντε και του χρονου και χωρις χιονια και σε καποια καλη βολτα

    Σταθης

  2. #2
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Επισης θα ηθελα να επισημανω την απουσια των dukasii,xtmpam και niko13g και ας μην εβρεχε
    Καθως επισης και του Κου NLS παρολο που ειμασταν διπλα του

    Δεν πειραζει παιδια next time

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Επισης θα ηθελα να επισημανω την απουσια των dukasii,xtmpam και ας μην εβρεχε
    Κοκοκοκο

    Κάτι μου έλεγαν χτες για νευριασμένα ΚΤΜ κτλ κτλ που να μην παρκάρω δίπλα τους κτλ κτλ και εγώ τους είπα ότι θα έρθω με το ΧΧ κτλ κτλ και δεν έβρεχε κτλ κτλ = Κοκοκο χαχαχα!!!

    Γιατί ρε δεν ήρθατε χτες???

    Ρε το τσαγάκι δεν το γλυτώνετε λέμε!!! Με τίποτα!

  4. #4
    Τίποτα φωτογραφίες δεν παίζουνε ???
    ’ντε ρε julie κάνε τίποτα !
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  5. #5
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    πως δεν παίζουνε
    δεν έκανε άλλη δουλειά χθες ο jul, paparatsi πρέπει να τον φωνάζουμε από δω και πέρα.

    Πάντως πολύ ωραία χθες, και τελικά οι περισσότεροι μέχρι τις 8.30 - 9 είχαν έρθει κι ας γκρινιάζανε χθες ότι δεν προλαβαίνουν.

    Πολύ ωραία ήταν χθες κι ας μην πρόλαβα να τους γνωρίσω όλους
    Δεν πειράζει την επόμενη φορά

  6. #6
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    polles foto, etoimazei o adventure-r to sxetiko arthro
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  7. #7
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Επισης θα ηθελα να επισημανω την απουσια των dukasii,xtmpam και niko13g και ας μην εβρεχε
    Καθως επισης και του Κου NLS παρολο που ειμασταν διπλα του

    Δεν πειραζει παιδια next time
    ταααααααακ κάρφαρος

    δίκιο έχετε αλλά και εγώ καλή δικαιολογία έχω

    ήρθε ο φωτογράφος να μας φέρει τις παραγγελιές μας από το γνωστό συμβάν που είχα πρωταγωνιστήσει πριν 3 μήνες

    ήταν ακριβώς ίδια ώρα το ραντεβού και ο μπλαμπλας δεν έφευγε κιόλας (καλό παιδί κατά τα άλλα)

    μετά ανακαλύψαμε και άπειρα λάθη στο ποιές φωτό επανεκτύπωσε (καλό παιδί κατα τα άλλα)

    ...

    πότε το επόμενο;

    αααα και... κάτι ακούστηκε ότι έγινε (όπως φάνηκε και από post εδώ μέσα)... θα μας πει και τι ήταν αυτό;



  8. #8
    [font=century gothic]
    Επεράσαμε όμορφα όμορφα όμορφα!!!! :o :o :o
    Δεν σχολιάζω τις σηκοφαντίες του Γέρου του Μοριά γιατί παίζει και Αλτζχάιμερ.... απλά θα σχολιάσω ότι ήταν...


    SUPER! Μουσικάρα, μαγαζάρα, forumaαρα, .....για τα αγοράκια έπαιζε και κάτι άλλο σε ...άρα(με το συμπάθιο ladies), πίτες, δώρα, ξύδια, φωτογραφίες και του ... ΠΟΥΛΙΟΥ ΤΟ ΓΑΛΑ! Πολύ το χάρηκα και μακάρι να παρεβρισκόντουσαν και τα επίτιμα μέλη του florum.


    Φαντάζομαι τι θα γινόταν στον Ιππόκαμπο την Κυριακή αν δεν μας τα χάλαγε ο κ!@$καιρος.... Τεσπα...keep on rocking!


    Εύχομαι λοιπόν ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΛΑ ΤΑ(ΞΙΔΙΑ), ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ, ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ, ΚΑΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ ΚΑΙ .... ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ!


    Και εις αλλα με υγείαν!



    Ένα ... ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους ...
    -Σίμο (βγήκες από τη φωλιά σου επιτέλους Δεινόσαυρε της Πληκτρολογίας)
    -’λκη (ουδέν σχόλιον... έκανες κόρτε στο γκομενάκι όλο το βράδυ και μας θυμήθηκες στις 01:00)
    -Μαρκέλλο (Ήσουν τρέλα με την περτικαλί φανέλα)
    -Γιώργο(Julius, τελικά..... ΤΙ ΕΙΣΑΙ?????)
    οι οποίοι από την "γνωστή" αγάπη τους δημιούργησαν μία "Φυλή" διαφορετική από τις άλλες! Thanx guys.......






    ΑΛΛΑ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!! Κερδισμένοι - όλως τυχαίως- Η Γυναίκα του admin, η γυναίκα του artmaster, η ξαδέρφη του Julius, ο μπατζανάκης του ’λκη!!!! Ήμαρτον ρεεεεεεεεεεεεεεε! Σκεφτείτε ότι η κλήρωση έγινε μέσα στο κράνος του Adventure-R(!!!!!!!!) Τυχαίο?????
    ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΤΗ ΠΑΡΑΓΚΑ λοιπόν...


    Επίσης ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΛΟ AVE στα παιδιά που δεν ήξερα και γνώρισα χθές και εύχομαι να ξανασυναντηθούμε!


    See ya folks and remember:

    Keep on rockin' riding

    [/font]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  9. #9

    Εγώ ένα έχω να πώ...

    S4 αδυνάτισες...το ξέρεις???

    Ρε γαμώτο γιατί πάντα χάνω τα καλύτερα???

  10. #10

    Δυστυχώς...

    ...η Τρίτη είναι δύσκολη μέρα για μας και δεν καταφέραμε να παραστουμέ. Δεν τρέχει τίποτα, next time, τουλάχιστον ο μεγαλύτερος όγκος του forum το καταχάρηκε, οπότε... τι καλύτερο από αυτό!

  11. #11

    ΧΑαααααα......

    S4 αδυνάτισες...το ξέρεις???
    Του το είπα και εγώ αλλά το επαίζε ντροπαλιάρης (Ζίκος ©)
    Γρήγορο και ασφαλές...είναι μόνο το Πόνυ Εξπρές

    www.alpha-doors.gr

  12. #12
    real_hope

    xeromai!!!!!!!!!

    Ematha perasate super!!!!
    Lypamai pou den katafera na erthw na sas gnorisw apo konta.....
    I hope.....omws na ksanakopsoume kamia pita h' na ginoume oloi mazi <<pita>> kapoia mera kai na sas dw apo koda

    Thelw na dw fwto apo to meeting sas! Apo poio periodiko hr8an dhmosiografoi?
    Se poia koutsoumpolistikh ekpomph tha dw tis fatsoules sas?

    Kissesssssss

    See you soon!!!!!!

    P.S.: many kisses my sweet wizy!!!!!!!!!

  13. #13

    pita kathe mina

    poly kala itan paidia omos na kopsoyme kai 5-6 pites akoma (me dora kliroseis ktl) giati moy leipoyn akoma kati pragmata giati mixani. ah vre code moy fages to mpoyfan!!!!!!!!

  14. #14

    ?????????????????

    Η christine οπου με το που μπηκε γεια σας ειμαι η christine μηπως υπαρχει κανα kaze-r για πουλημα αλλα τελικα μαλλον της αλλαξαμε τα μυαλα και να παει σε κατι πιο εντουροειδες αφου τοσο της αρεσει
    sorry αλλα αν εννοεις εμενα, εγω δεν ημουν εκει..........


    ...καλε ποια χρησημοποιει το ονομα μου? αυτο λεγεται πλαστοπροσωπια.... ποια ειναι να της κανω μηνυση....!!!!

  15. #15
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: ?????????????????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
    sorry αλλα αν εννοεις εμενα, εγω δεν ημουν εκει..........


    ...καλε ποια χρησημοποιει το ονομα μου? αυτο λεγεται πλαστοπροσωπια.... ποια ειναι να της κανω μηνυση....!!!!
    xa xa xa

    Mhn anisixeis eisai akoma kala, ontos den eirthes stin pita,den exeis kena altzhaimer apla......

    ekeinh einai christine me peza esy eisai me kefalaia.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κοπή πίτας moto.gr 2009 "Φωτορεπορτάζ"
    από powerphot στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 190
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2009, 15:42
  2. Απαντήσεις: 93
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2004, 10:20
  3. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 23:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF