Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 188

Θέμα: Ειναι τελικα η μηχανη μουνοπαγιδα?Πειτε την γνωμη σας

  1. #1

    Ειναι τελικα η μηχανη μουνοπαγιδα?Πειτε την γνωμη σας

    Οτι λεει στο θεμα εσεις πιστευετε οτι η μηχανη αποτελει πολο ελξης για τις γυναικες ?
    Εχω παρατηρησει οτι ακομα και γκομενες μεσα σε cabrio οταν σκας διπλα τους σε κοζαρουν (καλα αμα ειμαι με την πάπια οχι απλα δεν κοζαρουν αλλα πετανε και ενα βλεμα αηδιας ,καλα ρε πουστη μου το SHOEI δεν το βλεπουν για να καταλαβουν οτι παιζει και μηχανη )
    Για να ακουσω γνωμες.

  2. #2
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    δε νομίζω τόσο , γιατί τόσο ψωνάρες που είναι οι γκόμενες σήμερα , οι περισσότερες , σιγά μη βγάλουν τη γόβα στιλέτο για να ανεβούν στη μηχανή ή σιγά μην έρθουν να κάνουν διακοπές με μοτο!
    Μέσα τους ίσως γουστάρουν και κοζάρουν και ίσως θα ήθελαν πολύ να παρατήσουν τον κοκοβιό με το κάμπριο, αλλά είναι μεγάλη θυσία να χάσεις τα επώνυμα ''προνόμια΄'' , ρούχα και μαγαζιά και πρώτο τραπέζι κτλ κτλ!

    Να πάνε να γ!@#!$%ούνε, όποια γουστάρει ξέρει που να μας βρει

  3. #3
    Πλεον το να δεις ενα super SS ή ενα cabrio στο δρομο αποτελει καθημερινο φαινομενο!

    Η κοπελες που θα καταφερεις να ''ριξεις'' με τετοιου ειδους τεχνικες ειναι επιπεδου ''οδου φυλης''!

    Οι σοβαρες κοπελες(που καλα κανουν και κρυβονται στα σπιτια τους και δεν τσιλιμπουρδιζουν στις πιστες με τον καθε γυφτο) κοιτανε αλλα πραγματα για να σε διαλεξουν για ταιρι(αν δεν το καταλαβατε ακομα,οι γυναικες επιλεγουν και οχι εμεις)


    Γιατι σε απασχολει για το αν εχεις αιδειοπαγιδα οχημα?
    Αν το πηρες το διτροχο για αυτο το σκοπο τοτε κακως,να το πουλησεις και να παρεις bmw(4τροχο)!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Αν οι γκομενες εχουν να διαλεξουν μεταξυ δυο αντρων οι οποιοι ο ενας εχει αυτοκινητο

    Αν οι γκομενες εχουν να διαλεξουν μεταξυ δυο αντρων οι οποιοι ο ενας εχει αυτοκινητο και ο αλλος εχει μηχανη τοτε σιγουρα θα προτιμουσαν αυτον που εχει το αυτοκινητο λογο ανεσεις.

    Αν παλι ειχαμε εναν με μηχανη και εναν που δεν εχει τιποτα τοτε θα προτιμουσε αυτον που εχει την μηχανη γιατι απο το να ειναι στο περπατημα καλυτερα να στριμοχνετε λιγο και να μην περπαταει καθολου.

    Καλες κοπελες δυσκολα θα βρειτε γιατι η ειναι καπαρομενες ή ειναι τοσες λιγες που ειναι δυσευρετες.

    Εγω αυτες που συνανταω τα τελευταια χρονια απο τα 16-28 μου ειναι οι γκομενες που ψαχνουν να περνανε καλα και να εχουν ολες της ανεσης.

    Συγκεκριμενα θα μιλησω τωρα για ενα χθεσινοβραδυνο γεγονος.

    Στην θεσσαλονικη και στην περιοχη Λαδαδικα υπαρχει ενα ξενοδοχειο το οποιο πας και πληρωνεις 60 ευρο για να .... με μια φοιτητρια 19-24 ολες αυτες που πηγαιναν παλιοτερα ηταν αυτες που δηθεν ειχαν οικονομικη αναγκη και επειδη δεν ηταν απο θεσσαλονικη αλλα απο τα γυρο χωρια επομενως δεν υπηρχε περιπτωση να πετυχουν και κανενα γνωστο.

    Τωρα συγκεκριμενα πετυχα κοπελιες που ειναι απο θεσσαλονικη και το ωραιο ειναι οτι με αυτον τον Διευθυντη που εχει το ξενοδοχειο μου ειπε οτι πια δεν χρειαζεται να ψαξω για να της βρω απλα ερχονται απο μονες του και μου κανουνε και προτασεις.

    Συγκεκριμενα η τελευταιες που ηρθαν μου ειπαν θα σου δεινουμε εμεις 15ευρο για τα δωματια και θα πληρωνομαστε απο τον πελατη 60ευρο και αν για καποια μερα δεν μπορω να ερθω θα σου στειλω καμια φιλη μου για να με καλύψει.

    Οι κοπελες αυτες που κυκλοφορουν σημερα ειναι αυτες που οτι προλαβουν να φανε απο τους ευκαταστατους.

    Δεν θα κοιταξουν καποιον φτωχο παρα μονο αν αυτες που ειναι ασχημες - χοντρες ή εκτος αν εσυ εισαι πολυ ωραιος και κανουνε καμια εξαιρεση.

    Εμενα συγκεκριμενα με εχουν πρηξει τα αρχι..α να μου λενε οτι αν δεν εχεις αυτοκινητο δεν μπορουμε να βγουμε εξω για καφε.

    Εχω μηχανακι της λεω.

    Λεει αυτη εγω σε μηχανακια δεν ανεβαινω γιατι εχουν καυσαερια και ασε που ειναι επικυνδυνα γιατι μπορει να πεσουμε και να σκοτωθουμε.

    Παμε με λεωφορειο της λεω.

    Μου λεει δεν μπαινω εκει που μπαινουν αλβανη και ρωσσοι.

    Παμε με ταξι της λεω.

    Μου λεει σιγα μην περνουμε καθε λιγο και λιγακι ταξι.

    Εγω θελω λεει δικο μας Ι.Χ.

    Τωρα κατι αλλο.

    Αλλες μου λενε θελω καθε μερα να με πηγαινεις στα μπουζουκια.

    Που αυτο δεν γινεται για διαφορους οικονομικους και μη λογους.

    Αλλες παλι ζητανε να της πηγαινεις καθε σαββατοκυριακο ταξιδι και οχι εδω κοντα π.χ Χαλκιδικη αλλα Αθηνα.

    Ολες λιγο πολυ αυτα που ζητανε εχουν σχεση λιγο πολυ με τον οικονομικο παραγοντα.

    Σπανια να βρεις ωραια και καλη κοπελα και να αρκεστη με εναν καφε ή ποτο στην παραλια ή κατι παραπλησιο.

    Δεν ξερω για εσας αλλα εγω απο της γυναικες ειμαι απογοητευμενος γιατι το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να ζητανε να τρωνε σαν τους πολιτικους.

    Ασε που για να καταφερεις να γνωρισεις μια κοπελα ειναι ολοκληρος Αθλος.

    Εδω της μιλας και δεν γυρναν να σε απαντησουν.

    Της χιλοπιτες της εχουν ετοιμες να στης ριξουν.

    Μετα παραπονιουνται οτι δεν υπαρχουν αντρες να της κολησουν.

    Το ενα της μυριζει το αλλο της ξυνιζει.

    Αν βρειτε καμια που να αξιζει ενημερωστε με.


  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232
    τι ειπες τωρα ρε παλικαρι...
    τα θες και τα λες ή σου ξεφευγουν?



    παραθετω παραδειγμα:
    καλος φιλος φταγμενος στην πενα, γυαλισμενος, ξυρισμένος,
    μαλι φτιαγμενο ρουχα ατσαλακωτα κτλ. και ειναι με το παπι
    ΟΥΤΕ να τον φτυσουν...
    ο ιδιος με σορτσακι, παντοφλα, αξυρτιστος, αχτενιστος κτλ.
    ΑΛΛΑ με την SLK την καινουργια και ολες απο πανω του.

    εγω τωρα με το ιδιο αυτοκινητο στην καφετερια γκομενες που λεγαμε ενα για , επιτηδες τους προτεινα για ποτο το ιδιο βραδυ και η απαντηση τους
    " μ`αυτο θα παμε Ok
    νομιζω σε καλυψε η απαντηση μου

    γι`αυτο απολαυσε το μηχανακι σου και οταν ερθει η ωρα θα ερθει και η καταληλη γκομενιτσα

    η γυναικες θελουν απλα υπομονη και επιμονη.





    Υ.Γ. και ΘΡΑΣΟΣ παλικαρια μη μασατε πουθενα
    τι και αν φαμε χυλοπιτα, γι`αυτο ειναι οι σοδες




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	36_1_12[1].gif 
Προβολές:	1096 
Μέγεθος:	22,6 KB 
ID:	23533

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232
    Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
    που λεγαμε ενα για

    που λεγαμε ενα γεια

  7. #7
    Παραδειγμα 3ον, ειμαι στο Μπουρναζι με ενα φιλο το προηγουμενο Σ/Κ στις Κολωνες, 2 κοριτσακια μπροστα μας λοιπον, κουκλακια 20-23 χρονων περιπου. Απλα χαζευαμε τα ποσα σφηνακια τις κερναγανε τα διαφορα αγορια που ηθελαν να τις "φορτωσουν" και αυτες ανενδοτες! Λες και ειχανε παει στο μαγαζι να απολαυσουν την "ποιοτικη μουσικη". Πολυ ντιβες ρε παιδι μου εχουν γινει οι Ελληνιδες, και "καλα" ψαχνονται αλλα για να "φορτωσεις" θελεις πολυ μαρουλι!
    O πλουτος δεν ειναι αποτελεσμα εργασιας διοτι ολοι οι εργαζομενοι θα ηταν πλουσιοι!!

  8. #8
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
    που λεγαμε ενα γεια

    αυτο σε πείραξε;


    :rotflmao: :rotflmao:


    katsai + AFTER



    :a19: :a19:
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #9
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885

    Re: Ειναι τελικα η μηχανη μουνοπαγιδα?Πειτε την γνωμη σας

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Οτι λεει στο θεμα
    Για να ακουσω γνωμες.
    Καλά με τέτοιο τίτλο που έβαλες στο θέμα ...
    Περιμένεις να βγάλεις και γκόμενα στην πραγματική σου ζωή?

    Έτσι σκέφτεσαι και εκφράζεσαι ?
    αντι για





    :a13:
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  10. #10
    I had a dream ... Το avatar του/της WWW
    Εγγραφή
    23/08/2004
    Μηνύματα
    447
    Και καλά οι γκόμενες. Το ξέρουμε όλοι πάνω κάτω πως είναι πνευματικά υπολλειπόμενες (άλλες λιγότερο - άλλες περισσότερο κλπ)

    Εκείνους τους ΛΙΜΟΚΟΝΤΟΡΟΥΣ να κλαίτε που πληρώνουν τα κάμπριο και τα θεώρατα τα τζιπ με δόσεις για 20 χρόνια ενώ τώρα κατουράνε στο τεπόζιτο γιατί με 50 - 60 δρχ το χιλιόμετρο θα πουλήσουν και τον κώλο τους για να κυκλοφορούν.

    Κωλοκατάσταση του δήθεν και καλά έτσι για να έχουν μια Barbie Girl.

    Τώρα η μοτό μπορεί αν μην είναι πολύ ακριβή αλλά δίνει της αίσθηση της δύναμης, κάτι που τα θηλυκά ενστικτωδός το αναζητούν.

  11. #11
    egw paidia exw antitheti gnwmi.....

    egw vlepw oti genika oi gunaikes goustaroun poly tis mixanes.....

    oi perissoteres tha protimisoun to amaxi nai , alla einai gomenopagida i mixani

    kai idiaitera i diki mou pou einai kai panemorfi

  12. #12
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    καλα τωρα δεσαμε!

    οι μοτοσυκλετιστες ειναι η μονη κατηγορια ανθρωπου που εχει περιοδο ζευγαρωματος.........αυτη ειναι απο Μαϊο μεχρι και (αν βοηθησει ο καιρος) μεσα Οκτωβριου. Λυσανε ολες για βολτα κ.τ.λ.

    Η μεγαλη πλακα ειναι οταν σου λενε οτι γουσταρουν τρελα τις μηχανες (οδηγαει και ο Γεωργουλης ντε!-θελουν να στο παιξουν και μουρες)αλλα μετα τα 15χλμ αρχιζουν οι γκρινιες (πιαστηκα-κατουριεμαι κ.τ.λ.)
    Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι δεν βαζουν με τιποτα κρανος (χαλαει η κουπ) αλλα και αν πειστουν να βαλουν σε αποτελειωνουν με την απεριγραπτη ατακα: ''αυτο το κρανος δινεις και στις αλλες?''
    (....οχι εχω παραγειλει ενα arai by gucci μονο για σενα
    !!!!!)




    και μαλλον αν μιλαμε για τετοια κατηγορια γυναικων , η μοτοσυκλετα ειναι η αιτια που ερχονται μαζι σου ,οχι αυτη καθεαυτη η μηχανη αλλα αυτες πανω στην μηχανη και το πως θα δειχνουν......(πολυ φιλαρεσκα πλασματα!!!)

    καλα για χειμωνα δεν το συζηταω......

    παντως για να μην κατηγορηθουμε για μισογυνισμο ποσοι και ποσοι μαλακες αντρες (?)δεν υπαρχουν εκει εξω που υποστηριζουν αυτη την τακτικη του πουλ-μουρ ....αλλα αυτοι μια ζωη αντιστοιχου επιπεδου γυναικες θα βρισκουν.....

    (μερικες φορες αναπολω την εποχη που ημουν 17 με την παπια και την Ι.....α , απλα ημασταν ευτυχισμενοι με αυτα που ειχαμε.....)

  13. #13
    To mono pou exw katalavei mexri stigmhs gia tis gynekes (xwris kanena ixnos misogynismou - to antitheto tha elega) einai to oti einai akrivws san tis motosykletes ..

    Den mporeis na ta kaneis ola mono me mia !!
    Συζυγος
    Ducati 900 ss ie `99
    Ερωμενη
    Multistrada 1000 S DS

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    καλα τωρα δεσαμε!

    οι μοτοσυκλετιστες ειναι η μονη κατηγορια ανθρωπου που εχει περιοδο ζευγαρωματος.........αυτη ειναι απο Μαϊο μεχρι και (αν βοηθησει ο καιρος) μεσα Οκτωβριου. Λυσανε ολες για βολτα κ.τ.λ.

    Η μεγαλη πλακα ειναι οταν σου λενε οτι γουσταρουν τρελα τις μηχανες (οδηγαει και ο Γεωργουλης ντε!-θελουν να στο παιξουν και μουρες)αλλα μετα τα 15χλμ αρχιζουν οι γκρινιες (πιαστηκα-κατουριεμαι κ.τ.λ.)
    Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι δεν βαζουν με τιποτα κρανος (χαλαει η κουπ) αλλα και αν πειστουν να βαλουν σε αποτελειωνουν με την απεριγραπτη ατακα: ''αυτο το κρανος δινεις και στις αλλες?''
    (....οχι εχω παραγειλει ενα arai by gucci μονο για σενα
    !!!!!)




    και μαλλον αν μιλαμε για τετοια κατηγορια γυναικων , η μοτοσυκλετα ειναι η αιτια που ερχονται μαζι σου ,οχι αυτη καθεαυτη η μηχανη αλλα αυτες πανω στην μηχανη και το πως θα δειχνουν......(πολυ φιλαρεσκα πλασματα!!!)

    καλα για χειμωνα δεν το συζηταω......

    παντως για να μην κατηγορηθουμε για μισογυνισμο ποσοι και ποσοι μαλακες αντρες (?)δεν υπαρχουν εκει εξω που υποστηριζουν αυτη την τακτικη του πουλ-μουρ ....αλλα αυτοι μια ζωη αντιστοιχου επιπεδου γυναικες θα βρισκουν.....

    (μερικες φορες αναπολω την εποχη που ημουν 17 με την παπια και την Ι.....α , απλα ημασταν ευτυχισμενοι με αυτα που ειχαμε.....)

    +1000

  15. #15
    καλό θα ήταν να αρχίσετε να ασχολήστε με γυναίκες και όχι με κοριτσάκια χόντος -κομμωτήριο-μπουρνάζι!
    γίνετε λίγο πιο αρσενικά δεν βλάπτει !
    από την γκόμενα περιμένετε να σας την πέσει?
    η μήπως και να σας βιάσει?
    δεν γίνεται και καφέ με γκόμενα να θέλετε και το μάτι να πέφτει συνέχεια στα γύρω ξέκολα και τις βενζίνες μισες μισες νασ πληρώνουμε !(αν είναι έτσι πάμε για καφέ με την κολλητή μας )
    αν μας θέλετε θηλυκά κι όχι ανδρογύναικα μάθετε να είστε ΑΝΔΡΕΣ κι όχι τρεντυ αγοράκια !!!!!
    πηδάτε γιατί χανόμαστε !

    αυτά !
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Για πειτε μου την γνωμη σας :
    από yannis24 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2012, 08:57
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2011, 12:33
  3. Για πειτε τη γνωμη σας για την στολη της motocubo
    από HarisS2 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2010, 06:30
  4. Για πειτε την γνωμη σας!!!!!!!
    από abrestas στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2009, 15:44
  5. Για δειτε και πειτε την γνωμη σας
    από ktm640lc4 στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2007, 12:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF