Καλημέρα...Μόλις πληροφορήθηκα ότι....

Κάποια κωλόπαιδα "φάγανε" προχτές το βράδυ το παπί του ξαδέρφου μου απέναντι από εμένα... Σε χώρο φουλ φωτισμένο, με κόσμο λόγο πλατείας και μαγαζιών δίπλα, αλλά και κλειδωμένο με καλή κλειδαριά σε σταθερό σημείο (την έκοψαν και την πήραν μαζί από ότι μας είπε στο τηλέφωνο δεν την βρήκε πουθενά εκεί γύρω ).

Δυστυχώς και το ξαδερφακι μου είναι σε φαση που είμαι και εγω και παλεύει να βρει μια δουλειά να βγάζει το μεροκάματο. Ίσα ίσα περνάει και του έκατσε τώρα και αυτή η στραβή....

TO MHXANAKI EINAI ΜΠΛΕ HONDA INNOVA 09, ΜΕ ΑΡ. ΧΥΕ 818 , ΦΟΡΑΕΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ PROTECH, ΠΕΡΙΟΧΗ Κ.ΠΑΤΗΣΙΑ


Εύχομαι να ψοφήσουν οι π*υστηδες... έχουμε καταντήσει να βαράμε σκοπιά οικογενειακώς για να μην μας ανοίξουν κάνα αμάξι η μας κλέψουν καμιά μηχανή στην κώλο-γειτονιά......ακούμε συναγερμό και πεταγόμαστε στον ύπνο μας (εδώ και μερικούς μήνες στριμώχνομαι οικονομικά όσο μπορώ και πληρώνω γκαράζ 45 το μήνα για να κοιμάμαι ήσυχος αν και άνεργος 1,5 χρόνο τώρα )

Πέρσι παρολιγο να πιάσω έναν.... φέτος αμα κάτσει και τσακώσω κλεφτρόνι, εμένα θα με πάνε φυλακή και αυτόν στο χώμα.



ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ... ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΡΙΜΑΞΕΙ ΟΛΑ... ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.... ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ