Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Παράξενοι θάνατοι

  1. #1
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Παράξενοι θάνατοι

    Τρεις τύποι είναι έξω από τον παράδεισο. Επειδή ο ’γιος Πέτρος είχε πολύ δουλειά, λέει:
    - "Σήμερα θα περάσουν μόνο όσοι είχαν φριχτό θάνατο."
    Πλησιάζει ο πρώτος και λέει:
    - "’στα ’γιε μου σήμερα το μεσημέρι γύρισα σπίτι νωρίτερα από τη δουλειά έχοντας την υποψία ότι η γυναίκα μου με απατάει! Μπαίνω μέσα, όλα ήταν ανάκατα Ψάχνω όλο το σπίτι για τον εραστή, δεν βρίσκω τίποτα. Βγαίνω στην βεράντα να καπνίσω ένα τσιγάρο μπας και ηρεμίσω και τον βλέπω εκεί να κρέμεται από τα κάγκελα, αρχίζω να του χτυπάω τα χέρια για να πέσει (μέναμε και στον 5ο σκέφτηκα δεν την γλυτώνει), δεν έπεφτε όμως και περνώ ένα σφυρί, τελικά τα κατάφερα πέφτει στο κενό αλλά σώζεται γιατί προσγιώθηκε σε κάτι θάμνους, είχα θολώσει αρπάζω το ψυγείο τότε και του το πετάω... ε με την ένταση δεν άντεξε η καρδιά μου παθαίνω προσβολή και πεθαίνω!"
    και ο ’γιος Πέτρος τον αφήνει να περάσει.
    Πάει και ο δεύτερος και λέει την ιστορία του:
    - "’γιε μου τι να σου εγώ όπως κάθε μεσημεράκι γυμναζόμουνα στην βεράντα του σπιτιού μου στον 6ο, σημερα όμως σε μια δύκσολη άσκηση γλύστρησα σε κάτι νερά και έπεσα. Για καλή μου τύχη (νόμιζα) πρόλαβα και πιάστηκα από τα κάγκελα του 5ου, δεν μπορούσα όμως να σκαρφαλώσω και κανείς δεν με άκουγε, απελπίστηκα μέχρι που είδα ένα κύριο να βγαίνει στο μπαλκόνι. Ευτύχώς σώθηκα σκέφτηκα, αυτός όμως άρχισε να με βαράει, κρατήθηκα μετά όμως άρχισε να μου χτυπά τα χέρια με ένα σφυρί ο πόνος ήταν ανυπόφορος και έπεσα στο κενό, σώθηκα όμως γιατί κατέληξα σε κάτι θάμνους. Σηκώθηκα πανικόβλητος και έκανα να φύγω αλλά μου έριξε ένα ψυγείο στο κεφάλι και σκοτώθηκα..."
    Κουφάθηκε εντελώς κι ο άγιος και τον άφησε να περάσει κι αυτόν.
    Πάει λοιπόν και ο τρίτος στη σειρά και λέει στον ’γιο:
    - "’γιε μου τι να σου πω, εγώ το τελευταίο πράγμα που θυμάμαι πριν πεθάνω είναι ότι ήμουνα κρυμένος σε ένα ψυγείο!!!"

  2. #2

    Re: Παράξενοι θάνατοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    Τρεις τύποι είναι έξω από τον παράδεισο. Επειδή ο ’γιος Πέτρος είχε πολύ δουλειά, λέει:
    - "Σήμερα θα περάσουν μόνο όσοι είχαν φριχτό θάνατο."
    Πλησιάζει ο πρώτος και λέει:
    - "’στα ’γιε μου σήμερα το μεσημέρι γύρισα σπίτι νωρίτερα από τη δουλειά έχοντας την υποψία ότι η γυναίκα μου με απατάει! Μπαίνω μέσα, όλα ήταν ανάκατα Ψάχνω όλο το σπίτι για τον εραστή, δεν βρίσκω τίποτα. Βγαίνω στην βεράντα να καπνίσω ένα τσιγάρο μπας και ηρεμίσω και τον βλέπω εκεί να κρέμεται από τα κάγκελα, αρχίζω να του χτυπάω τα χέρια για να πέσει (μέναμε και στον 5ο σκέφτηκα δεν την γλυτώνει), δεν έπεφτε όμως και περνώ ένα σφυρί, τελικά τα κατάφερα πέφτει στο κενό αλλά σώζεται γιατί προσγιώθηκε σε κάτι θάμνους, είχα θολώσει αρπάζω το ψυγείο τότε και του το πετάω... ε με την ένταση δεν άντεξε η καρδιά μου παθαίνω προσβολή και πεθαίνω!"
    και ο ’γιος Πέτρος τον αφήνει να περάσει.
    Πάει και ο δεύτερος και λέει την ιστορία του:
    - "’γιε μου τι να σου εγώ όπως κάθε μεσημεράκι γυμναζόμουνα στην βεράντα του σπιτιού μου στον 6ο, σημερα όμως σε μια δύκσολη άσκηση γλύστρησα σε κάτι νερά και έπεσα. Για καλή μου τύχη (νόμιζα) πρόλαβα και πιάστηκα από τα κάγκελα του 5ου, δεν μπορούσα όμως να σκαρφαλώσω και κανείς δεν με άκουγε, απελπίστηκα μέχρι που είδα ένα κύριο να βγαίνει στο μπαλκόνι. Ευτύχώς σώθηκα σκέφτηκα, αυτός όμως άρχισε να με βαράει, κρατήθηκα μετά όμως άρχισε να μου χτυπά τα χέρια με ένα σφυρί ο πόνος ήταν ανυπόφορος και έπεσα στο κενό, σώθηκα όμως γιατί κατέληξα σε κάτι θάμνους. Σηκώθηκα πανικόβλητος και έκανα να φύγω αλλά μου έριξε ένα ψυγείο στο κεφάλι και σκοτώθηκα..."
    Κουφάθηκε εντελώς κι ο άγιος και τον άφησε να περάσει κι αυτόν.
    Πάει λοιπόν και ο τρίτος στη σειρά και λέει στον ’γιο:
    - "’γιε μου τι να σου πω, εγώ το τελευταίο πράγμα που θυμάμαι πριν πεθάνω είναι ότι ήμουνα κρυμένος σε ένα ψυγείο!!!"
    :rotflmao:

  3. #3
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333

    Re: Re: Παράξενοι θάνατοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
    :rotflmao:
    ατσα!! βρηκαμε συναδελφο! ελα ρε κουλη να ξεθαψουμε μαζι γιατι ειναι παρα πολα τα ατιμα!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #4

    Re: Re: Re: Παράξενοι θάνατοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
    ατσα!! βρηκαμε συναδελφο! ελα ρε κουλη να ξεθαψουμε μαζι γιατι ειναι παρα πολα τα ατιμα!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αυτο κανω Δασκαλε.

  5. #5
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  6. #6

  7. #7
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    :rotflmao:
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  9. #9
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    τι παει να πει 'γιε ;
    Keep on rocking in a free world !!!

  10. #10
    Τι περιμένετε για να τους κλειδώσετε?

    Αυτοί είναι ικανοί να ξεθάψουν και διαγραμμένα θέματα όπως των Δεκεμβριανών και να αρχίσουν πάλι τα ΒΑΝ

Παρόμοια θέματα

  1. Θάνατοι
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2010, 18:40
  2. Απαντήσεις: 215
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2009, 12:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF