Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 62

Θέμα: ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙ - ΑΚΕ

  1. #31
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΕΛΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ

    ΑΣΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ!!ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΑΝΕ?ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΟΥΝ Ε ΤΟΥΣ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ......ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΕΡΑ ΧΘΕΣ!!ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΡΕ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΤΗΣ ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΟΥΤΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ....
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΑΛ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΡΕΛΗ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΥΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΛΥΟΝ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ......ΖΟΥΝΙΝΙΟ ΛΕΕΙ...ΠΕΡΝΑΜΟΥΓΚΑΜΠΟ.....ΠΕΡΝΑΜΟΥΚΙΑΛΛΟ ΚΑΤΙ....ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΩΡΕ!!

    ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΒ ΜΕ ΑΝΑΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ!!!ΟΥΙΟΥ ΟΥΙΟΥ !!!!!

    ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΙΠΟΝ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΟ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!!!

    ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΟΥΝΤΙΝΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 3-6-1 ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!!


    ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  2. #32
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Μαυρογενίδης:
    Είμαστε υποχρεωμένοι να συνεχίσουμε


    Ξέρουν τι τους περιμένει, αλλά δεν μπορούν να το αποφύγουν. :rotflmao: :a029:
    Triple 1050


  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Μαυρογενίδης:


    Ξέρουν τι τους περιμένει, αλλά δεν μπορούν να το αποφύγουν. :rotflmao: :a029:
    χαχαααχαααχαχααχαααχ
    α και που σαι MIKE, μιλησε και ο.....Σολιντ : ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΑΚΟΜΑ!!!!

    ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rotflmao: :rotflmao:
    ΠΟΙΑ;; ΤΑ ΠΟΔΙΑ;;;;;;


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	myemoticons-com__cryingwithlaughter.gif 
Προβολές:	176 
Μέγεθος:	8,0 KB 
ID:	23764

  4. #34
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Καλά ρε..... πόσο καιρό είχαν να χύσουν οι Νορβηγοί?? Χάλια από πάνω μεχρι κάτω είμαι...

    Κοίτα να δεις που πριν αρχίσει το ματς είχα φιάξει ριζάκι με λαχανικα και μπέικον και σάλτσα μουστάρδας στο τηγάνι, θα το βάλω ψυγείο λέω και στο ημίχρονο το βγάζω να το χουμε να τσιμπάμε με τη μπυρα... Κάπου στο 48’ σκεφτόμουν ότι έπρεπε να το κάνω λαπά για να στρωσει το στομάχι....

    Βέβαια ξεπεράσαμε τα συμπλέγματα μας... Τώρα πια έχουμε φιάξει τη γηπεδάρα μας (καλά είδατε πρωτοπορία πάγκο που φιάξαμε?? )και μπορουμε να τον τρώμε και εντός έδρας γιατί κυριε μου.... σπίτι μου είμαι όσα θέλω τρώω !!

    Αλλα βέβαια, αν έρχεται η αποστολή από Νορβηγία και σε όλη την πτήση τους εχουν κι ακουνε Madrugada (νορβηγοι κι αυτοι ετσι) τι περιμένεις ... BLOOD SHOT ADULT …. INSULTMENT

    Κατα τάλλα δεν ξέρουμε από που μας ήρθε .... (ευτυχώς να λες που έγινε στο πρώτο ματς και δε θα ψαχνόμαστε )

    Ύπαρχουν όμως και χειρότερα! Θα μπορούσα να χα πάει γήπεδο... ρε ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ(πωπω πίπα)

    Πάντως για όλους τους φίλους γαυρους.... μη μασάτε... Πάμε τώρα ,αφου τους μπερδέψαμε όλους , να γαμησουμε τους φασιστες Μαδριλένους , και μετά να δώσουμε και δυο τρεις πιπουλες στους φλωρους τους αμπαζούρ (θα χουμε και καινουργια σπασουαρ εκει..) για να τελειώνει το παραμύθι...

    Και μην ξεχνάτε... Φέτος ΔΕΝ πάμε για champions League!

    Αυτά . Με τις υγείες μας, και καλή χώνεψη σε όσους τα καταπίνουν


    (πωπω πουτσα.... οι σπονδυλοι με πονανε...)
    Always made to mean nothing

  5. #35
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Καλά ρε..... πόσο καιρό είχαν να χύσουν οι Νορβηγοί?? Χάλια από πάνω μεχρι κάτω είμαι...

    Κοίτα να δεις που πριν αρχίσει το ματς είχα φιάξει ριζάκι με λαχανικα και μπέικον και σάλτσα μουστάρδας στο τηγάνι, θα το βάλω ψυγείο λέω και στο ημίχρονο το βγάζω να το χουμε να τσιμπάμε με τη μπυρα... Κάπου στο 48’ σκεφτόμουν ότι έπρεπε να το κάνω λαπά για να στρωσει το στομάχι....

    Βέβαια ξεπεράσαμε τα συμπλέγματα μας... Τώρα πια έχουμε φιάξει τη γηπεδάρα μας (καλά είδατε πρωτοπορία πάγκο που φιάξαμε?? )και μπορουμε να τον τρώμε και εντός έδρας γιατί κυριε μου.... σπίτι μου είμαι όσα θέλω τρώω !!

    Αλλα βέβαια, αν έρχεται η αποστολή από Νορβηγία και σε όλη την πτήση τους εχουν κι ακουνε Madrugada (νορβηγοι κι αυτοι ετσι) τι περιμένεις ... BLOOD SHOT ADULT …. INSULTMENT

    Κατα τάλλα δεν ξέρουμε από που μας ήρθε .... (ευτυχώς να λες που έγινε στο πρώτο ματς και δε θα ψαχνόμαστε )

    Ύπαρχουν όμως και χειρότερα! Θα μπορούσα να χα πάει γήπεδο... ρε ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ(πωπω πίπα)

    Πάντως για όλους τους φίλους γαυρους.... μη μασάτε... Πάμε τώρα ,αφου τους μπερδέψαμε όλους , να γαμησουμε τους φασιστες Μαδριλένους , και μετά να δώσουμε και δυο τρεις πιπουλες στους φλωρους τους αμπαζούρ (θα χουμε και καινουργια σπασουαρ εκει..) για να τελειώνει το παραμύθι...

    Και μην ξεχνάτε... Φέτος ΔΕΝ πάμε για champions League! εδιτ : Copyright by IDI

    Αυτά . Με τις υγείες μας, και καλή χώνεψη σε όσους τα καταπίνουν


    (πωπω πουτσα.... οι σπονδυλοι με πονανε...)
    Λες και ξαναβλέπω το έργο νοιώθω..... Αν και οι γαύροι τον νοιώθουν ακόμα....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #36
    Το καλό με μας είναι ότι δεν περιμένουμε να σας νικήσουν άλλες ομάδες για να δούμε χαρά.
    Το πιάσατε βαζελάκια έτσι?

    Υ.Γ ο Μπάγεβιτς στην θέση του Σόλιντ θα είχε ακούσει τα άντερα του μετα απο τέτοιες αλλαγές.Αλλά τώρα μόκο.

    Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι πολυ καλός προπονητής (όπως και ο Μαλεζάνι),έχουν άλλοι νοοτροπία και ο άνθρωπας την δευτέρα έκρουσε των κώδων ότι βλέπει χαλαρό κλίμα στν ομάδα.Τώρα τον π$#ο.

  7. #37
    είπα μήπως....αλλά δεν... Το avatar του/της Pokermon
    Εγγραφή
    07/04/2005
    Μηνύματα
    1.255
    ΕΧΤΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΝΟΡΒΗΓΟΙ, ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΟΙ!!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΛΑΓΟΚΟΥΝΕΛΑ, ΘΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ Η ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΙΩΝΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ???? Ε??? Ε???? ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΣΕΞ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

    ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΔΑΛΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ!!!!!!

    ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΡΕ, ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ 1-0 ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!!!
    @ Pokerland

  8. #38
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
    ΕΧΤΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΝΟΡΒΗΓΟΙ, ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΟΙ!!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΛΑΓΟΚΟΥΝΕΛΑ, ΘΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ Η ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΙΩΝΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ???? Ε??? Ε???? ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΣΕΞ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

    ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΔΑΛΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ!!!!!!

    ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΡΕ, ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ 1-0 ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!!!
    Όταν χάνει ο Ολυμπιακός εύχεστε καλή τύχη στον Παναθηναϊκό....

    Τα θυμόμαστε και από άλλες φορές.....

    0 Βαθμούς από εσάς η Ελλάδα μέχρι τώρα.... Για να δούμε αν θα είσαστε και του χρόνου εδώ ή στο OUEFA....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #39
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Για να δούμε αν θα είσαστε και του χρόνου εδώ ή στο OUEFA....
    Champions League χωρίς Ολυμπιακό δεν παίζει. Είναι σαν στιφάδο χωρίς κρεμμύδι. Με τι θα διασκεδάζουμε μετά; :a028: :a5: :a028: :a029:
    Triple 1050


  10. #40
    είπα μήπως....αλλά δεν... Το avatar του/της Pokermon
    Εγγραφή
    07/04/2005
    Μηνύματα
    1.255
    ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ CHAMPIONS LEAGUE ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!

    ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΤΙΓΚΑΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΗΤΑΝΕ MAZI MOY ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ GAME ΤΟΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΣ!!!!!
    ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΕΙΣΑΣΤΕ ΛΑΓΟΚΟΥΝΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!

    ΝΟΡΒΗΓΟΙΣΠΑΝΟΓΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ!!!!!!
    @ Pokerland

  11. #41
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Χάσει κερδισει ο Γαυρος, ευχομαι πιπες στο βάζελο... δεν εχει να λέει..

    Αντιπαναθα! Αλλα όταν τον πίνω ... τον πίνω.
    Always made to mean nothing

  12. #42
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Χάσει κερδισει ο Γαυρος, ευχομαι πιπες στο βάζελο... δεν εχει να λέει..

    Αντιπαναθα! Αλλα όταν τον πίνω ... τον πίνω.

    Τώρα συνενοούμαστε.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #43
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    πάντα! Απλά τώρα μιλάω για την ομαδαρα μου και το τσιμπουκι που φαγα απο τους Νορβηγους
    Always made to mean nothing

  14. #44
    Μουλιάσαμε Το avatar του/της marine521
    Εγγραφή
    06/04/2005
    Μηνύματα
    276
    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Champions League χωρίς Ολυμπιακό δεν παίζει. Είναι σαν στιφάδο χωρίς κρεμμύδι. Με τι θα διασκεδάζουμε μετά; :a028: :a5: :a028: :a029:
    Με τον παναθηναικό κόντρα στον ιωνικό



  15. #45
    είπα μήπως....αλλά δεν... Το avatar του/της Pokermon
    Εγγραφή
    07/04/2005
    Μηνύματα
    1.255
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
    Με τον παναθηναικό κόντρα στον ιωνικό



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    @ Pokerland

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 45 ΚΑΡΕ ΑΠΟ ΤΟ (ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ)
    από πυξιδας990 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2012, 19:37
  2. Διαγραμισεισ Στουσ Δρομουσ Τησ Αθηνασ
    από skambouridis στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:55
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 13:42
  4. ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΤΗΣ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ
    από GST στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 18:13
  5. ...τησ Κυριακησ Τα Ονειρα Ποτε Να Μην Θυμασαι...
    από nimbus στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2004, 03:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF