Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Επισκευή jacket Cordura

  1. #1

    Επισκευή jacket Cordura

    kserete an mpoufan pou gdar8ike apo pesimo episkevazete se kapio magazi
    na min to petaksoume gia mia tripa leme tora...
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  2. #2
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    kserete an mpoufan pou gdar8ike apo pesimo episkevazete se kapio magazi
    na min to petaksoume gia mia tripa leme tora...
    Φτιαχνεται μια χαρά.
    Πήγαινέ το στην Τινα να στο κανει καλύτερο απο καινουριο και οικονομικά.
    http://www.takouni3.gr/company.html
    http://www.ridersartandcraft.com/

    Αλλιώς το μπαλώνεις και μόνος σου με ενα patch πχ.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    πηγαινε στον Παπασταυρου ή αν σε βολευει καλυτερα στο Mega Bazzar στην πετρου ραλλη...

  4. #4
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Business%20Card.jpg 
Προβολές:	474 
Μέγεθος:	93,8 KB 
ID:	252585




    Φίλος εντουράς, ράφτης του είδους μας... πές του οτι εκανες εντουρο με XR όταν ησουν 16

  5. #5
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Εγκρίνω Τίνα για επιδιόρθωση και ΄γω από μέρους μου.

    Πολλοί ανακαλύπτονται τελευταία!Καλό αυτό για τις τιμές και την δουλειά τους.
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Viper4
    Εγγραφή
    20/11/2010
    Μηνύματα
    372
    http://www.ridersartandcraft.gr/

    To συνιστώ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!! Αν δείτε πως ήταν και πως έγινε το μπουφάν μου revit κορτνούρα που έχω.
    Κάναν υπέροχη δουλειά σε απίστευτη τιμή.

    Σκεφτόμουν να το πετάξω ή να το δώσω σε κάποιον, μέχρι που τυχαία έπεσα σε κάποια διαφήμιση τους. Τους ρώτησα τιμή για επισκευή και το έστειλα.
    Ποιοτικότατοι στην δουλειά τους!
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  7. #7
    sas proskino
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2008
    Μηνύματα
    22
    Να το ξεθάψω λιγο το θέμα....
    για θεσσαλονικη γνωρίζει κανεις για επισκευή-ραφη γιατί για καινούριο μπουφαν δε παίζει φράγκο??
    Άνοιξε το άτιμο το φερμουάρ απο την πίεση του σκεμπέ... σχολια για τις μπυρες και τα κοψίδια ελεύθερα!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/03/2008
    Μηνύματα
    160
    Εμπειρία είχα και γω από το riders and craft που μνημονεύεται παραπάνω.
    Η Τίνα που είπε ότι δεν είναι το φερμουαρ συνήθως το προβλημα αλλά οι οδηγοί του (τα μαντζαφλάρια που ανεβοκατεβαίνουν και όταν σπάνε βάζουμε μπρελόκ για το πάνω-κάτω).

    Αν δε βρεις κάποιον που κάνει τη συγκεκριμέννη δουλειά Σαλόνικα, ίσως τη λύση να στη δώσει τσαγκάρης.

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2008
    Μηνύματα
    22
    Τσαγκάρη να πω την αλήθεια δεν εμπιστευομαι ασε που δεν ξέρω κανένα τις προκοπής οπότε δε ρισκαρω, για Αθήνα λίγο ζόρι να το στείλω τουλάχιστον προς το παρον ... Αν δεν ξέρει κανένας κάποιον εδώ τοτε θα δω την πιθανότητα να το στείλω κάτω

  11. #11
    Θα πω κ εγω την αποψη μου για αυτο το μαγαζι μιας κ εδω ετυχε να τους διαβασω κ να τους προτιμησω.

    Τους εστειλα καποιες κουβερτες μηχανης ελαστικων για επισκευη γιατι ειχαν καψει το υφασμα. Οταν τις πηρα η πισω δεν δουλευε ενω στην μπροστα μια χαρα δουλεια ειχαν κανει κ μου ειπαν πως απο την αρχη δεν θα δουλευε μαλλον κ πως αυτοι δεν ειχαν γαζωσει πανω στην αντισταση για να την χαλασουν. (να σημειωσω οτι οταν τις παρελαβαν μου ειπαν πως λειτουργουν κ πως επισκευαζονται κανονικα) Οταν την εστειλα την πισω να την δουν παλι μου ειπαν οτι την ξυλωσαν κ πως ειχαν περασει δυο γαζια καταλαθος τελικα απο πανω στην αντισταση αλλα σε 2 ηλεκτρολογους που την πηγαν ταχα ειπαν κ οι δυο πως ηταν καμμενη η αντισταση απο πριν.

    Τα συμπερασματα δικα σας για το εαν εγω ηξερα ή δεν ηξερα εαν δουλεουν πριν τις στειλω πρωτον κ δευτερον εαν μου περισευαν 60€+μεταφορικα να τους τα κανω δωρο κ τωρα να ψαχνω να αγορασω παλι καινουριες κουβερτες.

    Για εμενα απλα αντιεπαγγελματιες......

  12. #12
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από evilakos Προβολή μηνύματος
    Θα πω κ εγω την αποψη μου για αυτο το μαγαζι μιας κ εδω ετυχε να τους διαβασω κ να τους προτιμησω.
    .
    .
    Για εμενα απλα αντιεπαγγελματιες......
    Εμένα μου κανει εντύπωση που εχεις μονο 2 ποστ στο φόρουμ τα οποία είναι ολόιδια και στα οποία κατηγορείς το συγκεκριμένο μαγαζί.
    Ακόμα πιο περίεργο που ξεθαβεις θεμα του 2013 και του 2014 για να το κανεις αυτό.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #13
    Απο εδω βρηκα το συγκεκριμενα site κ εδω λεω αυτο που επαθα. Το οτι εχω μονο δυο post δεν λεει κατι γιατι γενικος ειμαι απο αυτους που διαβαζουν κ δεν γραφουν πολυ κ με ξερουν προσωπικα αλλα παιδια απο αλλα sites πως λειτουργω... Αλλωστε δεν γραφτικα τωρα σε αυτο site για να μπω κ να κατηγορησω ετσι ασχετα. Το δίκιο μου με πνιγει απλα.... Κ συγκεκριμενα εγραψα εδω, απο οπου διαβασα για αυτους τους "επαγγελματιες", και σε αλλα δυο site που με ξερουν προσωπικα τα παιδια.....

    Κ για του λογου το αληθες μπορω να παραθεσω κ fotoς που τεκμηριωνουν τα οσα λεω απο τις κουβερτες....

    Υ.Γ δεν τους ξερω καν προσωπικα, δεν ειμαι απο Αθηνα, δεν ειμαι ανταγωνιστης τους για να εχω οφελος να τους δυσφημισω. Καταγραφω απλως την εμπειρια μου για καποιον αλλον που θα το διαβασει απο εδω οπως εγω κ θα τους προτιμησει να σκεφτει πρωτα πριν κανει το οτιδηποτε κ εαν κανει να διαμορφωσει πρωτα τις καταλληλες συμφωνιες κ να μην την πατησει οπως εγω....
    Τελευταία τροποποίηση από evilakos; 09/07/2015 στις 16:38.

  14. #14
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Εμένα μου κανει εντύπωση που εχεις μονο 2 ποστ στο φόρουμ τα οποία είναι ολόιδια και στα οποία κατηγορείς το συγκεκριμένο μαγαζί.
    Ακόμα πιο περίεργο που ξεθαβεις θεμα του 2013 και του 2014 για να το κανεις αυτό.
    Είναι γνωστός σε άλλο φόρουμ το παιδί αλλά και να μην είναι γιατί πρέπει να δεχτούμε τα καλά σχόλια για έναν επαγγελματία και τα αρνητικά να είναι ντε και καλά "περίεργα". Το αλάθητο έχουν αυτοί δηλαδη?
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  15. #15
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paramedic Προβολή μηνύματος
    Είναι γνωστός σε άλλο φόρουμ το παιδί αλλά και να μην είναι γιατί πρέπει να δεχτούμε τα καλά σχόλια για έναν επαγγελματία και τα αρνητικά να είναι ντε και καλά "περίεργα". Το αλάθητο έχουν αυτοί δηλαδη?
    Οχι δεν λέω αυτό, αλλά στα αρνητικά σχόλια πρέπει να ακούσουμε και την αλλη πλευρά.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Επισκευη σε cordura jacket
    από zefos1100xx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2010, 17:15
  2. παρελαβα jacket cordura απο internet!!!
    από jinks στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2006, 21:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF