Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 139

Θέμα: ανακατασκευη honda c-50

  1. #16
    θερμαινόμενα grips είχα κάποια εισαγωγής απο την μάνα τους..
    burn the rubber not your soul

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της demk6
    Εγγραφή
    26/01/2012
    Μηνύματα
    112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από melowolem Προβολή μηνύματος
    τωρα ειδα οτι εισαι 27
    ελεγα να σου πω να βαλεις με πατεντα το πισω φρενο στο αριστερο χερι(οτι πρεπει για σουζες)
    αλλα τωρα σουζες στην ηλικια σου
    οχι μωρε καμιαααα φορα κανω ετσι για να μην τις ξεχναω....παντως ναι ειναι εισαγωγης με ιαπωνεζικες προδιαγραφες μετα τα 40 πχ αναβει ενα πορτοκαλι λαμπακι
    ολα καλα

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από demk6 Προβολή μηνύματος
    οχι μωρε καμιαααα φορα κανω ετσι για να μην τις ξεχναω....παντως ναι ειναι εισαγωγης με ιαπωνεζικες προδιαγραφες μετα τα 40 πχ αναβει ενα πορτοκαλι λαμπακι
    δεν πιστευω να ανατιναχτει
    Τελευταία τροποποίηση από melowolem; 10/04/2012 στις 20:08.
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της demk6
    Εγγραφή
    26/01/2012
    Μηνύματα
    112
    μπαα εχει τραβηξει πολλα δεν ειχε κανει κιχ, μετα το καινουργιο πιστονι την ακουσε
    ολα καλα

  5. #20
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    καλη αρχη demk6 εδω θα ειμαστε και εμεις οι νεοτεροι να μαθαινουμε

    Ταχύτητα για ζωή

  6. #21
    Don't mess with the pig.. Το avatar του/της Τo gourouni
    Εγγραφή
    02/06/2011
    Μηνύματα
    2.243
    Καλή Αρχή!!!
    Στα γαμψά μου νυχια έχουν πέσει:
    Honda 50cc - Υamaha Srx 400 - BMW R25 1951 - ΥAMAHA SRX 600 1986

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της demk6
    Εγγραφή
    26/01/2012
    Μηνύματα
    112
    Ευχαριστώ ρε μάγκες ελπίζω να βρω από το που θα ξεκινήσω γιατί με έχει πιάσει απελπισία ειδικά με το μοτερ που δεν θα ασχοληθώ εγώ παρά ένας γνωστός που δεν ξέρω πότε θα το πιάσει πότε θα το τελειώσει και δεν μπορώ να πω και τιποτα γιατί τσάμπα θα το κάνει

  8. #23
    καντο μονος δεν ειναι και κατι δυσκολο,σαν την πυρηνικη φυσικη.
    ξεκινα με το μοτερ που επειδη δεν το γνωριζεις θα σου παρει και τον περισσοτερο χρονο.
    χρωμα σκεφτηκες???
    πες μας τι θα κανεις,δωσε μας καμια ιδεα(νιωθουμε σαν τα παιδακια που δεν τα παιζουν)
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από demk6 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ ρε μάγκες ελπίζω να βρω από το που θα ξεκινήσω γιατί με έχει πιάσει απελπισία ειδικά με το μοτερ που δεν θα ασχοληθώ εγώ παρά ένας γνωστός που δεν ξέρω πότε θα το πιάσει πότε θα το τελειώσει και δεν μπορώ να πω και τιποτα γιατί τσάμπα θα το κάνει
    εαν δεν ειναι συγγενεις η κολλητος(οχι παντα)τιποτα δεν ειναι τσαμπα
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της demk6
    Εγγραφή
    26/01/2012
    Μηνύματα
    112
    λοιπον βρηκα σημερα το πρωι μια ακρη να φτιαξω μοτερ....αρχηκα πηγα απο εναν παπιομαστορακο εδω διπλα στο σπιτι μου που ειναι εξπερ στα παπακια να τον ρωτησω για ανταλακτικα και μου λεει εχει ενα μοτερακι σε τελεια κατασταση θα βαλει το καρτερ το δικο μου γιατι εκεινο δεν εχει θα το κανει 51 χιλ με κεφαλι απο αστρα και θα ειναι αστερι και ο λογος ειναι οτι ακουσε το δικο μου και εχει μπιελαρη αρα με συμφερει να παρω το αλλο,αυος θα κρατησει το δικο μου να το επισκευασει και να το ξανα δωσει και ολα αυτα στο ποσο των 150 ευρω...πιστευω με συμφερει
    Τελευταία τροποποίηση από demk6; 11/04/2012 στις 12:54.
    ολα καλα

  11. #26
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    φανταζει η καλυτερη λυση ευτυχως που ξεμερδεψες ετσι ευκολα και γρηγορα

    Ταχύτητα για ζωή

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της FRAGISCOS
    Εγγραφή
    22/07/2006
    Μηνύματα
    1.433
    Ξεκινα και οτι θελεις ,εδω ειμαστε

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της demk6
    Εγγραφή
    26/01/2012
    Μηνύματα
    112
    να εισαστε καλα ρε παιδια ευχαριστω
    ολα καλα

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της demk6
    Εγγραφή
    26/01/2012
    Μηνύματα
    112
    θα ηθελα να το βαψω μαυρο ματ αλλα επειδη δεν θελω να μπλεξω με γραφειοκρατια θα το βαψω παλι μπλε πηγα σημερα πρακτικερ πηρα ασταρι motip και τωρα σεφτομαι τι σπρευ ειναι καλο για να το βαψω,ηθελα να το βαψω με πιστολι αλλα δεν θα τα καταφερω μιας και με το βερνικι δεν τα παω καλα και ετσι ειπα να το βαψω με σπρευ που ειναι μονης και τελειωνεις μια και εξω
    ολα καλα

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από demk6 Προβολή μηνύματος
    θα ηθελα να το βαψω μαυρο ματ αλλα επειδη δεν θελω να μπλεξω με γραφειοκρατια θα το βαψω παλι μπλε πηγα σημερα πρακτικερ πηρα ασταρι motip και τωρα σεφτομαι τι σπρευ ειναι καλο για να το βαψω,ηθελα να το βαψω με πιστολι αλλα δεν θα τα καταφερω μιας και με το βερνικι δεν τα παω καλα και ετσι ειπα να το βαψω με σπρευ που ειναι μονης και τελειωνεις μια και εξω
    παρε χρωμα αυτοκινητου μονης(εαν πιανουν τα χερια σου με πιστολι),ασε που σε σπρει δεν υπαρχουν και πολλες αποχρωσεις ενω σε μονης θα βαρεθεις να ψαχνεις
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ανακατασκευη Honda Mb 50
    από FRAGISCOS στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 119
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2021, 11:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF