Σελίδα 47 από 70 ΠρώτοΠρώτο ... 37424344454647484950515257 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 691 έως 705 από 1049

Θέμα: συγκριτικο οδηγων αγωνων και αγωνιστικων μοτοσυκλετων ανα τους αιωνες αμην

  1. #691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Καλέ και έντιμέ μου μου φίλε δεν έσβησα κάτι, αν το έκανα πόσταρέ το κείμενο να νιώσεις καλύτερα.
    Καλέ και εντιμότατε φίλε, το κείμενο σου όπως το έκανα quote είναι εκεί. Λείπει μόνο η πρόταση Ποια ισότητα; Ποια αξιοκρατία; Ποια εντιμότητα; Ο πρίγκιπας είναι στο καλύτερο μηχανάκι με μέσον και σε όποιον αρέσει και μπορεί να λείπει μόνο από 2 λόγους, εκτός και υπονοείς πως την πρόσθεσα εγώ.

    1) την έσβυσες εσύ
    2) την έσβυσε κάποιος mod επιλεκτικά.

    Τεσπά δεν έχει και πολύ σημασία, συμπερασματικά το ίδιο προκύπτει. Πως ο Πρίγκιψ πήρε μηχανάκι επειδή είναι τσάτσος και όχι επειδή το άξιζε. Όπότε...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #692
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Μα και το τσατσιλίκι να έχει συμβεί, η κατάληξη είναι ότι ο άνθρωπος ξέρει τι κάνει και οι ομαδάρχες απλά έκαναν λάθος.

  3. #693
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Μήπως να πάτε παρέα με τον φίλο μου τον μπύρων να ψάξετε τα χαμένα κείμενα, τις χαμένες πατρίδες και τα χαμένα μυαλά μας;

    Μάθε ρε μαν πριν γράψεις δενκακό (υπάρχει δήλωση του Τζάρβις σε βίντεο ντάρλινγκ...)
    Τον "Μπύρον" τον έχω δει μια φορά στη ζωή μου...
    Νομίζω όμως ότι πείναμε ουισκάκι

    Υπάρχει όμως και σχετικό άρθρο στο GPone που έλεγε πόσο χαρούμενος ήταν ο Χόρχες για την επιστροφή Βάλε.


    Υπάρχει και πιο κακό άρθρο που λέει ότι η ντόρνα ΠΛΗΡΩΣΕ τη Γιαμάχα για το κοντράτο του Βάλε






    Φυσικά υπάρχει και η ζωή που λέει ότι αν κερδίσει την Κυριακή ο Βάλε θα γίνει της πουτάνας
    (και κάθε καλός μάνατζερ, διαφημιστής, πωλητής αέρα κοπανιστού το ξέρει αυτό)






    υγ
    αν κι εμένα στα @@ μου Η Απρίλια κι ο ΓιαΝΝοΝε να κερδίζει, άντε και βάθρο ο Πετρούτσι...
    ανανήψαντας

  4. #694
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος

    Τεσπά δεν έχει και πολύ σημασία, συμπερασματικά το ίδιο προκύπτει. Πως ο Πρίγκιψ πήρε μηχανάκι επειδή είναι τσάτσος και όχι επειδή το άξιζε. Όπότε...
    Θυμάσαι κ΄ποτε που "ΚΑΠΟΙΟΙ" έγραφαν εδώ μέσα ότι έπρεπε να πάρουν το μηχανάκι από τον Βάλε και το δώκουν στον Καλ???
    Θυμάσαι που έλεγαν ότι η Ντουκάτι καταστρέφει καριέρες και πάει χαμένος ο Καλ εκεί?
    Γουέλ????

    :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    ανανήψαντας

  5. #695
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Φτου κι απ την αρχή.
    Ναι τα 'παν κι άλλοι βαλεντινικοί. Εδώ https://www.youtube.com/watch?v=2Wr9...E68255D9D4CC33 όμως λένε άλλα οι συναθλητές του.
    Γιατί δεν τους ζητάτε το λόγο που παραχαράζουν την λογική των αριθμών?
    Το να κάνει κάποιος ξανά τον κόπο να σου πει ότι είναι σύνηθες φαινόμενο να λέγονται παρόμοια πράγματα γενικώς, να υποθέσω θα πάει στράφι.

    Γιατί να μην το έχεις σκεφτεί από μόνος σου δεν υπάρχει περίπτωση.
    Και συνεχίζεις να το σερβίρεις σαν επιχείρημα.

    Όταν ρωτάνε κάποιον στην TV πώς ήταν η συνεργασία του με τον τάδε στο θέατρο ας πούμε, έχεις ακούσει συχνά να λένε "Ααααα! Ο Τάδε? Καλά μιλάμε για μεγάλο μαλάκα!!! Κι ατάλαντοοοοοοος!!!! Γάμησέ τα σας λέω!"?

    Ή αντιστοίχως όταν ρωτάνε αθλητές για διάφορους συναθλητές τους, συμβαίνει συχνά να πει κάποιος "Έλα μωρέ με το μαλάκα." ή αν έχει αποσυρθεί "Ρε δε μας χέζετε, μας τα έχετε πρήξει με το γίδι. Καλύτερα που πήγε σπίτι του και ησυχάσαμε!"?


    Γιατί να χαλάσει κάποιος το image του και την εικόνα του δείχνοντας μικρός με το να κράξει κάποιον?
    Όσο καλύτερα λόγια πει για κάποιον άλλον, τόσο μεγαλύτερος φαίνεται ο ίδιος.

    Αυτό το καταλαβαίνει και παιδάκι 10 χρονών.
    Και προσπαθείς να μας πείσεις, όχι μόνο ότι στέκει το επιχείρημά σου, αλλά ότι το πιστεύεις κι εσύ ο ίδιος.

    Αν ήτανε να παίρνουμε στα σοβαρά την κάθε μαλακία που αραδιάζει ο κάθε διάσημος μπροστά στην κάμερα και στο μικρόφωνο, θα πετάγανε οι γάιδαροι και τα ψάρια θα είχαν καταλάβει τη στεριά

  6. #696
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Fkol Σύμφωνα με το δικό σου σκεπτικό ο παράγοντας τραυματισμός δεν υφίσταται. ΟΚ πες το σε αυτόν Συνημμένο 334014
    1. Φυσικά και υφίσταται. Άλλωστε μπορείς να πεις πως και ο Rossi γι αυτό τερμάτισε πίσω από τον teammate του το 2008. Τι να κάνουμε όμως, στα σπορ υπάρχει κι αυτό. Δεν σταματάμε να μετράμε τη χρονιά αν τραυματιστεί κάποιος.
    2. Αυτός πριν τραυματιστεί είχε σηκώσει 3 σερί
    3. Και ακόμη και τότε τερμάτισε 2ος, όχι 3ος και όχι πίσω από teammate του


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Πήρε ενα πρωτάθλημα με περίπατο πάνω σε ενα μηχανάκι (honda 800) που δεν είχε κερδίσει τίποτα
    Ε, όχι δα...
    Το μηχανάκι αυτό μόλις την προ-προηγούμενη χρονιά είχε πάρει πρωτάθλημα με τον Hayden.
    Επίσης είχε πάρει ένα σκασμό νίκες με τον Pedrosa.
    Κι αν το επιχείρημα για το ότι το Ducati ήταν μπουρδέλο είναι σταθερά πως μόνο ο Stoner το πήγαινε, τότε μάλλον το RCV του 11 ήταν αστέρι γιατί όλοι το πήγαιναν καλά.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Πίστευω πως με την εικόνα του honda στους τελευταίους 7 αγώνες μπορούσε...
    Η πίστη σου σέσωκέ σε, αλλά η πίστη δεν είναι γνώση και το αντικείμενό της δεν αποδεικνύεται.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  7. #697
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Καλέ και εντιμότατε φίλε, το κείμενο σου όπως το έκανα quote είναι εκεί. Λείπει μόνο η πρόταση Ποια ισότητα; Ποια αξιοκρατία; Ποια εντιμότητα; Ο πρίγκιπας είναι στο καλύτερο μηχανάκι με μέσον και σε όποιον αρέσει και μπορεί να λείπει μόνο από 2 λόγους, εκτός και υπονοείς πως την πρόσθεσα εγώ.

    1) την έσβυσες εσύ
    2) την έσβυσε κάποιος mod επιλεκτικά.

    Τεσπά δεν έχει και πολύ σημασία, συμπερασματικά το ίδιο προκύπτει. Πως ο Πρίγκιψ πήρε μηχανάκι επειδή είναι τσάτσος και όχι επειδή το άξιζε. Όπότε...
    Αγορίνα δεν με απασχολεί αν το έχεις εντελώς χαμένο το κείμενο, πάντως σε βεβαιώ πως βρίσκεται ακριβώς στο ίδιο σημείο που ήταν απ την αρχή.
    Τώρα για ότι βρίσκεσαι σε σύγχυση και δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις δεν χρειαζόταν κι άλλη επιβεβαίωση. Ευχαριστώ ωστόσο
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  8. #698
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Μα και το τσατσιλίκι να έχει συμβεί, η κατάληξη είναι ότι ο άνθρωπος ξέρει τι κάνει και οι ομαδάρχες απλά έκαναν λάθος.
    Είναι η δεύτερη φορά που πέφτεις διάνα σε αγωνιστικό θέμα.
    Το πιο εντυπωσιακό θέμα της εποχής είναι πως ο πρίγκιπας βελτιώθηκε σαν αναβάτης και καταφέρνει να παίρνει τα μέγιστα από το πακέτο του, διαψεύδοντας σύσσωμο το μοτοσυκλετιστικό στερέωμα. Ο άνθρωπος είναι από τους ελάχιστους που κατάφεραν να επιστρέψουν τόσο δυναμικά μετά από μεγάλη και δύσκολη περίοδο.

    Αντί λοιπόν να συζητάμε για τα απίθανα που βλέπουμε να κάνει, ασχολούμαστε με το κάθε αδαή που μέσα στην άγνοιά του δεν καταλαβαίνει πως από το αστοιχείωτο "σας τα λέγαμε άπιστοι εμείς που ξέρουμε γιατί έχει 9" έως το γιατί συμβαίνουν αυτά τα καταπληκτικά που δεν τα περίμενε ούτε καν η ίδια του η ομάδα, μεσολαβεί το χάος.

    Για να επιβεβαιώσω πως δεν περίμενε ούτε η ομάδα του την φοβερή νίκη του στο κατάρ, να το βίντεο απ τον τερματισμό.
    3 άνθρωποι σύνολον πάνω στα κάγκελα, εκ των οποίων ο ένας ήταν τόσο σαστισμένος που δεν σήκωσε καν το χέρι
    http://vid1347.photobucket.com/album...psyva3tspd.mp4


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fkol k4 Προβολή μηνύματος
    [LIST=1]

    Και ακόμη και τότε τερμάτισε 2ος, όχι 3ος και όχι πίσω από teammate του
    εξηγώ συνεχώς πως δεν δέχομαι αυτό το σκεπτικό
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  9. #699
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος

    Όταν ρωτάνε κάποιον στην TV πώς ήταν η συνεργασία του με τον τάδε στο θέατρο ας πούμε, έχεις ακούσει συχνά να λένε "Ααααα! Ο Τάδε? Καλά μιλάμε για μεγάλο μαλάκα!!! Κι ατάλαντοοοοοοος!!!! Γάμησέ τα σας λέω!"?

    O Biaggi τα έλεγε....


    Ή αντιστοίχως όταν ρωτάνε αθλητές για διάφορους συναθλητές τους, συμβαίνει συχνά να πει κάποιος "Έλα μωρέ με το μαλάκα." ή αν έχει αποσυρθεί "Ρε δε μας χέζετε, μας τα έχετε πρήξει με το γίδι. Καλύτερα που πήγε σπίτι του και ησυχάσαμε!"?

    Ο Σιμοντσέλι τους έβριζε μια χαρά και ο ΓιαΝΝόΝε έριξε και κάτι ψιλές στη Μοτο3

    Γιατί να χαλάσει κάποιος το image του και την εικόνα του δείχνοντας μικρός με το να κράξει κάποιον?
    Γιατί στα @@ του...?



    Αν ήτανε να παίρνουμε στα σοβαρά την κάθε μαλακία που αραδιάζει ο κάθε διάσημος μπροστά στην κάμερα και στο μικρόφωνο, θα πετάγανε οι γάιδαροι και τα ψάρια θα είχαν καταλάβει τη στεριά

    Εδώ ακούμε Αντωνάκη άκομα... Μη σου πω ΚΑΙ Άδωνι...




    υγ
    Ξέχασα να σας πω πως αν ο Ρώσσι δεν είχε βρει μηχανάκι θα είχε μεταΠΗΔΗΣΕΙ στο WSBK
    που δεν ήταν του ΕΖμπέλετα ΤΟΤΕ.
    Να ρωτήσω πόσοι θα συνέχιζαν να βλέπουν μοτο τζι πι χωρίς Ρόσσι από δω?
    Τα νούμερα τηλεθέασης όσο ο Ρόσσι ήταν στο Ντούκο το είπαν πάντως καθαρά...
    ανανήψαντας

  10. #700
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Αγορίνα δεν με απασχολεί αν το έχεις εντελώς χαμένο το κείμενο, πάντως σε βεβαιώ πως βρίσκεται ακριβώς στο ίδιο σημείο που ήταν απ την αρχή.
    Τώρα για ότι βρίσκεσαι σε σύγχυση και δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις δεν χρειαζόταν κι άλλη επιβεβαίωση. Ευχαριστώ ωστόσο
    H αλήθεια είναι πως στο pc που είχα απαντήσει, δεν το έβλεπα πλέον και είμαι σίγουρος. Ενώ τώρα το βλέπω κανονικά... ίσως καποια μαλακία του Chrome, δεν το καταλαβαίνω. My apologies.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #701
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    εξηγώ συνεχώς πως δεν δέχομαι αυτό το σκεπτικό
    Δεκτόν, αλλά κι εγώ δεν δέχομαι το σκεπτικό του τύπου «μα το είπε ο Κανεμότο και ο Σούπο».
    Με αυτή τη λογική ο Μπραντ Πιτ είχε πει για τον Ρόσσι «θα έδινα τα πάντα να ήμουν σαν κι αυτόν» και αν με ρωτούσες αν θα ήθελα να είμαι ο Κανεμότο ή ο Μπραντ Πιτ, φαντάζομαι μαντεύεις τι θα απαντούσα...

    Όσο για τους αντιπάλους το δέχομαι, αλλά αναφέρονταν καθαρά στο 2011, όχι στη γενικότερη αξία.
    Και επειδή εδώ κινδυνεύω να χαρακτηριστώ ως «φορών κίτρινα γυαλιά», να επισημάνω πως η για εμένα ο Rossi δεν είναι ούτε ο μεγαλύτερος αναβάτης που έχω δει, ούτε αυτός που προτιμώ προσωπικά. Αυτοί είναι αντίστοιχα ο Rainey και ο Schwantz και από τους τωρινούς έχω δηλώσει πως προσωπικά είμαι με τον Lorenzo, όχι με τον Rossi.

    Αλλά όχι και να θεωρείται μεγαλύτερος αναβάτης ο Stoner από τον Rossi, αυτό είναι ύβρις προς το ίδιο το σπορ.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  12. #702
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος




    υγ
    Ξέχασα να σας πω πως αν ο Ρώσσι δεν είχε βρει μηχανάκι θα είχε μεταΠΗΔΗΣΕΙ στο WSBK
    που δεν ήταν του ΕΖμπέλετα ΤΟΤΕ.
    Να ρωτήσω πόσοι θα συνέχιζαν να βλέπουν μοτο τζι πι χωρίς Ρόσσι από δω?
    Τα νούμερα τηλεθέασης όσο ο Ρόσσι ήταν στο Ντούκο το είπαν πάντως καθαρά...
    Ψηλάφισε προσεκτικά γύρω γύρω τον πάγκο.....

    Βρες πού έχεις τα γυαλιά της γκαβωμάρας που πουλάς στο ΓΚοΖμάκη....

    Βάλε ένα ζευγάρι που να σου κάνει....

    Και ξαναδιάβασε να δεις τα bold στη λέξη "συχνά"


    Εξαιρέσεις σίγουρα υπάρχουνε.

    Το παρατσούκλι του Έρικ Κλάπτον είναι "slow hand" που είναι χαϊδευτικό του "κουλός".
    Σχεδόν κανείς δεν έχει να πει κακιά κουβέντα για έναν άνθρωπο με τέτοια καριέρα και τέτοια προσφορά στη μουσική.
    Εκτός από τον Μπλακμορ, πρώην κιθαρίστα των deep purple, που όταν τον είχαν ρωτήσει τη γνώμη του για τον Κλάπτον είχε πει ότι όντως είναι κουλός και δικαίως του έχει δοθεί το παρατσούκλι.

    Και στους αγώνες που η τεστοστερόνη δίνει και παίρνει σίγουρα θα υπάρξουνε στιγμές που κάποιος δε θα κρατηθεί και θα το τραβήξει.
    Κι ο Ρόσι του είχε παίξει ένα γρόθο του Μπιάτζι να έρθει στα γράδα του

    Στα @@ του δεν είναι κανείς.
    Ή, για να πιάσουμε πάλι τις εξαιρέσεις, μπορεί να είναι ελάχιστοι, ή μπορεί να είναι αυτό το "παράξενο" επικοινωνιακό τους ύφος για να διαφέρουν.

    Όσο για τα νούμερα τηλεθέασης, πωλήσεων μπλουζακίων καπελακίων και λοιπών μαλακιών, δεν πουλήσανε γιατί γράφανε "Ρόσι".
    Πουλήσανε γιατί γράφανε "Ρόσι" και όπου "Ρόσι" σημαίνει 9 κούπες, και όλα τα συμπαραμαρτούντα.

    Κι εγώ μπορεί να το έχω το επικοινωνιακό.
    Άμα δεν έχω γ@μηθεί να σηκώνω τα πρωταθλήματα το ένα μετά το άλλο, ούτε μπλουζάκι θα πουλήσω ούτε μηχανάκι θα μου δώσουν, και μόνο η μάνα μου θα με κλάψει.

  13. #703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Για να επιβεβαιώσω πως δεν περίμενε ούτε η ομάδα του την φοβερή νίκη του στο κατάρ, να το βίντεο απ τον τερματισμό.
    3 άνθρωποι σύνολον πάνω στα κάγκελα, εκ των οποίων ο ένας ήταν τόσο σαστισμένος που δεν σήκωσε καν το χέρι
    http://vid1347.photobucket.com/album...psyva3tspd.mp4
    Το οτι η ομάδα του πανηγύρισε, και ακόμα περισσότερο ο ένας είχα σαστίσει τόσο ΔΕΝ σήκωσε το χέρι (!!!)(μήπως είχε πάει για χέσιμο όταν ήταν 8ος, και βγήκε στον τερματισμό?)....είναι απόδειξη πως η ομάδα του δεν πίστευε σ΄αυτόν? Εεεε?

    Και μιλάμε για τον αγώνα που ήταν μπροστά τους 3 τελευταίους γύρους?

    Αυτά είναι τα τεκμήρια της εμπερεστατωμένης σου άποψη ??? Ενα δάκρυ κύλισε από το πόσο μικροί είμαστε...Είσαι τιτανοτεράστιος φίλε !!!





    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #704
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    pipe_smoker

    http://www.derapate.it/articolo/marc...e-video/42361/

    -O Μπαρμπέρα είναι κόπανος... χωρίς παραξήγηση...
    -Οι ΙΣπανοί δεν με γουσταραν...
    -Μεγάλωσα ορίμασα και κατάλαβα ποιοί είναι φιλοί και ποιοί λένε ότι είναι εκεί
    και μετά σου ρίχνουν μια κλωτσά στο γκώλο...
    -καλέ μου θεέ (αυτό το έλεγε κάθε μέρα) τι χτύπος !!!

    -Ο Μπερμπερά είπε ότι έβγαλες πόδι
    -Ναι ναι ...της αδερφής του...
    ανανήψαντας

  15. #705
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    pipe_smoker

    http://www.derapate.it/articolo/marc...e-video/42361/

    -O Μπαρμπέρα είναι κόπανος... χωρίς παραξήγηση...
    -Οι ΙΣπανοί δεν με γουσταραν...
    -Μεγάλωσα ορίμασα και κατάλαβα ποιοί είναι φιλοί και ποιοί λένε ότι είναι εκεί
    και μετά σου ρίχνουν μια κλωτσά στο γκώλο...
    -καλέ μου θεέ (αυτό το έλεγε κάθε μέρα) τι χτύπος !!!

    -Ο Μπερμπερά είπε ότι έβγαλες πόδι
    -Ναι ναι ...της αδερφής του...
    Τα ξέρω βρε άνθρωπα αυτά για τον Σίμο.

    Δεν είναι ο κανόνας όμως αυτός. Αυτό λέω.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2009, 19:58
  2. H Ελλάδα ανα τους αιώνες...
    από Cpt. Haddock στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2008, 16:50
  3. Ζητειται εισαγωγεας τρακαρισμενων, (και μη) ,μοτοσυκλετων.
    από gcrook στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2007, 16:14
  4. Προς οσους αγορασαν απο την Touratech και πιανει το χερι τους!
    από Vstrommer71 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2007, 00:29
  5. Μηχανη και οι σχεσεις με τους γυρω μας
    από djchech στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2005, 23:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF