Σελίδα 7 από 70 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 1047

Θέμα: συγκριτικο οδηγων αγωνων και αγωνιστικων μοτοσυκλετων ανα τους αιωνες αμην

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    FAIL
    Ναι στα 125 στα 2,5 και στα 500 είχε το ίδιο στιλ…
    Αλλά για να το λες κάτι πρέπει να ξέρεις…
    Εξ άλλου τα έβλεπες και από τότε...
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 26/10/2012 στις 16:38.

  2. #92
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ναι στα 125 στα 2,5 και στα 500 είχουν το ίδιο στιλ…
    Αλλά για να το λες κάτι πρέπει να ξέρεις…
    Εξ άλλου τα έβλεπες και από τότε...
    Δεν λέω για το στυλ. Ίσως έπρεπε να κάνω bold το με κάθε μηχανάκι. Αστείο ήταν για τη Ducati, πως το λένε;

    Για το υπόλοιπο τι να πω.. Το έχουμε καταλάβει ότι βλέπεις αγώνες από το 1920. Όσοι είμαστε πιο μικροί να ασπαστούμε την άποψή σου και να μην μιλάμε ;
    Give me fuel, Give me fire

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Δεν λέω για το στυλ. Ίσως έπρεπε να κάνω bold το με κάθε μηχανάκι. Αστείο ήταν για τη Ducati, πως το λένε;

    Για το υπόλοιπο τι να πω.. Το έχουμε καταλάβει ότι βλέπεις αγώνες από το 1920. Όσοι είμαστε πιο μικροί να ασπαστούμε την άποψή σου και να μην μιλάμε ;
    Κάτσε τώρα θα μυρίσω τα νύχια μου να δω τι εννοείς…
    Για όλα τα άλλα

    Βλέπω αγώνες λάιβ και tv από το 85
    Έχω δει λάιβ τον Κένυ Ρόμπερτς και ήμουν μέσα όταν τσακίστηκε ο Ρέννεη.
    Θέλεις να πιστεύεις ότι ο Στόνερ είναι κάτι εξαιρετικό δικαίωμα σου.
    Για αυτά που έχω δει εγώ όμως παραμένει ένα πολύ μέτριο πράμα.
    (για τον Μπραντλ δεν μιλάω καν)

    Αν έχεις να πεις κάτι επί της ουσίας οκ πες το να του κουβεντιάσουμε, φατσούλες, σημαιάκια κλπ άστα για αλλού…


    Αυτά !

  4. #94
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    @MG-KTiNoS Δεν με ενδιαφέρει να πείσω κανέναν για το αν είναι καλός αναβάτης ο τρελός (Casey). Δεν έχει καν σημασία το ποιος είναι ο καλύτερος ή το ποιος έχει το καλύτερο στυλ κοκ.
    Ας λέμε τα πράγματα με το όνομά τους κι ο καθένας αναλύει όπως μπορεί.
    Ο τρελός λοιπόν όχι μόνο άλλαξε το στυλ του απλά, το άλλαξε κατά πολύ. Ο Casey του σήμερα δεν έχει καμία σχέση με αυτόν του 2006. Μια απλή ανασκόπηση στους τότε αγώνες το επιβεβαιώνει.
    Οχι μόνο άλλαξε το στυλ αλλά το προσάρμοσε ακόμα και στην σκύλα φτουκάτι που κατάπιε τόσους και τόσους αναβάτες (ινκλούντινγκ τον πρίγκιπα)
    Το ντρίφτ με ταυτόχρονο μπροστινό φρένο και σήκωμα της μοτό αλά ντάνι στάιλ που μόνο αυτός χρησιμοποίησε ever ήταν επίσης ένα καθόλα νέο στυλ.
    Πως λες λοιπόν πως δεν άλλαξε το στυλ του? Μήπως εννοείς τον Vale? γιατί αυτός όντως δεν κατάφερε να αλλάξει το στυλ του παρότι ήταν επιτακτική ανάγκη. Η ίδια η ομάδα του αλλά και τόσοι άλλοι το λένε.
    Το ότι έγραψες πως ο Vale άλλαζε στυλ γι αυτό κέρδιζε πραγματικά με εντυπωσιάζει.

    Κατα τα άλλα +1 κανείς δεν είναι Πάπας, μόνο απόψεις ανταλλάσσονται στα φόρουμ και αποδεδειγμένα δεν παίζει ρόλο πόσα χρόνια παρακολουθεί κάποιος αλλά ''κυρίως'' το πως αναλύει αυτό που βλέπει.

    εεεμ ξέχασα. Αυτό το βιντεάκι (αμόνγκ άδερς) δείχνει πως απλά δεν τον απασχολεί τι κάνει το μοτοσακό κάτω απο τα πόδια του.
    Ακόμα και στο λάθος εντυπωσιακός είναι
    http://www.youtube.com/watch?v=1oTcp...ature=youtu.be

  5. #95
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621

  6. #96
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    ......
    Αν έχεις να πεις κάτι επί της ουσίας οκ πες το να του κουβεντιάσουμε, φατσούλες, σημαιάκια κλπ άστα για αλλού…


    Αυτά !
    τσάκο μια σημαιούλα και απο με εμένα ρε γιατρε για ισιώσουμε λίγο γιατι το χουμε σοβαρέψει πολυ χωρίς λόγο


  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    @MG-KTiNoS Δεν με ενδιαφέρει να πείσω κανέναν για το αν είναι καλός αναβάτης ο τρελός (Casey). Δεν έχει καν σημασία το ποιος είναι ο καλύτερος ή το ποιος έχει το καλύτερο στυλ κοκ.
    Ας λέμε τα πράγματα με το όνομά τους κι ο καθένας αναλύει όπως μπορεί.
    Ο τρελός λοιπόν όχι μόνο άλλαξε το στυλ του απλά, το άλλαξε κατά πολύ. Ο Casey του σήμερα δεν έχει καμία σχέση με αυτόν του 2006. Μια απλή ανασκόπηση στους τότε αγώνες το επιβεβαιώνει.
    Οχι μόνο άλλαξε το στυλ αλλά το προσάρμοσε ακόμα και στην σκύλα φτουκάτι που κατάπιε τόσους και τόσους αναβάτες (ινκλούντινγκ τον πρίγκιπα)
    Το ντρίφτ με ταυτόχρονο μπροστινό φρένο και σήκωμα της μοτό αλά ντάνι στάιλ που μόνο αυτός χρησιμοποίησε ever ήταν επίσης ένα καθόλα νέο στυλ.
    Πως λες λοιπόν πως δεν άλλαξε το στυλ του? Μήπως εννοείς τον Vale? γιατί αυτός όντως δεν κατάφερε να αλλάξει το στυλ του παρότι ήταν επιτακτική ανάγκη. Η ίδια η ομάδα του αλλά και τόσοι άλλοι το λένε.
    Το ότι έγραψες πως ο Vale άλλαζε στυλ γι αυτό κέρδιζε πραγματικά με εντυπωσιάζει.

    Κατα τα άλλα +1 κανείς δεν είναι Πάπας, μόνο απόψεις ανταλλάσσονται στα φόρουμ και αποδεδειγμένα δεν παίζει ρόλο πόσα χρόνια παρακολουθεί κάποιος αλλά ''κυρίως'' το πως αναλύει αυτό που βλέπει.

    εεεμ ξέχασα. Αυτό το βιντεάκι (αμόνγκ άδερς) δείχνει πως απλά δεν τον απασχολεί τι κάνει το μοτοσακό κάτω απο τα πόδια του.
    Ακόμα και στο λάθος εντυπωσιακός είναι
    http://www.youtube.com/watch?v=1oTcp...ature=youtu.be
    κοίτα για να γίνει κουβ'εντα πρέπει να διαβάζεις και τι λένε οι άλλοι !



    Εγώ δεν είπα ότι δεν άλλαξε το στιλ οδήγησης είπε ότι δεν άλλαξε τον κακό του εαυτό.



    Αλλά όταν εδώ πάει να γίνει μια κουβέντα
    ή πρέπει τσακοθούμε
    ή να έρθει κάποιος να πεί ότι είματε οφ τόπικ

    οκ
    ρότζερ.

    Ο Στόνερ προσπαθεί να φύγει πρώτος και να κερδίσει μ αυτό το τρόπο.
    Τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα.
    Αν τα καταφέρει καλά.
    Θα έρθει 3ος στο ΠΠ
    Σε σχέση με τους στόχους που έθεσε είναι πίσω
    ΑΥτά και τέλος

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    τσάκο μια σημαιούλα και απο με εμένα ρε γιατρε για ισιώσουμε λίγο γιατι το χουμε σοβαρέψει πολυ χωρίς λόγο


    οκ σόρι είχα μια πολύ δύσκολη μέρα σήμερα !'



  9. #99
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    οκ σόρι είχα μια πολύ δύσκολη μέρα σήμερα !'



    Vale ηρεμεί τα πνεύματα άσε που ταιριάζει και στην ηλικία μας




    Τα νεότερα απο το μέτωπο λένε πως ο Elias θα τρέχει με Kalex το 13 (πάλι καλά...)

  10. #100
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Αν έχεις να πεις κάτι επί της ουσίας οκ πες το να του κουβεντιάσουμε, φατσούλες, σημαιάκια κλπ άστα για αλλού…
    Επί της ουσίας μου φαίνεται ανούσιο να συγκρίνω αναβάτες που δεν έτρεχαν ταυτόχρονα!




    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος

    εεεμ ξέχασα. Αυτό το βιντεάκι (αμόνγκ άδερς) δείχνει πως απλά δεν τον απασχολεί τι κάνει το μοτοσακό κάτω απο τα πόδια του.
    Ακόμα και στο λάθος εντυπωσιακός είναι
    http://www.youtube.com/watch?v=1oTcp...ature=youtu.be




    (και οι φωτό του Scott Jones καταπληκτικές ! )
    Give me fuel, Give me fire

  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν είπα ότι δεν άλλαξε το στιλ οδήγησης είπε ότι δεν άλλαξε τον κακό του εαυτό.
    Απόλυτα σωστό, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι μέτριος οδηγικά, σημαίνει πως είναι ένας εξαιρετικός αναβάτης (χαλαρά το μεγαλύτερο χάρισμα των τελευταίων 15 χρόνων κατά τα όσα έχω δει, Rossi included) με πολύ κακό χαρακτήρα.

    Τον Casey τομπλάκωνα άνετα στις σφαλιάρες, τα έχουμε ξαναπεί, ο Stoner όμως πάνω στο μηχανάκι θα μου λείψει αφάνταστα.
    Για το ότι είναι όμως κακομαθημένος δεν φταίει ο ίδιος, φταίει ο περίγυρός του.
    Ο ίδιος περίγυρος που αντίστοιχα έβαλε μυαλό στον (ακόμα πιο αντιπαθητικό και κακομαθημένο όσο ήταν στα 250 αν θυμάσαι) Lorenzo που τώρα αν και στην κορυφή μιλάει λες και είναι ο Βούδας...Ο ένας ήταν πιο γρήγορος από μένα, τον άλλο δεν μπορούσα να τον φτάσω, τι τρομερός που είναι ο ένας, τι φοβερό προσπέρασμα μου έκανε ο άλλος, κατά τ' άλλα πάω αργά και παίρνω πρωτάθλημα...(μλκ μου ο τυπάς μας δουλεύει ψιλό γαζί)

    Ο Stoner θα μου λείψει περισσότερο από ότι θα μου λείψει ο Rossi, αν και είμαι κλασσικός Rossiκός. Και αυτό γιατί ο Rossi μας έχει δείξει τα πάντα, τον είδαμε να ανεβαίνει, τον είδαμε σε όλη τη διάρκεια της ακμής του, έχει καταφέρει ότι θα ήταν δυνατό και τώρα τρέχει για τημπλάκα του και that' ok by me.
    Ο Stoner όμως είναι οδηγικά στο απόγειό του, στην καλύτερη ηλικία, αρκετά νέος για να μη θεωρείται βετεράνος και αρκετά έμπειρος για να πετύχει πράγματα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ο Στόνερ προσπαθεί να φύγει πρώτος και να κερδίσει μ αυτό το τρόπο.
    Τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα.
    Το ίδιο και ο Χόρχες, το ίδιο και ο Ντάνης, και το ίδιο και ο Ρόσσης όταν είχε ανταγωνισμό και teammate το Λορέντζο.

    Κανείς από αυτούς δε γουστάρει να χάνει και ο πιο σίγουρος τρόπος να μη χάσεις μάχη είναι να την αποφύγεις.

    Η διαφορά με το Rossi, είναι πως αυτός δεν είχε ποτέ ανταγωνισμό. Είχε όλο το grid ρε παιδί μου για την πλάκα του, δηλαδή πως εξηγείς το να ξεκινάει με τις χειρότερες εκκινήσεις (10ος και κάτω), σε 2 γύρους να περνάει τους πάντες και μετά να δίνει και μάχες για την πρωτιά;

    Ρε φίλε, πλάκα έκανε ο άνθρωπος, μάρκετινγκ, πως το λένε. Απλά είχε το μυαλό να μην εξαφανίζεται μπροστά, να φροντίζει να δίνει θέαμα διατηρώντας το ενδιαφέρον και προσφέροντας θεαματικά προσπεράσματα.
    Γι αυτό δεν έγινε άλλωστε αυτός που είναι; Για τις θρυλικές μάχες των τελευταίων γύρων που σπανίως έχασε.
    Ήξερε όμως πως έχει το πάνω χέρι στην τελική, και πως μάχη θα χάσει μόνο «αν κάτσει κάτι», δηλαδή λίγες φορές.

    Όταν ανέβηκαν οι τρες σκύλοι σε απόδοση, άλλαξε κι αυτός τακτική και άρχισε να αποφεύγει τις μάχες αν ήταν δυνατόν (τι λέμε τώρα, μέχρι τοίχο στα paddock έβαλε ο παίχτης ). Απλά, αν δεν γινόταν αλλιώς, είχε ένα πλεονέκτημα λόγω του ότι είχε δώσει ήδη πάρα πολλές μάχες και του ήταν πιο γνώριμη η κατάσταση από ότι στους άλλους.

    Ο Stoner, ο Lorenzo και ο Pedrosa, δεν έχουν το περιθώριο να περιμένουν το 2ο, αν μπορούν να «καθαρίσουν» τον αγώνα θα το κάνουν γιατί δεν έχει συνολικά κανένας το πάνω χέρι μεταξύ τους.

    @ endopandou
    Για το ταλέντο και το μοναδικό στυλ οδήγησης του Stoner συμφωνούμε, στην πράξη όμως ακόμα μια τρίχα απ' τα τέτοια του Rossi είναι και ακόμα κι αν έμενε δεν πρόκειται να έκανε ότι έκανε ο Rossi, δεν βγαίνουν και τα μαθηματικά, εκτός αν θεωρείς πως δεν θα έχανε πρωτάθλημα από δω και πέρα μέχρι τα 32 του.
    Όσο και να τον αποκαλούμε ειρωνικά «Πρίγκηπα» (ή και πριγκήπισσα αν θές, το ίδιο είναι, στο κάτω κάτω μακριά απ' τον κώλο μας κι ότι θέλει ας είναι) δεν πρόκειται ούτε τους τίτλους του να ακυρώσουμε ούτε το ότι για χρόνια ήταν ο κύριος λόγος που πολύς κόσμος έβλεπε το ίδιο το άθλημα (ξάδερφός μου που δεν έχει καβαλήσει ποτέ ούτε παπί, έγινε φανατικός ΜΟΤΟGPάκιας όταν έβλεπε τις μάχες του Rossi με τον Capirossi το 2006).
    Άσχετα αν τον βλέπεις υποστηρίζοντάς τον (όπως εγώ) ή σιχτιρίζοντάς τον (όπως ο 7gibernau για παράδειγμα), για χρόνια ήταν το κύριο (για να μην πω το μόνο) θέαμα του ΜΟΤΟ GP.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  12. #102
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    @ fkol k4
    Δεν έχω καμία διάθεση να γράψω αναλυτικά απόψεις σε αυτό το θρέντ για διάφορους λόγους. Περιληπτικά σου γράφω λοιπόν μια δική μου λογική.
    Οποιος δεν βλέπει πως στον βάλε φέρονται σαν να είναι πρίγκιπας, απλά δεν βλέπει. Η αναφορά του ονόματος πρίγκιπα ή σταρ ή άλλων που δεν είναι της παρούσης, είναι πείραγμα και όχι βρισιά όπως κάποιοι νομίζουν.
    Οπως ΚΑΘΕ πείραγμα, έτσι κι αυτό εμπεριέχει ειρωνεία, ο βαθμός της οποίας αποκωδικοποιείται ανάλογα την αντίληψη και την οπτική του καθενός.
    Παράδειγμα: Οταν κάποιος φανατικός βαλεντινικός αποκαλεί ψαρά τον τρελό (Casey) ή αχώνευτο τον Γιώργο είναι πιθανόν να το λέει με μεγάλη δόση χαιρεκακίας και προσπάθειας υποτίμησης ενώ ταυτόχρονα με μικρή χιούμορ.
    Αντίθετα κάποιος που θα αποκαλέσει πρίγκιπα ή ότι άλλο τεσπα τον βάλε θα μπορούσε να το εννοεί με τις παραπάνω παραμέτρους διαμετρικά αντίθετες.
    Με λίγα λόγια αλλιώς εννοώ εγώ το ψαράς όταν αναφέρομαι στον τρελό κι αλλιώς κάποιος απο τους πολλούς που τον μισεί.

    Το θέμα μου όμως είναι το εξής.
    Κανείς απο τους αναβάτες που αναφερόμαστε δεν πρόκειται ποτέ να διαβάσει τα σχόλιά μας, άρα δεν τους αγγίζουν.
    Για ποιο λόγο λοιπόν οι σχολιαστές ξεφεύγουν και βγάζουν τόση κακία φτάνοντας σε σημείο να υποτιμούν-ειρωνεύονται-βρίζουν-και ότι άλλο τους αναβάτες;
    Γιατί ο στόχος στην πραγματικότητα δεν είναι αυτοί αλλά ο συνομιλητής τους και η προσπάθεια ανάδειξης του δίκαιου της άποψής τους.
    Απόδειξη το ότι οι αψιμαχίες ξεφεύγουν σχετικά εύκολα και γίνονται αποκλειστικά και μόνο προσωπικές και ανούσιες αντιδικείες όπως είδαμε να γίνεται σε άλλα φόρουμ.
    Έλλειψη σεβασμού στον συνομιλητή λοιπόν; Μα φυσικά, ας μην κρυβόμαστε και δε μπα να πετάνε όσα κλισέ θένε για το αντίθετο.
    Εννοείται πως δεν αναφέρομαι σε όλους, μα είναι αρκετοί αυτοί που το κάνουν.
    Δεν δύναμαι λοιπόν να μπαίνω σε τέτοια διαδικασία με ανθρώπους που έχω κοινά και που θα μπορούσαν να είναι εν δυνάμει συνοδοιπόροι ή ακόμα και φίλοι.
    Δεν θέλω να κουβεντιάζω μόνο με λορενθικούς ή πριγκιπικούς αφού πρώτα έχω ελέγξει το ποιόν τους.
    Μπορώ να στο συνεχίσω με τους λόγους που υφίσταται αυτή η κατάσταση στα φόρουμ, ίσως κάποτε, κάπου αλλού.
    Ελπίζω να έγινα κατανοητός στο γιατί δεν ενδιαφέρομαι (πια) να πείσω κανέναν για το ποιος είναι ο καλύτερος αναβάτης ή για το ποιος είναι αντί κλπ. Προτιμώ άλλες πιο ακίνδυνες κουβέντες σε άλλα θρέντ.

    Ως εκ τούτου και επιγραμματικά. Δεν υποστηρίζω κανέναν αναβάτη παρά μόνο εταιρία (Suzuki). Γουστάρω όμως κάποιους περισσότερο, μεταξύ των οποίων ο τρελός, ο Loris, o RdP, ο πρίγκιψ πριν αρχίσει τις πολεμονευρικές αηδίες, τον Cal, τον Barros, τον Κέβιν και άλλους. Και πολλούς όμως απο τα SBK που θεωρώ (ΕΙΝΑΙ) ως κλάσεις ανώτερο πρωτάθλημα.
    Δεν με απασχολεί το ποιος έχει τα περισσότερα πρωταθλήματα παρά μόνο όσοι μου δίνουν χαρά με την οδήγησή τους.
    Δεν με απασχολεί αν κάποιος έμαθε τους αγώνες λόγω του Vale, ίσα ίσα που με αυτόν έχω λιγότερα κοινά.
    Ούτε θα δεχτώ όμως πως ο Vale είναι το motogp. Αυτή η σωστή σου κατά τα άλλα παρατήρηση αφορά σε τηλεθεατές, οπαδούς του βάλε (κυρίως) που εγώ ονομάζω βαλετζιπιώτες.
    Η ιστορία ενός κάποτε υπέροχου αθλήματος όμως δεν είναι αυτή και δεν θα γίνει όσο και να φωνάζουν οι ούτε καν ημιμαθείς νεότεροι.
    Στεναχωριέμαι μόνο (λίγο, μη φανταστείς) που πέρασε απο τα τζιπιά αναβάτης σαν τον τρελό και πολλοί αρνήθηκαν πεισματικά να δώσουν στον εαυτό τους τη ευκαιρία να τον χαρούν.
    Δεν υποψιάστηκαν καν απο τους διθυράμβους που έγραψαν-είπαν γι αυτόν αναβάτες και γνώστες του χώρου.
    Τα χιτς πάραυτα στα sites με θέματα τύπου ''ο στόνερ γκρίνιαξε πάλι'' ή ''αυτή είναι η νεα καμπούρα στη φόρμα του ρόσι'' χτυπάνε κόκκινο.
    STAR CHANEL οι αγώνες φίλε μου.

    Στο θέμα σκοτώνουν το SBK θα κάνω κόπι 2 συγκριτικά χρόνων που πόσταρα στο τουίτερ σήμερα. Αν κάνεις κέφι πες μου εκει την γνώμη σου.

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    endopandou

    Συμφωνώ σχεδόν σε όλα όσα είπες, απλά λέω πως το ξερό κόλλημα σε μια άποψη, αποδυναμώνει τη συνολική θέση μας.
    Είτε ευτό είναι υπέρ κάποιου, είτε κατά.
    Όλοι έχουν καλά και κακά σημεία, είτε οι αναβάτες είτε εμείς που τους κρίνουμε.

    Στο μόνο που διαφωνώ, είναι για τους τηλεθεατές που είπες και φέρνω εμένα για παράδειγμα, που ενώ έπαιζα μπάσκετ πολύ δύσκολα βλέπω αγώνα.
    Αντίθετα, ενώ ρακέτα δεν πιάνω ούτε για να δω πόσο ζυγίζει, μου αρέσει πολύ να βλέπω τένις. Και ναι, κόλλησα να βλέπω γιατί έβλεπα αυτά που έκανε η Ναβρατίλοβα. Βλέπω ακόμα όμως.
    Επίσης μου αρέσει πολύ να βλέπω καλλιτεχνικό πατινάζ (όχι μόνο το γυναικείο πονηρούλη... ) αν και δεν έχω δει από κοντά ποτέ ούτε καν πέδιλο. Και φυσικά, κόλλησα από τον τότε κορυφαίο Alexei Yagudin, αλλά επίσης βλέπω ακόμα.

    Δεν έχω twitter, facebook, google+ κτλ, οπότε ότι λέμε εδώ ή και σε άλλα τόπικ.
    Τελευταία τροποποίηση από fkol k4; 27/10/2012 στις 13:06. Αιτία: Διόρθωση ορθογραφίας
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  14. #104
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    ο στονερ εκανε λαικ στο φβ σε αυτην την σελιδα? http://www.facebook.com/pages/Fishing/104056309631975

  15. #105
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    ... 2 συγκριτικά χρόνων που πόσταρα στο τουίτερ σήμερα.
    Followed !



    @fkol & endo: Ωραία κείμενα, μπράβο. Χωρίς φανατισμούς και λοιπά διάφορα που διαβάζουμε συχνά!
    Give me fuel, Give me fire

Σελίδα 7 από 70 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2009, 20:58
  2. H Ελλάδα ανα τους αιώνες...
    από Cpt. Haddock στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2008, 17:50
  3. Ζητειται εισαγωγεας τρακαρισμενων, (και μη) ,μοτοσυκλετων.
    από gcrook στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2007, 17:14
  4. Προς οσους αγορασαν απο την Touratech και πιανει το χερι τους!
    από Vstrommer71 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2007, 01:29
  5. Μηχανη και οι σχεσεις με τους γυρω μας
    από djchech στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2005, 00:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF