Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 69

Θέμα: MotoGP 2012, Round 3, Estoril

  1. #46
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    rocknrolla χαλαρωσε λιγο γιατι ετσι οπως τα λες μου ηρθε στο μυαλο ο τσακ ρε εσυ

    και ας μην παμε καθε θεμα αγωνα στο rossi vs stoner, stoner vs all, ducati vs honda κ.λ.π.
    υπαρχουν τα αναλογα θεματα
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rocknrolla Προβολή μηνύματος
    ας μην μπούμε πάλι σε συγκρίσεις, ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει αναφορικά με τα ψωμιά και ποιος θα φτάσει ποιον. Τα νούμερα την τελευταία πενταετία νομίζω μιλάνε μόνα τους. Τούμπανο μηχανάκι παραπεπιπτόντως δε σημαίνει να έχεις τελική αλλά ισοροπημένο πακέτο, κάτι το οποίο η ducati ποτέ δεν είχε--δες πόσοι world class πιλότοι capirex, melandri, hayden, rossi απέτυχαν παταγωδώς--όταν ο stoner το δάμαζε και ήταν πρώτος σε νίκες πριν καν πάει στη honda. Τη συνέχεια την βλέπεις...

    μπορείς να του προσάψεις πολλά του stoner για τον χαρακτήρα του κλπ., αλλά στην ιστορία θα μείνει, μεταξύ άλλων, ότι ήταν πρώτος σε νίκες μία ολόκληρη τετραετία (και μία ολόκληρη εποχή, αυτή των 800cc) με υποδεέστερο μηχανάκι και αυτό δεν το έχει κάνει κανένας
    true indeed...

  3. #48
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Ο Stoner έδειξε τι οδηγός είναι, και το πρωτάθλημα θα είναι δικό του και φέτος εκτός βέβαια απρόοπτου τραυματισμού η δεν ξερω τι αλλο.
    Το Honda ταρακουνιόταν όλο, μπρός πίσω, λες κι ειχε τετραγωνες ρόδες ηταν σε καποια φάση, κι αυτός κατάφερε να μείνει μπροστά και μαλιστα να κάνει και μια μικρή διαφορά ασφαλείας στον τελευταίο γύρο.
    Full Respect στον Stoner. Αν κερδίζει με τοσα προβλήματα τι θα κανει οταν τα λύδουν?

    Το αλλο που μου έκανε εντύπωση και τωρα διαβαζα τις λεπτομέρειες ηταν ο αγωνας του Hayden. Το μηχανάκι επαθε ηλεκτρονικό κοκόμπλόκο και οι ρυθμίσεις ηταν αλλου γι αλλού. Στην ουσία η μοτοσυκλέτα νόμιζε οτι βρισκόταν σε εντελώς αλλο σημείο της πίστας και ρύθμιζε αναλογως τους χάρτες. Ετσι στην ευθεία ηταν ψόφιο και στο Sακι πχ ηταν τούμπανο!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corvo Προβολή μηνύματος
    rocknrolla χαλαρωσε λιγο γιατι ετσι οπως τα λες μου ηρθε στο μυαλο ο τσακ ρε εσυ
    χαλαρός είμαι, By the way, ο τσακ ποιος είναι?

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corvo Προβολή μηνύματος
    και ας μην παμε καθε θεμα αγωνα στο rossi vs stoner, stoner vs all, ducati vs honda κ.λ.π.
    υπαρχουν τα αναλογα θεματα
    συμφωνώ αλλά έχουμε φτάσει να μην μπορούμε να πούμε καλή κουβέντα για κάποιον χωρίς να υπάρξει μετά κάποιος που να στην "πέσει".

    Όσοι βλέπουν αγώνες από παλιά θα ξέρουν ότι πάντα υπήρχαν κάποιοι οδηγοί που ήταν οι επικρατέστεροι και ποτέ δεν είχαμε "μάχες" σε όλες τις πίστες. Επί doohan θυμάμαι αγώνα που ο πρώτος νίκησε με 40" διαφορά. Το motogp δεν το βλέπεις κατά τη γνώμη μου για τις μάχες, οι μάχες είναι το bonus. Θαυμάζεις τη μάχη με τον ταύρο που προσπαθούν να δαμάσουν όλοι. Ιδίως τώρα που έχουμε τα slow motion και on board cameras, το θέαμα είναι φοβερό.

    Στην ανώτερη κατηγορία των Motogp όπου οι μοτοσυκλέτες είναι πολύ δύσκολες και απαιτητικές, είναι φυσιολογικό να υπάρχουν λιγότεροι οδηγοί που μπορούν να οδηγήσουν στο όριο και γι αυτό υπάρχει διαφορά (και λιγότερες μάχες). Ανέκαθεν στις μικρότερες κατηγορίες (που οι μοτοσυκλέτες ήταν και είναι πιο βατές) υπήρχαν πιο πολλές μάχες, γιατί υπάρχουν περισσότεροι που μπορούν να τις οδηγήσουν στο όριο. Και παρόλα αυτά, στα motogp ακόμα πιστεύω ότι οι διαφορές είναι αστείες. Τρέχουν 100 Km αγώνα και ο πρώτος από τον δεύτερο έχουν διαφορά 15μ. Πάλι καλά να λες.

    Over

  5. #50
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rocknrolla Προβολή μηνύματος
    χαλαρός είμαι, By the way, ο τσακ ποιος είναι?
    ο παππους του Νορις

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rocknrolla Προβολή μηνύματος
    συμφωνώ αλλά έχουμε φτάσει να μην μπορούμε να πούμε καλή κουβέντα για κάποιον χωρίς να υπάρξει μετά κάποιος που να στην "πέσει".

    Όσοι βλέπουν αγώνες από παλιά θα ξέρουν ότι πάντα υπήρχαν κάποιοι οδηγοί που ήταν οι επικρατέστεροι και ποτέ δεν είχαμε "μάχες" σε όλες τις πίστες. Επί doohan θυμάμαι αγώνα που ο πρώτος νίκησε με 40" διαφορά. Το motogp δεν το βλέπεις κατά τη γνώμη μου για τις μάχες, οι μάχες είναι το bonus. Θαυμάζεις τη μάχη με τον ταύρο που προσπαθούν να δαμάσουν όλοι. Ιδίως τώρα που έχουμε τα slow motion και on board cameras, το θέαμα είναι φοβερό.

    Στην ανώτερη κατηγορία των Motogp όπου οι μοτοσυκλέτες είναι πολύ δύσκολες και απαιτητικές, είναι φυσιολογικό να υπάρχουν λιγότεροι οδηγοί που μπορούν να οδηγήσουν στο όριο και γι αυτό υπάρχει διαφορά (και λιγότερες μάχες). Ανέκαθεν στις μικρότερες κατηγορίες (που οι μοτοσυκλέτες ήταν και είναι πιο βατές) υπήρχαν πιο πολλές μάχες, γιατί υπάρχουν περισσότεροι που μπορούν να τις οδηγήσουν στο όριο. Και παρόλα αυτά, στα motogp ακόμα πιστεύω ότι οι διαφορές είναι αστείες. Τρέχουν 100 Km αγώνα και ο πρώτος από τον δεύτερο έχουν διαφορά 15μ. Πάλι καλά να λες.

    Over
    δεν στην επεσα, απλα μου φανηκε καπως υπερβολικο, οσο για αυτο με τις μαχες σαν bonus,διαφωνω, εγω μιας και πιτσιρικας, απειρος και "θυμα" των αγωνων που παιζει χρημα ξεκινησα να βλεπω Motogp το 2005.
    Και αυτο που με κρατησε και με ενθουσιασε τοτε ηταν οι μαχες, δεν ηταν ολοι με ολους αλλα ειχαμε πολλες και συνεχεια. Gibernau,Meladri,Rossi, Capirossi,Βiaggi οι νικες δεν ηταν 15 για τον εναν και οι αλλοι μοιραζοταν τα βαθρα...ειχε εκπληξεις το ολο ζητημα.
    Στην συνεχεια προσπαθουσα να βρω και βρηκα αγωνες απο παλιοτερα οπου και ειδα οτι πραγματικα γινεται τις πουτανας.

    Ολο αυτο το political correct δεν μου καθεται καλα.
    Μαλλον φταιει αυτο που μου ειχε πει ο Νικος(MG-Ktinos) καποια στιγμη, παιζουν πολλα λεφτα και καπου το χανουν
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  6. #51
    Ο τελευταίος γύρος στον χθεσινό αγώνα στη κατηγορία Moto2 μεταξύ Marc Marquez και Pol Espargaro!

    http://www.youtube.com/watch?v=ijEm0...eature=related
    Τελευταία τροποποίηση από Dfoud; 07/05/2012 στις 13:20.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 8avos
    Εγγραφή
    04/05/2012
    Μηνύματα
    143
    ίσως να ναι και όλα αυτά μαζί που λέτε.
    το μόνο σίγουρο είναι ότι όλα αυτά τα αουτσάιντερ πριν μερικά χρόνια,συγκριτικά με τον παππού ρόσσι,
    σιγά σιγά πάνε να τον βγάλουν εκτός χάρτη και αλλάζουν την πρωτοκαθεδρία που κατα τ άλλα δίκαια είχε.
    δεν το καταλαβαίνει να δώσει τόπο στα νιάτα να δούμε άλλο επίπεδο!σαν τον μπιάτζι πριν 10 χρόνια δείχνει.

  8. #53
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Όπως είπατε ήδη, το θέαμα αυτή τη στιγμή είναι στις μικρότερες κατηγορίες...

    Για τη μεγάλη, αν δεν μπορούν να φτάσουν τον μπροστινό τους, θέαμα/προσπεράσεις δεν πρόκειται να δει κανείς


    Stoner
    Give me fuel, Give me fire

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rocknrolla Προβολή μηνύματος
    ας μην μπούμε πάλι σε συγκρίσεις, ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει αναφορικά με τα ψωμιά και ποιος θα φτάσει ποιον. Τα νούμερα την τελευταία πενταετία νομίζω μιλάνε μόνα τους. Τούμπανο μηχανάκι παραπεπιπτόντως δε σημαίνει να έχεις τελική αλλά ισοροπημένο πακέτο, κάτι το οποίο η ducati ποτέ δεν είχε--δες πόσοι world class πιλότοι capirex, melandri, hayden, rossi απέτυχαν παταγωδώς--όταν ο stoner το δάμαζε και ήταν πρώτος σε νίκες πριν καν πάει στη honda. Τη συνέχεια την βλέπεις...

    μπορείς να του προσάψεις πολλά του stoner για τον χαρακτήρα του κλπ., αλλά στην ιστορία θα μείνει, μεταξύ άλλων, ότι ήταν πρώτος σε νίκες μία ολόκληρη τετραετία (και μία ολόκληρη εποχή, αυτή των 800cc) με υποδεέστερο μηχανάκι και αυτό δεν το έχει κάνει κανένας
    Η ενσταση μου σε οσα λες, συνεχιζει να αφορα το ducati του stoner οταν και πηρε το πρωταθλημα... για μενα δεν μπορεις να χαρακτηρισεις ενα μηχανακι υποδεεστερο οταν η διαφορα στην τελικη κατα 20χλμ ειναι χαοδες για να καλυφθει σε αυτο το κορυφαιο επιπεδο... το πως μαζευε αυτο το μηχανακι τους παντες στην ευθεια ειναι κατι που μου εχει μεινει αξεχαστο απο εκεινη τη χρονια!

    Τελος οταν η σχεση του ροσσι με τα ρεκορ ειναι "μονος μου και ολοι σας" στην κυριολεξια... τι να λεμε τωρα!
    money cant buy me love !!!

  10. #55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    στα μεγαλα αν δεν ειχαμε το θεαμα απο τα πλανα σε ριπλει απο το χοντα να γλιστραει και με τα 2 και τον στονερ να μην κλεινει γκαζι ποτε και πουθενα θα ειχαμε πεθανει απο βαρεμαρα.ο τυπος οδηγαει καταπληκτικα!!
    +1050
    money cant buy me love !!!

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheFace Προβολή μηνύματος
    Η ενσταση μου σε οσα λες, συνεχιζει να αφορα το ducati του stoner οταν και πηρε το πρωταθλημα... για μενα δεν μπορεις να χαρακτηρισεις ενα μηχανακι υποδεεστερο οταν η διαφορα στην τελικη κατα 20χλμ ειναι χαοδες για να καλυφθει σε αυτο το κορυφαιο επιπεδο... το πως μαζευε αυτο το μηχανακι τους παντες στην ευθεια ειναι κατι που μου εχει μεινει αξεχαστο απο εκεινη τη χρονια!

    Τελος οταν η σχεση του ροσσι με τα ρεκορ ειναι "μονος μου και ολοι σας" στην κυριολεξια... τι να λεμε τωρα!

    Η ένσταση μου σε όσα λες είναι ότι δεν ξέρεις γιατί μιλάς !

    Όσα χρόνια τρέχει ο Στόνερ ΜΑΖΙ με το Ρόσση έχει πάρει πιο πολλές νίκες.
    Το πιο πριν, δεν έχει σημασία γιατί απλά ο Στόνερ ΔΕΝ ΕΤΡΕΧΕ
    (και στα χρόνια αυτά μπορείς να μετρήσεις και τη 1η χρονιά που μάζευε τουμπίδια με το Χόνδα)
    Όλα αυτά τα χρόνια λοιπόν μια φορά είχε πλεονέκτημα η Ντουκάτι κι αυτό ήταν από τα λάστιχα κυρίως τα οποία όπως θα είδες λύσσαξαν να πάρουν όλοι.
    Τώρα που πήγε ο Ρόσση στη Ντουκάτι μπορείς να δεις περίπου με τι έτρεχε ο Στόνερ.
    Πέρα του ότι ούτε εγώ τον γουστάρω, οφείλω να του αναγνωρίσω ότι όπου πάει, από την πρώτη μέρα
    ΓΑΖΩΝΕΙ
    Στη Ντουκάτι πήγε για 2ος και έστειλε τον άλλο στη σύνταξη
    Στη Χόντα δεν το κουβεντιάζω τους έδειρε από την πρώτη δοκιμή και τους τρείς.
    Ο Στόνερ είναι άλλη γενιά αναβάτη.
    Δεν έχει μάθει μηχανάκι στο δρόμο, αλλά μόνο στην πίστα.
    Είναι νέος και έχει το μέλλων μπροστά του.
    -αλλά είναι σαχλαμάρας, Κατίνα, υπερόπτης και μου τη σπάει-


    Υγ
    Ο Ρόσσι σε ρεκόρ έβερ είναι 3ος ΑΣΧΕΤΑ με τις μαλακίες που αφήνει να λέγονται
    Επίσης παραμύθια αποδεικνύονται και όλες εκείνες οι ιστορίες για τον φοβερό δοκιμαστή που στήνει τα πάντα και τον υπεράνθρωπο που θα τους έπαιρνε και με Σουζούκι υπερισχύοντας των μηχανών μπλα μπλα

    Κοστολογείς αλλάξαμε εποχή

    Συνέχισε τώρα….





  12. #57
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheFace Προβολή μηνύματος
    Η ενσταση μου σε οσα λες, συνεχιζει να αφορα το ducati του stoner οταν και πηρε το πρωταθλημα... για μενα δεν μπορεις να χαρακτηρισεις ενα μηχανακι υποδεεστερο οταν η διαφορα στην τελικη κατα 20χλμ ειναι χαοδες για να καλυφθει σε αυτο το κορυφαιο επιπεδο... το πως μαζευε αυτο το μηχανακι τους παντες στην ευθεια ειναι κατι που μου εχει μεινει αξεχαστο απο εκεινη τη χρονια!


    Άρα με αυτό το μηχανάκι θα έπρεπε και ο teammate να πάει εξίσου καλά ε ; Δεν έτρεχε μόνο ένα Ducati...

    Που τερμάτισε ο Capirossi ? 3ος? 4ος? 5ος? Όχι, 7ος ήταν με το μηχανάκι που "μάζευε" τους πάντες όπως λες στην ευθεία...


    Ποιος έκανε λοιπόν τη διαφορά; Ο αναβάτης λέω εγώ
    Give me fuel, Give me fire

  13. #58
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Επίσης παραμύθια αποδεικνύονται και όλες εκείνες οι ιστορίες για τον φοβερό δοκιμαστή που στήνει τα πάντα και τον υπεράνθρωπο που θα τους έπαιρνε και με Σουζούκι υπερισχύοντας των μηχανών μπλα μπλα

    Πήραν τις ρυθμίσεις του Hayden από τη Jerez γιατί ήταν "καλές"...

    Ψέμα θα'ναι
    Give me fuel, Give me fire

  14. #59
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Η ένσταση μου σε όσα λες είναι ότι δεν ξέρεις γιατί μιλάς !

    Όσα χρόνια τρέχει ο Στόνερ ΜΑΖΙ με το Ρόσση έχει πάρει πιο πολλές νίκες.
    Το πιο πριν, δεν έχει σημασία γιατί απλά ο Στόνερ ΔΕΝ ΕΤΡΕΧΕ
    (και στα χρόνια αυτά μπορείς να μετρήσεις και τη 1η χρονιά που μάζευε τουμπίδια με το Χόνδα)
    Όλα αυτά τα χρόνια λοιπόν μια φορά είχε πλεονέκτημα η Ντουκάτι κι αυτό ήταν από τα λάστιχα κυρίως τα οποία όπως θα είδες λύσσαξαν να πάρουν όλοι.
    Τώρα που πήγε ο Ρόσση στη Ντουκάτι μπορείς να δεις περίπου με τι έτρεχε ο Στόνερ.
    Πέρα του ότι ούτε εγώ τον γουστάρω, οφείλω να του αναγνωρίσω ότι όπου πάει, από την πρώτη μέρα
    ΓΑΖΩΝΕΙ
    Στη Ντουκάτι πήγε για 2ος και έστειλε τον άλλο στη σύνταξη
    Στη Χόντα δεν το κουβεντιάζω τους έδειρε από την πρώτη δοκιμή και τους τρείς.
    Ο Στόνερ είναι άλλη γενιά αναβάτη.
    Δεν έχει μάθει μηχανάκι στο δρόμο, αλλά μόνο στην πίστα.
    Είναι νέος και έχει το μέλλων μπροστά του.
    -αλλά είναι σαχλαμάρας, Κατίνα, υπερόπτης και μου τη σπάει-


    Υγ
    Ο Ρόσσι σε ρεκόρ έβερ είναι 3ος ΑΣΧΕΤΑ με τις μαλακίες που αφήνει να λέγονται
    Επίσης παραμύθια αποδεικνύονται και όλες εκείνες οι ιστορίες για τον φοβερό δοκιμαστή που στήνει τα πάντα και τον υπεράνθρωπο που θα τους έπαιρνε και με Σουζούκι υπερισχύοντας των μηχανών μπλα μπλα

    Κοστολογείς αλλάξαμε εποχή

    Συνέχισε τώρα….




    Θα συνεχισω οταν ο stoner ή καποιος αλλος ξεπερασει τα 9 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ και τις 100 ΝΙΚΕΣ... ετσι απλα!!!

    Μπορει ο stoner να πηρε πρωταθλημα με την ντουκατι (μαγκια, δε λεω), αλλα ξεχνας οτι ΚΑΝΕΝΑΣ απο τα σημερινα γατακια, δεν εχει καβαλησει πραγματικο μηχανακι χωρις ηλεκτρονικα και αλλα αξεσουαρ για κουλους... εκτος απο το γιατρο που επισης πηρε πρωθληματα και νικες με αυτες τις "σκοτωστρες"!
    Γι' αυτο το λογο ο γιατρος ειναι ο μονος που προλαβαινει τα ηλεκτρονικα... αν αυτο σου λεει κατι, μιας και μιλας για οδηγους αλλου επιπεδου.

    Στο μονο που θα συμφωνησω 100% ειναι στον κολοχαρακτηρα και στην ξυνιλα του δοντια
    money cant buy me love !!!

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Άρα με αυτό το μηχανάκι θα έπρεπε και ο teammate να πάει εξίσου καλά ε ; Δεν έτρεχε μόνο ένα Ducati...

    Που τερμάτισε ο Capirossi ? 3ος? 4ος? 5ος? Όχι, 7ος ήταν με το μηχανάκι που "μάζευε" τους πάντες όπως λες στην ευθεία...


    Ποιος έκανε λοιπόν τη διαφορά; Ο αναβάτης λέω εγώ
    Ναι συμφωνω, αλλα εγω μιλησα για αναβατες κορυφαιου επιπεδου και οσο και να συμπαθουσα τον capirex διστυχως ειναι ενα (μπορει και δυο) κλικ παρακατω απο τους κορυφαιους rossi, stoner, doohan κ.α
    money cant buy me love !!!

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP 2012, Round 8, Sachsenring
    από KostasV2 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2012, 10:26
  2. MotoGP 2012, Round 7, Assen
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2012, 14:47
  3. MotoGP 2012, Round 5, Catalunya
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2012, 08:02
  4. MotoGP 2012, Round 2, Jerez
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2012, 09:42
  5. motogp 2011 Round 3 Estoril Portogal
    από sotos 8 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2011, 08:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF