Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 92

Θέμα: Μια Villa στην Ελλάδα.

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της FRAGISCOS
    Εγγραφή
    22/07/2006
    Μηνύματα
    1.433
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Ok σε όλα..., αναμένουμε με αγωνία νέα αφιερώματα (όχι μίνι...please...) και ελπίζω να γίνει η δική σου προσπάθεια, αφορμή και έμπνευση και για άλλους...

    Μου αρέσει και εκτιμώ το γεγονός ότι απαντάς στον καθένα μας ξεχωριστά σε κάθε σχόλιο που κάνουμε. Γι αυτό και κατανοώ και την αιτία της μικροπαρεξήγησης που έγινε σε άλλο θρεντάκι, αλλά ευτυχώς λύθηκε εν ριπή οφθαλμού. Αναμενόμενο άλλωστε, μιας και για όποιον διαβάζει και νοιώθει λίγο εδώ "μέσα" δεν είναι δύσκολο να καταλάβει ποιο είναι το ποιόν και το ήθος ορισμένων "συναδέρφων"...
    Όλα καλά λοιπόν και μην νομίζεις ότι κουράζεις κανένα με αυτά που γράφεις...Άλλωστε η ανάγνωσή τους είναι επιλογή και όχι υποχρέωση... Πίστεψέ με, έχουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον και καθηλώνουν πολύ κόσμο τέτοια θέματα...συνέχισε απτόητος...
    Έχω την εντύπωση ότι όσα λέω βρίσκουν πολλούς σύμφωνους εδώ μέσα...
    +600+200+125

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Σας ευχαριστώ όλους αλλά και έναν έναν ξεχωριστά.Εντάξει εγώ σας ανακάλυψα αρκετά αργά γιατί βλέπω παιδιά εδώ μέσα που συμπληρώνουν ως και δέκα χρόνια επικοινωνίας.Μια επικοινωνία που μπορεί να ξεκίνησε από ένα κοινό πάθος αλλά είμαι σίγουρος ότι για πολλούς από εσάς αποτέλεσε την αρχή μιας πραγματικής φιλίας.Η ανάγκη αλλά και η ευχαρίστηση ταυτόχρονα της συμμετοχής σ' αυτήν την ηλεκτρονική παρέα που απλώνεται σ' όλη την Ελλάδα και μοιράζεται σκέψεις ιδέες ιστορίες γνώση ουσιαστικά κάθε μορφής είναι νομίζω σ' όλους μας έκδηλη.Ευχαριστιέμαι τέλος όταν βλέπω 20χρονα παιδιά να συμμετέχουν ενεργά ζητώντας μάλιστα να μάθουν ιστορίες παλιές για μηχανάκια παλιά...

    ΥΓ 1 Φίλε Louki με "μπρίζωσες" και βάλθηκα χθες βράδυ να βρω μοσυκλετιστικές φωτό από παλιά ,κάτι βρήκα...Που να τις βάλω όμως δεν ξέρω μην μπουν στο Villa thread τι θα πρότεινες φίλε Sapila ?
    ΥΓ 2 Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στην ιδιαίτερη και αξιοζήλευτη παρέα με τα βρώμικα νύχια...

  3. #48
    Παναγιώτη ευχαριστω για το ταξιδι πισω στον χρονο (ειμαι εντος του χρονοδιαστηματος αυτου) που μας προσφερες , τελειο.
    Γι αυτο ως ενδειξη ευγνωμοσυνης σου αφιερωνω (το καλυτερο του κατα την γνωμη μου) ενα τραγουδακι : http://www.youtube.com/watch?v=kaUt6KRsmKg

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sotos 8 Προβολή μηνύματος
    Παναγιώτη ευχαριστω για το ταξιδι πισω στον χρονο (ειμαι εντος του χρονοδιαστηματος αυτου) που μας προσφερες , τελειο.
    Γι αυτο ως ενδειξη ευγνωμοσυνης σου αφιερωνω (το καλυτερο του κατα την γνωμη μου) ενα τραγουδακι : http://www.youtube.com/watch?v=kaUt6KRsmKg
    Το πρώτο σχολιάκι στο youtube λέει "orgasm in my ear" εγώ να πω "orgasm in my soul" άστα αν ξεκινήσουμε με τον αδικοχαμένο πατέρα και γυιό δεν θα τελειώσουμε ποτέ...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    "Θείε" ο ένας "πουρά" ο άλλος πω ρε πούστη μας πήρανε γραμμή...Anyway χαιρετίζω την νεολαία της περήφανης Δραπετσώνας.Σκληροπυρηνικός ο γέρος όχι απλώς Villa αλλά 250 cross μες στη πόλη.Τσακάλι σκέτο.Ελπίζω εσύ τώρα να μην οδηγείς κανά σκούτερ...
    Χαχα έ όχι και scooter!
    Τσακάλι όντως,τα χρόνια όμως περνάνε..
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων IMAG0056.jpg‎  

  6. #51
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστώ όλους αλλά και έναν έναν ξεχωριστά.Εντάξει εγώ σας ανακάλυψα αρκετά αργά γιατί βλέπω παιδιά εδώ μέσα που συμπληρώνουν ως και δέκα χρόνια επικοινωνίας.Μια επικοινωνία που μπορεί να ξεκίνησε από ένα κοινό πάθος αλλά είμαι σίγουρος ότι για πολλούς από εσάς αποτέλεσε την αρχή μιας πραγματικής φιλίας.Η ανάγκη αλλά και η ευχαρίστηση ταυτόχρονα της συμμετοχής σ' αυτήν την ηλεκτρονική παρέα που απλώνεται σ' όλη την Ελλάδα και μοιράζεται σκέψεις ιδέες ιστορίες γνώση ουσιαστικά κάθε μορφής είναι νομίζω σ' όλους μας έκδηλη.Ευχαριστιέμαι τέλος όταν βλέπω 20χρονα παιδιά να συμμετέχουν ενεργά ζητώντας μάλιστα να μάθουν ιστορίες παλιές για μηχανάκια παλιά...

    ΥΓ 1 Φίλε Louki με "μπρίζωσες" και βάλθηκα χθες βράδυ να βρω μοσυκλετιστικές φωτό από παλιά ,κάτι βρήκα...Που να τις βάλω όμως δεν ξέρω μην μπουν στο Villa thread τι θα πρότεινες φίλε Sapila ?
    ΥΓ 2 Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στην ιδιαίτερη και αξιοζήλευτη παρέα με τα βρώμικα νύχια...
    Το καλύτερο πιστεύω οτι θα είναι να ποστάρεις στο 'Ιστορία και Κλασσικές Μοτοσυκλέτες' που έχει δημιουργηθεί γι αυτόν ακριβώς τον λόγο. Απλά δημιούργησε ενα άλλο thread με τίτλο ανάλογο με τις φωτό και τις ιστορίες που ποστάρεις, ωστε το 'Villa' να μείνει καθαρό.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #52
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/02/2013
    Μηνύματα
    5
    συγχαρητηρια πανεμορφα μηχανακια

  8. #53
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    επισης η villa εφτιαχνε και πολυ γρηγορα και ομορφα street 125 και 250.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #54
    Εγώ τώρα το διάβασα.Φοβερές ιστορίες! Άλλες οι εποχές,άλλες οι αντιλήψεις,άλλη η καθημερινότητα.Με κάνουν και αναρωτιέμαι,εμείς θα έχουμε άραγε σε 30 χρόνια απο τώρα να διηγηθούμε κάτι παρόμοιο;

    Ελπίζω σε περισσότερα τέτοια thread!

  10. #55
    Συγχαρητηρια κι απο μενα.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    τωρα το ειδα το θρεντ...buckley ειλικρινα εισαι απολαυστικος...ανθρωποι με το στυλ σου και τον ερωτα για τα διτροχα ειναι ο βασικοτερος λογος που μπαινω στο φορουμ.να μαθαινουμε οι νεωτεροι...


  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Oμορφη αναδρομη ! Πολυ οραιο θεμα ! Μπραβο

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Ήρεμα με την γριά γιατί τα Corte Cosso δεν τραβάνε...

    https://www.youtube.com/watch?v=ThV3IS1YG1o

  14. #59
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ήρεμα με την γριά γιατί τα Corte Cosso δεν τραβάνε...

    https://www.youtube.com/watch?v=ThV3IS1YG1o

    Θέλει ελατήρια...................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Θέλει ελατήρια...................
    Ρε Βάγγο αυτά δεν δούλευαν ούτε καινούργια ! Δεν θυμάσαι ότι ένας από τους λόγους που έκλεισε η Maico ήταν και τα άθλια Corte Cosso ???
    Μόνο για καμμιά εντουράδα ήταν (από ελαφρύ αναβάτη κιόλας)

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2006, 01:12
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2004, 11:16
  3. Το Να Εισαι Σκυλοσ Στην Ελλαδα!!!!!
    από kalgeorge στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2004, 14:59
  4. Έρχεται ο Αϊνστάιν στην Ελλάδα
    από ctpanoramix στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2004, 16:20
  5. Πίστα Φόρμουλα 1 στην Ελλάδα
    από greekshadow στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2003, 21:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF