Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 102

Θέμα: Τι γίνεται με το FC-moto.de?

  1. #46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    υπαρχει και το motocard που εχει καλες τιμες. αλλα δεν εχω ψωνισει. προκειτε να ψωνισω. εχει κανεις ψωνισει;
    Ναι εχω ψωνισει, άψογοι σε όλα.

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Από fc-moto.de παράγγειλα ένα ζευγάρι μποτάκια.

    Πήρε μια εβδομάδα να ξεκινήσει η αποστολή αλλά ήταν και τα Χριστούγεννα στη μέση οπότε το βρίσκω λογικό.

    Θεωρητικά έρχονται την Τρίτη. Αν χρειαστεί αλλαγή, θα σας ενημερώσω.
    I will take the mountains!

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    υπαρχει και το motocard που εχει καλες τιμες. αλλα δεν εχω ψωνισει. προκειτε να ψωνισω. εχει κανεις ψωνισει;
    Ψωνησε φιλος.Αψογοι και γρηγοροι.

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    υπαρχει και το motocard που εχει καλες τιμες. αλλα δεν εχω ψωνισει. προκειτε να ψωνισω. εχει κανεις ψωνισει;
    αρκετα πραματακια, καποτε ηταν μια Δαφνη που μιλαγε και κατι ψιλα ελληνικα και συννενογιοσουνα δεν ξερω εαν ειναι ακομα εκει...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #50
    Μια χαρά και τιμές έχει και εξυπηρέτηση .

    Το πρόβλημα του είναι ότι πολλές φορές μερικά προιόντα του που φαίνονται διαθέσιμα στο online δεν υπάρχουν και σαν φυσικά εμπορεύματα , εξού και οι καθυστερήσεις τους .

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    υπαρχει και το motocard που εχει καλες τιμες. αλλα δεν εχω ψωνισει. προκειτε να ψωνισω. εχει κανεις ψωνισει;
    Απο εκει ψωνιζω συνεχεια!
    Αψογοι!Και πολυ καλες τιμες!

  7. #52
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/10/2012
    Μηνύματα
    115
    Αγόρασα το GRID της AGV σήμερα,από το fc-moto.
    Ίδωμεν.

    Θα απαντήσω προς ενημέρωση,μετά την παραλαβή.

  8. #53
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Η συζήτηση για το Μαγαζί από Ελλάδα ή εξωτερικού μεταφέρθηκε εδώ.


    Εδώ γράφουμε εμπειρίες και τα σχετικά, μόνο για το FC-Moto.de

  9. #54
    Παιδιά και εγώ είχα ακούσει αρνητικές εμπειρίες από το fcmoto. Άλλα μεγέθη, καθυστέρηση, και γενικά χάλια εξυπηρέτηση. Έχουν αλλάξει τα πράγματα;

  10. #55
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από soksok Προβολή μηνύματος
    Παιδιά και εγώ είχα ακούσει αρνητικές εμπειρίες από το fcmoto. Άλλα μεγέθη, καθυστέρηση, και γενικά χάλια εξυπηρέτηση. Έχουν αλλάξει τα πράγματα;
    Διάβασε όλο το thread και θα καταλάβεις.

  11. #56
    Το έχω διαβάσει... Από αυτά είναι 50-50 τα πράγματα. Έλεγα μήπως και υπάρχει περισσότερο νέο feedback.

  12. #57
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παραγγελία 31/12/2013, αποστολή σήμερα. Ναι, δεν ήτανε διαθέσιμο (το έλεγε), υποτίθεται χρειαζόντουσαν 5 μέρες. Περίπου στις 20/01, ενημέρωσαν για διαθεσιμότητα 20/02. Είπα να ακυρώσω, έψαξα να βρω αλλού αυτο που ήθελα να παραγγείλω, αλλά και ακριβότερο ήτανε και μη διαθέσιμο (ή ΤΟΣΟ ακριβότερο που δεν άξιζε). Οπότε περίμενα. Και τώρα περιμένω την UPS...

  13. #58
    Παραγγελια 12/2013 απο fcmoto.de κρανος 170 ευρο,προχθες μετα απο 2-3 email μου απαντησαν οτι το κρανος δεν ειναι διαθεσημο κ αν επιθυμω να αλλαξω την παραγγελια,κοιταζω στο σαιτ τους κ το βρισκω το ιδιο 190 ευρο,τους γραφω να την ακυρωσουν!
    Πριν καποια χρονια αγορασα απο εκεινους ενα κρανος για την γυναικα shubert c3 400 euro κ μου ηρθε με ελατωματικο αυτοκόλλητο,νομιζω οτι μας εχουν για πελατες 3ης κατηγοριας.Μετα απο ψαξιμο βρηκα ελληνικο σαιτ με 30 ευρο πιο φτηνο κ δωρεαν μεταφορικα!Αποψη μου ειναι οτι μετα την κριση οι τιμες στην Ελλαδα εχουν πεση πολυ,προτιμω να δώσω τα χρηματα μου σε ενα τιμιο Ελληνα παρα στους Γερμανους!
    EVERYBODY DIES......NOT EVERYONE
    REALLY LIVES

  14. #59
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2013
    Μηνύματα
    51
    Εγώ όσες φορές έχω παραγγείλει δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Έχω πάρει κράνος x2 γάντια το ίδιο. Όλα καλά με νούμερα κλπ. Προφανώς είναι να μην σου κάτσει λαχείο

  15. #60
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Παραγγελία 31/12/2013, αποστολή σήμερα. Ναι, δεν ήτανε διαθέσιμο (το έλεγε), υποτίθεται χρειαζόντουσαν 5 μέρες. Περίπου στις 20/01, ενημέρωσαν για διαθεσιμότητα 20/02. Είπα να ακυρώσω, έψαξα να βρω αλλού αυτο που ήθελα να παραγγείλω, αλλά και ακριβότερο ήτανε και μη διαθέσιμο (ή ΤΟΣΟ ακριβότερο που δεν άξιζε). Οπότε περίμενα. Και τώρα περιμένω την UPS...
    Update. To άλλαξα γιατι δε μου έκανε, βέβαια πρώτα παρήγγειλα το νέο και το πλήρωσα, και μετά έστειλα το παλιό (δική μου επιλογή αυτό, για να μην αργήσει και άλλο). Το στείλανε άμεσα - πλέον είχανε στόκ σε αυτά. Επίσης στείλανε mail επιβεβαίωσης παραλαβής του δικού μου πακέτου, και αναμένω εκκαθάριση του υπολοίπου, καμια δυο μέρες λένε.

    Edit: και ήδη μου τα επιστρέψανε στην κάρτα μου.
    Γενικά εγώ εκτός από καθυστερήσεις ορισμένες φορές σε διαθεσιμότητα, τους βρίσκω αρκετά αποτελεσματικούς.
    Τελευταία τροποποίηση από nathair; 28/02/2014 στις 14:22. Αιτία: update

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα απο το Fc-moto.de
    από fazerelec στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2010, 15:23
  2. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2008, 20:08
  3. Τι γινεται με το 660???
    από ΓκαζοφωνιΞ στο forum KTM
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2006, 12:51
  4. Τι γίνεται με το ρελαντί; (CBF-250)
    από Alchimistis στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2005, 11:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF