Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 71

Θέμα: Πρωτη μηχανη!

  1. #31
    δεν υπερβαλω για να βγω σωστος αυτο εννουσα πριν. και μη μου πεις οτι ο αρχαριος δε θα πηγαινει με τοσα, πιο συχνα παν οι αρχαριοι παρα οι παλιοι με τελικες.

  2. #32
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από opeth Προβολή μηνύματος
    δεν υπερβαλω για να βγω σωστος αυτο εννουσα πριν. και μη μου πεις οτι ο αρχαριος δε θα πηγαινει με τοσα, πιο συχνα παν οι αρχαριοι παρα οι παλιοι με τελικες.
    Ο αρχάριος κινδυνεύει και με 60 χαω. Με 290 δεν θα νοιώσει και τίποτα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #33
    καλα εννοειται αλλα μαλλον ζει για να μαθει απο την εμπειρια, στην αλλη περιπτωση δεν

  4. #34
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2012
    Μηνύματα
    21
    Θα ηθελα να πω οτι ενδιαφερομαι για πιστα καθαρα αρχικα λογω συνθηκων και περισσοτερης ασφαλειας και για μενα αλλα και για τους γυρω μου!Διοτι δεν θελω να παρω κανενα στον λαιμο μου για αυτο και λεω για αρχη στην πιστα!Πιστευω ειναι οτι καλυτερο μπορω να κανω απο το να βγω στους δρομους σαν το χαρο!Παντως σας ευχαριστω πολυ ολους για τις συμβουλες σας!Θα τις λαβω σοβαρα υποψιν μου!!

  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2012
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Ασχετο. Τεσπα, πάρε οτι γουστάρεις και καλες βόλτες...

    Μονο μη τρακαρεις με κανεναν απο μας, έχοντας γραψει τις παραπανω μαλακιες και προσπαθησεις να "σβησεις" το παραπτωμα... Θα γελάσουμε
    Γιατι τετοια επιθετικοτητα ομως?

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Constantinos33 Προβολή μηνύματος
    Γιατι τετοια επιθετικοτητα ομως?
    Άσ'τον έχει κάτι νταλκάδες που δεν βγήκε πρώτο κόμμα ο σύριζα.

  7. #37
    εγω κωσταντινε θα σε συμβουλευα να παρεις κατι μικροτερο για να μαθεις αρχικα,μην ξεχναμε η πιστα δεν ειναι δρομοσ και ουτε ο δρομος πιστα.
    επειδη οτι και να σου πουμε εμεις εδω μεσα η τελικη κουβεντα ειναι δικη σου,αν ειναι να παρεις το 636 δεν θα σου συνηστουσα να βγεις στον δρομο μετα απο 8-9 μηνες οπως λες παραπανω.
    αφου εχεις φιλο που ξερει απο πιστες κλπ κλπ(δεν χρειαζετε να ειναι και πρωταθλητης)θα σε μαθει πολλα πραγματα εκτος πως να εχεις εμπειρια.πιστευω οτι οταν εισαι ετοιμος θα στο πει και εκεινος γιατι εσυ μπορει να νομιζεις οτι εισαι ετοιμος και απο το πρωτο μαθημα αλλα τα πραγματα δεν ειναι τοσο ευκολα....
    πιστευω να σε βοηθησα...καλες βολτες και παντα εξοπλισμος(ή τουλαχιστον κρανος)
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  8. #38
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Φίλος η λύση είναι μία. Παίρνεις ότι γουστάρεις για την πίστα και ένα "παπί" για το δρόμο. Με τον τρόπο αυτό και να οδηγείς γρήγορα θα μάθεις και τα βρόμικα κόλπα του δρόμου ώστε να είσαι πανέτοιμος. Α και που είσαι το παπί είναι πάντα χρήσιμο ότι μοτό και να έχεις.
    WHO RUNS THE SHOW

  9. #39
    δε ξεκινας με το αγωνιαρικο του φιλου σου και οταν μαθεισ παιρνεισ δικο σου

  10. #40
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2012
    Μηνύματα
    21
    Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου!!Πιστευω οτι η αγορα ενος μικροτερου βεβαιως και θα με βαλει καλυτερα στον κοσμο των διτροχων αλλα πιστευω επισης οτι θα το βαρεθω γρηγορα ετσι και τσαμπα λεφτα και αλλα πολλα!!Επισης ειμαι διαθετημενος ο εξοπλισμος να ειναι πληρης ακομα και για τσιγαρα στο περιπτερο!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΡΧΩΝ!!Ευχαριστω για τις συμβουλες και παλι!

  11. #41
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2012
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shiatman Προβολή μηνύματος
    Φίλος η λύση είναι μία. Παίρνεις ότι γουστάρεις για την πίστα και ένα "παπί" για το δρόμο. Με τον τρόπο αυτό και να οδηγείς γρήγορα θα μάθεις και τα βρόμικα κόλπα του δρόμου ώστε να είσαι πανέτοιμος. Α και που είσαι το παπί είναι πάντα χρήσιμο ότι μοτό και να έχεις.
    Πιστευω οτι αυτη ειναι η καλυτερη λυση!!!

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2012
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikolas1709 Προβολή μηνύματος
    δε ξεκινας με το αγωνιαρικο του φιλου σου και οταν μαθεισ παιρνεισ δικο σου
    Εχει παρατησει τις μηχανες στο γκαραζ διοτι ειπε αν συνεχιζα δεν με εβλεπα και πολυ καλα!!Τωρα απλα παρακολουθει!

  13. #43
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2012
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dmf Προβολή μηνύματος
    Άσ'τον έχει κάτι νταλκάδες που δεν βγήκε πρώτο κόμμα ο σύριζα.
    χαχαχαχαχαχα λες?

  14. #44
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    παρε κανα παλιο 250 διχρονο η 400 τετραχρονο(υπαρχουν και μηχανακια που τα καλυβει το α1) μαθε εκει και σε ενα χρονο παρε οτι αλλο θες.
    αν δεν εχεις ξαναοδηγησει δεν παιζει να το βαρεθεις τοσο γρηγορα ισως και να χεστεις τις πρωτες φορες χεχε
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  15. #45
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    νοοτροπια:δυστυχως 0
    παρ' ολα αυτα διαγωγη κοσμιοτατη και για αυτο και μονο μπαινω στον κοπο (με βαρια καρδια ομολογω) να απαντησω.

    παρε 600 ΜΑΜΑ,πετα του επανω ενα κοστουμι και κανε california superbike school level 1.μετα κανε για κανα 3μηνο εντατικα προπονησεις ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ σε αυτα που εμαθες.
    μετα περνα στο 2o level και συνεχισε να προπονεισαι για κανα 3μηνο ακομα.μετα κανε και το 3ο level και αφου περασεις αλλο ενα 3μηνο προπονησεων (συνολο 9 μηνες) παρε το διπλωματακι σου και βγες στον δρομο.τοτε ζητα και την βοηθεια του πρωταθλητη-φιλου σου για να βελτιωσεις πλεον τους χρονους σου μεσα στην πιστα.

    σε καθε αλλη περιπτωση εισαι εκτεθημενος και δυστυχως η νοοτροπια σου δε μου επιτρεπει να βλεπω με καλο ματι το μελλον σου (μακαρι να πεσω εξω).
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 140
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 08:29
  2. Πρώτη μηχανή Gs500 ερωτήσεις
    από filtatos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2006, 10:58
  3. Πρώτη μηχανή...?Δίλλημα...
    από Horhito στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 12:04
  4. πρώτη μηχανή..?
    από Ksames στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2006, 00:56
  5. Fazer 600 για πρώτη μηχανή?
    από the_passenger στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2006, 22:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF