Σελίδα 21 από 94 ΠρώτοΠρώτο ... 1116171819202122232425263171 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 1398

Θέμα: Σέρρες..

  1. #301
    Αργούτσικο Μέλος Το avatar του/της chillipf
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    373
    Προσωπικά ετοιμάζομαι με αργούς ρυθμούς (οικονομικά προβλήματα κιέτσι)
    και βλέπουμε
    PFC

  2. #302
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Eτσι είναι.

    Τωρα όμως τι κάνουμε? Ξεκινάμε και πάμε κι οτι γίνει? Η καθόμαστε στ αυγά μας και περιμένουμε να δούμε τι θα κανουν?
    δεν νομιζω να επηρεασει πολυ τους χρονους και την διασκεδαση...
    και δεν φανταζομαι να παρθουν τοσο γρηγορες αποφασεις ουτως ωστε να κλεισει η πιστα για επιδιορθωσεις ή καινουργια ασφαλτοστρωση μεσα στο καλοκαιρι...
    οποτε (λογικα) παμε και οτι γινει...

  3. #303
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Κρίμα ρε γμτ...
    Give me fuel, Give me fire

  4. #304
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Για να μην τρελενομαστε, στην πιστα θα γινουν διορθωρικες εργασιες ξεκινωντας απο την επομενη βδομαδα.

    Το μονο κριμα ειναι οτι δεν κρατησε η καινουρια ασφαλτος πολυ ουτε η δουλεια που εγινε ηταν τελεια, περα απο τα ξηλωματα.

    Ομως πρεπει να καταλαβουμε οτι δεν προκειται να την αφησουν στην τυχη της και ια ειναι συντομα σε λειτουργια καο σε καλη κατασταση. Απο εκει και περα αυτο που ειναι στον αερα ειναι αν θα πεσει καινουρια στρωση ωστε να γινει ακομα καλυτερη.

  5. #305
    Δεν ξερω να οδηγω Το avatar του/της 888hayabusa
    Εγγραφή
    12/01/2008
    Μηνύματα
    123
    Πιστεύω ότι κάποια σχόλια είναι υπερβολικά αλλά θα ανέβω από Δευτέρα οπότε θα έχω και προσωπική άποψη.....Παρ'ολα αυτά θα ήθελα να ξέρω αυτοί που έχουν το πρόβλημα και διαμαρτύρονται σε τι χρόνους γυρνάνε ? Αν αυτοί γυρνάνε στο 30 και εγώ στο 40 δεν βλέπουμε την ίδια πίστα. Αν όμως αυτοί γυρνούν στο 30 και κάποιοι άλλοι άνετα στο 22 όπως γύρναγε το Ρουμάνικο πρωτάθλημα το περασμένο ΣΚ, καλά θα κάνουν να αφήσουν τη γκρίνια και να αυξήσουν τις προπονήσεις..
    http://ridingschool888.blogspot.gr/

  6. #306
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 888hayabusa Προβολή μηνύματος
    Πιστεύω ότι κάποια σχόλια είναι υπερβολικά αλλά θα ανέβω από Δευτέρα οπότε θα έχω και προσωπική άποψη.....Παρ'ολα αυτά θα ήθελα να ξέρω αυτοί που έχουν το πρόβλημα και διαμαρτύρονται σε τι χρόνους γυρνάνε ? Αν αυτοί γυρνάνε στο 30 και εγώ στο 40 δεν βλέπουμε την ίδια πίστα. Αν όμως αυτοί γυρνούν στο 30 και κάποιοι άλλοι άνετα στο 22 όπως γύρναγε το Ρουμάνικο πρωτάθλημα το περασμένο ΣΚ, καλά θα κάνουν να αφήσουν τη γκρίνια και να αυξήσουν τις προπονήσεις..
    Ψιτ μαστορα.... τραβα πανε στην πιστα να την δεις και μετα ελα να σου πουμε και τι χρονους καναμε με αυτα τα χαλια.

    Και για να το κανουμε πιο ενδιαφερον πες μας ποσο γυρναγες εσυ πριν να σου πω απο τωρα ποσο θα κανεις....

  7. #307
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195
    οτι πληρωσεις παιρνεις
    και τωρα αφου εκαναν το λαθως θα την πληρωσουν χρυση
    V POWER

  8. #308
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Η Κ1 μπροστά στις άλλες που ανέφερα είναι πλέον χαλί!

    Χτες και προχτές ήμουν μέσα. Ειλικρινά δεν ξέρω πως ήταν η κατάσταση της ασφάλτου στο trackbike, αλλά αυτές τις μέρες που η θερμοκρασία ασφάλτου ήταν στους 50 βαθμούς κελσίου και με το ρουμάνικο πρωτάθλημα, την άκουσε για τα καλά.

    Αφού και οι ίδιοι υπεύθυνοι αναγνωρίζουν την κατάσταση...
    δεν αμφισβητω αυτα που λες. απλα δεν μπορουσα να πιστεψω το ποσο χειροτερο ειναι αυτο που βρηκατε εσεις εναν μηνα αφοτου πηγαμε εμεις. κριμα. μακαρι να διορθωθει η κατασταση!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ε υποτίθεται ότι μπαίνεις σε πίστα.. κι όχι στο χωράφι των Μεγάρων.. και δίνεις κι ένα σκασμό λεφτά γι αυτό...
    η απαντηση μου ηταν στο ''κατα ποσο θα επηρεασει καποιον η κατασταση'' σε ενα παιδι που αν καταλαβα καλα δεν παει για χρονο. κατα τα αλλα μαζι σου με 1000.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #309
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    δηλαδη τα τοσα τρυπηματα ψυγειων δεν ειναι αρκετα για να την ακουσει καποιος; ειτε βολοδερνει στο 30 είτε στο 22?
    Ban 'em all

  10. #310
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Η Κ1 μπροστά στις άλλες που ανέφερα είναι πλέον χαλί!

    Χτες και προχτές ήμουν μέσα. Ειλικρινά δεν ξέρω πως ήταν η κατάσταση της ασφάλτου στο trackbike, αλλά αυτές τις μέρες που η θερμοκρασία ασφάλτου ήταν στους 50 βαθμούς κελσίου και με το ρουμάνικο πρωτάθλημα, την άκουσε για τα καλά.

    Αφού και οι ίδιοι υπεύθυνοι αναγνωρίζουν την κατάσταση...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    δηλαδη τα τοσα τρυπηματα ψυγειων δεν ειναι αρκετα για να την ακουσει καποιος; ειτε βολοδερνει στο 30 είτε στο 22?
    προσωπικα το ατυχημα με το ψυγειο το ειχα και με την προηγουμενη ασφαλτο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #311
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    μωρε κ μενα μΕ εχει τρυπησει ψυγειο αλλα ακολουθουσα καποιον, οχι μονος μου απο χαλικι που σηκωσε η ροδα.. νομιζω δηλαδη, εδω τα παιδια που ηταν πανω λενε για πανω απο 5 τρυπηματα...
    Ban 'em all

  12. #312
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    μωρε κ μενα μΕ εχει τρυπησει ψυγειο αλλα ακολουθουσα καποιον, οχι μονος μου απο χαλικι που σηκωσε η ροδα.. νομιζω δηλαδη, εδω τα παιδια που ηταν πανω λενε για πανω απο 5 τρυπηματα...
    το θυμαμαι που το κολαγες. κι εγω ετσι νομιζω για μενα
    αυτο που λενε τα παιδια ειναι οντως too much
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #313
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 888hayabusa Προβολή μηνύματος
    Πιστεύω ότι κάποια σχόλια είναι υπερβολικά αλλά θα ανέβω από Δευτέρα οπότε θα έχω και προσωπική άποψη.....Παρ'ολα αυτά θα ήθελα να ξέρω αυτοί που έχουν το πρόβλημα και διαμαρτύρονται σε τι χρόνους γυρνάνε ? Αν αυτοί γυρνάνε στο 30 και εγώ στο 40 δεν βλέπουμε την ίδια πίστα. Αν όμως αυτοί γυρνούν στο 30 και κάποιοι άλλοι άνετα στο 22 όπως γύρναγε το Ρουμάνικο πρωτάθλημα το περασμένο ΣΚ, καλά θα κάνουν να αφήσουν τη γκρίνια και να αυξήσουν τις προπονήσεις..
    Θα προσπαθήσω να στο πω όσο πιο απλά μπορώ, μιλώντας για εμένα αλλά και αντικειμενικά...

    Εάν, ΙΔΑΝΙΚΑ, τα κομματάκια της ασφάλτου που έχουν ξεκολλήσει εξαφανιζόντουσαν, αφιερώνανε μία μέρα ή δύο οι υπεύθυνοι της πίστας να τα διώξουν/αφαιρέσουν, όλα, τότε μπορείς να κάνεις 25 και κάτω σίγουρα, αλλά ΜΟΝΟ εάν ακουμπάς/γλείφεις την λευκή γραμμή στο εσωτερικό των στροφών που έχουν πρόβλημα, πράγμα το οποίο θέλει πολύ δουλειά και συνήθως το κάνουν οι καλοί αγωνιζόμενοι. Αλλιώς, θα πέφτεις μέσα στα φαγώματα. Αν τώρα εσένα σου αρέσει να παίζει το μπροστινό στις μισές στροφές της πίστας, be my guest, αλλά δεν νομίζω!

    Στην περίπτωση μου, οι 2 στροφές που με ενόχλησαν περισσότερο είναι η 10 και η 11 γιατί θέλει χειρουργική ακρίβεια για να μην πέσεις μέσα...Βγαίνοντας δε από τη 10, όλο το αριστερό κομμάτι της ευθείας είναι γεμάτο κομματάκια...

  14. #314
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Τελικα για πες μας εντυπωσεις? Η πιστα ηταν ενταξει για να γυρνας απροβληματιστα? Ηταν η γνωστη μας πιστα του 1'19" η δεν βγαινει ο χρονος ετσι οπως ειναι?

  15. #315
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Ban 'em all

Παρόμοια θέματα

  1. Παγκοσμιο Enduro στις Σερρες
    από LuckyStrike στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2005, 17:50
  2. Μερικές φωτό από Σέρρες...
    από SeNNinhA στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2005, 15:42
  3. Σέρρες 28-29 Μαίου
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2005, 08:50
  4. Ανεβαινει κανείς Σερρες 30/5?
    από road spirit στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2005, 11:50
  5. Σέρρες?!??!?!
    από Polifer στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2005, 08:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF