Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 96

Θέμα: Hayabusa Bastard - Νέο Project

  1. #16
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Ωραίες δουλειές έχεις κάνει. Κρίμα πάντως τέτοιο όπλο και να μην το τρέχεις σε αγώνες.
    WHO RUNS THE SHOW

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shiatman Προβολή μηνύματος
    Ωραίες δουλειές έχεις κάνει. Κρίμα πάντως τέτοιο όπλο και να μην το τρέχεις σε αγώνες.
    Σε ευχαριστώ! Το μεγαλύτερο κρίμα όμως είναι που οι αγώνες δεν μας δίνουν κίνητρο σε ιδιώτες να πάμε να τρέξουμε. Ως έχει η κατάσταση, οι αγώνες απαιτούν, χρόνο, χρήμα και φθορά στο μηχανάκι και επιστρέφουν.... τίποτα!

  3. #18
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tak-Attack Προβολή μηνύματος
    Σε ευχαριστώ πολύ!
    1) θα το φτάσω μέχρι εκεί που επιτρέπει η φαντασία μου σε συνδυασμό με την τσέπη μου
    2) Δεν θα σου πω ποσό, απλά θα σου πω ότι καβαλάω μια γκαρσονιέρα και πάμε για δυαράκι!
    3) Όχι φυσικά. Δεν έχω τέτοιες γνώσεις ούτε ικανότητες. Εγώ είμαι το μυαλό και η τσέπη.

    Πάντα όρθιος φιλαράκι μου!
    Ευχομαι να γουσταρεις τοσο που να θελεις να το φτασεις μεχρι μεζονετα...
    Παντα ορθιος Τακη και θα σε παρακολουθουμε απο το fb
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    εγινε like στο γκρουπακι αλλα στο λεω... αν δε φτασει 400 ροδα θα κανω ξε-like!

    Εγινα κατανοητος?





    Αϊντε ρε, καλη συνεχεια και να το χαιρεσαι!!!!


  5. #20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    εγινε like στο γκρουπακι αλλα στο λεω... αν δε φτασει 400 ροδα θα κανω ξε-like!

    Εγινα κατανοητος?





    Αϊντε ρε, καλη συνεχεια και να το χαιρεσαι!!!!

    Thanks φιλαράκι!
    Η νεα μετατροπή δεν είναι με σκοπό τα άλογα, αλλά την καλύτερη και πιο αξιόπιστη λειτουργία του κινητήρα.
    Δεν έχω ιδέα αν θα πάρω άλογα τελικά, γιατί θα πάρω μερικά επειδή θα βγάλω το τελικό και θα το έχω ελεύθερο, αλλά θα χάσω και μερικά γιατί η εισαγωγή του κομπρέσορα με το φίλτρο θα είναι μέσα απο τα φέρινγκ.
    Θα δούμε όταν το βάλουμε δυναμόμετρο.

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/08/2005
    Μηνύματα
    101
    Like και απο εμενα!Θαυμαζω το Busa σου εδω και χρονια και χαρηκα που θα το πας ακομα παραπανω!
    Καλη δυναμη και στην οδηγηση αλλα και στο BB!
    No Fear

  7. #22
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Μπράβο σου ρε μάγκα μου για τη κ@υλα σου. Μπράβο σου και που έχεις το τσαγανό και τα κότσια και το μοιράζεσαι, μπράβο σου επίσης που το πας ακόμα πιό πέρα.

    Πολύ γουστάρω άτομα που μπορεί να έχουν τρύπιο παντελόνι αλλά το μηχανάκι τους το έχουν πένα, όπως είπες.

    Να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιος με όσα περισσότερα παντιλίκια μπορείς και όσες περισσότερες σούζες. Να το χαρείς όσο δεν παίρνει το κτήνος σου.

    Όταν με το καλό το ετοιμάσεις και γουστάρεις να πιούμε καφεδάκι Πάτρα, θα σε περιμένω. Μη με πάρεις τηλ. θα σε ακούσω να έρχεσαι αφού θα έχεις επάνω ελευθέρας.

    Like και από μένα φιλαράκι.

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #23
    Μάνος Το avatar του/της mankam
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    1.347
    και απο εμενα ενα like για την τρελα και την αγαπη για αυτο που κανεις και το μοιραζεσαι μαζι μας

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Fear_No Προβολή μηνύματος
    Like και απο εμενα!Θαυμαζω το Busa σου εδω και χρονια και χαρηκα που θα το πας ακομα παραπανω!
    Καλη δυναμη και στην οδηγηση αλλα και στο BB!
    Να είσαι καλά φίλε μου!
    Πραγματικά με τιμά όταν ακούω ότι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν παρακολουθήσει το project απο την αρχή.
    Είχα κι εγώ τις στραβές μου με την κατάσταση, όπως όλος ο κόσμος, αλλά ευτυχώς η κατάσταση έστρωσε λιγάκι και... κατ ευθύαν το μηχανάκι μέσα για βελτίωση!!

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Μπράβο σου ρε μάγκα μου για τη κ@υλα σου. Μπράβο σου και που έχεις το τσαγανό και τα κότσια και το μοιράζεσαι, μπράβο σου επίσης που το πας ακόμα πιό πέρα.

    Πολύ γουστάρω άτομα που μπορεί να έχουν τρύπιο παντελόνι αλλά το μηχανάκι τους το έχουν πένα, όπως είπες.

    Να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιος με όσα περισσότερα παντιλίκια μπορείς και όσες περισσότερες σούζες. Να το χαρείς όσο δεν παίρνει το κτήνος σου.

    Όταν με το καλό το ετοιμάσεις και γουστάρεις να πιούμε καφεδάκι Πάτρα, θα σε περιμένω. Μη με πάρεις τηλ. θα σε ακούσω να έρχεσαι αφού θα έχεις επάνω ελευθέρας.

    Like και από μένα φιλαράκι.

    Αδερφέ από το μήνυμά σου και μόνο καταλαβαίνω ότι είσαι δικός μας άνθρωπος!
    Καταλαβαίνεις απόλυτα την τρέλα μου και την προσπάθεια που έχω κάνει γι αυτό που αγαπάω. Είναι πάντα χαρά μου να διαβάζω σχόλια σαν το δικό σου. Τέτοια λόγια, είναι που δίνουν ακόμα μεγαλύτερη αξία σε αυτό που τόσο πολύ αγαπάω και έχω καταφέρει.
    Όταν βγει με το καλό, να με περιμένεις με ένα καφεδάκι και ένα ζευγάρι λάστιχα. Θα τα χρειαστώ και τα δυο!

  11. #26
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mankam Προβολή μηνύματος
    και απο εμενα ενα like για την τρελα και την αγαπη για αυτο που κανεις και το μοιραζεσαι μαζι μας
    Όσο μπορώ θα το κάνω φιλαράκι μου και θα το πηγαίνω και ένα βήμα παρακάτω. Έτσι για να γουστάρουμε και να Βλέπουν και οι ξένοι ότι απο την μικρή μας Ελλαδίτσα, βγαίνουν εργαλεία που γ@μουν και δέρνουν!!

    Το ότι το μοιράζομαι μαζί σας αδερφέ, η χαρά είναι πραγματικά δική μου!!

  12. #27
    Τετάρτη θα είναι έτοιμο απο βαψίματα... η πρώτη μου αντίδραση? Προβλέπω γύρισμα ανάποδα σαν κατσαρίδα και θα κουνάω τα ποδαράκια σαν να με έχουν ψεκάσει!!

  13. #28
    και ελεγα που εισαι ρε παιχτη,
    απο τοτε με τα αυτοκολητα χαθηκες,
    δωσε φωτο και βιντεο στο λαο.....................
    οταν το βγαλεις ριξε μια γκαζια και ελα ναυπλιο να θαυμασουμε απο κοντα το εργαλειο
    κερναμε καφε

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos1050 Προβολή μηνύματος
    και ελεγα που εισαι ρε παιχτη,
    απο τοτε με τα αυτοκολητα χαθηκες,
    δωσε φωτο και βιντεο στο λαο.....................
    οταν το βγαλεις ριξε μια γκαζια και ελα ναυπλιο να θαυμασουμε απο κοντα το εργαλειο
    κερναμε καφε
    Χάθηκα γιατί με έπιασε κι εμένα η κρίση και άσχημα μάλιστα! Για κάποιους μήνες ίσα που έβγαιναν για να φάω. Όλα πήγαν σε δεύτερη μοίρα όπως καταλαβαίνεις... αλλά τώρα ίσιωσα λιγάκι και κατ ευθύαν μέσα το μηχανάκι για βελτίωση! Μιλάμε για πολύ ώριμο άντρα! Χαρά στη γυναίκα που θα (ξεστραβωθεί και θα) με πάρει!

    Συντονίσου στην σελίδα μου στο fb. Εκεί θα κάνω όλα τα updates απο νεα, φωτό και βίντεο. Απλά να τα έχω μαζεμένα σε ένα μέρος αντί να μπαίνω να ενημερώνω 10 φόρουμ.

    Εκτός απο καφέ κερνάς και πίσω λάστιχο?

  15. #30
    Παιδιά... οι πρώτες φωτό!!!
    Μπήκανε οι πρώτες φωτό στην σελίδα στο fb...
    είναι μερικά κομμάτια για να πάρουμε μια ιδέα απο το τι έρχεται!
    http://www.facebook.com/media/set/?s...0609796&type=1

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Hayabusa Bastard - Νέο video!!! Project 4 Teaser
    από Tak-Attack στο forum Suzuki Hayabusa
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2012, 22:09
  2. Hayabusa "Bastard" με ουρά από gsxr1000 k8
    από Tak-Attack στο forum Suzuki Hayabusa
    Απαντήσεις: 347
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2009, 16:17
  3. Απαντήσεις: 168
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2008, 20:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF