Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 56

Θέμα: Συζήτηση για την ανάκληση του S1000RR

  1. #16
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    περιμενω μιχαλη...!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.528
    ανεπαρκεια σε ποιοτικο ελεγχο και δοκιμων σε παγκους δυναμομετρα και δρομο
    γιατι; απλα για οικονομικους λογους λογω μικρου μεγεθους της εταιρειας σε σχεση με τους γιαπωνεζικους γιγαντες (σε κεφαλαια οχι σε τεχνογνωσια)
    γιαυτο τα ευρωπαικα θα ειναι παντα ακριβοτερα και μηχανολογικα κατωτερα

  3. #18
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.758
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    [...] μηχανολογικα κατωτερα
    :rotflmao:

  4. #19
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    και μονο που σκεφτομαι την περιπτωση να γινει ο κινητηρας Κοσσοβο σε φαση που παει κανεις ταπα... ανατριχιλα...


    ειναι πολυ "χοντρο" παντως...

  5. #20
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Εχω την εντυπωση πως ειναι θεμα πολιτικης παρα αδυναμιας. Βγαλτα μια ωρα αρχιτερα στην αγορα και αν χρειαστει να αλλαξουμε κινητηρες το κανουμε...κερδισμενοι θα βγουμε.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Εχω την εντυπωση πως ειναι θεμα πολιτικης παρα αδυναμιας. Βγαλτα μια ωρα αρχιτερα στην αγορα και αν χρειαστει να αλλαξουμε κινητηρες το κανουμε...κερδισμενοι θα βγουμε.
    και ο καθε αγοραστης θα λεει την γ@ματη εταιρεια εχω που με το παραμικρο μου αλλαζει το κινητηρα χωρις να κανει κιχ! deutschland uber alles κι ετς...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #22
    μεγάλη μαλακία να έχεις σκάσει κοντά 20.000€ και να χρειάζεται λύσιμο ο κινητήρας σου...και πές μου εσύ τώρα ποιός "μάστορας" θα τον ΄δέσει..........
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #23
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    μεγάλη μαλακία να έχεις σκάσει κοντά 20.000 και να χρειάζεται λύσιμο ο κινητήρας σου...και πές μου εσύ τώρα ποιός "μάστορας" θα τον ΄δέσει..........
    Απορία το έιχα πάντα αυτό.....μεγάλωσα σε συνεργείο και έχω λύσει-δέσει πολλά αυτοκίνητα και φοτηγά.Ποιός νομίζετε ότι δένει τα μοτέρ στο εργοστάσιο?Εξωγηινοί ειδικά εκπαιδευμένοι ή μηχανήματα κάνουν το δεσιμο του μοτέρ??Άνθρωποι τα δένουν σωστά καταλάβες και εφόσον είναι στην αντιπρωσοπεία προφανώς είναι εκπαιδευμένος να το κάνει.

    Δέν σου λέω να πάς στον μαστρομήτσο της γειτονιάς,εκεί πάω πάσο αλλά μην τους ρίχνετε όλους στο ίδιο καζάνι ρε παιδιά.
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #24
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Απορία το έιχα πάντα αυτό.....μεγάλωσα σε συνεργείο και έχω λύσει-δέσει πολλά αυτοκίνητα και φοτηγά.Ποιός νομίζετε ότι δένει τα μοτέρ στο εργοστάσιο?Εξωγηινοί ειδικά εκπαιδευμένοι ή μηχανήματα κάνουν το δεσιμο του μοτέρ??Άνθρωποι τα δένουν σωστά καταλάβες και εφόσον είναι στην αντιπρωσοπεία προφανώς είναι εκπαιδευμένος να το κάνει.

    Δέν σου λέω να πάς στον μαστρομήτσο της γειτονιάς,εκεί πάω πάσο αλλά μην τους ρίχνετε όλους στο ίδιο καζάνι ρε παιδιά.
    Τώρα δλδ εσύ πιστεύεις ότι θα σου δέσει καλύτερα τον κινητήρα ο κάθε τύπος που δουλεύει στο εδώ μαγαζί (έστω και στην αντιπροσωπεία) από τον εκπαιδευμένο και με τα σωστά εργαλεία μηχανικό του εργοστασίου; Άσχετα αν δεν έχει τις σωστές προδιαγραφές ροπών στρέψεως στην συγκεκριμένη περίπτωση της μπιέλας..

    Είναι και θέμα μεγέθους..

    Πόσους κινητήρες δένει ο μηχανκός στο εργοστάσιο και πόσα ένας τοπικός αντιπρόσωπος; Θεωρητικά ο πρώτος αλλά λόγω BMW μάλλον παίζει να έρχονται κι ισοπαλία..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #25
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Τώρα δλδ εσύ πιστεύεις ότι θα σου δέσει καλύτερα τον κινητήρα ο κάθε τύπος που δουλεύει στο εδώ μαγαζί (έστω και στην αντιπροσωπεία) από τον εκπαιδευμένο και με τα σωστά εργαλεία μηχανικό του εργοστασίου; Άσχετα αν δεν έχει τις σωστές προδιαγραφές ροπών στρέψεως στην συγκεκριμένη περίπτωση της μπιέλας..

    Είναι και θέμα μεγέθους..

    Πόσους κινητήρες δένει ο μηχανκός στο εργοστάσιο και πόσα ένας τοπικός αντιπρόσωπος; Θεωρητικά ο πρώτος αλλά λόγω BMW μάλλον παίζει να έρχονται κι ισοπαλία..
    Αν χρησιμοποιηθεί ροπόκλειδο και σωστά εργαλεία πιστευείς εσύ ότι θα έχει διαφορά η δύναμη που ασκεί αυτός που δένει πολλούς,πάρα πολλούς κινητήρες στο εργοστάσιο με τον εδώ αντιπρόσωπο που θα λύσει-δέσει 3-4 μοτέρ το μήνα?

    Το ίδιο λέμε,αν διαβάσεις πιό πάνω το μυνημά μου,μιλάμε πάντα για κάποιον άρτια εκπαιδευμένο να το κάνει αυτό.
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #26
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Αν χρησιμοποιηθεί ροπόκλειδο και σωστά εργαλεία πιστευείς εσύ ότι θα έχει διαφορά η δύναμη που ασκεί αυτός που δένει πολλούς,πάρα πολλούς κινητήρες στο εργοστάσιο με τον εδώ αντιπρόσωπο που θα λύσει-δέσει 3-4 μοτέρ το μήνα?

    Το ίδιο λέμε,αν διαβάσεις πιό πάνω το μυνημά μου,μιλάμε πάντα για κάποιον άρτια εκπαιδευμένο να το κάνει αυτό.
    Αν λύνουν δένουν εδώ 3-4 το μήνα παίζει να λύνουν δένουν παραπάνω από αυτά που βγάζει το εργοστάσιο!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #27
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αν λύνουν δένουν εδώ 3-4 το μήνα παίζει να λύνουν δένουν παραπάνω από αυτά που βγάζει το εργοστάσιο!
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Αν χρησιμοποιηθεί ροπόκλειδο και σωστά εργαλεία πιστευείς εσύ ότι θα έχει διαφορά η δύναμη που ασκεί αυτός που δένει πολλούς,πάρα πολλούς κινητήρες στο εργοστάσιο με τον εδώ αντιπρόσωπο που θα λύσει-δέσει 3-4 μοτέρ το μήνα?

    Το ίδιο λέμε,αν διαβάσεις πιό πάνω το μυνημά μου,μιλάμε πάντα για κάποιον άρτια εκπαιδευμένο να το κάνει αυτό.
    η διαφορά έγκειται στο οτι ο ένας επί οκταώρου (ή όσες είναι) βάσεως ασχολείται ΜΟΝΟ με αυτό ενώ ο άλλος κάνει ΚΑΙ αυτο (εν μέσω τύρου και αχλάδου)...

  14. #29
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    η διαφορά έγκειται στο οτι ο ένας επί οκταώρου (ή όσες είναι) βάσεως ασχολείται ΜΟΝΟ με αυτό ενώ ο άλλος κάνει ΚΑΙ αυτο (εν μέσω τύρου και αχλάδου)...
    Ωραία λοιπόν όταν σας τύχει μία φλάτζα κεφαλής,καμμία μπιέλα,κανένας στρόφαλος,στείλτε το μοτέρ στο εργοστάσιο να είστε σίγουροι.
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Ωραία λοιπόν όταν σας τύχει μία φλάτζα κεφαλής,καμμία μπιέλα,κανένας στρόφαλος,στείλτε το μοτέρ στο εργοστάσιο να είστε σίγουροι.
    δυστυχώς σε έναν μάστορα που ξέρουμε θα πάμε.... ναι, δεν βράζουν όλοι στο ίδιο καζάνι αλλά, πώς να το κάνουμε, αν η επιλογή ήταν εφικτή οι πιο πολλοί από εμάς εκεί θα τα στέλναμε....

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. για την κηδεια του Αποστολη
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2005, 16:05
  2. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2005, 09:14
  3. ΑΝΑΚΗΝΩΣΗ για την κινητοποίηση του Σαββάτου.
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 22:48
  4. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 14:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF