Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 115

Θέμα: Γιατί μου κολλάνε στις στροφές;

  1. #61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fkol k4 Προβολή μηνύματος
    @ spyrakos35
    Μπορεί να μην είναι του χαρακτήρα σου να ειρωνεύεσαι, δεν φάνηκε να σε πολυπειράζει όμως κιόλας να χαρακτηρίσεις θλιβερό το ότι παρέθεσα άρθρο του ΚΟΚ...
    όχι, δεν είναι θλιβερή η παράθεση του ΚΟΚ....

    θλιβερή κρίνω την ερμηνία του από πολλούς.... βέβαια, θλιβερές μπορεί να είναι και για τους άλλους οι απόψεις μου.... δεν είνκακό....

    και πάλι, ακόμα και αν αυτό το τελευταίο ακούγεται κάπως, πραγματικά, τίποτα προσωπικό ούτε με σένα ούτε με κανέναν άλλον....

    να σου πω τι άλλο είναι θλιβερό? λέμε σε μία κουβέντα...

    - στην γερμανία δεν έχει διόδια
    - ναι ρε πστμ, ζήτω η γερμανία

    - στην γερμανία η ασφαλτος είναι γυαλόχαρτο, πίστα σκέτη λέμε
    - ναι ρε πστμ, όχι όπως εδώ που είναι καθρέφτης.... ζήτω η γερμανία

    - στην γερμανία οι εθνικές είναι με 3 λωρίδες ανά κατεύθυνση, έχουν ΛΕΑ για ολοκληρο αμάξι που δεν μπαίνει ποτε κανείς, είναι ρε παιδί μου πολιτισμένα...
    - ναι ρε πστμ όχι όπως εδώ με την πατρών - κορίνθου που είναι καρμανιόλα..... ζήτω η γερμανία

    - στην γερμανία τηρουν τον ΚΟΚ
    - ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ!!!!!


  2. #62
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lupo Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις πιο είναι το πιο άχρηστο πράγμα για ένα μοτοσυκλετιστή?





    Το δίκιο.
    Το πρώτο πράγμα που μου έμαθαν, και παλεύω να το θυμάμαι πάντα.
    Γιατί, minimum, εγώ με σπασμένο χέρι/πόδι/κτλ. και ο άλλος με σπαμένο φανάρι/προφυλακτήρα/κτλ. , τότε χέστηκα για το δίκιο.
    Α΄γεια σου!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  3. #63
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από perrakis Προβολή μηνύματος
    Οπότε άμα ο άλλος δε κάνει στην άκρη τον τρώει το χώμα για να περάσεις. Μη Ξεχνάτε ότι αναφέρομαι μόνο στις στροφές και όχι γενικά στο δρόμο. Επίσης οι δρόμοι ανήκουν σε όλους μας και έχουμε ίσα δικαιώματα για μια ασφαλή οδήγηση. Έχεις δικαίωμα να μου ζητήσεις να σου παραχωρήσω προτεραιότητα όχι να την πάρεις με το ζόρι. Δε μπορείς σε μια δεξιά στροφή που με πετάει προς τα έξω να μου έρχεσαι στην εξωτερική για προσπέραση και να περνάς ξυστά από δίπλα μου. Πέρα απ τον ΚΟΚ υπάρχει και ο σεβασμός που πρέπει να δείχνουμε στους άλλους.
    γραψανε πολλα.με τα περισσοτερα συμφωνω.απλα εχω να πω οτι το να μην γνωριζει κατι κανεις δεν ειναι κακο.το να νομιζει οτι γνωριζει ομως ειναι επικινδυνο.ψαξου.εισαι τρομερα λαθος.επειδη εσυ τρομαζεις αμα σε περασει ο γρηγορος,δεν φταιει ο γρηγορος.κανε δεξια και καλους δρομους μεχρι να βελτιωσεις τις δικες σου δυνατοτητες.ασε που αμα σε πεταει ο δρομος παλι κανεις λαθη.κοινως εισαι λαθος τοποθετημενος στο δρομο,κανεις λαθος χειρισμους και φταινε οι αλλοι που δεν ειναι ζεν...εεε....

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    εφτά εκατομμύρια δίσκοι ...


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από QSpec Προβολή μηνύματος
    Εγώ που συνήθως είμαι ο αργός της παραπάνω υπόθεσης έχω την εξής τακτική:

    - Σκύβω και αποφεύγω τα φώτα με εντυπωσιακές φιγούρες που θα ζήλευαν ακόμη και ακροβάτες.
    - Πετάω μπανανόφλουδες πίσω μου.
    - Πίνω τις μπύρες της νίκης!



    Τώρα αν κάτσει και με πετύχει κανένα φως στο κεφάλι, ε τι να κάνουμε, οι ουλές είναι παράσημα.
    ναι καβλιαρη...εσενα σε ξερουμε τι σοι μπαγλαμας εισαι

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Καινούργιο Honda ?
    πιο πιθανο τριπλα στο μπασκετ
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #64
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.060
    Το θέμα έχει εξαντληθεί, τουλάχιστον από τη μεριά μου, αλλά αφού αναφέρθηκες σε μένα...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Δεν διαφωνω Πουθενα.......!!!

    Μιας και ουτε "εσυ" ο γρηγορος εισαι τροχαιος ...!

    Και μιας και μιλαμε για συγκεκριμενη περιπτωση του φιλου ( 80-90 κμ ) σε στροφη τον βρισκω αρκετα νομοτυπο σε κμ ωστε να διαχειριστει με ασφαλεια για τον εαυτο του το οχημα του ΜΕΣΑ στην στροφη οπως νομιζει !!!

    Μιλαμε για συγκεκριμενο ποστ.... Συγκεκριμενη περιπτωση.....!!!

    Καποιο εδω μεσα τα εχετε ριξει ολα στο ιδιο τσουκαλι μονο και μονο επειδη καποιες περιπτωσεις με αργους μοιαζουν....!!!
    Σαφώς προέχει η ασφάλεια του καθενός μας. Δε θα σκοτωθώ για να περάσει ο γρήγορος από πίσω μου. Δε νομίζω ότι υπονόησε κανείς κάτι τέτοιο. Από την άλλη, εγώ προσωπικά, δε θα επιτρέψω σε κανέναν να με "πλευρίσει" πάνω στη στροφή. Αν είναι γρηγορότερος, θα με περάσει πριν. Αν στρίβω αργά, για οποιονδήποτε λόγο, ναι, θα κάνω δεξιά και θα του δώσω χώρο. Δε νομίζω να στρίβω στα όριά μου, ώστε να μου είναι δύσκολο αυτό. Ξαναλέω ότι σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δε ρισκάρεις για να διευκολύνεις κάποιον. Μόνο αν μπορείς.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Τωρα εαν εσυ θελεις τον συγκεκριμενο φιλο να τον συγκρινεις με τους αργους εγκληματιες τω 30-40 κμ στην στην αριστερη στην ευθεια της εθνικης .....

    Καμμια σχεση....!! Πως να το κανουμε.....???
    Δε γνωρίζω λεπτομέρειες. Αλλά έτσι όπως το παρουσίασε κάτι τέτοιο κατάλαβα, όπως, φαντάζομαι, όλοι. Η Βάρης-Κορωπίου (αν εννοεί αυτή) δεν έχει πουθενά μια λωρίδα. Οπότε για να κλείνει το δρόμο σε ΣΜΑΡΤΑΚΙΑ, σημαίνει ότι είναι αριστερά. 30 ή 90, δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία, όταν κινούνται γρηγορότερα οχήματα στην οδό.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Δηλαδη εαν ο συγκεκριμενος φιλος βρει στην δεξια μεσα στην στροφη τον σαυρα με τα 40κμ τι πρπει να κανει...???? ( Εαν μπορεις να απαντησεις σε αυτο..)
    Να τον προσπεράσει. Με τέτοια διαφορά ταχύτητας δε νομίζω να δυσκολευτεί. Τι θες να πεις?


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Προσωπικα για εμενα οι γρηγοροι.....

    Κωλαω στον κωλο -- βαραω κορνα---κανω σινιαλο.......!!!

    Σε καποις περιπτωσεις ειναι επικινδυνοι..!!!
    Κι αν δεν είναι επικίνδυνοι, είναι σίγουρα καθυστερημένοι. Και? Θα τους κάνεις μήνυση? Θα τους βρίσεις? Τι? Τι σημασία έχει αν αποτελούν κίνδυνο για την ακεραιότητά σου? Είναι γρηγορότεροι, τους αφήνεις να περάσουν. Δεν είναι, τους στέλνεις στο διάολο και εξαφανίζεσαι. Απλά τα πράγματα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !!!

    Οι πραγματικα γρηγοροι βρισκουν τροπο να περασουν στο δεκατο και δεν τους παιρνεις και χαμπαρι...!! Τελος !!!
    Ισχύει, αλλά γιατί να διακινδυνεύσω "εγώ" για τον αργό, κουλό, απρόβλεπτο τύπο όταν μπορεί απλά να κάνει ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ?
    Life begins at 45°.

  5. #65
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το θέμα έχει εξαντληθεί, τουλάχιστον από τη μεριά μου, αλλά αφού αναφέρθηκες σε μένα...



    Σαφώς προέχει η ασφάλεια του καθενός μας. Δε θα σκοτωθώ για να περάσει ο γρήγορος από πίσω μου. Δε νομίζω ότι υπονόησε κανείς κάτι τέτοιο. Από την άλλη, εγώ προσωπικά, δε θα επιτρέψω σε κανέναν να με "πλευρίσει" πάνω στη στροφή. Αν είναι γρηγορότερος, θα με περάσει πριν. Αν στρίβω αργά, για οποιονδήποτε λόγο, ναι, θα κάνω δεξιά και θα του δώσω χώρο. Δε νομίζω να στρίβω στα όριά μου, ώστε να μου είναι δύσκολο αυτό. Ξαναλέω ότι σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δε ρισκάρεις για να διευκολύνεις κάποιον. Μόνο αν μπορείς.



    Δε γνωρίζω λεπτομέρειες. Αλλά έτσι όπως το παρουσίασε κάτι τέτοιο κατάλαβα, όπως, φαντάζομαι, όλοι. Η Βάρης-Κορωπίου (αν εννοεί αυτή) δεν έχει πουθενά μια λωρίδα. Οπότε για να κλείνει το δρόμο σε ΣΜΑΡΤΑΚΙΑ, σημαίνει ότι είναι αριστερά. 30 ή 90, δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία, όταν κινούνται γρηγορότερα οχήματα στην οδό.



    Να τον προσπεράσει. Με τέτοια διαφορά ταχύτητας δε νομίζω να δυσκολευτεί. Τι θες να πεις?




    Κι αν δεν είναι επικίνδυνοι, είναι σίγουρα καθυστερημένοι. Και? Θα τους κάνεις μήνυση? Θα τους βρίσεις? Τι? Τι σημασία έχει αν αποτελούν κίνδυνο για την ακεραιότητά σου? Είναι γρηγορότεροι, τους αφήνεις να περάσουν. Δεν είναι, τους στέλνεις στο διάολο και εξαφανίζεσαι. Απλά τα πράγματα.



    Ισχύει, αλλά γιατί να διακινδυνεύσω "εγώ" για τον αργό, κουλό, απρόβλεπτο τύπο όταν μπορεί απλά να κάνει ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ?


    Το οτι εσενα τα 90 κμ δεν ειναι τα ορια σου δεν σημαινει κατι ...

    Στην περιπτωση του φιλου ( ο οποιος ειναι και το θεμα μας ) μπορει τα ορια του να ειναι αυτα ....
    Δεν σημαινει οτι επειδη πανω στην στροφη, η ευχαριστηση η δικη μας αρχιζει μετα τα 120 πρεπει να δημιουργησουμε αγχος και πανικο στο αργοτερο προπορευομενο μας.....


    Η λεπτομερεια ( που αναφερει σαφως στο ποστ ) ειναι οτι μιλαει για στροφη κα μονο....!!




    Οταν τυχει na ερχεσαι "εσυ " απο πισω του με τα 120 τοτε αυτος τι πρεπει να κανει οταν την ιδια ωρα εχει συναντησει ποιο αργο οδηγο αυτος μπροστα του..... ??? (Ειπαμε.. Για δρομο και κινηση μιλαμε...)




    Εφοσον εομαι χαλαρος του ανοιγω δρομο....
    Εφοσον ειμαι στα δικα μου ορια στην στροφη και ευχαριστιεμαι το ιδιο με αυτον.....

    Τον γραφω στα @ρχιδι@ μου ειλικρινα....!!!!

    ( Οταν η μονη λυση που εχει σαν οδηγος για προσπερασμα ειναι τα φωτα και η κορνα μαλλον μονο καλο του κανω..! )

  6. #66
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Το πρόβλημα στη προκειμένη περίπτωση είναι ότι έχετε όλοι δίκιο από τη σκοπιά σας. Οπότε πρέπει να βρείτε και να συμφωνείστε για το σκοπό και στόχο του όλου θέματος.

    1. Εάν ο σκοπός είναι η ασφαλής μεταφορά από ένα σημείο στο άλλο τότε ο φίλος πρέπει να κάνει δεξια, ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΤΡΟΦΗ αφου ξέρει ότι δεν την έχει και πρέπει να φυλλάγεται έτσι ώστε να φτάσει στο προορισμό του με ασφάλεια
    2. Εάν ο σκοπός είναι ο συνετισμός των «ηλίθιων» οδηγών που μας τη πέφτουν τότε ο φίλος πρέπει να παραμένει στη θέση του, στην αριστερή λωρίδα, ελπίζοντας ότι ο από πίσω θα καταλάβει με αυτό τον τρόπο ότι η συμπεριφορά του είναι ανάρμοστη και αντικοινωνική. Με τον καιρό μπορεί και κάποιος από αυτούς να αλλάξει μυαλά που ξέρεις.

    Κατά την άποψη μου στην προκειμένη περίπτωση δεν έχουμε να κάνουμε με ένα συνάδερφο μοτοσικλετιστή που απλά θέλει να τηρήσει τον ΚΟΚ και παράλληλα να μεταφερθεί με ασφάλεια και κάποιοι Ελληνάρες Βάρβαροι και ακοινώνητοι του δημιουργούν πρόβλημα, όπως θέλετε κάποιοι από εσάς να το παρουσιάσετε.
    Έγω πιστεύω ότι έχουμε να κάνουμε με έναν ακόμα Ελληνάρα που πληγώθηκε ο εγωισμός του όταν συνειδητοποίησε τελικά ότι δεν το χει και τόσο πολύ όσο περίμενε. Για αυτό κάθετε και το κάνει θέμα σε ένα μοτο- φόρουμ.

    Θέλει να συμφωνήσουμε όλοι ότι οι λόγοι που συμβαίνουν αυτά δεν είναι δικοί του αλλά αλλωνώνε λάθη και κακές συμπεριφορές.

    Οι άλλοι φταίνε πάλι . Ποτέ εμείς.

  7. #67
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    Το πρόβλημα στη προκειμένη περίπτωση είναι ......
    .........οι χιλιαδες δισκοι που ειχες βαλει δεν θα φτασουνε.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #68
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    Το πρόβλημα στη προκειμένη περίπτωση είναι ότι έχετε όλοι δίκιο από τη σκοπιά σας. Οπότε πρέπει να βρείτε και να συμφωνείστε για το σκοπό και στόχο του όλου θέματος.

    1. Εάν ο σκοπός είναι η ασφαλής μεταφορά από ένα σημείο στο άλλο τότε ο φίλος πρέπει να κάνει δεξια, ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΤΡΟΦΗ αφου ξέρει ότι δεν την έχει και πρέπει να φυλλάγεται έτσι ώστε να φτάσει στο προορισμό του με ασφάλεια
    2. Εάν ο σκοπός είναι ο συνετισμός των «ηλίθιων» οδηγών που μας τη πέφτουν τότε ο φίλος πρέπει να παραμένει στη θέση του, στην αριστερή λωρίδα, ελπίζοντας ότι ο από πίσω θα καταλάβει με αυτό τον τρόπο ότι η συμπεριφορά του είναι ανάρμοστη και αντικοινωνική. Με τον καιρό μπορεί και κάποιος από αυτούς να αλλάξει μυαλά που ξέρεις.

    Κατά την άποψη μου στην προκειμένη περίπτωση δεν έχουμε να κάνουμε με ένα συνάδερφο μοτοσικλετιστή που απλά θέλει να τηρήσει τον ΚΟΚ και παράλληλα να μεταφερθεί με ασφάλεια και κάποιοι Ελληνάρες Βάρβαροι και ακοινώνητοι του δημιουργούν πρόβλημα, όπως θέλετε κάποιοι από εσάς να το παρουσιάσετε.
    Έγω πιστεύω ότι έχουμε να κάνουμε με έναν ακόμα Ελληνάρα που πληγώθηκε ο εγωισμός του όταν συνειδητοποίησε τελικά ότι δεν το χει και τόσο πολύ όσο περίμενε. Για αυτό κάθετε και το κάνει θέμα σε ένα μοτο- φόρουμ.

    Θέλει να συμφωνήσουμε όλοι ότι οι λόγοι που συμβαίνουν αυτά δεν είναι δικοί του αλλά αλλωνώνε λάθη και κακές συμπεριφορές.

    Οι άλλοι φταίνε πάλι . Ποτέ εμείς.

    :a07::a07::a07::a07::a07:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    .........οι χιλιαδες δισκοι που ειχες βαλει δεν θα φτασουνε.
    Λοιπόν, μίλιον.....μπίλιον....τρίλιον...



    ΖΙΛΙΟΝ!!!!!!!

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    Αν υπάρχει κανάς ψυχολόγος εδω μέσα θα σας εξηγήσει γιατί ο θυμός είναι φόβος..

    Οδηγώ χωρις να θυμώνω (προσπαθώ τουλάχιστον) Είμαι εξοικειωμένος μ αυτό που καβαλάω και τις συνθήκες των δρόμων.

    Δείχνω κατανόηση και φεύγω μακριά (ή μένω πίσω) απο καταστάσεις που "βρωμάνε"

    Εχω πάντα μαζί το γούρι μου

  11. #71
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    Οι άλλοι φταίνε πάλι . Ποτέ εμείς.
    Να διορθώσω.

    Οι άλλοι πάντα φταίτΕ. Ποτέ ΕΓΩ.

  12. #72
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    Το πρόβλημα στη προκειμένη περίπτωση είναι ότι έχετε όλοι δίκιο από τη σκοπιά σας.
    Ακόμα κι εγώ;!
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  13. #73
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nicksior Προβολή μηνύματος
    Εχω πάντα μαζί το γούρι μου
    Ε τότε είσαι ασφαλής, εγώ δεν θα φόραγα καν το κράνος.
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  14. #74
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από QSpec Προβολή μηνύματος
    Ε τότε είσαι ασφαλής, εγώ δεν θα φόραγα καν το κράνος.
    τωρα μιλαμε!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #75
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    υπάρχει ένα ανέκδοτο με τον οδηγό που ακούει στο ραδιόφωνο ότι κάποιος έχει μπει στο αντίθετο ρεύμα στην εθνική και ξαφνικά βλέπει αρκετά αμάξια μπροστά του και φωνάζει, μα τι λένε, δεν είναι ένας είναι πολλοί.

    ΟΛΟΙ οι υπόλοιποι οδηγοί άλλη δουλειά δεν έχουν να κάνουν από το να σου κολλάνε;

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βγαζετε σωμα στις στροφες?
    από X_NR750 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2006, 23:03
  2. ο ρόλος των μαρσπιε στις στροφες
    από b_bong12 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2006, 22:46
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2006, 14:42
  4. Έτσι, γιατί μου την έδωσε...
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 09:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF