Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 72

Θέμα: Θελω να ξαναζωντανεψει!!

  1. #16
    οχι ρε γαμωτο.. δεν πειραζει! θα κανω υπομονη.. κατεβασα και ενα manual στο τσακ γιατι ψαχνω να το βρω τωρα και δεν υπαρχει! και απο εκει ειδα το φιλτρο λαδιου γιατι δε θα το ειχα ανακαλυψει ακομα...

    επισης να σας ανακοινωσω πως ειμαι 16+ οποτε εχω δρομο ακομα για να μαθω!
    enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..endu ro..enduro..enduro..enduro..

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Παρκαρετο κυκλοφορει στρουμφακι εδω μεσα και πιανει ανηλικους χωρις διπλωμα
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  3. #18
    Πω..Φοβήθηκα τώρα.. Είπαμε μηχανάκια μηχανάκια αλλά εγώ πάντα καθρέφτες,κράνος,φλάς παντού και θα δώσω σε λίγο καιρό για 50αρι...οπότε no problem απο θέμα σημάτων και απο θέμα χειρισμού,αφού πλέον μου φαίνεται σαν ποδηλατάκι!
    enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..endu ro..enduro..enduro..enduro..

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Όσο πάει γίνεται και καλύτερο... Δώσε πόνο!

  5. #20
    κοιτα αν το δεις πιο σοβαρα και ερθεις στη θεση μου,θα καταλαβεις πως αρκετοι δεν ειχαν ιδεα στα 16 που ειναι το φρενο.. οσο μπορω μαθαινω..
    enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..enduro..endu ro..enduro..enduro..enduro..

  6. #21
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από -ΣΦΑΧΤΗΣ- Προβολή μηνύματος
    Πω μου φαίνεται σαν ποδηλατάκι!


    Γιατί ειναι ποδηλατάκι...........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #22
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.336
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από -ΣΦΑΧΤΗΣ- Προβολή μηνύματος
    Πω..Φοβήθηκα τώρα.. Είπαμε μηχανάκια μηχανάκια αλλά εγώ πάντα καθρέφτες,κράνος,φλάς παντού και θα δώσω σε λίγο καιρό για 50αρι...οπότε no problem απο θέμα σημάτων και απο θέμα χειρισμού,αφού πλέον μου φαίνεται σαν ποδηλατάκι!
    ετσι λες εσυ!! για να γινει μια στραβη και ελα να τα πουμε μετα...

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    πιτσιρικο, ακου να δεις τι θα κανεις...
    βημα 1: θα διαβασεις ΟΛΕΣ τις ανακατασκευες εδω μεσα.
    βημα 2: θα ξεκινησεις να μαζευεις λεφτα τωρα που ειναι καλοκαιρι.
    βημα 3: μολις αρχισει να φθινοπωριζει, θα ξεκινησεις να λυσεις ΟΛΟ το μηχανακι.
    βημα 4: θα κανεις ολικη ανακατασκευη στον ελευθερο χρονο σου (απο το σχολειο, φροντιστηριο, αγγλικα κλπ).
    βημα 5: θα βγαλεις διπλωμα για Α1. πριν το καταλαβεις και μεχρι να παρεις μυρουδια πως γινεται το "παιχνιδι της ανακατασκευης" θα εχουν περασει 2 χρονακια και πλεον θα εισαι νομιμος.
    βημα 6: αφου θα εχεις ενα πληρως ανακατασκευασμενο μηχανακι, που θα κρατησεις μια ζωη αν του φερεσαι καλα, θα κανεις τις βολτες σου και τις σουζες σου σαν Αρχοντας.



  9. #24
    Ωχχχχ... Μην αρχιζετε με τα διπλωματα.. Το μηχανακι ουτε γινεται να το λυσω αφου ειναι μεσο μεταφορας δικο μου και του πατερα μου. Δε μενω ουτε αθηνα ουτε σε καμια μεγαλη πολη. Μενω επαρχεια που δεν κινδυνευω απο αστυνομια.. Ας μην ξανααναφερθουμε εκει παρακαλω! Ζηταω βοηθεια για κατι που το αγαπω και δε θελω να μου μεινει στα χερια!

  10. #25
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.336
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από -ΣΦΑΧΤΗΣ- Προβολή μηνύματος
    Ωχχχχ... Μην αρχιζετε με τα διπλωματα.. Το μηχανακι ουτε γινεται να το λυσω αφου ειναι μεσο μεταφορας δικο μου και του πατερα μου. Δε μενω ουτε αθηνα ουτε σε καμια μεγαλη πολη. Μενω επαρχεια που δεν κινδυνευω απο αστυνομια.. Ας μην ξανααναφερθουμε εκει παρακαλω! Ζηταω βοηθεια για κατι που το αγαπω και δε θελω να μου μεινει στα χερια!
    βλεπεις οτι εισαι λαθος? χεστην την αστυνομια! δεν ειναι το θεμα η αστυνομια! στην επαρχια κυκλοφορουν επισης και παιδακια που παιζουν! και υπερηλικοι που το εχουν χασει! ενας να σου πεταχτει και να τον παρεις σβαρνα, ΚΑΙ εσθ ΚΑΙ ο πατερας σου δεν σας φτανει μια ζωη ολοκληρη να ξεχρεωσετε! θα βρεθειτε στο δρομο και παλι θα χρωστατε τα αντερα σας! αφου κανετε και οι δυο μια βολτα απο τη φυλακη! σκεψου τι εχει να γινει αν το θυμα σκοτωθει κιολας!!
    να σου πω! κανα κρανακι μην σπασεις το κεφαλι σου φορας η δεν επειδη "δεν κινδυνευεις απο την αστυνομια"??? το θεμα ειναι οτι ακριβως λογω αυτης της νοοτροπιας κινδυνευεις 50 φορες περισσοτερο απ'οσο νομιζεις!! και οχι απο την αστυνομια, αλλα απο την ανωριμοτητα και την ανευθυνοτητα! και τη δικη σου και του πατερα σου!!

  11. #26
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    να κανω μια ερωτηση εγω; ολοι οσοι γραφουν στο εδω στο μοτο φοραμε κρανος παντου και παντα, εχουμε παντα διπλωματα, παντα πινακιδα, καθρεφτες και παμε με τα ορια ε;

    δηλαδη κανεις σας δεν ξεκινησε με 125 στα 16-17 ή με κανα 250 στα 18...μαλιστα
    ή οταν ειναι να πατε καπου για 300 μετρα ολοι θα φορεσετε ολοι το κρανος σας;;;

    και αυτοι που οδηγουνε στο δρομο ποιοι ειναι ρε γμτ; παντα το ειχα απορια αυτο
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  12. #27
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.336
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corvo Προβολή μηνύματος
    να κανω μια ερωτηση εγω; ολοι οσοι γραφουν στο εδω στο μοτο φοραμε κρανος παντου και παντα, εχουμε παντα διπλωματα, παντα πινακιδα, καθρεφτες και παμε με τα ορια ε;

    δηλαδη κανεις σας δεν ξεκινησε με 125 στα 16-17 ή με κανα 250 στα 18...μαλιστα
    ή οταν ειναι να πατε καπου για 300 μετρα ολοι θα φορεσετε ολοι το κρανος σας;;;

    και αυτοι που οδηγουνε στο δρομο ποιοι ειναι ρε γμτ; παντα το ειχα απορια αυτο
    εχεις δικιο! οποτε να πω στο φιλο μας να μην λαβει υπ'οψιν του αυτα που του ειπα! δεν πειραζει ας κανει του κεφαλιου του!
    παω τωρα να βιασω κανα δυο ανηλικα παιδακια μιας και υπαρχουν κι αλλοι που το κανουν, και να σκοτωσω και καμια γρια για να της κλεψω τη συνταξη μιας και το κανουν κι αλλοι!! κι εδω που τα λεμε... θα την πεσω και σε καμια τραπεζα!! δε γ***ται! αφου υπαρχουν τοσοι που κανουν το ιδιο, γιατι οχι κι εγω??

  13. #28
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    εχεις δικιο! οποτε να πω στο φιλο μας να μην λαβει υπ'οψιν του αυτα που του ειπα! δεν πειραζει ας κανει του κεφαλιου του!
    παω τωρα να βιασω κανα δυο ανηλικα παιδακια μιας και υπαρχουν κι αλλοι που το κανουν, και να σκοτωσω και καμια γρια για να της κλεψω τη συνταξη μιας και το κανουν κι αλλοι!! κι εδω που τα λεμε... θα την πεσω και σε καμια τραπεζα!! δε γ***ται! αφου υπαρχουν τοσοι που κανουν το ιδιο, γιατι οχι κι εγω??
    ρε motomike μην τρελενεσαι αλλα αυτη η ιστορια ειναι κουραστικη, ειναι οπως η ιστορια με τον γιατρο που σε εξεταζει καπνιζοντας ενα τσιγαρο και σου λεω οτι το καπνισμα βλαπτει.
    δεν ειπα οτι ειναι σωστο, αλλα πιστευω οτι υπαρχουν πιο πολυ επικινδυνοι με διπλωμα παρα χωρις.
    απλα στην μια ισως σε καλυπτει μια ασφαλεια.

    δηλαδη εσυ θες να μου πεις οτι εμαθες να αποφευγεις την γιαγια ή τον παππου τοτε που εδινες για διπλωμα;
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  14. #29
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.336
    σαφως και δεν εμαθα να την αποφευγω τη γιαγια οταν εδινα για διπλωμα, αλλα στην περιπτωση που γινει η στραβη εχω καλυψη απο την ασφαλιστικη μου, οπως λες!
    το οτι πολλοι εδω μεσα ειναι ετσι οπως τα λες δεν σημαινει οτι οσοι δεν ειμασταν ετσι δεν πρεπει να συμβουλεψουμε το φιλο τι πρεπει να κανει! και ναι το παραδειγμα
    που του εφερα ειναι ακραιο αλλα οχι αδυνατο!!!

  15. #30
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    σαφως και δεν εμαθα να την αποφευγω τη γιαγια οταν εδινα για διπλωμα, αλλα στην περιπτωση που γινει η στραβη εχω καλυψη απο την ασφαλιστικη μου, οπως λες!
    το οτι πολλοι εδω μεσα ειναι ετσι οπως τα λες δεν σημαινει οτι οσοι δεν ειμασταν ετσι δεν πρεπει να συμβουλεψουμε το φιλο τι πρεπει να κανει! και ναι το παραδειγμα
    που του εφερα ειναι ακραιο αλλα οχι αδυνατο!!!
    τιποτα δεν ειναι αδυνατο στην καθημερινοτητα, απλα μου την εχει δωσει αυτο το political correct
    λες και ολοι ειμαστε σωστοι
    δεν ειχα προθεση να στην πω για τιποτα
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 12:33
  2. θελω να πατησω χωμα
    από GTZ750 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2005, 06:33
  3. Θελω Να Πω..
    από Μικρή Λουλού στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 17:34
  4. Stacy Sanches... Αυτό θέλω να βλέπω...
    από Wizard13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2004, 08:30
  5. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 21:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF