Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Μια μικρη ιστορια γκαντεμιας και απο εμενα!

  1. #1
    Νέο μέλος Το avatar του/της roulis67
    Εγγραφή
    05/07/2012
    Μηνύματα
    3

    Talking Μια μικρη ιστορια γκαντεμιας και απο εμενα!

    Καντεμιά φίλοι μου! Πως τη πάτησα έτσι!

    Αποφασησα πριν καιρο να φτιάξω ενα kazer-115 (το παλιο μοντέλο)!Γιατι για καινουριο δεν το εκοβα με τη καμία με τετοια κριση που υπαρχει!!
    Το ειχα σχεδον τελειωποιησει απο μερικα πλαστικα μερη, φλας, φαναρια, γραναζιερες, μπουκαλες,κλειδαριες,μπαταρια,αλλαη λαδιων, βαψιμο.. κτλ! Ξερετε... Ενα γενικο!
    Συνολο κανα 250αρι μεχρι εδω! Μου ειχανε μήνει μονο τα λαστιχα (μπρος-πισω), τα οποια και αλλαξα!Κανα 70αρι στοιχησανε κ αυτα! Γενικο συνολο 320€... Οταν ηρθε η ωρα ομως να τα τοποθετησω, τουμπαρε το μηχανακι στο πλαι και εσπασαν τα καπακια του τιμονιου που ηταν αγορασμενα προσφατα!Ευτυχως που δεν φοραγα τα αλλα πλαστικα.. γτ η ζημια θα ηταν ακομα μεγαλυτερη!

    Παραγγειλα σημερα απο το ιντερνετ.. αυτα τα 2 πλαστικα μέρη γιατι δεν μπορω να κανω κ αλλιως!Μ@...κια μου, αλλα τι να κάνω!Δεν γινεται κι να το αφησω ετσι! + 40 = 360...

    Πως αλλιως να κυκλοφορουσα και να εκανα κ καμια τσαρκα και τη κοπελια? εε?? Με το μηχανάκι της μαμας?? Δεν λεει... χαχαχα

    Ενα καλοκαιρι περιμενα να μαζεψω κ εγω καποια λεφτουδακια απο τη δουλεια, η οποια κ εχει κοψει.. για να κανω κατι και πληρωνω επιπλεον γ@μ....κα!
    Δεν πειράζει.. Εμεις να μαστε καλα κ ολα φτιαχνοντε!!



    Οταν ερχεται η γκαντεμια, να μη το βαζεται ποτε κατω!Να μη νευριαζεται.. ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963

Παρόμοια θέματα

  1. Για σας και απο εμενα.
    από nasos-florett στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2010, 12:36
  2. Γειά σας και από εμένα.R-1 forum?
    από SAMS6 στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2009, 17:34
  3. Ενα ΓΕΙΑ και απο εμενα..
    από ireneepi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2004, 17:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF