Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Σβήσιμο κινητήρα εν κίνηση ktm duke 125

  1. #1

    Σβήσιμο κινητήρα εν κίνηση ktm duke 125

    Καλησπέρα θα ήθελα την γνώμη σας έχω ένα ktm duke 125 εδώ και 1 χρόνο και ξαφνικά εκεί που πήγαινα με 100χλμ μου σβήνει ο κινητήρας και μπλοκάρει ο πίσω τροχός και για καλή μου τύχη ευτυχώς κατάφερα και το έσωσα και έμενα και το πέσιμο. Το πήγα στο συνεργίο και μου είπε ότι μάλλον έχει κολλήσει .ευτυχώς είναι μέσα στην εγγύηση. Το θέμα μου είναι πώς μπορώ να κινηθώ νομικά ( μήνυση ) γιατί δεν είναι το ότι χάλασε αλλά το ότι έγινε εν ώρα κινήσεις και με χιλιόμετρα και πως θα μπορούσαν να είχα γίνει τα χειροτέρα .τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση πώς να κινηθώ ?

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiwths
    Εγγραφή
    30/06/2012
    Μηνύματα
    136
    Τι λες τώρα ...!!!

  3. #3
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Πλάκα μας κάνεις ρε αγορίνα? Αντί νά λες δόξα το θεό που την γλυτωσες και είσαι και στην εγγύηση νά στο φτιάξουν, θα κινηθείς νομικά επειδή σου κόλλησε?
    Τι νά πουν δηλαδή και άλλοι που την γλύτωσαν ενώ τους κόλλησε το bmw s1000 rr με καμμια 200 άρα στο κοντέρ και την γλύτωσαν.? θα έπρεπε νά κλείσουν το εργοστάσιο παραγωγής?

    Άντε άναψε ενα κεράκι και δώσε νά σου φτιάξουν το μηχανάκι σου και μην το σκέφτεσαι έτσι, δεν θα βγει πουθενά μία τέτοια κίνηση.
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #4
    πλακα κανετε? Θα αγοραζουμε μηχανες που μας εκθετουν σε κινδυνο λογω κατασκευαστικων ελλατωματων και θα λεμε Δοξα σοϊ που ζουμε λες και ειναι κατι που συμβαινει τυχαια στον καθενα?

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tom kissas
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    692
    φιλε μου δεν θα βρεις το δικιο σου , φιλος μου που επαθε κατι παρομοιο με ενα κροσακι aprilia και πηγε δικαστικα του ηπαν οτι αυτος δεν το προσεχε και οτι αυτοι δεν φερουν καμια ευθηνη οποτε τραβα αναψε ενα κερακι φτιαξε και το μηχανακι σου και πανω απο ολα προσοχη

Παρόμοια θέματα

  1. Ρεταρισμα και σβησιμο εν κινηση απο ZZR600
    από nitso στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2013, 09:30
  2. Λάστιχα για Ktm Duke 125
    από fonzareli στο forum KTM
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2011, 16:47
  3. Ανάκληση KTM Duke 125
    από McGyver στο forum Ανακλήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2011, 13:40
  4. Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2009, 19:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF