Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 72 από 72

Θέμα: ενα ονειρο που πραγματοποιηθηκε

  1. #61
    τελευταια μερα και ξανα εκει που πηγαμε στους καταρρακτες αλλα να δουμε την πολη.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων DSC03316.jpg‎   DSC03317.jpg‎   DSC03321.jpg‎  
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  2. #62
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC03335.jpg 
Προβολές:	375 
Μέγεθος:	102,8 KB 
ID:	264783
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC03323.jpg 
Προβολές:	375 
Μέγεθος:	102,2 KB 
ID:	264784Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC03322.jpg 
Προβολές:	373 
Μέγεθος:	102,0 KB 
ID:	264785
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  3. #63
    επιστροφη φευγουμε απο γερμανια. ηταν καλα μιαμιση εβδομαδα και λιγοτερο που κατσαμε στα παιδια.
    στεναχωρεθηκα αρκετα γιατι ξερω οτι θα κανω πολυ καιρο να ξαναδω εναν απο τους καλυτερο και πραγματικα φιλο τον αλεξανδρο.
    χαιρετηθηκαμε ειχαμε βαλει ξυπνητηρι στις 5.30 το πρωι επρεπε να κανω 685χλμ μεχρι την ιταλια και στο πεσαρο για την τελευταια σταση πριν το λιμανι της ανκονας.


    ενα φουλαρισμα καπου εξω απο την ελβετια ειναι σε φραγκα η τιμη.
    παλι καλα ειχα βαλει στην προπληρωμενη μου καρτα λεφτα και πληρωσα ετσι,δεχοντουσαν ευρω αλλα ρεστα σε φραγκα σου δινανε.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων DSC03389.jpg‎   DSC03390.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από power hornet; 25/07/2012 στις 16:16.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  4. #64
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P7110172.jpg 
Προβολές:	369 
Μέγεθος:	72,5 KB 
ID:	264788 παραλια της πεσαρο.
    50 μετρα ηταν απο το ξενοδοχειο.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P7110178.jpg 
Προβολές:	368 
Μέγεθος:	91,6 KB 
ID:	264789
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P7110179.jpg 
Προβολές:	370 
Μέγεθος:	89,9 KB 
ID:	264790
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  5. #65
    το πρωι ηρθε και αρχισε η αναχωρηση για ανκονα που ειναι απο το πεσαρο γυρω στα 85 χλμ.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων P7120191.jpg‎   P7120192.jpg‎   P7120193.jpg‎  
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  6. #66
    τελευταιεσ φωτο και τελειωνει το ταξιδιωτικο.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P7120194.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	99,8 KB 
ID:	264794
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P7120195.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	61,5 KB 
ID:	264795 το λαστιχο μια χαρα metzeler m3 και ειχα χλμ πανω του.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P7120196.jpg 
Προβολές:	365 
Μέγεθος:	104,4 KB 
ID:	264796 φορτωμενο καργα λεμε
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  7. #67
    Εδω εφτασε και το τελος ενος πολυ ωραιου μαγικου να το πω ταξιδιωτικου.
    το ευχαριστηθηκα πληρως. Ηταν ονειρο ζωης το να βγω εξωτερικο με την μηχανη.
    Τωρα αμα εχουμε λεφτα παμε για αλλα δυο. Το ενα ειναι δολομιτες στα πασο που θελω να παω και το αλλο ολλανδια.
    Να ειμαστε γεροι ,με υγεια, πρωτα απο ολα αγαπημενοι, λεφτα χεχε και θα γινουν.

    Λοιπον πριν κλεισω να πω λιγο γενικα πραγματα.
    Οι ιταλοι ειναι παρα πολυ ευχαριστοι ανθρωποι σαν και εμας ,και καμια φορα που λιγο ψιλοχαθηκαμε σε ορισμενα, σταματησαν και μας βοηθησαν.
    Εχουν ενα κακο ομως, τρεχουν παρα πολυ, περισοτερο απο τους ελληνες και στην πολη και στην ατοστραντα.
    Φλας δεν ξερουν τι παει να πει και γενικα εγω που κανω επιθετικη οδηγηση και δυσκολα φοβαμε τον αλλον ,θα πω οτι φοβηθηκα.

    Η ατοστραντα οσο την περπατησα τροπος του λεγειν ,δεν μπορω να πω ξετρελαθηκα με την ασφαλτο της,ενταξει σαφως καλυτερη και απο μια αττικη οδο,αλλα σε συγκριση με γερμανια η μερα με την νυχτα.
    Βενζινη στην ιταλια ακριβη 1.78 επαιζε.

    Οι γερμανοι απο την αλλη, πολυ πειθαρχημενος λαος στην οδηγηση, αψογοι. Ελεγε π.χ η πινακιδα 50 πεφτανε στα φρενα και πηγαινε τοσο.
    Κραταγανε αποστασεις απο τα αμαξια, σεβοντουσαν αρκετα τις μηχανες.
    Οι δρομοι! τι να πω?Αψογοι! Επειδη εφαγα πολυ βροχη δεν μου γλυστρισε το λαστιχο ουτε μια φορα,σαφως ποιο σκληρη ασφαλτος απο την ιταλικη.
    Βενζινες που εβαζα την omv στα 1.55 η απλη και η super plus στα 1.60 οποτε εβαζα και αυτην.
    Το χορνετ εβγαλε αυτονομια, εννοειται χωρις τα πραγματα, κινομουν στην γερμανια με 120-130 και εβγαλε 277χλμ!τετοιο νουμερο δεν εχω ξαναδει.
    Στην ελλαδα με τις βενζινες αντε να μου βγαλει πριν μπει ρεζερβα 230χλ,.
    Συνολο χλμ που εκανα 3.800χλμ.πιστευω μια χαρα ηταν για πρωτο ταξιδι.

    Αυτα. Ελπιζω να μην κουρασα ,να σας αρεσε,να ταξιδεψατε καπως και εσεις με τις φωτο.

    Ευχομαι καλα χλμ σε ολους και παντα ορθιοι.
    Τελευταία τροποποίηση από power hornet; 25/07/2012 στις 18:19.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  8. #68
    Shit high and watch! Το avatar του/της s2k_1_
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    81
    Ωραιες φωτογραφιες!!Φανταστικη δουλεια,καλη και δημιουργικη συνεχεια!

  9. #69
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Give me fuel, Give me fire

  10. #70

  11. #71
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    πολυ Ωραιος!!!
    Ηταν σαν να βέπω μερος του ταξιδιου που εκανα περισυ....και αν μπορουσα θα εκανα καθε καλοκαιρι.
    Το σχολιο σου για το τουνελ ...οσες φορες το εχω περασει με αυτοκινητο η μηχανη και εγω τα ιδια σκεφτομαι!!
    Αφου το "εχεις" το ταξιδι -αν το βγαζεις με γυμνη μηχανη,μετα δεν κολλας πουθενα - την επομενη φορα σκεψου να πας λιγο πιο πανω....Βελγιο...αν σου αρεσε η Γερμανια με το πρασινο ,εκει θα παθεις "ζημια",ακομα και στον αυτοκινητοδρομο μεσα ,νομιζεις οτι εισαι σε εκδρομη
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  12. #72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xrider Προβολή μηνύματος
    πολυ Ωραιος!!!
    Ηταν σαν να βέπω μερος του ταξιδιου που εκανα περισυ....και αν μπορουσα θα εκανα καθε καλοκαιρι.
    Το σχολιο σου για το τουνελ ...οσες φορες το εχω περασει με αυτοκινητο η μηχανη και εγω τα ιδια σκεφτομαι!!
    Αφου το "εχεις" το ταξιδι -αν το βγαζεις με γυμνη μηχανη,μετα δεν κολλας πουθενα - την επομενη φορα σκεψου να πας λιγο πιο πανω....Βελγιο...αν σου αρεσε η Γερμανια με το πρασινο ,εκει θα παθεις "ζημια",ακομα και στον αυτοκινητοδρομο μεσα ,νομιζεις οτι εισαι σε εκδρομη
    ελα τοσο ωραια?μαλιστα θα το βαλω στα υποψιν.
    παντος βρε παιδια ακομα να συνελθω εχω γυρισει καιρο στην ελλαδα,εχω ξενερωσει με εδω,αυτα τα μερη που ειδα δεν ξερω με μαγεψαν και μου αρεσε πολυ η γερμανια.
    τοσο ζωντανο σαν χρωμα το πρασινο,λεμε εχουμε και εμεις αλλα δεν συγκρινετε με εξω.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλο ενα Κ5 που εκοψε πλαισιο!!!
    από vic13r στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 119
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2007, 11:05
  2. Bmw 1200 Lt Το όνειρο που έγινε εφιάλτης
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2007, 15:47
  3. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2006, 11:37
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2006, 12:00
  5. θέλω ένα δωμάτιο που....
    από Nostra στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2006, 09:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF