Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 114

Θέμα: Action photos στο moto.gr

  1. #1
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Action photos στο moto.gr

    Με αφορμή κάποιες συζητήσεις που έχουν γίνει παλαιότερα εντός αλλά και εκτός φόρουμ, θα ήθελα να μου πείτε ο καθένας την δική του γνώμη στα παρακάτω ερωτήματα.

    1.Πιστεύεται οτι μπορούν να παρασυρθούν ή όχι άτομα απο εδώ ωστε να βλέπουν τις φωτογραφίες κάποιον μελών απο εδω τι κάνουν και να θέλουν να τους μιμηθούν
    2.Πιστεύεται οτι μόνο οι action shots απο τον δρόμο είναι αυτές που παρασύρουν η όχι αναβάτες να πιέσουν για το κατι παραπάνω η ακόμα και οι φωτό από πίστες(track days με φωτο μελών)
    φωτό απο αγώνες κτλ.
    3.Οι φωτογραφίες που μπάινουν για πιο λόγω πιστεύεται οτι μπαίνουν, για αυτοπροβολή κάποιον ανθρώπων, η απλά επειδή κάνανε το γούστο τους και ήθελαν να το μοιραστούν μαζί με όλο το φόρουμ.

    Το πόστ θα το έβαζα στις σκέψεις προβληματισμούς, αλλά επειδή πιθανολογώ κάποιοι δεν θα μείνουν σε μια προσωπική άποψη
    το έβαλα διαμάχες.

    THANX

  2. #2
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Σταύρο,

    Για μένα το πρόβλημα έγκειται όχι στις φωτογραφίες καθεαυτές, αλλά στο κλίμα ανταγωνισμού που μπορεί να καλλιεργηθεί με αποτέλεσμα κάποιοι να υπερβάλλουν θέτοντας σε κίνδυνο τον εαυτό τους.

    Όταν σε μία συνάντηση κάποιος ή κάποιοι έρθουν με την επιθυμία να αποδείξουν κάτι στους υπόλοιπους, τότε υπάρχει πρόβλημα.

    Triple 1050


  3. #3
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659


    Δεν κατάλαβα ρε Τίγκα, τι σημαίνει "παρασύρομαι" και θέλω να "μιμηθώ" οτιδήποτε ...

    Ο "έχων σώας τας φρένας" (με οποιαδήποτε έννοια...) οφείλει να ξέρει τις εκάστοτε δυνατότητές του !!!

    Το να προσπαθήσει να τις ξεπεράσει είναι πλήρως λογικό (και αποδεκτό και επιθυμητό) !!!
    .
    .
    .
    .
    Το ίδιο και η Εντατική του Κ.Α.Τ. (ή και το Νεκροτομείο...)

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #4
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ποτε δεν ειδα ανταγωνισμους/κοντρες σε βολτες του ΜΟΤΟ αλλα νομιζω οτι μερικοι που ειναι εκτος φορουμ (διαβαζουν δηλ μονο) βγαζουν κακη γνωμη για εμας βλεποντας αυτα που γραφουμε+φωτος

    οποιος ξερει βεβαια ή εχει ερθει εστω και μια βολτα μαζι μας δε νομιζω να πιστευει οτι πραγματι υπαρχει καγκουρια αναμεσα μας ισα ισα εμεις δινουμε το καλο παραδειγμα με τη συμπεριφορα μας

    αυτη ειναι η αποψη μου

  5. #5
    1. πιθανότατα. αλλά δεν μπορεί σε καμμία περίπτωση να θεωρηθεί υπεύθυνος αυτός που έβαλε τη φώτο. Δηλαδή κατηγορεί κανείς τον ghostrider (και όλα τα group που βγάζουν dvd με extreme οδήγηση) για τις σούπες των ανεγκέφαλων που πάνε να τους μιμηθούν;όχι Ας μη γινόμαστε τόσο polliticaly correct.

    2. δεν μπορώ να μπώ στο μυαλό κάποιου που τον επηρεάζουν τέτοιες φώτος, αλλά φαντάζομαι θα τον προκαλούν εξίσου

    3. εγώ προσωπικά θα τις έβαζα για το 2ο. τώρα όσους βάζουν δεν τους ξέρω προσωπικά και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.

    Μήπως υπερβάλλουμε λίγο; Δηλαδή τα bikepics κατα πόσο υπεύθυνα είναι για όσους βλέπουν τις φώτο που υπάρχουν εκεί και προσπαθούν να τους μιμηθούν;;

    θα μπορούσαμε να βάζουμε και ένα disclaimer... κάπως έτσι:

    πάρτε ένα glx72 ενώ κάνει εντούρο κάπου στην πεντέλη...
    disclaimer: αν για οποιοδήποτε λόγo κάνετε τα ίδια και σπάσει το παπί σας (η εσείς) ουδεμίαν ευθύνην φέρομεν...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ltr08.jpg 
Προβολές:	534 
Μέγεθος:	42,8 KB 
ID:	24354
    Fuck the universe.

  6. #6
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Δεν κατάλαβα ρε Τίγκα, τι σημαίνει "παρασύρομαι" και θέλω να "μιμηθώ" οτιδήποτε ...

    Ο "έχων σώας τας φρένας" (με οποιαδήποτε έννοια...) οφείλει να ξέρει τις εκάστοτε δυνατότητές του !!!

    Το να προσπαθήσει να τις ξεπεράσει είναι πλήρως λογικό (και αποδεκτό και επιθυμητό) !!!
    .
    .
    .
    .
    Το ίδιο και η Εντατική του Κ.Α.Τ. (ή και το Νεκροτομείο...)

    ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ

  7. #7
    είπα μήπως....αλλά δεν... Το avatar του/της Pokermon
    Εγγραφή
    07/04/2005
    Μηνύματα
    1.255
    ΑΧΧΧΧΧ ΤΙ ΕΠΑΘΑ, ΕΙΔΑ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΝΑΓΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΠΙΛΟΤΟΙ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΧΡΟΝΩΝ!!!!

    ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΘΙΞΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΕ!!! ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΒΙΑΣΜΟ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΣΥΡΘΩ????????????????????

    @ Pokerland

  8. #8
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Βασικά βρήκα το ποστ αυτό προσπαθώντας να ανοίξω ένα ΑΚΡΙΒΩΣ ίδιο!!!!!!


    Και η αφορμή:


    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=12977



    Λοιπόν, προσωπικά από τη στιγμή που υπάρχουν κάτι τέτοια βιντεάκια πιστεύω ότι καμία φώτο από τις βόλτες ή τις ικανότητες ή την επιδεικτικότητα του καθενός εδώ μέσα δεν είναι θέμα προς συζήτηση.


    Το μόνο αρνητικό είναι ότι μπορεί σε μια τέτοια βόλτα να ακολουθήσει κάποιος που ΝΟΜΙΖΕΙ αλλά δεν μπορεί να συμμετάσχει τους ρυθμούς. Αυτό ίσως να είναι και το μόνο επικίνδυνο της υπόθεσης αλλά...... μεγάλα παιδιά είμαστε μυαλό έχουμε....

    Και όπως είπε και ο γεράκος old man..... φτου φτου φτου.....
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #9
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Δεν μπορω να γνωριζω πως σκεφτονται οι αλλοι.

    Προσωπικα μου αρεσει να βλεπω τετοιες photo's.
    Μια photo με ενα μηχανακι SS να στριβει, ενα SM να ντριφταρει ή ενα enduro να ειναι στον αερα ειναι κατι φυσιολογικο γιατι τα μηχανακια αυτα εχουν φτιαχτει ακριβως γι'αυτο τον λογο.

    Για τα υπολοιπα με καλυψε ο Oldman.....

  10. #10
    είπα μήπως....αλλά δεν... Το avatar του/της Pokermon
    Εγγραφή
    07/04/2005
    Μηνύματα
    1.255
    ΚΑΤΗΓΟΡΟ ΤΟ SBS ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΦΩΤΟΣ ΚΑΙ
    Α) ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΑΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΤΕΣ

    Β) ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΡΟΦΗ

    Γ) ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΑΝΕ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΤΑ ΠΙΕΖΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΞΥΣΤΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ

    Δ) ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

    Ε) ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ Μ1ΚΕ ΚΑΙ TROPEAS ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΙΕΖΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΣΥΡΑΤΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΙΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕΝΑ

    ΑΛΗΤΕΣ ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΕΤΕ ( ΜΟΝΟ ) ΦΩΤΟΣ, ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!!!!!

    @ Pokerland

  11. #11
    gourou
    Εγγραφή
    03/08/2004
    Μηνύματα
    148
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Δεν μπορω να γνωριζω πως σκεφτονται οι αλλοι.

    Προσωπικα μου αρεσει να βλεπω τετοιες photo's.
    Μια photo με ενα μηχανακι SS να στριβει, ενα SM να ντριφταρει ή ενα enduro να ειναι στον αερα ειναι κατι φυσιολογικο γιατι τα μηχανακια αυτα εχουν φτιαχτει ακριβως γι'αυτο τον λογο.

    Να διορθώσω;
    Τα ss φτιαχτήκαν για την καφετέρια, τα motard για να είναι πάντα στη μια (σούζες - έντο) και τα enduro να οδηγούνται από τέως σκουλαρικοφόρους παπίδες και να σκορπίζουν πανικό και τρόμο.

    Επίσης να παρακαλέσω τα λοιπά αγωνιστικά sites ανα την υφήλιο να μην δημοσιεύουν action photos απο motogp, sbk και λοιπές κάφρικες διοργανώσεις γιατί μας παρασύρουν
    s..
    My owner's manual says it isn't safe to ride the bike at high speeds, but after much testing, I found that statement is not neccesarily true.

    ...I remember hearing a story about Miguel DuHamel and his brother bitching to their dad that their bikes were too slow and that they weren't competitive in a race series.. Yvon's response; " Then why are you braking so damned early?"


    www.fireblades.org

  12. #12
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

    ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ ΤΟΥ.


    ΒΕΒΑΙΑ, ΕΙΠΩΘΗΚΕ, ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ "ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗΣ" ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗΣ "ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑΣ" ΤΩΝ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΧΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.


    ΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜ! ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΧΩΜΑΤΕΡΗ; ΕΕΕΕΕ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΡΩΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.;;;;;;


    ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΥΝΩ ΜΑΡΣΠΙΕΔΕΣ, ΓΟΝΑΤΑ, ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ......................ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΑ......


    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  13. #13
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    [i]Το μόνο αρνητικό είναι ότι μπορεί σε μια τέτοια βόλτα να ακολουθήσει κάποιος που ΝΟΜΙΖΕΙ αλλά δεν μπορεί να συμμετάσχει τους ρυθμούς. Αυτό ίσως να είναι και το μόνο επικίνδυνο της υπόθεσης αλλά...... μεγάλα παιδιά είμαστε μυαλό έχουμε....

    Και όπως είπε και ο γεράκος old man..... φτου φτου φτου..... [/B]
    AΔΑΜΑΝΤΙΕ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΠΟΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
    ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΑΝ ΣΚΕΨΗ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
    ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ SBS POKERMON , ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ACTION PHOTOS ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ,ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ STICKY ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ Ο HORNET, ΟΠΩΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΛΗ ΣΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΜΗ.

  14. #14
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    SPORKY & MAINTENANCE ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΡΦΗ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ.

    ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΜΟΤΟ,ΘΕΛΕΙΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ CD ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΜΕ 300 ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.964
    Όταν κάποια στιγμή παρασυρθεί με το πρώτο μου αυτοκίνητο, όργωσα κάτι χωράφια πλαγιολισθαίνοντας...

    Τώρα με τη μηχανή (εντάξει, εντάξει, μηχανάκι) δεν παίζει να παρασυρθώ...

    Απλά ακούω και διαβάζω tips 'n' tricks οδήγησης και προσπαθώ σιγά σιγά να τα κάνω κτήμα μου...

    Όσο με παίρνει βέβαια και ασθάνομαι ασφαλής...

    Εκεί που με παρασύρετε βέβαια βρε παλιορεμάλια, είναι όταν βάζετε φωτογραφίες από τα ταξίδια και τις βόλτες σας!

    Θέλω κι εγώώώώώ!!!

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η εξελιξη του SPAM στο moto.gr (video 3mb)
    από gcrook στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2010, 11:24
  2. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2006, 18:12
  3. Η ΕΛΛΑΣ στο moto.gr
    από ΕΛΛΑΣ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2006, 15:57
  4. Καλώς ήρθες trouli στο Moto gr!
    από makis206 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2006, 07:04
  5. ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ στο moto.gr
    από sonic22 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 16:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF