Σελίδα 7 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 236

Θέμα: Honda Steed 600 μετατροπη σε bobber

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Phatt
    Εγγραφή
    05/08/2012
    Μηνύματα
    115
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P1010963.jpg 
Προβολές:	1121 
Μέγεθος:	96,4 KB 
ID:	269127

    Αυτο ειναι το χειροποιητο καπακι της μπαταριας/βαση της ηλεκτρονικης και του ανορθωτη...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P1010964.jpg 
Προβολές:	1120 
Μέγεθος:	78,2 KB 
ID:	269128

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P1010965.JPG 
Προβολές:	1118 
Μέγεθος:	95,8 KB 
ID:	269129
    Τελευταία τροποποίηση από Phatt; 23/09/2012 στις 21:30.
    Μια ζωη τα λεφτα μας στα σιδερα θα τα τρωμε...

  2. #92
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    Πολυ μου αρέσει μέχρι εδώ,δώσε φωτο και καλη συνεχεια

  3. #93
    ΓΙα τετοιου ειδους μηχανακι εχει τεραστιο φαναρι.... για να δηξει σωστα θελει 5ιντσο φαναρι επρος...
    ORGIA!!!!!

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Phatt
    Εγγραφή
    05/08/2012
    Μηνύματα
    115
    Γνωμη μου ειναι astroman οτι δεν υπαρχει "σωστο" και "λαθος" οταν φτιαχνουμε κατι custom, υπαρχει "μου αρεσει" και "δεν μου αρεσει".Το 7ιντσο φαναρι μου δινει το κλασσικο λουκ που θελω και κατα την γνωμη μου ταιριαζει με το εμπρος ελαστικο αριστα.Την γνωμη σου δεν την πεταω στα σκουπιδια, την κραταω στο πισω μερος του μυαλου μου.Εαν βρεθει καπου καποιο 5ιντσο θα το δοκιμασω να δω πως καθεται...
    Μια ζωη τα λεφτα μας στα σιδερα θα τα τρωμε...

  5. #95
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    βαλε οσο μικροτερο τεποζιτο μπορεις... οχι το μαμα... προσπαθησε να διατηρησεις την στενη σιλουετα....

    Το θεμα κλιπον το εχεις δει καλα στην πραξη; Πολυ φοβαμαι οτι και δεν θα ειναι ξεκουραστη η σταση και δεν θα σου δινει καλο μοχλο στα στριψιματα... κ αυτο το μηχανακι ΔΕΝ στριβει.... ιδιως με το πισω αυτο λαστιχο...
    Ban 'em all

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Μοιάζει σύγχρονο το μηχανάκι όσο κι αν θες να του δώσεις παλιά μορφή... Γι αυτό βάλε 2 λάστιχα σύγχρονα όπως βλέπουμε στις κατασκευές του american chopper στα custom ή έστω από harley fat boy και θα το εκτινάξεις.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	fatboypic002a.jpg 
Προβολές:	1218 
Μέγεθος:	60,5 KB 
ID:	268939

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Phatt
    Εγγραφή
    05/08/2012
    Μηνύματα
    115
    Stabak ειναι λιγο ατοπο να μου λες για αλλα τεποζιτα την στιγμη που εχω το μαμα βαμμενο και ετοιμο να μπει επανω.
    Το clip on δεν το εχω δει καθολου στην πραξη και το πιο πιθανο ειναι να δινει μια αβολη σταση οδηγησης.Η οποια ομως αποκλειεται να ειναι πιο αβολη απο supersport.Το πως θα ειναι η θεση και το πως θα στριβει το μηχανακι θα το δω στην πραξη, οτι και να πουμε τωρα εδω μονο κουβεντες ειναι.Εαν τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα, υπαρχει παντα η περιπτωση να μπει αλλο τιμονι.

    Φιλε μου dimmie νομιζω δεν εχεις καταλαβει τι γινεται εδω...Το σκεπτικο ειναι να κανω αυτα που μπορω με μικρο σχετικα κοστος και χωρις μεγαλες/φασαριοζικες/κοστοβορες αλλαγες.Με τα chopper δεν εχω ασχοληθει ποτε και δεν εχω τις απαραιτητες γνωριμιες για να βρω αυτα τα πραγματα σε καλες τιμες.Απο την αλλη, πως να βαλω μια τετοια ζαντα στο δικο μου μηχανακι;Θελει διαφορες πατεντες απο το να φαρδαινει το ψαλιδι μεχρι να βγει πιο εξω η αλυσιδα και λοιπα, ασε που, ξερεις ποσο κοστιζουν τετοιες ζαντες;Ποσο κοστιζουν τα λαστιχα;Οι orange county choppers φτιαχνουν τετοια μηχανακια αλλα δεν τα πουλανε μερικα χιλιαρικα, αλλα μερικες δεκαδες χιλιαρικα.Ειδικα τα μηχανακια που δειχνουν στις εκπομπες που ειναι φτιαγμενα για διαφημιστικους σκοπους εταιριων, δεν υπαρχει ουτε ενα που να κοστισε κατω απο $100.000.Δεν εχω προβλημα να λεει ο καθενας την αποψη του αλλα να εχουμε και λιγο κοινη λογικη, σε αυτες τις εποχες δεν εχουμε καμμια φορτωμενη μπανκα να κανουμε οτι τρελλα μας ερθει.
    Μια ζωη τα λεφτα μας στα σιδερα θα τα τρωμε...

  8. #98
    Μάνος Το avatar του/της mankam
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    1.347
    Δεν εχω προβλημα να λεει ο καθενας την αποψη του αλλα να εχουμε και λιγο κοινη λογικη, σε αυτες τις εποχες δεν εχουμε καμμια φορτωμενη μπανκα να κανουμε οτι τρελλα μας ερθει.
    + το κυριότερο: αυτό θα το γουστάρεις εσύ,για τον καθένα υπάρχει μια διαφορετική παραλλαγή.
    Και εγώ στα πρώτα σου ποστ είχα εκφράσει τον προβληματισμό μου για το πίσω λάστιχο αλλά στη πορεία κατάλαβα ότι δεν είναι αυτό το πρωτεύων ζητούμενο από αυτή την μοτοσυκλέτα,δηλαδή η ιδανική συμπεριφορά στον δρόμο ούτε η καθημερινή χρήση στη δουλειά αλλά η μοναδικότητα που ξεχωρίζει από όλα τα άλλα δίτροχα!
    Δίνεις ΧΧΧΧΧ ευρώ αγοράζεις την Χ γνωστή best seller μοτο και όταν πας για καφέ βλέπεις ότι δεν είσαι ο μόνος που τη εχει...

  9. #99
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Υπαρχουν μερικά πράγματα που τα βλέπεις στην πορεία, στο λύσιμο, στο αστάρωμα κλπ... το choppin ειναι μια διαδικασια δυναμικη..., δεν σου λεω να παρεις τεποζιτο ακριβο... τουλαχιστον κανε μια διχρωμια στο υπαρχον για να μικρυνει στο ματι... γνωμη μου απλα...

    οσο αφορα το στριψιμο, επειδη το ειχα στα νιατα μου, το μηχανακι δεν εστριβε ποτε... κ το μαμα τιμονι ήταν χαρμα... με στρογγυλης κορωνας ελαστικο ε... τωρα θα ειναι δυσκολοτερα τα πραγματα... εχε το στο μυαλο σου...
    Ban 'em all

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Phatt Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου dimmie νομιζω δεν εχεις καταλαβει τι γινεται εδω...Το σκεπτικο ειναι να κανω αυτα που μπορω με μικρο σχετικα κοστος και χωρις μεγαλες/φασαριοζικες/κοστοβορες αλλαγες.Με τα chopper δεν εχω ασχοληθει ποτε και δεν εχω τις απαραιτητες γνωριμιες για να βρω αυτα τα πραγματα σε καλες τιμες.Απο την αλλη, πως να βαλω μια τετοια ζαντα στο δικο μου μηχανακι;Θελει διαφορες πατεντες απο το να φαρδαινει το ψαλιδι μεχρι να βγει πιο εξω η αλυσιδα και λοιπα, ασε που, ξερεις ποσο κοστιζουν τετοιες ζαντες;Ποσο κοστιζουν τα λαστιχα;Οι orange county choppers φτιαχνουν τετοια μηχανακια αλλα δεν τα πουλανε μερικα χιλιαρικα, αλλα μερικες δεκαδες χιλιαρικα.Ειδικα τα μηχανακια που δειχνουν στις εκπομπες που ειναι φτιαγμενα για διαφημιστικους σκοπους εταιριων, δεν υπαρχει ουτε ενα που να κοστισε κατω απο $100.000.Δεν εχω προβλημα να λεει ο καθενας την αποψη του αλλα να εχουμε και λιγο κοινη λογικη, σε αυτες τις εποχες δεν εχουμε καμμια φορτωμενη μπανκα να κανουμε οτι τρελλα μας ερθει.
    Ώπα με το μαλακό.... Όταν σου παραθέτω ένα παράδειγμα εξυπακούεται ότι η εφαρμογή του θα είναι προσαρμοσμένη στα κυβικά, το μέγεθος, τις δυνατότητες της ανακατασκευής και της συγκεκριμένης μηχανής 600cc. Δεν χρειάζεται ιδιαίτερες ικανότητες πιστεύω για να γίνει αντιληπτό. Απλώς άλλο χαρακτήρα δίνει ένα πίσω ελαστικό αυτοκινήτου με τακούνι σε πλήρη ασυμφωνία με το μπροστινό (ίσως υποβαθμίζει και την όλη προσπάθεια) και άλλο ένα σύγχρονο έστω και μεταχειρισμένο αλλά κατασκευασμένο για τέτοιου τύπου μοτοσυκλέτες π.χ. 190-200άρι Εξ άλλου όταν βάζεις progressive suspension καινούργια επάνω που είναι harley aftermarket, οδηγείς τον αναγνώστη να πιστεύει ότι το budget αντέχει ένα chopper λάστιχο.
    Με φιλική διάθεση πάντα
    Τελευταία τροποποίηση από dimmie_72; 23/09/2012 στις 22:06.

  11. #101

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Το φαναρι παντως , μου αρεσει πολυ ειναι το κατι αλλο με αυτο το λαστιχο ...

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Phatt
    Εγγραφή
    05/08/2012
    Μηνύματα
    115
    Με το μαλακο σε παω...Εξ'αλλου εγω ο ιδιος δηλωσα οτι μπορειτε να πειτε οτι θελετε για την κατασκευη και οτι συζητω τα παντα.Δεν υπαρχει καμμια προθεση επιθετικη η παρεξηγησης.

    Οντως ενα 200ρι δεν ειναι κατι τραγικο, και σιγουρα μπαινει και στην μαμα ζαντα, και το budget το σηκωνει.Απλως με την φωτογραφια που ειδα, συναμα και με τον OCC που ανεφερες, μου εδωσες να καταλαβω αυτα που εγραψα.
    Το πισω ελαστικο ειναι οντως ΕΝΤΕΛΩΣ ασυμφωνο με το εμπρος, απο οποια πλευρα και να το δεις.Οπως και με ολα τα πραγματα, οταν κατι ειναι πολυ διαφορετικο απο τα συνηθισμενα, η πολυ τραβηγμενο αν θελεις, η θα το γουσταρεις, η θα το σιχενεσαι.Συνηθως μεση περιπτωση δεν υπαρχει.
    Με το πισω ελαστικο αυτοκινητου, ηθελα να παρω ενα λουκ αλλοπροσαλλο, θελεις πες το βιομηχανικο, θελεις πεστο μετα-αποκαλυπτικο(βλεπε Mad Max), θελεις πεστο προκλητικο ακομη, αυτος ειναι ο λογος που το εκανα.Επισης, τα ελατηρια της progressive suspension μου κοστισαν 60ε κομπλε τιμη με μεταφορικα απο αμερικη, δεν μου φανηκε κατι πολυ ακριβο.
    Μια ζωη τα λεφτα μας στα σιδερα θα τα τρωμε...

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Phatt Προβολή μηνύματος
    Με το μαλακο σε παω...Εξ'αλλου εγω ο ιδιος δηλωσα οτι μπορειτε να πειτε οτι θελετε για την κατασκευη και οτι συζητω τα παντα.Δεν υπαρχει καμμια προθεση επιθετικη η παρεξηγησης.

    Οντως ενα 200ρι δεν ειναι κατι τραγικο, και σιγουρα μπαινει και στην μαμα ζαντα, και το budget το σηκωνει.Απλως με την φωτογραφια που ειδα, συναμα και με τον OCC που ανεφερες, μου εδωσες να καταλαβω αυτα που εγραψα.
    Το πισω ελαστικο ειναι οντως ΕΝΤΕΛΩΣ ασυμφωνο με το εμπρος, απο οποια πλευρα και να το δεις.Οπως και με ολα τα πραγματα, οταν κατι ειναι πολυ διαφορετικο απο τα συνηθισμενα, η πολυ τραβηγμενο αν θελεις, η θα το γουσταρεις, η θα το σιχενεσαι.Συνηθως μεση περιπτωση δεν υπαρχει.
    Με το πισω ελαστικο αυτοκινητου, ηθελα να παρω ενα λουκ αλλοπροσαλλο, θελεις πες το βιομηχανικο, θελεις πεστο μετα-αποκαλυπτικο(βλεπε Mad Max), θελεις πεστο προκλητικο ακομη, αυτος ειναι ο λογος που το εκανα.Επισης, τα ελατηρια της progressive suspension μου κοστισαν 60ε κομπλε τιμη με μεταφορικα απο αμερικη, δεν μου φανηκε κατι πολυ ακριβο.
    Με το θάρρος που μου δίνει το "μπορείτε να πείτε ότι θέλετε" ούτε το βάψιμο, ούτε το στήσιμο, ούτε οι επιδόσεις κραυγάζουν για Mad Max... Αντιθέτως διατυμπανίζουν μία μερακλίδικη budget προσπάθεια που δεν θα συνεγείρει, αλλά θα τραβήξει τα βλέμματα της καφετέριας που παρκάρει κι αυτό είναι πολύ θετικό αν θες, για τα δικά μου δεδομένα. Εδώ δεν συνάδουν τα λάστιχα με το μέγεθος του κινητήρα και όλης της μηχανής, τραβούν το βλέμμα με το μέγεθος και την εκκεντρικότητά τους και όταν το βλέμμα γυρνάει στην υπόλοιπη μηχανή... πως να το κάνουμε, μοιάζει λίγη για να τα υποστηρίξει.

    Πιστεύω ότι το λαστιχάκι από HD 883 sportser αφού δεν θες Fat Boy θα του πήγαινε περισσότερο και στοιχίζει ίσως λιγότερο απ το COBRA.
    Μιλώντας πάντα μέσα στα πλαίσια και επειδή πραγματικά ενδιαφέρομαι και εκτιμώ τη δουλειά που κάνεις. Καλή συνέχεια

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2011-Harley-Davidson-XL-883L-Sportster-883-SuperLow-5.jpg 
Προβολές:	1116 
Μέγεθος:	83,3 KB 
ID:	269167

    P.S. Φοράς έναν κινητήρα μικρότερο από transalp και δυστυχώς το δείχνει.

    Πρέπει λοιπόν να αναδειχτεί γιατί σαυτού του τύπου τις κατασκευές το muscle είναι must.

    Πολύ σωστά λένε οι φίλοι παραπάνω, αν μειώσεις το μέγεθος τεπόζιτου, φαναριών και λοιπών περιφερειακών, θα αναδειχθεί ο κινητήρας και θα δείξει ότι μπορεί να σπρώξει αυτά τα λάστιχα που πήρες. Αν κρατάς όλα τα περιφερειακά ογκώδη, χάνεται το κινητηράκι το καϋμένο και φαντάζει παράταιρη η όλη κατασκευή.

    H αισθητική είναι υποκειμενική. Η ισορροπία στην αισθητική είναι δυστυχώς αντικειμενική ......dimmie 2012
    Τελευταία τροποποίηση από dimmie_72; 24/09/2012 στις 03:18.

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Phatt
    Εγγραφή
    05/08/2012
    Μηνύματα
    115
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Με το θάρρος που μου δίνει το "μπορείτε να πείτε ότι θέλετε" ούτε το βάψιμο, ούτε το στήσιμο, ούτε οι επιδόσεις κραυγάζουν για Mad Max...
    Εγω μιλησα μονο για το πισω ελαστικο οτι προσδιδει τετοιο λουκ, και οχι κατι αλλο επανω στην μοτοσυκλετα.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Αντιθέτως διατυμπανίζουν μία μερακλίδικη budget προσπάθεια που δεν θα συνεγείρει, αλλά θα τραβήξει τα βλέμματα της καφετέριας που παρκάρει κι αυτό είναι πολύ θετικό αν θες, για τα δικά μου δεδομένα.
    Και για τα δικα μου δεδομενα ειναι επισης παραπανω απο αρκετο, ειδικα με τις πασαρελες που βλεπουμε εξω απο τις καφετεριες...Το εθεσες πολυ ωραια και για το budget επισης.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Εδώ δεν συνάδουν τα λάστιχα με το μέγεθος του κινητήρα και όλης της μηχανής, τραβούν το βλέμμα με το μέγεθος και την εκκεντρικότητά τους και όταν το βλέμμα γυρνάει στην υπόλοιπη μηχανή... πως να το κάνουμε, μοιάζει λίγη για να τα υποστηρίξει.
    Με το μεγεθος του κινητηρα εννοεις δεν συναδουν ως κυβικα, ως υποδυναμη η ως μεγεθος κινητηρα;Γιατι νομιζω ο κινητηρας εχει αξιοπρεπες μεγεθος, απο δυναμη βεβαια ειναι ψοφιος...



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Πιστεύω ότι το λαστιχάκι από HD 883 sportser αφού δεν θες Fat Boy θα του πήγαινε περισσότερο και στοιχίζει ίσως λιγότερο απ το COBRA.
    Δεν νομιζω, το cobra κοστισε 80ε, αν και καταλαβαινω(μαλλον) τι θες να πεις υποστηριζω την επιλογη του ελαστικου παρα πολυ(για την ωρα, αναλογα τις εμπειριες μπορει να αλλαξει αυτο).



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Μιλώντας πάντα μέσα στα πλαίσια και επειδή πραγματικά ενδιαφέρομαι και εκτιμώ τη δουλειά που κάνεις. Καλή συνέχεια
    Ευχαριστω παρα πολυ, για το ενδιαφερον και την εκτιμηση.Καταλαβαινω οτι αναλογα με το γουστο, τις αντιληψεις και τις εμπειριες ο καθενας μας εχει διαφορετικη αποψη για το τι ειναι "καλα ξοδεμενος χρονος" και "καλα ξοδεμενα χρηματα".



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    P.S. Φοράς έναν κινητήρα μικρότερο από transalp και δυστυχώς το δείχνει.
    Ο κινητηρας σιγουρα ειναι μικροτερος σε δυναμη, αλλα σε ογκο ειναι μεγαλυτερος λογω των ψυκτρων στο μοτερ.Ο κινητηρας απο transalp ειναι μια bolt-on μετατροπη που την κανουν πολλοι για να παρουν τις επιδοσεις του, για μενα ομως χωλαινει στο αισθητικο κομματι, δεν ειμαι σιγουρος πως εννοεις οτι το δειχνει το μοτερ οτι ειναι μικροτερο απο transalp αφου ουσιαστικα εξωτερικα ειναι μεγαλυτερο...Επισης ο κινητηρας του transalp εχει μια διαφορα στον στροφαλο οσον αφορα τις μοιρες των κομβιων μπιελων, με αποτελεσμα να χανεται ο ηχος potato-potato που λενε και οι αμερικανοι.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Πρέπει λοιπόν να αναδειχτεί γιατί σαυτού του τύπου τις κατασκευές το muscle είναι must.
    Ειμαι μαζι σου 100% αλλα ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος.Να σκεφτειτε οτι το μηχανακι αρχικα προοριζοταν για ενα "συμμαζεμα" και να βγει στον δρομο και μπλεξαμε με τα ασυμμαζευτα...Παρ'ολα αυτα, τι προτασεις για πιο muscle κινητηρες εχεις;



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Πολύ σωστά λένε οι φίλοι παραπάνω, αν μειώσεις το μέγεθος τεπόζιτου, φαναριών και λοιπών περιφερειακών, θα αναδειχθεί ο κινητήρας και θα δείξει ότι μπορεί να σπρώξει αυτά τα λάστιχα που πήρες. Αν κρατάς όλα τα περιφερειακά ογκώδη, χάνεται το κινητηράκι το καϋμένο και φαντάζει παράταιρη η όλη κατασκευή.
    Αυτο δεν το ειχα σκεφτει μεχρι τωρα που το αναφερεις.Πιθανον να εχεις δικιο, αλλα εδω που φτασαμε δεν ειμαι για πισωγυρισματα, παντως και αυτο θα το εχω στο νου μου κρατημενο...



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    H αισθητική είναι υποκειμενική. Η ισορροπία στην αισθητική είναι δυστυχώς αντικειμενική ......dimmie 2012
    Εδω ενισταμαι αγαπητε, ο πατερας μου φορουσε καμπανα παντελονι με 40 ποντους καμπανα και αλλους 30 ποντους πετο στον γιακα του σουπερ στενου πουκαμισου του.Τοτε ετσι ηταν η μοδα, και δεν ειχε καμμια ισσοροπια.Πιστευω πως οτι αφορα την αισθητικη ειναι υποκειμενικο, σε καποια λογικα παντα πλαισια...
    Μια ζωη τα λεφτα μας στα σιδερα θα τα τρωμε...

Σελίδα 7 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. YAMAHA XT 600 μετατροπή σε MOTARD
    από crazyr στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2013, 20:26
  2. Πρόβλημα με Honda Steed 600
    από elcostis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF