Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: παπι, κατεβάζει ταχυτητα μονο του

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    10

    παπι, κατεβάζει ταχυτητα μονο του

    Σε ενα glx cub50 σε αρκετές περιπτώσεις εκει που πηγαινω με 3η μου κανει μονο του κατεβασμα στη 2α ...... τι μπορει να συμβαινει?

  2. #2
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Φουρκέτα ίσως?Την πατάς καλά την ταχύτητα μέσα?Πολλές φορές είναι δικό μας λάθος.Παρατήρησε το.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    10
    ναι ειναι καλα κουμπωμενη και μπορει να πηγαινω αρκετα χλμ πορεια και στο ασχετο να κατεβασει..... μιλαμε για επικυνδυνο πια!

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    10
    ρωτάω ενα "μαστορα" σε ενα συνεργειο στο κεντρο της Αθήνας για επισκευή και μου απαντά οτι δεν αξίζει ο κόπος να το φτιάξω!!!!!! οταν του ειπα γιατι το λεει αυτο μου απαντησε οτι λογικά θα εχει διαλυσει!!! φυσικά του λεω οτι αν ειχε διαλυσει ουτε θα τσουλαγε αλλα και αν τσουλαγε θα ακουγοντουσαν τα γραναζια και αλλοι θόρυβοι... οποτε μου λεει να το δουμε τοτε και θελει 150 € και οτι βρει μετα μεσα, εξτρα!!! φυσικα ουτε καν ασχοληθηκα μαζι του.....ρωταω ένα δευτερο και μου λέει οπως αναφέρθηκε σωστά απο το φίλο GIXXERAKIAS οτι πιθανον ειναι φουρκετα και ζήτησε 150€ + ανταλλακτικά λαδια κτλ..... και ρωταω και ενα τριτο και μου λεει και αυτος για φουρκετα και σε καμια περιπτωση γραναζι, και ζητησε 100€ ολα μαζι... θεωρειτε οτι ειναι καλη τιμη η να το ψαξω? εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο?

  5. #5

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motor12
    Εγγραφή
    23/11/2007
    Μηνύματα
    135
    φιλε εμενα περισυ το δικο μου c50 στρογγυλοφαναρο 12βολτο, ξεκινησε κατεβαζοντας μονο του απο 2α σε 1η
    το ανοιξα σε συνεργειο
    εργατικα :100 ευρω
    φουρκετες και τρια γραναζακια κιβωτιου -τα δυο της 2ας γνησια απο χοντα: 170 ευρω
    επ ευκαιριας αλλαχτηκαν κυλινδρος πιστονι βαλβιδες και κατι παρελκομενα τα πιο πολλα ιμιτασιον : 130 ευρω
    συνολο : 400 ευρω
    Ο καθένας έχει τρεις χαρακτήρες, αυτόν που δείχνει, αυτόν που έχει, και αυτόν που νομίζει ότι έχει
    http://motor11.tumblr.com/

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF