Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 192

Θέμα: TDM vs HORNET 600

  1. #1
    Νέο μέλος Το avatar του/της paco
    Εγγραφή
    05/09/2012
    Μηνύματα
    0

    TDM vs HORNET 600

    Καλησπέρα.
    Σήμερα το απόγευμα έκανα μια πολύ ωραία κόντρα με ένα γκρι TDM στην εθνική στον Κηφισό ανάβαση η οποία εξελίχτηκε σε τρελές σφήνες με χιλιόμετρα από 140 μέχρι 200+ και τελείωσε στα βόρεια προάστια με ένα ιπποτικό χαιρετισμό και από τους δυο μας.
    Καταρχάς θέλω να συγχαρώ τον TDMάκια γιατί το έλεγε η ψυχή του και δεν έκοψε καθόλου ακόμα και όταν το "παιχνίδι μας" είχε γίνει επικίνδυνο σε κάποια φάση και δεύτερον αν δει αυτό το μήνυμα να μου στείλει ένα pm για να το ξανακάνουμε!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	%u002525CE%25A0%25CE%25B1%25CE%25BD%25CE%25B1%25CE%25B3%25CE%25AF%25CE%25B1.jpg 
Προβολές:	542 
Μέγεθος:	83,7 KB 
ID:	267458


  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paco Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα.
    Σήμερα το απόγευμα έκανα μια πολύ ωραία κόντρα με ένα γκρι TDM στην εθνική στον Κηφισό ανάβαση η οποία εξελίχτηκε σε τρελές σφήνες με χιλιόμετρα από 140 μέχρι 200+ και τελείωσε στα βόρεια προάστια με ένα ιπποτικό χαιρετισμό και από τους δυο μας.
    Καταρχάς θέλω να συγχαρώ τον TDMάκια γιατί το έλεγε η ψυχή του και δεν έκοψε καθόλου ακόμα και όταν το "παιχνίδι μας" είχε γίνει επικίνδυνο σε κάποια φάση και δεύτερον αν δει αυτό το μήνυμα να μου στείλει ένα pm για να το ξανακάνουμε!
    ποιος περναγε δεν μας ειπες ομως

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    και μετα λενε καγκουρες ΜΟΝΟ τους TDMαδες.

    ρε πατε καλα????????

    τουλαχιστον πες μας ποιος την ειχε μεγαλυτερη γιατι μας τρωει η αγωνια !!!!

  5. #5
    Νέο μέλος Το avatar του/της paco
    Εγγραφή
    05/09/2012
    Μηνύματα
    0
    Μια ο ένας μια ο άλλος και μη ξεχνάτε πως το HORNET υπερέχει στις μεγάλες ταχύτητες και μπορώ να πω πως σε μια καλή παρατεταμένη στροφή κράτησα πολύ ψηλά τις στροφές και μπήκα παραδειγματικά… τον κέρδισα αλλά αυτό δεν έχει καμιά σημασία. ΤΟ άτομο πήγαινε ΤΑΠΑ!!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΨΑΡΑΚΑΣ
    Εγγραφή
    02/10/2009
    Μηνύματα
    136
    Δεν επρεπε να το μοιραστεις αυτο μαζι μας, επρεπε να το ξανασκεφτεις καλα και να καταληξεις οτι Σημερα εκανα μια μ....κια και επαιξα με την ζωη μου και μπορει και με καποιον αλλων τη ζωη! (χωρις καμια παρεξηγηση ) Ολοι εχουμε κανει γκελες και απλα ειμασταν τυχεροι!
    ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!!!

  7. #7
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Give me fuel, Give me fire

  8. #8
    Νέο μέλος Το avatar του/της paco
    Εγγραφή
    05/09/2012
    Μηνύματα
    0
    Νομίζω πως βρίσκομαι σε forum με μηχανές και όχι στης εκκλησίας.
    Είπα πως το έγραψα για να τον συγχαρώ για τις οδηγικές του ικανότητες… και «ΜΠΑΣ και το δει» και βρεθούμε από κοντά.
    Ξέρω τι γράφω και τι κάνω. Ότι κάνω και γράφω έχω σώας τας φρένας, είτε αυτό είναι καλό ή @@ριά. Αυτές τις πολύ καλές συμβουλές μου τις είχαν δώσει και οι γονείς μου όταν πήρα το πρώτο μου μηχανάκι πριν από……………….. 27 χρόνια.
    ΠΑΝΤΑ Χωρίς παρεξήγηση όπως λες, κράτα τις συμβουλές για τον εαυτόν σου ή για κάποιον νέο!

  9. #9
    Νέο μέλος Το avatar του/της paco
    Εγγραφή
    05/09/2012
    Μηνύματα
    0
    Αχαχα… ο άλλος πήρε ποπ-κορν…αχαχαχαχα

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paco Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα.
    Σήμερα το απόγευμα έκανα ενα πολύ ωραίο φιλικό ανοιγμα με ένα γκρι TDM στην εθνική στον Κηφισό ανάβαση το οποίο εξελίχτηκε σε "παιχνίδισμα" με χιλιόμετρα αρκετούτσικα αλλά όχι υπερηχητικά και τελείωσε στα βόρεια προάστια με ένα ιπποτικό χαιρετισμό και από τους δυο μας.
    Καταρχάς θέλω να συγχαρώ τον TDMάκια γιατί το έλεγε η ψυχή του και δεν έκοψε καθόλου ακόμα και όταν το "παιχνίδι μας" είχε γίνει ολίγον παράτολμο σε κάποια φάση και δεύτερον αν δει αυτό το μήνυμα να μου στείλει ένα pm για να το ξανακάνουμε! (νομίζω οτι είμαι ερωτευμένος και είναι το alter ego μου)


    αυτο θα ηταν το politically correct μηνυμα με εναν τονο gay για να γινει αποδεκτο απο την κοινοτητα του moto.gr...

  11. #11
    Νέο μέλος Το avatar του/της paco
    Εγγραφή
    05/09/2012
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    αυτο θα ηταν το politically correct μηνυμα με εναν τονο gay για να γινει αποδεκτο απο την κοινοτητα του moto.gr...

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/03/2009
    Μηνύματα
    302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paco Προβολή μηνύματος
    Νομίζω πως βρίσκομαι σε forum με μηχανές και όχι στης εκκλησίας.
    Ξέχασες το άλλο - εξίσου συντριπτικό - επιχείρημα: "Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται".

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paco Προβολή μηνύματος
    Αυτές τις πολύ καλές συμβουλές μου τις είχαν δώσει και οι γονείς μου όταν πήρα το πρώτο μου μηχανάκι πριν από……………….. 27 χρόνια.
    ΠΑΝΤΑ Χωρίς παρεξήγηση όπως λες, κράτα τις συμβουλές για τον εαυτόν σου
    27+18=45 χρονια.......


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paco Προβολή μηνύματος
    ή για κάποιον νέο!
    ως προς τι??
    Ο/Η paco είναι
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2012
    Μηνύματα
    0
    ή σε 27+18=45 χρονια.......?

    δεν εχει και emoticons με πατατάκια ρε γαμώτο

  14. #14
    Α εσεις εισασταν πουλακια μου? ειμουν με το GLX90 σας εβλεπα στον καθρεφτη (απο την Καβαλας) και λεω θα με περασουν οπου να νε και τελικα τσουκου τσουκου στον καθρεφτη μου σας ειχα μεχρι την Μεταμορφωση που βγηκατε....
    ORGIA!!!!!

  15. #15
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    οκ,....κοντρες στα 45 και να λες οτι εγινε επικινδυνο....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF