Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: scrambler - streettracker

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2012
    Μηνύματα
    89
    Tελικα δεν θελει πολυ κοψε ραψε το πλαισιο του Dominator.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	item82186-1.jpg 
Προβολές:	308 
Μέγεθος:	93,3 KB 
ID:	267907


    Aν το θες πολυ αυτο το street tracker, τοτε απο εμενα Go for it ! ! !

  2. #17
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    http://nx650elsinore.blogspot.co.uk/...&max-results=2


    δες αυτό. Εμένα μΕ αρέσει πολύ σΕ λέω και ψήνομαι να ασχοληθώ. Τώρα τα κόψε ράψε στο υποπλαίσιο δεν μου αρέσουν αλλά άμα ψαχτείς σε καλό μάστορα όλα γίνονται.
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  3. #18
    η περνεις αυτο http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/2669629/ μια ουρα τρακερ η λαμαρινα σελα γιατι ο τυπος δεν εκοψε υποπλαισιο δηστηχως και εισαι κομπλε!
    ORGIA!!!!!

  4. #19

  5. #20
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimitrisZ Προβολή μηνύματος

    Υ.Γ Ειμαι καφρος και βιαστικος! Ι know! Sorry Λευκάδιε!
    no hard feelings
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimitrisZ Προβολή μηνύματος
    Tελικα δεν θελει πολυ κοψε ραψε το πλαισιο του Dominator.



    :
    παιζει ρολο και τι ρεζερβουαρ θα χρησιμοποιηθει.πχ σε αυτο δεν εχει γινει μετατροπη(σηκωμα του υποπλαισιου)με το αποτελεσμα να ειναι καπως ...Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Dominator 650_11.jpg 
Προβολές:	274 
Μέγεθος:	51,0 KB 
ID:	267934αντιθετως με πιο χαμηλο ντεποζιτο το κενο μειωνεται αισθηταΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	552292488.jpg 
Προβολές:	274 
Μέγεθος:	100,1 KB 
ID:	267935

  6. #21
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    η περνεις αυτο http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/2669629/ μια ουρα τρακερ η λαμαρινα σελα γιατι ο τυπος δεν εκοψε υποπλαισιο δηστηχως και εισαι κομπλε!
    ωραιο φαινεται αυτο αλλα οδηγικα θα ειναι αρκετα ποιο αδιαφορο απο το dominator

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Phatt
    Εγγραφή
    05/08/2012
    Μηνύματα
    115
    Σε αυτα που μας εδειξες Λευκαδιε εχουν διαφορετικες μπουκαλες εμπρος καθως και διαφορες αισθητικες λεπτομεριες οπως το πισω φτερο και η πιο ψηλη σελα που κοροιδευουν το ματι...
    Μια ζωη τα λεφτα μας στα σιδερα θα τα τρωμε...

  8. #23
    ναι αλλα το ντομι θελει ΠΟΛΥ δουλεια για να γηνει αυτο στις φοτο.. βασικα θες ενα πηρουνι με το μαμα αμορτισερ πισω και επρος θα ειναι σαν κατσικι... αλλα αν δεν δοκιμασεις δεν ξερεις...

    εγω παντος εχω στο μυαλο μου να κανω ενα απο 86ρια χασκι που εχω στρεετ τρακερ...
    ORGIA!!!!!

  9. #24
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Phatt Προβολή μηνύματος
    Σε αυτα που μας εδειξες Λευκαδιε εχουν διαφορετικες μπουκαλες εμπρος καθως και διαφορες αισθητικες λεπτομεριες οπως το πισω φτερο και η πιο ψηλη σελα που κοροιδευουν το ματι...
    ηθελα να τονισω την διαφορα στην τριπλετα σελα,σκελετο,ντεποζιτο.στο λευκο(της deus)εχει ενα μεγαλο κενο στο προαναφερομενο σημειο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    ναι αλλα το ντομι θελει ΠΟΛΥ δουλεια για να γηνει αυτο στις φοτο.. βασικα θες ενα πηρουνι με το μαμα αμορτισερ πισω και επρος θα ειναι σαν κατσικι... αλλα αν δεν δοκιμασεις δεν ξερεις...

    εγω παντος εχω στο μυαλο μου να κανω ενα απο 86ρια χασκι που εχω στρεετ τρακερ...
    το ασημι με το λουκ Ελσινορ ειναι νορμαλ απο αναρτησεις και τροχους.αρα μενουν οι μετατροπες για την ουρα και το ντεποζιτο.δεν θελει αφαιρεση ολου του υποπλαισιου οπως το Kiddo Uno(αρχικο ποστ).το οποίο Kiddo Uno εχει στοκ μπροστινη αναρτηση με χαμηλομενες τιμονοπλακες.τα domi τα τελευταια χρονια εχουν μεγαλη απηχηση σε καστομαδες(επαγγελματιες και μη) θυμιζοντας τα δημοφιλη SR.στο Ιταλικο domiφορουμ εχει πολλες τετοιες κατασκευες http://translate.googleusercontent.c...YloFFL7f2driCAΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dominatorscrambler4.jpg 
Προβολές:	205 
Μέγεθος:	59,8 KB 
ID:	268060

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF