Σελίδα 2 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 183

Θέμα: AO Διόδια Κηφισσού, σήμερα 11/09/2012

  1. #16
    Δηλαδη το να πέσει η μπάρα σε κάποιον χριστιανό που πληρώνει δεν ειναι καφρίλα??

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GOGOS2612 Προβολή μηνύματος
    Δηλαδη το να πέσει η μπάρα σε κάποιον χριστιανό που πληρώνει δεν ειναι καφρίλα??
    Oxi ρε φίλε, στα π@π@ρια μας αν την φάει άλλος.

    Μόνο στο Arai μην ακουμπήσει και κάνει καμμιά γρατζουνιά
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Ρε τον Ντεβιλάκοοοοο....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GOGOS2612 Προβολή μηνύματος
    Δηλαδη το να πέσει η μπάρα σε κάποιον χριστιανό που πληρώνει δεν ειναι καφρίλα??
    θα προτιμουσατε να πεσει στο κεφαλι ενος (οποιουδηποτε τζαμπατζη) μοτοσυκλετιστη με την πιθανοτητα να τραυματιστει (οχι απο την μπαρα) και στην καλυτερη να ριξει την μηχανη κατω και να αποκτησει χιλιαδες ευρω ζημια ή να πεσει στην οροφη ενος αυτοκινητου και να μην παθει κανενας τιποτα?? (ουτε το κουτι γιατι οι μπαρες στην πλειοψηφια τους εχουν μαξιλαρακι)

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από baron Προβολή μηνύματος
    Oxi ρε φίλε, στα π@π@ρια μας αν την φάει άλλος.

    Μόνο στο Arai μην ακουμπήσει και κάνει καμμιά γρατζουνιά
    Εγω βασικά πληρώνω, δεν έχω πρόβλημα να περάσει και καποιος μαζί μου τσαμπέ αλλά καλό θα ήταν να κάτσει ανδρίκια δίπλα μου και να μου κάνει ενα νόημα του στυλ "πάμε μαζι".

    Οτιδήποτε άλλο ειναι Ελληναράς και κότα.

    Αν κάποιος είναι του κινήματος ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ το οποίο το σέβομαι ΤΟΤΕ να έχει τα παντελόνια να πράξει ανάλογα.

    Νομίζω .

  5. #20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    θα προτιμουσατε να πεσει στο κεφαλι ενος (οποιουδηποτε τζαμπατζη) μοτοσυκλετιστη με την πιθανοτητα να τραυματιστει (οχι απο την μπαρα) και στην καλυτερη να ριξει την μηχανη κατω και να αποκτησει χιλιαδες ευρω ζημια ή να πεσει στην οροφη ενος αυτοκινητου και να μην παθει κανενας τιποτα?? (ουτε το κουτι γιατι οι μπαρες στην πλειοψηφια τους εχουν μαξιλαρακι)
    Βασικα το σωστο, αντρικιο και τίμιο ειναι όποιος αποφασιζει να ΜΗΝ πληρωσει, να το κανει μονος του, παιρνοντας τα όποια ρισκα.

    Οχι να βαζει να πληρωνουν αλλοι γι' αυτον και μετα να εξαφανιζεται ανοιγοντας το γκαζι (κλασσικοι μπουχεσιδες..)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #21
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    θα προτιμουσατε να πεσει στο κεφαλι ενος (οποιουδηποτε τζαμπατζη) μοτοσυκλετιστη με την πιθανοτητα να τραυματιστει (οχι απο την μπαρα) και στην καλυτερη να ριξει την μηχανη κατω και να αποκτησει χιλιαδες ευρω ζημια ή να πεσει στην οροφη ενος αυτοκινητου και να μην παθει κανενας τιποτα?? (ουτε το κουτι γιατι οι μπαρες στην πλειοψηφια τους εχουν μαξιλαρακι)
    devil"s αυτός που δεν θέλει να πληρώσει πρέπει να προσέχει. Δεν γίνεται και η πιτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος.
    Αυτός που πληρώνει δεν φταίει σε τίποτα!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Βασικα το σωστο, αντρικιο και τίμιο ειναι όποιος αποφασιζει να ΜΗΝ πληρωσει, να το κανει μονος του, παιρνοντας τα όποια ρισκα.

    Οχι να βαζει να πληρωνουν αλλοι γι' αυτον και μετα να εξαφανιζεται ανοιγοντας το γκαζι (κλασσικοι μπουχεσιδες..)

    για το δευτερο σκελος του ποστ:
    κανενας δεν πληρωνει γι'αυτον που φευγει ετσι...
    το κουτι πληρωνει για να περασει το αντιτιμο που εχουν αποφασισει οτι του αναλογει και την ωρα που περναει, περναει και ενας μοτοσυκλετοτζαμπατζης...
    χτυπαει η σειρηνουλα κανονικα για τον "εισβολεα"...για να ενημερωσει το ταμειο οτι εγινε το "κακο" και ολοι ειναι ευχαριστημενοι και συνεχιζουν τον δρομο τους...


    απλα ο μοτοσυκλετοτζαμπατζης εκμεταλλευται την στιγμη που ανοιγει η μπαρα και περναει...

    για το πρωτο σκελος τους ποστ:
    ειναι μεγαλη κουβεντα αλλα to make a long story short, σωστο αντρικιο και τιμιο θα ηταν να εβγαινε ο καθενας απο εμας και να ελεγε ποσα εχει κλεψει απο την εφορια, ποσα εχει καταχραστει απο το ελλ.δημοσιο και ποσα χρονια το εκανε και μετα να καναμε λογαριασμο και για το ποσα πρεπει να πληρωσει στο κρατος...

    ΑΡΑ, αν θελουμε να ζησουμε σε μια σωστη, αντρικια και τιμια κοινωνια πρεπει να παρουμε εναν υπνακο και να ονειρευτουμε...

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    devil"s αυτός που δεν θέλει να πληρώσει πρέπει να προσέχει. Δεν γίνεται και η πιτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος.
    Αυτός που πληρώνει δεν φταίει σε τίποτα!
    ποιος ειπε οτι φταιει?

    περναω χροοοοοοοονια τα διοδια ετσι...
    ουτε μια φορα δεν εχει πεσει η μπαρα στο κουτι που ειναι ελαφρως μπροστα μου και αριστερα...

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ΑΡΑ, αν θελουμε να ζησουμε σε μια σωστη, αντρικια και τιμια κοινωνια πρεπει να παρουμε εναν υπνακο και να ονειρευτουμε...
    Κάτσε ρε devils...στάκα λίγο.
    Δηλαδή στον δημιουργό του thread, τι του λές? Ας πρόσεχες μεγάλε?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    [...]για το πρωτο σκελος τους ποστ:
    ειναι μεγαλη κουβεντα αλλα to make a long story short, σωστο αντρικιο και τιμιο θα ηταν να εβγαινε ο καθενας απο εμας και να ελεγε ποσα εχει κλεψει απο την εφορια, ποσα εχει καταχραστει απο το ελλ.δημοσιο και ποσα χρονια το εκανε και μετα να καναμε λογαριασμο και για το ποσα πρεπει να πληρωσει στο κρατος...
    [...]
    Αυτες τις γενικευσεις να μη εκανες...

    Για τα διόδια μιλαμε, για τη συγκεκριμενη πράξη, οχι για το αν πληρωνω το ΤΕΒΕ καθε διμηνο.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από baron Προβολή μηνύματος
    Κάτσε ρε devils...στάκα λίγο.
    Δηλαδή στον δημιουργό του thread, τι του λές? Ας πρόσεχες μεγάλε?
    οχι φυσικα.
    προφανεστατα και ηταν παπαρας αυτος που περασε τζαμπα γιατι δεν ηξερε να το κανει...
    ειπαμε..
    ειθισται να περναμε με αμαξια και παντα πισω και δεξια...


    ο αλλος περασε πρωτος γιατι με το που πληρωσε ο φιλος που ανοιξε το thread οι μπαρες ανοιγουν, αλλα μεχρι να παρεις ρεστα και χαρτακι καθυστερεις...

    ειδε ανοιχτες Αμπαρες και την εκανε την μ@λακια του...

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    εγω οταν περναω μαζι με αμαξι τον σταματαω μετα και του δινω τα μισα


  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Αυτες τις γενικευσεις να μη εκανες...

    Για τα διόδια μιλαμε, για τη συγκεκριμενη πράξη, οχι για το αν πληρωνω το ΤΕΒΕ καθε διμηνο.
    ε,μαντεψε τι??
    εσυ δεν πληρωνεις το ΤΕΒΕ, εγω δεν πληρωνω διοδια...


    και παλι ριγμενος ειμαι...

  14. #29
    Σε μια ανθρώπινη κοινωνία, λέμε κι ένα "φίλε, να περάσω μαζί σου;", ακριβώς επειδή δεν είμαστε γαϊδούρια και δηλώνουμε άνθρωποι. Από ευγένεια και μόνο ρε συ. Ξέρει ο κάθε θείος στο τιμόνι τι πάς να κάνεις και πώς ανεβοκατεβαίνει η μπάρα; Το ότι δεν του κοστίζει σε χρήμα δε σημαίνει ότι μπορούμε να τον βάλουμε σώνει και ντε στη διαδικασία..
    safety doesn't happen by accident

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    [...]ειθισται να περναμε με αμαξια και παντα πισω και δεξια...
    [..]
    Τι θα πει "ειθισται" ? Ειθισται να εκμεταλλευόμαστε τον αλλον για να περναμε εμεις τζαμπα? Ωραία λογικη. Όποιος εχει τα κοχονες, στη σειρα του και να πει ξεκαθαρα "δεν πληρωνω".

    Οτιδηποτε άλλο ειναι μια μαλακια και μιση.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    [...]και παλι ριγμενος ειμαι...

    Χρονια τώρα

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    εγω οταν περναω μαζι με αμαξι τον σταματαω μετα και του δινω τα μισα
    Γιατι, εχεις περασει διόδια με το CBR?
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF