Σελίδα 3 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 183

Θέμα: AO Διόδια Κηφισσού, σήμερα 11/09/2012

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Σε μια ανθρώπινη κοινωνία, λέμε κι ένα "φίλε, να περάσω μαζί σου;", ακριβώς επειδή δεν είμαστε γαϊδούρια και δηλώνουμε άνθρωποι. Από ευγένεια και μόνο ρε συ. Ξέρει ο κάθε θείος στο τιμόνι τι πάς να κάνεις και πώς ανεβοκατεβαίνει η μπάρα; Το ότι δεν του κοστίζει σε χρήμα δε σημαίνει ότι μπορούμε να τον βάλουμε σώνει και ντε στη διαδικασία..
    ναι σιγα μην πιασω και ψιλη κουβεντουλα για το πως κανουμε το αρνακι λαδοριγανη εξω απο το κουβουκλιο....

    και αμα ο αλλος ειναι κομπλεξικος, μ@λακας, μπατσος, ταξικο γουρουνι του συστηματος?? ή ολα αυτα μαζι και με κλεισει? ή μου πει οχι?? τι θα κανω? θα περιμενω τον επομενο και θα του ξαναεξηγησω??

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ναι σιγα μην πιασω και ψιλη κουβεντουλα για το πως κανουμε το αρνακι λαδοριγανη εξω απο το κουβουκλιο....

    και αμα ο αλλος ειναι κομπλεξικος, μ@λακας, μπατσος, ταξικο γουρουνι του συστηματος?? ή ολα αυτα μαζι και με κλεισει? ή μου πει οχι?? τι θα κανω? θα περιμενω τον επομενο και θα του ξαναεξηγησω??
    Γι' αυτο μονος σου, στην ουρα και "δεν πληρωνω" στο ταμείο.

    Και ναι, δεν ειναι υποχρεωμένος κανενας να σε ανεχτει και να σε αφησει να περάσεις τζαμπα, δλδ να πληρωσει αυτος και για σενα στην ουσία.

    Καταλάβετέ το: Στην οικονομία ο όρος "τζαμπα" δεν υπάρχει, καπου αλλου θα επιμεριστει το κόστος.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #33
    Όπως 'εχετε καταλάβει ψιλομαλακιζόμεθα, καθώς αντί να ασχοληθούμε με την μαλακία που βαράει κάποιους εις βάρος των άλλων, ασχολούμαστε με τον σωστό ή λάθος τρόπο αποφυγής της μπάρας.

    Καλά κρασά...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ναι σιγα μην πιασω και ψιλη κουβεντουλα για το πως κανουμε το αρνακι λαδοριγανη εξω απο το κουβουκλιο....

    και αμα ο αλλος ειναι κομπλεξικος, μ@λακας, μπατσος, ταξικο γουρουνι του συστηματος?? ή ολα αυτα μαζι και με κλεισει? ή μου πει οχι?? τι θα κανω? θα περιμενω τον επομενο και θα του ξαναεξηγησω??

    Ε καλά.. πέρνα εσύ έτσι. Εγώ θα προτιμούσα να πετύχω έναν συνεργάσιμο, από το να λένε μετά "κοίτα έναν μ@λ@κα.." Με πιάνει κι εύκολα το μάτι..
    safety doesn't happen by accident

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Τι θα πει "ειθισται" ? Ειθισται να εκμεταλλευόμαστε τον αλλον για να περναμε εμεις τζαμπα? Ωραία λογικη. Όποιος εχει τα κοχονες, στη σειρα του και να πει ξεκαθαρα "δεν πληρωνω".

    Οτιδηποτε άλλο ειναι μια μαλακια και μιση.
    και σου ξαναλεω αλλα δεν θες να καταλαβεις...
    ας βγουνε αλλοι με κοχονες να πουνε ΠΟΣΑ εκλεψαν γιατι και αυτοι "ειθισται να μας εκμεταλλευονται" ολους εμας μονο που εκει δεν προκειται για 2-3€ αλλα για 2-3 δις €...
    και μετα θα βγω και εγω και θα πω περασα 100 φορες, παρτε τα 300€ που σας χρωσταω...


    μεχρι τοτε, αν μπορω να περναω, θα περναω και τελος...


    ολοι καπου κλεβουν και εκμεταλλευονται δεν εχουν τα κοχονες να βγουν να το πουν...και μιλαμε για ποσα...
    ας ξεκινησουν λοιπον τα δις, να ακολουθησουν τα εκατομμυρια και μολις ερθει η σειρα του ενος και 2 ευρω θα ειμαι πρωτος...
    Τελευταία τροποποίηση από devil's animal; 12/09/2012 στις 14:40.

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος


    Γιατι, εχεις περασει διόδια με το CBR?
    ΝΑΙ!

    Οταν το εφερα απο Χαλκιδα


  7. #37
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    και σου ξαναλεω αλλα δεν θες να καταλαβεις...
    ας βγουνε αλλοι με κοχονες να πουνε ΠΟΣΑ εκλεψαν γιατι και αυτοι "ειθισται να μας εκμεταλλευονται" ολους εμας μονο που δεν εκει δεν προκειται για 2-3€ αλλα για 2-3 δις €...
    και μετα θα βγω και εγω και θα πω περασα 100 φορες, παρτε τα 300€ που σας χρωσταω...


    μεχρι τοτε, αν μπορω να περναω, θα περναω και τελος...


    ολοι καπου κλεβουν και εκμεταλλευονται δεν εχουν τα κοχονες να βγουν να το πουν...και μιλαμε για ποσα...
    ας ξεκινησουν λοιπον τα δις, να ακολουθησουν τα εκατομμυρια και μολις ερθει η σειρα του ενος και 2 ευρω θα ειμαι πρωτος...
    Ναι, οκ.

    Η κλασσικη ελληνικη λογικη.

    "Ας βγει πρωτα ο... να.. και μετα εγω θα..."

    Αντε γεια...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #38
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.654
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Το ότι δεν του κοστίζει σε χρήμα δε σημαίνει ότι μπορούμε να τον βάλουμε σώνει και ντε στη διαδικασία..
    Επαναστατική αφύπνιση λέγεται αυτό, βολεψάκια μικροαστέ...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Γι' αυτο μονος σου, στην ουρα και "δεν πληρωνω" στο ταμείο.

    Και ναι, δεν ειναι υποχρεωμένος κανενας να σε ανεχτει και να σε αφησει να περάσεις τζαμπα, δλδ να πληρωσει αυτος και για σενα στην ουσία.

    Καταλάβετέ το: Στην οικονομία ο όρος "τζαμπα" δεν υπάρχει, καπου αλλου θα επιμεριστει το κόστος.
    το "δεν πληρωνω" στο ταμειο δεν περναει και το ξερεις..
    ερχονται χαρτια, προϊσταμενοι, μπατσοι και δεν τα παω και πολυ καλα τελευταια με αυτους...

    και στο ξαναλεω και εγω: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
    οταν περναω εγω δημιουργειται μια τρυπα στο συστημα που απλα δεν μπορει να κλεισει...το αυτοκινητο εχει πληρωσει το αντιτιμο του...


    καταλαβετε το 2: το χρεος της Ελλαδας δεν ειναι επειδη δεν πληρωνουν καποιοι διοδια. ειναι επειδη καποιοι καργι0ληδες αυτα που πληρωναμε ολοι εμεις τοσα χρονια τα εκαναν βιλες, ταξιδια, π0υτανες, κοτερα και παει λεγοντας...

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Επαναστατική αφύπνιση λέγεται αυτό, βολεψάκια μικροαστέ...

    Πόσα ξέρεις εσύ.. :a07:
    safety doesn't happen by accident

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος


    καταλαβετε το 2: το χρεος της Ελλαδας δεν ειναι επειδη δεν πληρωνουν καποιοι διοδια. ειναι επειδη καποιοι καργι0ληδες αυτα που πληρωναμε ολοι εμεις τοσα χρονια τα εκαναν βιλες, ταξιδια, π0υτανες, κοτερα και παει λεγοντας...
    τωρα μιλαμε


  12. #42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Επαναστατική αφύπνιση λέγεται αυτό, βολεψάκια μικροαστέ...
    Viva la revolucion
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    το "δεν πληρωνω" στο ταμειο δεν περναει και το ξερεις..
    ερχονται χαρτια, προϊσταμενοι, μπατσοι και δεν τα παω και πολυ καλα τελευταια με αυτους...
    [....]
    Kooooτ, κοτ κοτ κοτ κοοοοοοτ....
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Ναι, οκ.

    Η κλασσικη ελληνικη λογικη.

    "Ας βγει πρωτα ο... να.. και μετα εγω θα..."

    Αντε γεια...
    οταν δεν εχεις κλεψει ποτε εφορια, οταν πληρωνεις ΙΚΑ με τις εισφορες σου θες δεν θες (παρ'οτι το συστημα υγειας ειναι ρδελο), οταν εισαι τυπικοτατος με καθε χαρατσι/μ@λακια που τους ερχεται στο κεφαλι και γενικοτερα με καθε λογαριασμο, οταν δεν εχεις κλεψει το κρατος whatsoever τοτε εχεις καθε δικαιωμα να εχεις αυτη την λογικη...

    αντε γεια και σε σενα..

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος


    :a44:

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF