Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 183

Θέμα: AO Διόδια Κηφισσού, σήμερα 11/09/2012

  1. #1
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079

    AO Διόδια Κηφισσού, σήμερα 11/09/2012

    Ρε Μ@Λ@Κ@(και είσαι και μεγάλος Μ@Λ@Κ@Σ) με το BMW(F650 τι στον φούτσο ήταν), με χρησιμοποιείς που με χρησιμοποιείς για να περάσεις τα γ@μωδιόδια, έχε τουλάχιστον την "καλοσύνη" να τα περάσουμε μαζί και μην ξεκινάς στιγμές πριν από μένα...

    Εύχομαι πραγματικά να γράφεις εδώ μέσα για να το διαβάσεις και να καταλάβεις ότι είσαι μέγιστος τραμπαρίφας

    Υ.Γ. το αποτέλεσμα των παραπάνω ήταν να φάω την μπάρα κυριολεκτικά στη μούρη και στον αριστερό ώμο. Ευτυχώς που φορούσα κράνος και μπουφάν με προστατευτικά, αλλιώς δεν ξέρω τι θα μπορούσε να είχε γίνει

    Υ.Γ.2 Μ@Λ@Κ@

  2. #2
    οντος πολυ μ@λ@κας
    εγω οταν το κανω παντα φευγω 2ος
    επρεπε να τον κυνηγησεις αν μπωρουσες να του τα χωσεις

  3. #3
    τετοιος μ@λ@κ@ς ημουν και εγω καποτε αφου εκανα την ιδια μ@λ@κι@ απο αγνοια ομως βεβαια παντα εφευγα πρωτος απο αυτοκινητα. δεν ηξερα οτι η μπαρα κατεβαινει, πιστευα οτι εχει αισθητηρα για να μην κατεβαινει. πιστευω να μην ημουν υπαιτιος για καποια ζημια σε καποιον. ποτε δεν μου ειχαν πει τιποτα οι υπαλληλοι των διοδιων εκτος απο δυο φορες στην ιδια διαδρομη που απλα φωναξαν "μην φευγεις" και πιστευα οτι ηθελαν να πληρωσω... το εμαθα οτι γινεται αυτο μια φορα που οδηγουσα το κουτι και περιμενα στα διοδια και εκατσε μηχανη διπλα μου, και του ειπε ηρεμα η υπαλληλος οτι "κυριε να φυγετε μαζι με το αυτοκινητο" τοτε καταλαβα την μ@λ@κι@ που εκανα...

    βεβαια δεν ημουν ο σημερινος μ@λ@κ@ς αλλα και αυτος μπορει να ειναι μ@λ@κ@ς απο αγνοια...

  4. #4
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    το'χω ξαναπεί (και με κράξανε εδώ μέσα...). δεν είναι «δεν πληρώνω» σκέτο.. είναι «πλήρωνε εσύ»

  5. #5
    Ειναι οντως μαλακια αυτο,εχω δει τις μπαρες να σκανε πανω σε οροφες αυτοκινητων αρκετες φορες.
    Πριν μερικες μερες φτανω στα διοδια της ΑΟ,2 αμαξια μπροστα μου,περιμενω να περασω με το δευτερο(κολλητα απο πισω του χωρις να πληρωσω γιατι ειμαι γυφτος)....πληρωνει το πρωτο και ξαφνικα πλακωνεται το δευτερο και φευγει κολλητα πισω απο τον πρωτο!Τρελλη τριπλα λεμε!Και τοτε ανακαλυψα οτι οι μπαρες της ΑΟ δεν σηκωνονται με σπρωξιμο! Ευτυχως χωρεσε το gixxer κατω απο την μπαρα και καταφερα να φυγω...

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    το'χω ξαναπεί (και με κράξανε εδώ μέσα...). δεν είναι «δεν πληρώνω» σκέτο.. είναι «πλήρωνε εσύ»
    εν μερη δεν εχεις αδικο αλλα πιο πολυ ειναι "αφου πληρωνεις εσυ ας περασω και εγω". Ο δρομος που κανω με την μηχανη ειναι η εθνικη οδος αθηνα κορινθος και αυτο το κατι που λεγεται δρομος κορινθος πατρα και εχω πληρωσει τα τελευταια 10 χρονια περιπου 4000€ σε διοδια μ το αμαξι. το ποσο δεν ειναι υπερβολικο αφου τον κανω μια φορα την βδομαδα πηγαινε ελα σχεδον καθε βδομαδα του χρονου. οποτε με την μηχανη παω να βγαλω καποια απο τα σπασμενα...

  7. #7
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgeIII Προβολή μηνύματος
    εν μερη δεν εχεις αδικο αλλα πιο πολυ ειναι "αφου πληρωνεις εσυ ας περασω και εγω".
    στη συγκεκριμένη περίπτωση ναι, αλλά λέω για το κίνημα

  8. #8
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    στη συγκεκριμένη περίπτωση ναι, αλλά λέω για το κίνημα
    τι σχεση εχει τωρα το κινημα?
    μην πετατε οτι σας ερθει.εχουμε να κανουμε με εναν μαλακαρα που δεν ξερουμε ουτε ποιος ειναι.μην κολατε ταμπελες απλα για να πεταξετε μια παρολα.ελεος.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #9
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    τι σχεση εχει τωρα το κινημα?
    το ίδιο σκεπτικό που έχει ο «μαλακάρας».

    το για τις ταμπέλες στο επιστρέφω.

  10. #10
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    το ίδιο σκεπτικό που έχει ο «μαλακάρας».

    το για τις ταμπέλες στο επιστρέφω.
    στασου ρε αδερφε...ξερεις οσους ειναι στο κινημα προσωπικα?ειναι ΟΛΟΙ τους εξ' ισου μαλακες με το αναφερομενο ζωο παραπανω?ηταν ο παραπανω μελος του κινηματος και το ψυχαναιμιστηκες?δεν καταλαβαινω τι σΚεση εχει ο φαντης με το ρετσινολαδο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #11
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    στασου ρε αδερφε...ξερεις οσους ειναι στο κινημα προσωπικα?ειναι ΟΛΟΙ τους εξ' ισου μαλακες με το αναφερομενο ζωο παραπανω?ηταν ο παραπανω μελος του κινηματος και το ψυχαναιμιστηκες?δεν καταλαβαινω τι σΚεση εχει ο φαντης με το ρετσινολαδο.
    έγραψα πουθενά εδώ μέσα «μαλάκας» και «ζώο» και δεν το πήρα πρέφα; οι ταμπέλες που λέγαμε. δεν χαρακτήρισα ούτε έβρισα κάποιον, εντός ή εκτός κινήματος.

  12. #12
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    έγραψα πουθενά εδώ μέσα «μαλάκας» και «ζώο» και δεν το πήρα πρέφα; οι ταμπέλες που λέγαμε. δεν χαρακτήρισα ούτε έβρισα κάποιον, εντός ή εκτός κινήματος.
    ωραια.τωρα μπορεις να μας πεις αν θες και δε σου κανει κοπο πως εμπλεκεται το ''δεν πληρωνω'' με εναν που περασε αερα τα διοδια και εφαγε τη μπαρα ο επομενος στο κεφαλι η θα συνεχισεις το τρολλινγκ?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    το'χω ξαναπεί (και με κράξανε εδώ μέσα...). δεν είναι «δεν πληρώνω» σκέτο.. είναι «πλήρωνε εσύ»
    +990
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    οταν θελουμε να περασουμε "αερα - πατερα" τα διοδια, ΠΑΝΤΑ φευγουμε μαζι με το αμαξι που πληρωνει πισω δεξια...(ετσι ωστε αν η μπαρα πεσει να πεσει πανω στο αμαξι)...

    και συνιθιζεται να φευγουμε με αμαξια..


  15. #15
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ετσι ωστε αν η μπαρα πεσει να πεσει πανω στο αμαξι
    Ρε τον Ντεβιλάκοοοοο....
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF