Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 126

Θέμα: γιατι αραγε διαγραφονται threads απο το πουθενα?

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

    γιατι αραγε διαγραφονται threads απο το πουθενα?

    και αναφερομαι στο thread με τους "ασχετους τσοπεραδες", που εφυγε αρων αρων και φυσικα σε ενα παλιοτερο thread που ειχε ανοιχτει με τιτλο "ΕΕππ, τι γινεται εδω?" ποσταρισμεο απο Cpt Haddock...

    περιμενω μια απαντηση απο τον διαχειριστη και φυσικα τον λογο που το διεγραψε...

  2. #2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    περιμενω μια απαντηση απο τον διαχειριστη και φυσικα τον λογο που το διεγραψε...
    Γιατι ειναι κακός ανθρωπος, γεροπαράξενος και στριμένο άντερο.

    (και κυρίως γιατι αυτος το ειχε ανοιξει, οποτε ειχε το δικαίωμα να το διαγραψει)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Γιατι ειναι κακός ανθρωπος, γεροπαράξενος και στριμένο άντερο.

    (και κυρίως γιατι αυτος το ειχε ανοιξει, οποτε ειχε το δικαίωμα να το διαγραψει)
    ναι, το εκανε 6 χρονια μετα, οταν εντελως τυχαια αναφερθηκε με παραπομπη στο thread με τους "ασχετους τσοπεραδες"...γιατι προφανως εθιγε την "εικονα" του προς τους αλλους (νεους κατα το πλειστον) χρηστες του φορουμ τουτου...

    και οκ, αυτο ηταν δικο του και το εκανε οτι ηθελε...αλλα και παλι ο λογος ειναι για ...(ειδικα οταν μεσολαβει τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα)..

    το αλλο που δεν ηταν δικο του και γραφτηκε μια γνωμη που ερχοταν σε αντιπαραθεση με την δικια του γνωμη, γιατι το εσβησε?
    μηπως επειδη γραφοντουσαν αληθειες?
    μηπως επειδη υπηρχε σε παραπομπη το δικο του thread?
    μηπως επειδη του χαλουσε την "εικονα" του σοβαρου και politicall my ass correct τυπου?


    μαλλον ομως επειδη οταν αναφερομαστε στους αλλους ειμαστε γ@μαουα τυποι και pretty cool to bother...οταν αναφερονται αλλοι σε εμας, σβηνουμε τα threads με την ιδιοτητα του mod γιατι απλα δεν μας συμφερει να φαινονται...

    αυτοι ειστε...

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    αυτοι ειστε...
    Ναι.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Ναι.
    ομορφα.
    μου αρκει η παραδοχη, αλλα θα ηθελα να μην φυγει και αυτο "νυχτα" οπως εφυγε το αλλο...

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ομορφα.
    μου αρκει η παραδοχη, αλλα θα ηθελα να μην φυγει και αυτο "νυχτα" οπως εφυγε το αλλο...
    Αν λες για τα θρεντ, που να δεις τι γινεται με τα posts...

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thanos_s Προβολή μηνύματος
    Αν λες για τα θρεντ, που να δεις τι γινεται με τα posts...
    Θανο, διαβαζω εδω μεσα απο το 2004 και γραφω απο Ιανουαριο του 05...

    λες να μην ξερω τι γινεται?
    το λυπηρο δεν ειναι αυτο...
    το λυπηρο ειναι οτι, τωρα μονο μου ερχονται, 4-5 αξιολογα ατομα που δεν γραφουν πια εδω και γενικοτερα εχουν χαθει, γι'αυτον τον λογο...και δεν ειναι μονο αυτοι...

  8. #8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Γιατι ειναι κακός ανθρωπος, γεροπαράξενος και στριμένο άντερο.

    (και κυρίως γιατι αυτος το ειχε ανοιξει, οποτε ειχε το δικαίωμα να το διαγραψει)
    Μια φορά ρε συ καπετάνιε να απαντήσεις σοβαρά όταν θίγεται θέμα που αφορά το mod team και τι στον κόσμο.
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    Μια φορά ρε συ καπετάνιε να απαντήσεις σοβαρά όταν θίγεται θέμα που αφορά το mod team και τι στον κόσμο.
    Κωνσταντινε, εγω το πηρα στα σοβαρα!
    γαιτι οχι και εσυ?

  10. #10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    Μια φορά ρε συ καπετάνιε να απαντήσεις σοβαρά όταν θίγεται θέμα που αφορά το mod team και τι στον κόσμο.
    Μα, όπως σωστα λέει κι ο Σταυρος, σοβαρά απάντησα, αλλα όχι με σοβαροφάνεια. Επισης, το θρεντ με το βιντεο ζητησε ο βραδυπους να διαγραφει, αυτό και έπραξα, αλλωστε είχε, βοηθουντων όλων μας, εκτροχιαστεί προ πολλού.

    Βρήκε ευκαιρία κι ο Σταυρος που τα έχει μαζι μου τελευταία, να με κραξει, οποτε εδεσε το ανοστο γλυκο...

    Cosgili, να ξερεις όμως οτι δε δυναμαι να απανταω για θεματα του mod team, ειμαι ενας απλός μοντ. Για αυτά, στο ανωτερο κλιμάκιο, καντε μια αναφορά, στειλτε ενα μηνυμα για να επιληφθούν αρμοδίως. Ουτε μονιμη ειναι καμια θεση εδω, ουτε μισθό δινει, ουτε αποζημιωση απολυσης (αν και δεν το 'χω ψαξει...). Παρ' ολα αυτα καθόμαστε και διαβαζουμε τα ποστ απο τα πιο ενδιαφέροντα μεχρι τις μεγαλυτερες παπαριες για να μένει όσο γινεται σε ενα "ισιο" δρόμο το φόρουμ.

    Κι ερχεται μετα ο Σταύρος, με τον οποίον εχουμε γελασει, σπασει πλάκα, αστειευτεί, κανε βόλτες/κοντρες (λεμε τωρα) να σε λεει μαλάκα και πολιτικαλυ κορεκτ μάι ας υποκείμενο...

    Και ξανα θρεντ για το θρεντ που σβηστηκε. Και ξανα ποστ για τα ποστ που σβηνονται. Και ξανα δακρυα για όσους δε γράφουν πλέον. Απο τότε που το διαβαζουμε (2004 'η 2005) η ίδια ιστορία επαναλαμβάνεται τακτικα. Παρ' ολα αυτα, 10 χρονια κλεινει το φόρουμ κι ακομα εδω ειναι, σε πείσμα των ηλίθιων φασιστοειδών που εχει για μοντ και που σβηνουν ό,τι βρουν μπροστα τους.

    Ειναι ν' απορεί κανεις.

    Απο την άλλη, εαν η βενζινη είχε 0.70 κι εμεις είχαμε δουλεια, αυτη την ώρα μαλλον θα γυρναγαμε μουσκεμένοι ως το κόκκαλο απο καμια ωραία βόλτα, αντι να κοιτάμε μια οθόνη και να γκρινιαζουμε.

    It is, isn't it? (που λενε και στην Ανω Κερασια)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Μα, όπως σωστα λέει κι ο Σταυρος, σοβαρά απάντησα, αλλα όχι με σοβαροφάνεια. Επισης, το θρεντ με το βιντεο ζητησε ο βραδυπους να διαγραφει, αυτό και έπραξα, αλλωστε είχε, βοηθουντων όλων μας, εκτροχιαστεί προ πολλού.

    Βρήκε ευκαιρία κι ο Σταυρος που τα έχει μαζι μου τελευταία, να με κραξει, οποτε εδεσε το ανοστο γλυκο...

    Cosgili, να ξερεις όμως οτι δε δυναμαι να απανταω για θεματα του mod team, ειμαι ενας απλός μοντ. Για αυτά, στο ανωτερο κλιμάκιο, καντε μια αναφορά, στειλτε ενα μηνυμα για να επιληφθούν αρμοδίως. Ουτε μονιμη ειναι καμια θεση εδω, ουτε μισθό δινει, ουτε αποζημιωση απολυσης (αν και δεν το 'χω ψαξει...). Παρ' ολα αυτα καθόμαστε και διαβαζουμε τα ποστ απο τα πιο ενδιαφέροντα μεχρι τις μεγαλυτερες παπαριες για να μένει όσο γινεται σε ενα "ισιο" δρόμο το φόρουμ.

    Κι ερχεται μετα ο Σταύρος, με τον οποίον εχουμε γελασει, σπασει πλάκα, αστειευτεί, κανε βόλτες/κοντρες (λεμε τωρα) να σε λεει μαλάκα και πολιτικαλυ κορεκτ μάι ας υποκείμενο...

    Και ξανα θρεντ για το θρεντ που σβηστηκε. Και ξανα ποστ για τα ποστ που σβηνονται. Και ξανα δακρυα για όσους δε γράφουν πλέον. Απο τότε που το διαβαζουμε (2004 'η 2005) η ίδια ιστορία επαναλαμβάνεται τακτικα. Παρ' ολα αυτα, 10 χρονια κλεινει το φόρουμ κι ακομα εδω ειναι, σε πείσμα των ηλίθιων φασιστοειδών που εχει για μοντ και που σβηνουν ό,τι βρουν μπροστα τους.

    Ειναι ν' απορεί κανεις.

    Απο την άλλη, εαν η βενζινη είχε 0.70 κι εμεις είχαμε δουλεια, αυτη την ώρα μαλλον θα γυρναγαμε μουσκεμένοι ως το κόκκαλο απο καμια ωραία βόλτα, αντι να κοιτάμε μια οθόνη και να γκρινιαζουμε.

    It is, isn't it? (που λενε και στην Ανω Κερασια)
    Όπα γιατί το χάνουμε. Κανείς δεν αντιλέγει στο ότι να είσαι mod, απαιτεί κόπο και χρόνο. Δεν δέχομαι βέβαια το αλα Βασιλάκη Καΐλα "πρέπει να τα διαβάζουμε όλα μέχρι και τις παπαριές του καθενός, για να κρατάμε ένα επίπεδο στο forum..." καθότι η "δουλειά" που κάνετε είναι εθελοντική και την επιλέξατε. Συμφωνώ μαζί σου ότι πιθανόν η στάση σας αποδεικνύεται σωστή μιας και το μοτο καλά κρατεί εδώ και 10 χρόνια παρά τη γκρίνια ορισμένων. Εγώ δεν θέλω να αλλάξει τίποτα...παρά μόνο ο κάθε "Ηλίας mod", να είναι ίδιος με τον "Ηλία με το tiger" που πήγαμε βόλτα, ήπιαμε καφέ, γελάσαμε, συζητήσαμε μαζί. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις...

    ΥΓ χρησιμοποιώ το όνομα σου μιας και μαζί συζητάμε. Η αναφορά δεν είναι σε καμία περίπτωση προσωπική.
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    [...]Εγώ δεν θέλω να αλλάξει τίποτα...παρά μόνο ο κάθε "Ηλίας mod", να είναι ίδιος με τον "Ηλία με το tiger" που πήγαμε βόλτα, ήπιαμε καφέ, γελάσαμε, συζητήσαμε μαζί. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις... [...]
    Αυτό δε γίνεται.

    Ο "Ηλίας-μοντ" θα πρέπει να σου σβησει το ποστ, ασχετως αν σε συμπαθεί ή όχι. Ασχέτως εαν συμφωνει ή όχι.

    Ο "Ηλίας με το tiger" πάλι, απλα θα ανοιξει το γκαζι και θα φας τη σκονη του...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #13
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Επισης, το θρεντ με το βιντεο ζητησε ο βραδυπους να διαγραφει, αυτό και έπραξα
    Ενα μερος της απαντησης που ειχα ποσταρει εγραφε οτι εφοσον το δημακρατικο μοτο.γκρ θεωρει πως το βιντεακι προκαλει/προσβαλει/υποβαθμιζει και καταστρεφει το προφιλ του φορουμ μπορει να διαγραφει και να φαω και εγω μπαν και οσοι ειχαν αντιθετη απο τους μοντ. / αντμιν γνωμη πανω σε καποια θεματα. Οτι ακομα και σε μια παρεα με 5 - 10 ατομα ποτε δεν προκειται να εχουν ολοι την ιδια γνωμη πανω σε ορισμενα θεματα, ποσο μαλλον σε ενα φορουμ. Και τελος οτι εφοσον ολοι ειμαστε ασχετοι και ακραιοι (λογο του οτι βαζουμε ταμπελες) ας μην ξαναγραψει κανενας αλλος εδω μεσα εκτος απο τους μοντ. αντμινς κλπ και να συζητουν μεταξυ τους.
    Αυτα πανω κατω ηταν ενα μερος του τελευταιου μου ποστ πριν αποδημησει εις κυριον.

    Παρακολουθουσα το θεμα μπας και καταλαβω τον λογο της διαγραφης του θρεντ και δεν ειχα σκοπο να γραψω. Το πρωτο το πετυχα το δευτερο παλι οχι..

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Αυτό δε γίνεται.

    Ο "Ηλίας-μοντ" θα πρέπει να σου σβησει το ποστ, ασχετως αν σε συμπαθεί ή όχι. Ασχέτως εαν συμφωνει ή όχι.

    Ο "Ηλίας με το tiger" πάλι, απλα θα ανοιξει το γκαζι και θα φας τη σκονη του...
    Nα μου σβήσει το ποστ και ας είναι και κολλητός μου. Αλλα με τα ίδια κριτήρια που θα μου την "έλεγε" αν στο τραπέζι της παρέας έκανα ή είπα κάτι που προσέβαλε κάποιον συνομιλητή μου. Όχι με τη μπέρτα του mod και τις υπερφυσικές της δυνατότητες.

    Όσο για τον "Ηλία με το tiger" να αράξει στα κυβικά του
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Μα, όπως σωστα λέει κι ο Σταυρος, σοβαρά απάντησα, αλλα όχι με σοβαροφάνεια. Επισης, το θρεντ με το βιντεο ζητησε ο βραδυπους να διαγραφει, αυτό και έπραξα, αλλωστε είχε, βοηθουντων όλων μας, εκτροχιαστεί προ πολλού.

    Βρήκε ευκαιρία κι ο Σταυρος που τα έχει μαζι μου τελευταία, να με κραξει, οποτε εδεσε το ανοστο γλυκο...

    Cosgili, να ξερεις όμως οτι δε δυναμαι να απανταω για θεματα του mod team, ειμαι ενας απλός μοντ. Για αυτά, στο ανωτερο κλιμάκιο, καντε μια αναφορά, στειλτε ενα μηνυμα για να επιληφθούν αρμοδίως. Ουτε μονιμη ειναι καμια θεση εδω, ουτε μισθό δινει, ουτε αποζημιωση απολυσης (αν και δεν το 'χω ψαξει...). Παρ' ολα αυτα καθόμαστε και διαβαζουμε τα ποστ απο τα πιο ενδιαφέροντα μεχρι τις μεγαλυτερες παπαριες για να μένει όσο γινεται σε ενα "ισιο" δρόμο το φόρουμ.

    Κι ερχεται μετα ο Σταύρος, με τον οποίον εχουμε γελασει, σπασει πλάκα, αστειευτεί, κανε βόλτες/κοντρες (λεμε τωρα) να σε λεει μαλάκα και πολιτικαλυ κορεκτ μάι ας υποκείμενο...

    Και ξανα θρεντ για το θρεντ που σβηστηκε. Και ξανα ποστ για τα ποστ που σβηνονται. Και ξανα δακρυα για όσους δε γράφουν πλέον. Απο τότε που το διαβαζουμε (2004 'η 2005) η ίδια ιστορία επαναλαμβάνεται τακτικα. Παρ' ολα αυτα, 10 χρονια κλεινει το φόρουμ κι ακομα εδω ειναι, σε πείσμα των ηλίθιων φασιστοειδών που εχει για μοντ και που σβηνουν ό,τι βρουν μπροστα τους.

    Ειναι ν' απορεί κανεις.

    Απο την άλλη, εαν η βενζινη είχε 0.70 κι εμεις είχαμε δουλεια, αυτη την ώρα μαλλον θα γυρναγαμε μουσκεμένοι ως το κόκκαλο απο καμια ωραία βόλτα, αντι να κοιτάμε μια οθόνη και να γκρινιαζουμε.

    It is, isn't it? (που λενε και στην Ανω Κερασια)

    δεν μπορω παρα να συμφωνησω, εκτος ομως του κομματιου που "τα εχω τελευταια μαζι σου"...
    λαθος.
    ουτε πατερας μου εισαι, ουτε γκομενα μου, ουτε αδερφος μου...

    λεω την γνωμη μου απλα και ξεκαθαρα οπως καθε μελος εδω μεσα...
    καποιες φορες συμφωνουμε και καποιες αλλες οχι.
    δεν σημαινει ομως οτι αν δεν συμφωνησουμε 2-3-4 φορες συνεχομενα "τα εχω μαζι σου"..(προφανως και αναφερεσαι στο thread με τα διοδια)...

    οπως πολυ σωστα ειπες εχουμε γελασει, σπασει πλάκα, αστειευτεί, κανε βόλτες/κοντρες (λεμε τωρα), και βλεπεις οτι εκει που λες την γνωμη σου, σβηνεται και αυτη και το thread που ηταν, οπως και το thread με την παραπομπη που ειχες κανει...

    και αυτα συμβαινουν απο αυτους που γελαγες και εσπαγες πλακα και εχεις παει βολτες και εκδρομες και εχεις πιει καφεδες και μπυρες και perrier ...
    και αναρωτιεσαι ΓΙΑΤΙ??
    δεν μπορω να πω την γνωμη μου χωρις φοβο και χωρις παθος?

    ουτε εβρισα κανεναν, ουτε ειπα κατι αναρμοστο...
    και το politicall my ass correct αφορουσε την εικονα που προσπαθεις να δειξεις εδω μεσα και οχι εσενα προσωπικα...
    τουλαχιστον εγω μπορω να το πω γιατι σε εχω γνωρισει απο κοντα...αλλοι δεν μπορουν...

    το να θες να πηγαινεις κοντρα με το "ρευμα" και να υπερασπιζεσαι τις μ@λακιες της κυβερνησης και του κρατους, εχει και καποιο κοστος...
    φλεγματικος και με βρετανικο χιουμορ μεχρι ενος σημειου αλλα μεχρι εκει...(τουλαχιστον αυτο εχω καταλαβει απο εσενα)

    και παλι σωστα, οτι αν ειχε 0,70 η βενζινη δεν θα καθομασταν κυριακατικα μπροστα απο την γαμωοθονη να υπεραναλυουμε την ιστορια του φορουμ, αλλα το γεγονος οτι εχει αναφερθει απο ουκ ολιγους χρηστες οτι το moderation team δεν ειναι και το καλυτερο δυνατο (ή τελοσπαντων δεν παιρνει και τις καλυτερες δυνατες αποφασεις), θα επρεπε να σας εχει ανησυχησει. (εσας που ανηκετε εκει)...

    και αν οχι αυτο, τοτε σιγουρα το γεγονος οτι καποιοι φιλοι σας και ατομα που εχετε γελασει και σπασει πλακα και κανει βολτες και εκδρομες και εχετε πιει καφεδες κλπ, εχουν φυγει απο την δικτυακη κοινοτητα ακριβως για τον λογο αυτο...

    απλα λιγη τροφη για σκεψη τα παραπανω, χωρις να θελω να το τραβηξω...

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF