Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 243 από 243

Θέμα: Dοοhan-Rossi και λοιποι μικροί θεοί

  1. #241
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Κοίτα είναι ΚΑΙ έτσι.
    Νομίζω ότι οι τίτλοι στα μικρά άρχισαν να μετράν ή μάλλον ν αναφέρονται από την εποχή που ο Ρόσσι είχε πολλούς και ο Πετρογκαζάκης κανέναν (στα μεγάλα)
    Τα 500 φυσικά ήταν μια ιστορία μόνα τους με τεράστια διαφορά απ όλα τα άλλα.
    Ως εκείνη την εποχή λοιπόν όλοι μιλούσαν μόνο για τα 500. (και σωστά για μένα)
    Στα 500 όμως δεν πέφτεις από τον ουρανό κάπου έτρεχες πριν ρε αδερφέ.
    Θες 2,5 θες σούπερ μπάικ κάπου.
    Εκεί λοιπόν πρέπει να κάνεις και κάτι για να σε πάρουν.
    Ο Ρόσσι εκεί γάμησε κι έδειρε πράγμα που ο Ντούχαν δεν έκανε.
    Έδειξε ένα πιο πολύπλευρο ταλέντο.
    Ένας πιλότος δεν κάνει ότι τον ενδιαφέρει κάνει ότι μπορεί για να φτάσει στην κορφή.
    Όλα αυτά όμως σε τεράστια εισαγωγικά γιατί όπως είπα και πριν και είπες κι εσύ ήταν άλλες εποχές.
    Ένα πράγμα δεν έχω καταλάβει και θα ήθελα να μου πεις (εσύ απ όσο έχω καταλάβει είσαι Ελληνοαμερικάνος έτσι?)
    Γιατί τα τελευταία χρόνια οι Αμερικάνοι πιλότοι δεν έχουν πάει και τόσο καλά.
    Δεν βγήκαν καλοί ή όπως είπε ο Σπιζ έχουν λάθος διαβατήριο?
    Ο Μπιάτζι δεν κατέβηκε κατηγορία. Στα 2,5 ήταν αυτοκράτορας.
    Ο Ελίας κατέβηκε.

    Ελληνοαμερικανος οχι δεν ειμαι αν ειμουν δεν θε εμενα Ελλαδα ΛΟΛ...

    οι Αμερικανοι τα πανε μια χαρα στα GP, ο Σπις ειχε μια χαλια χρονια φετος δεν ειναι ο μονος οδηγος, ο Χαιντεν εχει μπλεξει με το ντουκατι και ο Εντουαρτς οδηγοντας εργοστασιακα ειτανε παντα τοπ 5.....
    ORGIA!!!!!

  2. #242
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    Εκτός από τους διάφορους διάσημους πρωταθλητές υπάρχουν και τιτανοτεράστιοι αναβάτες ανάμεσα μας που είτε από καθαρή ατυχία δεν έκαναν μεγάλη καριέρα, είτε επειδή τους πολέμησε το σύστημα.
    Εδώ ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα τέτοιου ταλέντου που το έφαγαν κριτές και ομοσπονδίες:

    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=xXifyrjyTic

  3. #243
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motor12
    Εγγραφή
    23/11/2007
    Μηνύματα
    135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από radd Προβολή μηνύματος
    Εκτός από τους διάφορους διάσημους πρωταθλητές υπάρχουν και τιτανοτεράστιοι αναβάτες ανάμεσα μας που είτε από καθαρή ατυχία δεν έκαναν μεγάλη καριέρα, είτε επειδή τους πολέμησε το σύστημα.
    Εδώ ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα τέτοιου ταλέντου που το έφαγαν κριτές και ομοσπονδίες:

    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=xXifyrjyTic

    χαχαχαχαχα ποιο ειναι αυτο το οργιο?
    Ο καθένας έχει τρεις χαρακτήρες, αυτόν που δείχνει, αυτόν που έχει, και αυτόν που νομίζει ότι έχει
    http://motor11.tumblr.com/

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF