Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Honda C50 12volto

  1. #16
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Πολύ καλή δουλείτσα έχεις κάνει μέχρι τώρα,συνέχισε έτσι!
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2012
    Μηνύματα
    16
    Ωραια , χθες οπως ειπα πηγα και πειρα βιδες οσες βρηκα τουλαχιστον για να μονταρο καποια μεροι απο το μηχανακι , εβαλα το μπροστινο πιρουνι , το πισο πιρουνι , προσθεσα ηλεκτρονικες μπαταριες κτλ οπως και πλεξουδα. α, εβαλα τα αμορτισε , αυτο που κλειδονει η σελα και το ντεποζιτο.... Ερχεται φωτογραφια σε λιγο.

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2012
    Μηνύματα
    16
    + τα υπεροχα αυτοκολιτα που αγορασα τησ honda , και το κοκκινο stop φαναρακι :P ,

    Τωρα περιμενουμε να γυρισουν απο το νικελομα το διπλο στανντ , η μανιβελα, τα ταμπουρα , τα 2 μπροστινα απο το πιρουνι και αυτο που πιανει η μανιβελα......... , τωρα μενουν καποιες προεργασιες για το μοτερ, οπως καθαρισμα , μονταρισμα και βαψιμο μαυρο ματ γιατι ειναι λιγο σε αθλια κατασταση

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2012
    Μηνύματα
    16
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SDC12973.jpg 
Προβολές:	440 
Μέγεθος:	93,2 KB 
ID:	269366
    Τελευταία τροποποίηση από tvnisp; 26/09/2012 στις 02:07.

  5. #20
    Παγκόσμιος Έλλην.. Το avatar του/της universalgr1
    Εγγραφή
    19/05/2008
    Μηνύματα
    1.476
    Αν και το χρώμα δεν είναι από τα αγαπημένα μου.. εύγε για τη δουλειά σου!!!

    Παρακολουθώ!!
    Πατέρας πια..

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2012
    Μηνύματα
    16
    χρειασομαι την βοηθεια σας τωρα :0 , αφου πρεπει να περιμενω την πεμπτη να ερθουν τα νικελομενα εξαρτηματα, ετριψα με πσιλο ντουκοχαρτο την μια απο τις 2 ζαντες που ηταν σχετικα ποιο καινουρια απο την αλλη γιατι την ειχε αλλαξει ο ξαδερφος μου ( πρωην κατοχος ) , ειχα πολυ καλο αποτελεσμα και η ζαντα αστραφτει παλι οπως παλια , μονο που η μπροστινη ζαντα ειναι πολυ παλια και ειχε βαφτει και ολας απο τον πατερα μου , με το ντουκοχαρτο ειναι πολυ αργο και εποδυνο να την ξυσω, εχει πανω και σκουρια και δεν ξερω πως να την φρεσκαρω , καμια ιδεα ? lights pls !., .,. ακόμα εχω ενα θεμα με την μιζα, καθως το μοτερ εχει κομμενα τα καλωδια της μιζας και η πλεξουδα μου ειναι μαμα απο c50 και δεν εχει μιζα , τι πατεντα μπορω να κανω ? εχω το μπουτον που χρειαζεται αλλα δεν ξερω καλα απο τα ηλεκτρονικα ... ευχαριστω πολυ. εκ των πρωτερων

  7. #22
    φιλε μου νομιζω με ξυδι και σφουγγαρι απο την πρασινη μερια ενοειται οση σγουρια ειναι δυνατον θα φυγει...για τα καλωδια εχω μερικα σχεδιαγραμματα απο c50 γραψε ποια καλωδια βγαζει το μοτερ να σου στειλω το σωστο σχεδιαγραμμα(ελπιζω....)

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2012
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από wwtomww Προβολή μηνύματος
    φιλε μου νομιζω με ξυδι και σφουγγαρι απο την πρασινη μερια ενοειται οση σγουρια ειναι δυνατον θα φυγει...για τα καλωδια εχω μερικα σχεδιαγραμματα απο c50 γραψε ποια καλωδια βγαζει το μοτερ να σου στειλω το σωστο σχεδιαγραμμα(ελπιζω....)
    εδεσα το μηχανακι σημερα εβαλα τα παντα θα σας στηλω και photo αλλα δεν ειμαι εφχαριστημενος εντελος με ολα , π.χ το χρωμα δεν ξερω και εγω δεν εχει πιασει τελεια , το τιμονι για καποιο λογο παρολο που ειναι fix ειναι λιγο στραβο και πρεπει να το φτιαξω , πσαχνω να βρω ακομα εξατμιση και γενικα λεπτομερειες. θελει ακομα δουλεια γιατι το βιαστικα λιγο λογο επειδη το χρειαζομουν , θα το φιλε τα καλοδια και θα σου πω

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF