Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 117

Θέμα: ΣΚΙΣΜΕΝΗ ΣΕΛΑ

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnwstos Προβολή μηνύματος
    εχω ηδη ενημερωσει τους διαχειριστες πολυ πριν απο το ποστ σου να σβησουν τον προηγουμενο λογαριασμο μου, και αντεγραψα το κειμενο διοτι ο λογαριασμος ο αλλος θα διαγραφει και να μην σβηστει το ποστ.

    [/img]
    Τελευταία παράγραφος
    https://www.moto.gr/forums/misc.php?do=showrules

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Μάλιστα, κάποιος φτιάχνει ΕΝΑΝ λογιαριασμό, και χωρίς άλλη προηγούμενη ενασχόληση με το φόρουμ, προπαγανδίζει -ξεκάθαρα- υπέρ μιας υπηρεσίας.

    Στην συνέχεια, 2 ποστ μετά, φτιάχνει ΑΛΛΟΝ λογαριασμό, και αντιγράφει την ίδια προπαγάνδα της ίδιας υπηρεσίας.

    Στις ερωτήσεις γιατί το κάνει αυτό, απαντάει με αγένεια και επιθετικότητα στο ύφος.

    ____

    Ζούμε στην εποχή της εκτεταμένης ανάγκης της ψυχιατρικής, δεν εξηγείται αλλοιώς.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Να πω και γω μια κουβέντα για τον Σάκη γιατί το αξίζει (παρά την προπαγάνδα του άγνωστου στρατιώτη)
    Κι εμένα από δω μέσα μου προτάθηκε και έμεινα πολύ ικανοποιημένος με τη δουλειά και τη συμπεριφορά του.
    Αλλαγή καλύμματος και μικρή ενίσχυση έκανα στη σέλα του Agility πριν από 5-6 χρόνια και μέχρι σήμερα είναι κομπλέ.Εννοειται μου έδωσε άλλη σέλα κλπ κλπ

    Αυτά!

  4. #64
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnwstos Προβολή μηνύματος
    Αν ειχε μια πιθανοτητα αυτο το μυαλο που κουβαλας να σκεφτει σωστα τωρα δεν θα ειχαμε αυτη την κουβεντα, για την ιστορια εχω ηδη ενημερωσει τους διαχειριστες πολυ πριν απο το ποστ σου να σβησουν τον προηγουμενο λογαριασμο μου, και αντεγραψα το κειμενο διοτι ο λογαριασμος ο αλλος θα διαγραφει και να μην σβηστει το ποστ.

    Συνεχισε να λυπασαι μονο καλο θα σου κανει και την επομενη φορα να σκεφτεσε λιγο περισσοτερο με το "πονηρο" μυαλο σου τι θα μπορουσε να ειχε γινει.

    Μεγαλο fail.

    Εντελως φιλικα δεν νομιζω να εισαι απο αυτους ε "πονηρουλη" https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.n...8a&oe=5D1BF6C1
    Πολύ φόρα πήρες για νέος user με 2 accounts σε 2 μέρες.
    Μαθε λοιπόν οτι στο moto.gr λογαριασμοί accounts χρηστών, ΔΕΝ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ.

    Κάτι δεν μας λες καλά λοιπόν, αλλά θα την βρούμε εμείς την άκρη.

    Προς το παρόν διάβασε τους κανόνες του φόρουμ και φρόντισε να τους τηρείς.
    Προς το παρόν παίρνεις μια κίτρινη στον νέο σου user name για ανάρμοστη συμπεριφορά στο 2ο σου κιόλας ποστ.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 25/02/2019 στις 11:40.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #65
    Banned
    Εγγραφή
    25/02/2019
    Μηνύματα
    7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ο καθένας λαμβάνει την ερώτηση του επιπέδου του.

    Εντελώς ενημερωτικά, γιατί εκτός από θρασύς και αγενής, είσαι και παντελώς άσχετος, τα μηνύματα δε χάνονται όταν διαγράφεται ένας λογαριασμός.
    χαχαχαχα ρε την παλευεις; τι ειναι αυτα που λες εσυ σχετικε;

    Εσυ που εισαι "ευγενικος" κρατα ολους αυτους τους χαρακτηρισμους για τον ευατο σου η για τον οικογενειακο σου περιγυρω απο εκει που σου τα μαθαν.

  6. #66
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnwstos Προβολή μηνύματος
    χαχαχαχα ρε την παλευεις; τι ειναι αυτα που λες εσυ σχετικε;

    Εσυ που εισαι "ευγενικος" κρατα ολους αυτους τους χαρακτηρισμους για τον ευατο σου η για τον οικογενειακο σου περιγυρω απο εκει που σου τα μαθαν.
    o Blitzer ηταν μεχρι προτινος στην ομάδα διαχείρησης και γνωρίζει πως λειτουργεί το φόρουμ.

    Σε αντίθεση με εσένα απ οτι φαίνεται, οπότε τζάμπα η φόρα που πήρες....
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Agnoste, την επόμενη ''εξυπνάδα'' που θα μου στείλεις σε μήνυμα, θα την επισυνάψω grab screen εδώ να την δούνε όλοι.

    Για συντονίσου λίγο με το ανθρώπινο είδος, άιντε μπράβο.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  8. #68
    Banned
    Εγγραφή
    25/02/2019
    Μηνύματα
    7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    o Blitzer ηταν μεχρι προτινος στην ομάδα διαχείρησης και γνωρίζει πως λειτουργεί το φόρουμ.

    Σε αντίθεση με εσένα απ οτι φαίνεται, οπότε τζάμπα η φόρα που πήρες....
    Εδω δεν μιλαμε για το πως λειτουργει το φορουμ αλλα για τους χαρακτηρισμους του και τις ανοητες ερωτησεις του.

    Του δινει αυτο ασυλια να χαρακτηριζει καποιον οτι ηταν στην ομαδα διαχειρησης;

    Νομιζω ξεφυγαμε απο το θεμα.

  9. #69
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.061
    Το τι έκανα στο φόρουμ δεν έχει καμία σχέση. Ασυλία μου δίνει η απέραντη ανθρώπινη ηλιθιότητα.

    O μόνος που χαρακτηρίζει από το πρώτο του ποστ είσαι εσύ. Αλλά θα πρέπει κάποιος να στο εξηγήσει για να το καταλάβεις. Ίσως.
    Life begins at 45°.

  10. #70
    Banned
    Εγγραφή
    25/02/2019
    Μηνύματα
    7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το τι έκανα στο φόρουμ δεν έχει καμία σχέση. Ασυλία μου δίνει η απέραντη ανθρώπινη ηλιθιότητα.

    O μόνος που χαρακτηρίζει από το πρώτο του ποστ είσαι εσύ. Αλλά θα πρέπει κάποιος να στο εξηγήσει για να το καταλάβεις. Ίσως.
    Ας σου εξηγησει εσενα καποιος πρωτα και μετα ας ερθει και σε εμενα

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnwstos Προβολή μηνύματος
    Ας σου εξηγησει εσενα καποιος πρωτα και μετα ας ερθει και σε εμενα
    Ωωω τι του ειπε!!!

    Παντως κυριοι και κυριες, σε ολες τις φωτογραφιες που εχουν μπει, το ταμπελακι της διαφημισης δεν ειναι και τοσο τραγικο! Για την ακριβεια ουτε που φαινεται στα περισσοτερα..

    Εδω οτι αφτερ μαρκετ και να βαλουμε πανω, εχει φαρδια πλατια το ονομα της εταιριας που τα παραγει..Αλλοι προσθετουν επιπλεον αυτοκολλητα μην και ξεφυγει σε κανεναν οτι δεν ειναι Ωχλινς, Ερμαξ, Καπα κτλ κτλ ενω ετοιμαζομαστε για πολεμο αν ο μπαρμπα γουατεβα βαλει 1εκΧ0.5εκ ραφτο ταμπελακι που να λεει την επωνυμια του..

    Νομιζω ειμαστε λιγο της υπερβολης...
    Quod me nutrit... me destruit.....

  12. #72
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.591
    Ας ηταν το προϊόν οπως έπρεπε και για αυτο που πληρώθηκε και ας ειχε και νεον φωτάκια το ταμπελακι που λεει ο λόγος.


    @αγνωστε, ετσι οπως πας...
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #73
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnwstos Προβολή μηνύματος
    Αν ειχε μια πιθανοτητα αυτο το μυαλο που κουβαλας να σκεφτει σωστα τωρα δεν θα ειχαμε αυτη την κουβεντα, για την ιστορια εχω ηδη ενημερωσει τους διαχειριστες πολυ πριν απο το ποστ σου να σβησουν τον προηγουμενο λογαριασμο μου, και αντεγραψα το κειμενο διοτι ο λογαριασμος ο αλλος θα διαγραφει και να μην σβηστει το ποστ.

    Συνεχισε να λυπασαι μονο καλο θα σου κανει και την επομενη φορα να σκεφτεσε λιγο περισσοτερο με το "πονηρο" μυαλο σου τι θα μπορουσε να ειχε γινει.

    Μεγαλο fail.

    Εντελως φιλικα δεν νομιζω να εισαι απο αυτους ε "πονηρουλη" https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.n...8a&oe=5D1BF6C1
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από agnwstos Προβολή μηνύματος
    Εδω δεν μιλαμε για το πως λειτουργει το φορουμ αλλα για τους χαρακτηρισμους του και τις ανοητες ερωτησεις του.

    Του δινει αυτο ασυλια να χαρακτηριζει καποιον οτι ηταν στην ομαδα διαχειρησης;

    Νομιζω ξεφυγαμε απο το θεμα.
    Στο παραπάνω ποστ σου αφού ξεκίνησες με προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, στην συνέχεια έγραψες πράγματα ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ ΤΟΥ FORUM που δεν ισχύουν κι έλαβες τις αντίστοιχες απαντήσεις.
    Εσύ είσαι αυτός που ξεκίνησες με 'χαρακτηρισμούς'!

    Παρε τώρα και μια κόκκινη γιατί αρκετά ασχολήθηκα κιόλας μαζί σου.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #74
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.061
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Ωωω τι του ειπε!!!

    Παντως κυριοι και κυριες, σε ολες τις φωτογραφιες που εχουν μπει, το ταμπελακι της διαφημισης δεν ειναι και τοσο τραγικο! Για την ακριβεια ουτε που φαινεται στα περισσοτερα..

    Εδω οτι αφτερ μαρκετ και να βαλουμε πανω, εχει φαρδια πλατια το ονομα της εταιριας που τα παραγει..Αλλοι προσθετουν επιπλεον αυτοκολλητα μην και ξεφυγει σε κανεναν οτι δεν ειναι Ωχλινς, Ερμαξ, Καπα κτλ κτλ ενω ετοιμαζομαστε για πολεμο αν ο μπαρμπα γουατεβα βαλει 1εκΧ0.5εκ ραφτο ταμπελακι που να λεει την επωνυμια του..

    Νομιζω ειμαστε λιγο της υπερβολης...
    Δεν ξέρω τι κάνουν οι υπόλοιποι, αλλά εγώ προσωπικά δε διαφημίζω το προϊόν κανενός χωρίς να μου δίνεται η επιλογή. Και, γενικά, δε βάζω αυτοκόλλητα και λοιπά διαφημιστικά, τα σιχαίνομαι. Στο DRZ μου είχα βγάλει μέχρι και το αυτοκόλλητο της ολόσωμης Akrapovic επειδή δεν ταίριαζε με τα χρώματα του μηχανακίου.

    Στο του θέματος, ο Starsel μπορεί να μην κάνει δουλειά high-tech βιομηχανίας, αλλά ο άνθρωπος ασχολείται και θα κάνει αυτό ακριβώς που θα του ζητήσεις, σε πολύ καλή τιμή. Όταν έψαχνα να γεμίσω λίγο τη σέλα μου, χωρίς να αλλάξω κάλυμμα, 1-2 γνωστοί του χώρου που ρώτησα, μου απάντησαν κάτι τύπου "εεε δε γίνεται να μην αλλάξει το κάλυμμα, αλλά με δικό μας κάλυμμα και εργασία και μπλαμπλα, θα σου κοστίσει μόλις 130€ !!111". Πήγα στον Starsel και έκανε ακριβώς αυτό που ζήτησα, γέμισε τη σέλα, κράτησε το κάλυμμα και μου ζήτησε 20€, αν θυμάμαι καλά.
    Life begins at 45°.

  15. #75
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Στο παραπάνω ποστ σου αφού ξεκίνησες με προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, στην συνέχεια έγραψες πράγματα ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ ΤΟΥ FORUM που δεν ισχύουν κι έλαβες τις αντίστοιχες απαντήσεις.
    Εσύ είσαι αυτός που ξεκίνησες με 'χαρακτηρισμούς'!

    Παρε τώρα και μια κόκκινη γιατί αρκετά ασχολήθηκα κιόλας μαζί σου.
    Ρε Άρη... Απο τώρα ban; δεν αφήνεις να διασκεδάσουμε και λίγο;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Eπιτελους με αυτην την σελα!!!!!!!
    από AFRO1969 στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2004, 11:43
  2. Σελα Τόνυ Μπάτζιο???
    από solman στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2004, 15:18
  3. καινούργια σέλα?????
    από monstermind στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2004, 10:32
  4. Σελα σε καινουργια 1000αρια
    από anco στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 18:51
  5. Κανείς να του βαρύνω τη σέλα;
    από Alkis στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2004, 11:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF