Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Την προσοχή σας τα αεροπορικά μέλη του φόρουμ παρακαλώ

  1. #1
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    Την προσοχή σας τα αεροπορικά μέλη του φόρουμ παρακαλώ

    Λοιπόν τελείως off topic το θέμα αλλά επειδή είμαστε πολλοί ποτέ δεν ξέρεις... Ο πατέρας μου αποστρατεύεται σιγά σιγά μετά από 35 χρόνια υπηρεσίας στην ΠΑ και την κάνει για έξω. Ψάχνω λοιπόν υλικό από τις μονάδες που έχει περάσει γιατί εκείνος δεν κρατούσε ποτέ τίποτα απολύτως ώστε να του φτιάξω ένα λεύκωμα από patches, φωτογραφίες και ότι άλλο υλικό βρεθεί για να το πάρει μαζί του να θυμάται τις ωραίες στιγμές στο ramp και στο συνεργείο βλημάτων..

    Ο ίδιος έχω αξιοπρεπή συλλογή από σήματα όμως θέλω να είναι της εκάστοτε περιόδου +- και δυστυχώς εγώ ξεκίνησα να μαζεύω πριν 10-12 χρόνια.. Όποιος μπορεί να βοηθήσει θα είμαι πραγματικά υπερυπόχρεος..

    Οπλουργός Α/Φ είναι και αναζητώ υλικό από:

    Πεδίο Βολής Κρήτης: 1988-1990 & 1993-1994

    115 ΠΜ
    ΜΣΒ & 340 Μοίρα: 1980-1988

    116 ΠΜ
    335 Μοίρα: 1990-1992+-

    126 ΣΜ
    334 ΜΠΚ: 1994-2000

    Επίσης οτιδήποτε έχει σχέση με AIM-9P, Exocet, AFDS, και ότι κλασσικό φορτίο έφεραν τα A-7 H/E, Mirage F-1 CG, Mirage 2000 E/B GM

    Ευχαριστώ και πάλι και συγνώμη για το off topic..



    Γενικά αν έχετε τίποτα που σας περισσεύει και άσχετο να είναι εγώ σας απαλάσσω από την παρουσία του..
    Τελευταία τροποποίηση από epp1640; 07/10/2012 στις 02:03.
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  2. #2
    Θα σου προτεινα να ανοιξεις ενα θεμα στο www.e-haf.org/forum τα παιδια εκει εχουν περισσοτερες γνωσεις επι του θεματος.

  3. #3
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billakis Προβολή μηνύματος
    Θα σου προτεινα να ανοιξεις ενα θεμα στο www.e-haf.org/forum τα παιδια εκει εχουν περισσοτερες γνωσεις επι του θεματος.
    Αν και είχα ασχοληθεί παλαιότερα με FS ομολογώ ότι δεν το είχα σκεφτεί.. Will do
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Μέσα στο επόμενο 20ήμερο,θα δω μήπως μπορέσω και σου φέρω κανένα θυρεό,αρκεί να μπορέσεις να έρθεις Ακρωτήρι Χανίων για παραλαβή
    Στείλε κινητό με πμ.

    Όσο για το offtopic σχόλιο,είμαστε στις γενικές,και καθένας -μεσα σε λογικά πλαίσια- γράφει ότι του αρέσει...
    The only easy day was yesterday.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2010, 07:07
  2. λίγο την προσοχή σας... !!
    από ducatian στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2004, 12:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF