Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 73

Θέμα: Trackbike Autumn '12 Σέρρες

  1. #31
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Μπραβο ρε Μητσαρα, πολυ χαρηκα που σε ξαναειδα μετα απο τοσα χρονια
    Δημήτρη κι εγώ το χάρηκα! Αλήθεια!

    Για τον αγώνα τώρα, θα ήμουν ψεύτης αν έλεγα ότι δεν το ευχαριστήθηκα. Το διασκέδασα. Και όντως είχα χρόνια να αισθανθώ αυτό το συναίσθημα!
    Μέχρι εκεί όμως. Ναι μεν δεν σκούριασα παντελώς αλλά με τον χρόνο που έκανα θα ήμουν τελευταίος στην ...πόλη. Καταλαβαίνεις.
    Δεν υποτιμώ τα παιδιά του κίτρινου racebike. Καθόλου! Η αλήθεια είναι όμως ότι η απειρία τους μέτρησε υπέρ μου.

    Από την άλλη μεριά βέβαια... Να ρίχνεις σε 1000άρια ακόμα και στις εξόδους... είναι και ...γαμώ!!

    ΥΓ. Αν δεν ενδιαφερόσουν για τη βλάβη στο μηχανάκι μου, ακόμα θα προσπαθούσα να το βάλω μπροστά. Αφού βέβαια είχα κατεβάσει μοτέρ.
    Think faster than you ride

  2. #32
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Δημήτρη κι εγώ το χάρηκα! Αλήθεια!

    Για τον αγώνα τώρα, θα ήμουν ψεύτης αν έλεγα ότι δεν το ευχαριστήθηκα. Το διασκέδασα. Και όντως είχα χρόνια να αισθανθώ αυτό το συναίσθημα!
    Μέχρι εκεί όμως. Ναι μεν δεν σκούριασα παντελώς αλλά με τον χρόνο που έκανα θα ήμουν τελευταίος στην ...πόλη. Καταλαβαίνεις.
    Δεν υποτιμώ τα παιδιά του κίτρινου racebike. Καθόλου! Η αλήθεια είναι όμως ότι η απειρία τους μέτρησε υπέρ μου.

    Από την άλλη μεριά βέβαια... Να ρίχνεις σε 1000άρια ακόμα και στις εξόδους... είναι και ...γαμώ!!

    ΥΓ. Αν δεν ενδιαφερόσουν για τη βλάβη στο μηχανάκι μου, ακόμα θα προσπαθούσα να το βάλω μπροστά. Αφού βέβαια είχα κατεβάσει μοτέρ.
    με το τσιγκελι θα σου τα βγαλουμε τσαμπιον?:ZZZ:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #33
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    με το τσιγκελι θα σου τα βγαλουμε τσαμπιον?:ZZZ:
    Ντρεπεται μαλλον

    Αλλα επειδη εγω ειμαι μαρτυριαρης, απολαυστε τον


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	blade.jpg 
Προβολές:	251 
Μέγεθος:	41,1 KB 
ID:	274818
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  4. #34
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Ντρεπεται μαλλον

    Αλλα επειδη εγω ειμαι μαρτυριαρης, απολαυστε τον


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	blade.jpg 
Προβολές:	251 
Μέγεθος:	41,1 KB 
ID:	274818
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Ντρεπεται μαλλον
    Μη μου πεις ότι έχεις φωτογραφίες...
    Think faster than you ride

  6. #36
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Μη μου πεις ότι έχεις φωτογραφίες...
    δεν σου το λεει.τις βαζει κατ' ευθειαν!!

    δημητρη τι χρονοι παιζανε στο κιτρινο ?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #37
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    δημητρη τι χρονοι παιζανε στο κιτρινο ?
    Η πλειοψηφία ήταν μεταξύ 30'' και 35''
    Think faster than you ride

  8. #38
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    δημητρη τι χρονοι παιζανε στο κιτρινο ?
    Ποιος απο τους δυο? ακαλοε?


    Οι χρονοι γενικα, πολυ κατω. Πρωταρηδες και να κανουν .39 με το καλημερα. Ο νεος ταπητας εμπνεει πολυ εμπιστοσυνη
    Δες και πιο αναλυτικα
    http://www.trackbike.gr/forum/index....09.html#msg109
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  9. #39
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    thanks μητσοι
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #40
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Eγώ κάπου είδα ένα 750 να ξύνει εξάτμιση πάνω στο βιράζ.....


    Πφφφφφφ αρχάριοι..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #41
    Εγώ έχω μηδενίσει το κοντέρ....από την υπομονή...ειδικά τώρα με το trackbikeforum, δεν τολμάω καν να κοιτάξω περί τίνος πρόκειτε... πρώτα θα ξαναπάω σε μια διοργάνοση και μετά θα κοιτάξω και τα υπόλοιπα....έχω τρελαθεί. Τα χρόνια περνάνε και δεν μπορώ να βρώ χρήμα και χρόνο να πάω....μάλιστα έχω και παρέα να πάμε να ζαλιστούμε στους γύρους και στα τσίπουρα....εκεί το βράδυ....ενώ όταν είχα παει, τότε, ήμουνα και μόνος...
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CPANTELO
    Εγγραφή
    28/09/2006
    Μηνύματα
    118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Η πλειοψηφία ήταν μεταξύ 30'' και 35''
    29 ψηλα με 39 ψηλα ητανε....για μενα επρεπε αρκετα παιδια να πανε στο πρασινο group αλλα δυστυχως δεν ενδιαφερθηκε κανεις να τους αλλαξει.....

  13. #43
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CPANTELO Προβολή μηνύματος
    29 ψηλα με 39 ψηλα ητανε....για μενα επρεπε αρκετα παιδια να πανε στο πρασινο group αλλα δυστυχως δεν ενδιαφερθηκε κανεις να τους αλλαξει.....

    Eρωτησουλες

    Αν σε ενα τοσο ησυχο TD οπως αυτο (ποτΑνα κριση) εφευγαν αρκετα ατομα απο το κιτρινο και πηγαιναν στο πρασινο (να πουμε 5 ατομα πχ?), τοτε θα ειχαμε ενα κιρτρινο γκρουπ με 10 ατομα μεσα στη πιστα και ενα πρασινο μς 22. Δικαιο? Εγω πιστευω οχι.


    Μεχρι προτινως, το .39 θα μορουσε να ηταν και χρονος αργου οδηγου στο κοκκινο γκρουπ... κυριολεκτικα οχι μεταφορικα.
    Το πρασινο απο την αλλη, εχει απο σβελτους .37ρηδες μεχρι προτωεμφανιζομενους στο .50καιβαλε.
    Και ερωτω, ποσο "δικαιο" ειναι για αυτους που γυριζουν περιπου στο .40 ισως και λιγο πιο κατω να ειναι στο πρασινο με πιο αργους οδηγους?
    Το ιδιο παραδειγμα ειναι και για το κοκκινο. Εσυ γυριζεις στο εκπληκτικο .28 χαμηλο, αλλα επειδη υπαρχουν αρκετοι που φλερταρουν το .21 πια, να παραπονουνται για εναν αργοπουλο που γυριζει στο .28 και δε τον αλλαξανε στο κιτρινο....

    Το ιδανικο φιλε μου θα ηταν να υπαρχουν 5 γκρουπ, αλλα αυτο σημαινει τα μισα σεσσιονς για καθε εναν απο μας. Και αυτο κανεις δε το θελει Οποτε μοιραζονται οσο το δυνατον πιο σωστα απο αποψη χρονου, και οι κοπελες στη γραμματεια παιρνουν παντα τους χρονους να δουν αν χρειαζεται καποιος να αλλαξει γκρουπ. (εγω προσωπικα ζητησα αλλαγη για 3 ατομα)


    Ισως φανει περιεργο, αλλα οδηγος του .35 που ξεκιναει το σεσιον, δε προκειτε να συναντησει εναν οδηγο του .45 που εκεινη τη στιγμη βρισκεται στη Κ13



    Οτι προβλημα/παραπονο/συμβουλη/κραξιμο/ιδεα υπαρχει, καλο ειναι να αναφερεται Οποιαδηποτε απλη συμβουλη απο καποιον, μπορει να ειναι μια λυση σε ενα προβλημα του αλλου
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CPANTELO
    Εγγραφή
    28/09/2006
    Μηνύματα
    118
    Κοιτα διοργανωση χωρις παραπονακια δεν γινεται

    Η σωστη κατανομη των group βαση χρονου παντως ειναι το Α και το Ω και ας εχει 10 ατομα το ενα και 20 το αλλο....σημασια εχει να ειναι κοντα οι χρονοι οχι να μοιρασεις στα ισα τα group!!!! Το βλεπουμε και στα μεγαρα αυτο οπου κανει περισσοτερο μπαμ μιας και ειναι πιο μικρη η πιστα!!!
    Με τη σειρα μου οπως λες δεν μπηκα στο κοκκινο (χαζομαρα τελικα) γιατι ενω υπηρχανε ατομα που γυριζανε πιο αργα απο μενα , οι περισσοτεροι ητανε πιο γρηγοροι οποτε ειπα να μην κανω το εμποδιο (αν και αυτοι που γυρνανε γρηγορα θα σε περασουν οπου να ναι χωρις να τους ενοχλεις ή να σε ενοχλησουν )....Εφτασα στο σημειο ομως να καθομαι στα pits και να προσπαθω να υπολογισω ποτε να βγω στη πιστα ωστε να εχω καθαρο πεδιο για λιγους γυρους (θα μου πεις βεβαια η πιστα δεν ηταν για την παρτυ σου οκ)....Ενημερωσα παντως και τις κοπελες οπου ενω μου ειπαν οτι θα το κοιταξουν σε συνεργασια με τους πλοηγους και το χρονομετρο (μονο αυτο χρειαζοτανε εμενα μου πηρε 3 λεπτα να το κανω!!!) και θα κανουν ανακατονομη των group, δεν εγινε τιποτα!!

    Τεσπα καλα ητανε να μη λεμε οτι θελουμε απλα θα μπορουσε να ηταν και καλυτερα!!!

  15. #45
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/10/2012
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Eρωτησουλες

    Εσυ γυριζεις στο εκπληκτικο .28 χαμηλο, αλλα επειδη υπαρχουν αρκετοι που φλερταρουν το .21 ???? πια, να παραπονουνται για εναν αργοπουλο που γυριζει στο .28 και δε τον αλλαξανε στο κιτρινο....

    συγνωμη αλλα γραφεις τουλαχιστον ανακριβειες με το λινκ που εσυ εβαλες με τους χρονους
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Δες και πιο αναλυτικα
    http://www.trackbike.gr/forum/index....09.html#msg109
    και διαβαζοντας το αυτο που λες δεν υπαρχει καν


    οι κατωτεροι χρονοι απο ενα ιδιωτη συμμετεχοντα ειναι στο εκπληκτικο 1.24 οπου απεχει καποια ετη φωτος
    απο το 1.21 που στον αγωνα του πρωταθληματος το ειδαν μονο τρεις οδηγοι.....
    Αρα οπως καταλαβαινω και καταλαβαινεις ο χρονος του 1.28 και 1.29 ειναι μεσα στα ορια αυτου του γκρουπ
    και επρεπε να παει σε αυτο το γκρουπ οταν αλλοι αργοπουλοι οπως λες δηλαδη με υψηλοτερο χρονο εκαναν
    καταληψη θεσεων στο 1.32 και 1.34. Οποτε σωστα τα λεει.
    Δεν εχει καμμια σχεση το ποσοι ειναι σε καθε γκρουπ, εχει σχεση μονο η δυναμικοτητα του καθε οδηγου.
    Εαν ειναι πολλοι, πανω απο 30 για τις Σερρες, σε ενα γκρουπ σπαστο λοιπον σε 2 γκρουπ
    και οχι να τον βαζεις σε διαφορετικης δυναμικοτητας γκρουπ αυτο τον οδηγο.
    Κανω λοιπον την επισημανση για να μην υπαρχουν τετοια παραπονα
    που αλλωστε εσεις τα γνωριζετε μεσα απο την εμπειρια που εχετε.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τρεϊλερ για Σερρες 11-12 Ιουνιου
    από devil's animal στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2011, 13:36
  2. Trackbike.gr TD, 12-13-14/11/2010
    από bros400pgm στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 142
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2010, 09:44
  3. Σέρρες 16-17/12
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2007, 00:19
  4. 12/11 Σαββατο Σερρες ειναι κ........
    από OZRICrazy στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 16:57
  5. 2ο ΑΝΕΜΟΣ - Bikenet.gr Track Day 12-13/11/2005 - Σέρρες
    από ΑΝΕΜΟΣ στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2005, 09:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF